Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Gość aneta33
maomi, mimo mdlosci ciesze sie ze ok, bo juz zaczynalam sie martwić ze nie odzywasz się. Mój pecherzyk 6.78mm w 5 m i 3 dzien od ostatniej @ według usg to 5 tydzien i 2 dzien tak pokazuje. zapisalam sie na wizyte wczesniej za dwa tyg bo nie wytrzymam do czerwca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w 5 m i 3 dzien heh chciałabym byc w 5 miesiacu, chodzilo o tydzien 5 tydzien i 3 dzien od @ ehh sorki za błąd Justyneczka jestes wytrwała, podziwiam, ja bym juz dawno testowala trzymam kciuki, za reszte dziewczyn oczywiscie tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena000
Cześć dziewczyny u mnie 25dc wczoraj pojawił sie piękny ciągnący śluz przezroczysty,od dwoch miesięcy wogole takiego nie zauważyłam tylko szkoda,ze trwał jeden dzień wypłynął i ślad po nim zaginął :) a tak ogólnie to przytulanki jeszcze raz przytulanki :) staram sie pozytywnie myślec! Ale tak trudno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1234
ciąże moim wielkim marzeniem jest mieć dziewczynkę czytałam że trzeba to robić kilka dni przed owulacją ( wiem wiem nie zawsze się to sprawdza ale spróbować można) przytulanki były w niedziele temperatura była 2-05 --- 36,30 3-05 ---brak pomiaru 4-05 --- 36,50 5-05 --- 36,20 dziś boli mnie lewy jajnik i śluz jest taki lepki przerywa się test owulacyjny bardzo blada druga kreska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
u mnie 35 dc 1 dzień spużnia się @ a test negatywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek85
Lenna nic straconego, trzymam kciuki U mnie plodne sie rozkrecaja ale wrzucam na luz bo nasze wczesniejsze staranka bez rezultatu, moze za intensywne, hmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Maomi dobrze że wszystko ok i na pocieszenie powiem ci że ok 12-13 skończą się wymioty :-) mi skończyły się po Wielkanocy wiec Wielkanoc była szalona parę razy w WC bo jeść miałam miał am ochotę ale wszystko zwracałam hihi lenna może wavrto by było przejść Sie do lekarza niech zobaczy co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maomi ciesze się bardzo ze wszystko ok, mdłości może w końcu minął. ;) przecież nie moga wiecznie trwać ;) U mnie 28 dc, piersi powiększone, jakoś bardzo nie bolą, za to znowu brzuch boli... Miałam testować w weekend, ale chyba poczekam do następnego tygodnia :) :) Iczozord, blondi, blondyneczko a co u was? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia122
Hej dziewczyny. Reni i jak dostałaś okres? Ja mam termin @ na dzisiaj a wczoraj strasznie podbrzusze mnie bolało i miałam tylko jedna plame bordowa i od tamtej pory nic. Każdy cykl mam inny i oby okres przyszedł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anetka u mnie podobnie. Byłam wczoraj u lekarza. werdług daty ostatniej @ powinnam być w 6 tygodniu ( dokładnie 5w4d) z usg stwierdził gin że ciąza jest wczesniejsza 5 tydzień, jest pęchęrzyk w macicy około 11mm ale narazie nic w nim nie widać. Bardzo się martwię.....mam przyjśc na kolejną wizyte za dwa tygodnie. teraz dostałam progesteron 100 mg dopochwowo i witaminy dla ciężarnych mam się zdowo odżywiać odpoczywać nie dziwgać itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czuję sie dobrze, żadnych plamień naszczęscie jedynie co to pobolewanie z boku w brzuchu ale gin mówił że to normalne, że dopiero pobolewanie w dole brzucha jest sygnałem alarmowym. A z objawów typowo ciązowych jedynie powiększone wrażliwe