Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Kasiek czytałam twoje wpisy i utkwiło mi,iż twój się ciebie pytał czy chcesz ślubu i ma wrócić i miałaś mu dać odp.na 100% i odmówiłaś,pewnie wziął sobie to do serca,a faceci tacy są jak im się coś powie to tak zrobia i juz nic ich nie obchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiek ja tez potrzebuje okazywania uczuc dlatego caly czas ucze tego mojego męza, a teraz widze ze czeka mnie dodatkowa przeprawa bo te 2 lata delegacji strasznie go zmienily i to na gorsze... kasiek wydaje mi sie ze moglabys mu zaproponowac rozmowe zebyscie porozmawiali na czym stoicie i jak będa wygladaly Wasze relacje, w tym stanie tego potrzebujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiek 10 km to bardzo mało. mógłby ruszyć się i Cię odwiedzić. co za uparty nieczuły baran... :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka059
Cześć dziewczyny, W tym cyklu brałam luteine od 17 dc do 27dc. W 14 dc dostałam zastrzyk Ovitrelle. I teraz po odstaiwniu luteiny w piatek testowałam, w sobotę i dzisiaj w niedziele za każdym razem cieć cienia drugiej kreseczki. Taka bladuchnaa widoczna pod świadtło po ok. 3 min. Jak mam to odbierać ? Nie chce się rozczarować, jeszcze czekam bo po luteinie @ może się spóźniac nawet do ok. 2 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Emilia29 tak jak pisze maomi poczekaj pare dni z testowaniem to za wczesnie, uzbrój sie w cierpliwosc, wiem to trudne ;) trzymam kciuki. maomi bede dzwonic dopiero, chcialam poczekac by było po terminie @ juz po, wiec bede działac . to oczym piszesz ten napad głodu, ja tak miałam pamiętam z pierwsza ciaza, az do konca w nocy budziło mnie parcie na pecherz i musialam koniecznie cos wtedy przegrysc, bo nie mogłam zasnac, choc kromke suchego chleba