piersi, częstsze oddawanie moczu i odbijane się. Żadnych mdłości, zachcianek czy wrażliwości na zapachy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czuję sie dobrze, żadnych plamień naszczęscie jedynie co to pobolewanie z boku w brzuchu ale gin mówił że to normalne, że dopiero pobolewanie w dole brzucha jest sygnałem alarmowym. A z objawów typowo ciązowych jedynie powiększone wrażliwe piersi, częstsze oddawanie moczu i odbijane się. Żadnych mdłości, zachcianek czy wrażliwości na zapachy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anitka ja zdążyłam ochłonąc dzis, i tez ide za dwa tyg na usg, bo oszalalabym do 1 czerwca tak jak mi kazał, cos ci wysle sprawdz sobie wymiary w tabelce i poczytaj artykuł, mnie to uspokoiło, bo mój pecherzyk ma 6.78mm wiec z tabelka sie zgadza, jestem w 5t 2d wg Usg i ma prawo nie byc widac jeszcze zarodka, żaluje tylko że poszłam tak wczesnie do gin byłabym spokojniejsza napewno, nie przejmuj sie przewertowalam caly net od wczoraj i roznie to bywa, jedne kobietki dopiero w 7 tyg widza swoje malenstwa z bijacym serduszkiem, wiec mamy jeszcze czas, trzeba byc dobrej mysli ,prosze link https://parenting.pl/portal/5-tydzien-ciazy mam nadziej ze widać, jesli nie, to wysle szacunkowe dane. Twój pęcherzyk 11 mm ?podałas chyba( d1 pierwszy parametr) jesli tak to mój d1 ma 11.88mm, chyba ze ja nie kumam coś. Wielkosc pecherzyka na usg okreslana jest symbolem GS jakie jest u Ciebie? u mnie własnie GS 6.78mm. ale nakreciłam ci, mam nadziej ze mnie zrozumiałaś i naprawde nie przejmuj sie na zapas, bo to jeszcze wczesnie na nasze zarodki:) pod koniec tego tyg moze byloby coś widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszą, że zarodek moze sie pojawic dopiero gdy pecherzyk jest wielkosci 20mm takze uszy do góry, bedzie dobrze anitka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anitka nie strasz z tym bolem brzucha, bo mnie pobolewa czasem dół tak jak na @ mam nadzieje ze to dobrze wszedzie czytalam ze niby ok . mnie mecza kolki i lekkie mdlosci poranne, plus bol piersi ale znosnie i jakas osłabiona sie czuje popoludniami nic mi sie nie chce to wszsytko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamaria88
U mnie jest 7 tydzien 2 dzien. I bebis ma 1 cm i 1 mm :) Tylko ta kosmowka nieszczesna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anitka ja też na początku byłam osłabiona i mi się odbijało a kilka dni później mdłości cały dzień i w nocy, a dziś dwa razy wymiotowałam... :-) nie mam na nic siły i ciągle mi duszno, muszę mieć ciągle okno otwarte. w brzuchu też mnie czasami coś pobolewa po prawej stronie ale ponoć tak może być. nie czytam w necie nic bo zawsze coś negatywnego się znajdzie i po co mam się stresować :-) Evi jak mdłości kończą się ok 13 tygodnia to jeszcze półtora miesiąca przede mną :-( ale byleby maleństwo było zdrowe to jakoś to zniosę :-P annamaria a masz jakieś bóle? kamilusia nie robisz testu? //scarlet @ przyszła czy jednak nie? :) olilila justyneczka zróbcie test :) nie trzymajcie nas w niepewności :) Marlena kamyczku trzymam kciuki za owocne działania :) kasik a kiedy mąż będzie zzów z Tobą? dziewczyny sporo nas tu jest a niektóre milczą - dajcie znać co u Was :) nie wszystkich można czasem spamiętać ale odzywajcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamaria88
Nic mnie nie boli ani nie plamie. Tak to czuję się bardzo dobrze. Wrocilam z pracy i teraz się wyleguje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tym usg co mi dał do domu nie pisze żadnych tych parametrów. Mówił mi tylko podczas badania że pęchęrzyk około 11 mm własnie. Też staram się myśleć pozytywnie bo to moja pierwsza upragniona ciązą ( straliśmy się blisko dwa lata). Pocieszyłas mnie z tym że czasami zarodek pokazuje się jak pęchęrzyk ma 20 mm - nigdzie tak nie przeczytałam. Ale nic zostało nam tylko czekać, dbać o siebie i być dobrej myśli. Męczyć też się męcze dwa razy szybciej, spać mi się chce ale robić cokolwiek nie :) Wczoraj, przedwczoraj mogłam uciąg sobie popołudniu godzinną drzemke dzisiaj niestty nie, muli mnie spac****ewnie jakbym się położyła to moment bym zasnęła ale ogarnę jeszcze cokolwiek w domu i położę się wczesniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korci mnie zeby zrobić sobie hcg z krwi w odstępach kilkudniowych i zobaczyć jak przyrasta. Ale z drugiej strony może warto poczekac nie stresowac się dodatkowo. Dwa tygodnie szybko zlecą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anitka przeczytaj na dole. Wiek ciąży Pęcherzyk ciążowy CRL 5 tydzień 1 dzień 5 mm - 5 tydzień 2 dzień 6 mm - 5 tydzień 3 dzień 7,5 mm - 5 tydzień 4 dzień 9 mm 1 mm 5 tydzień 5 dzień 10 mm 2 mm 5 tydzień 6 dzień 11 mm 3 mm Powyższa tabela zawiera wartości uśrednione. Nieraz się zdarza, że zarodek pojawia się w obrazie USG dopiero, gdy pęcherzyk ciążowy mierzy ponad 20 mm. Co więcej, takie opóźnienie „pojawienia się” zarodka nie świadczy wcale, że ciąża rozwija się nieprawidłowo. zrodło pareting.pl 5 tydzien ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia122
Anitka nie martw się ja byłam na usg w 6 tyg 1 dniu od ostatniej miesiączki i był sam pęcherzyk, zarodek pojawił się kilka dni później na usg w szpitalu. Nie denerwuj się :-) Maomi robiłam test 3 dni temu i negatywny. Dzisiaj kolejna plama ale tym razem jaśniejsza. Czekam aż się rozkręci a jak nie to po jutrze zrobię kolejny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maomi Olilia jestem jestem, czytam Was ale nie mam czasu odpisywac a pozatym u mnie sie kompletnie nic nie dzieje, nie ma meza nie ma staran, ale wraca 28 i w nast cyklu sprobujemy ale bez clo i bez lekow ten cykl... a ja mam teraz szkolenia do banku i jak o 7 wychodze to dopiero po 17 w domu jestem i zanim ogarne i cos jesc zrobie to juz 19 mnie zastaje, jeszcze maz po drodze do mnie zadzwoni i zagda i jakos tak ten czas ucieka:)... ja za Was trzymam kciuki i mocno kibicuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamaria88
Dziewczyny moje pytanie. Bo jestem niedoinformowana. Powinnam przyjmowac dziennie dwie tabletki duphastanu. Czy te dwie tabletki powinno sie przyjac rano czy jedna rano a jedna wieczorem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena000
Maomi miło,ze nas wspierasz i jestes z nami staraczkami :) !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w zaleceniach miałam przyjmować duphaston rano i wieczorem po jednej tabletce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
Nie wiem co jest grane od godziny bola piersi chyba idzie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasnozielony88
Dzięki. Powaznie po tej wizycie czuje kompletnie niedoinformowana. Dziewczyny czy na pierwszej wizycie bylyscie mierzone, wazone i mieliście wyliczany planowany porod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
Bylam u lekarza prywatnie i wsxystko niby ok @ nadal nie ma znowu sie spuzni ze 4 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×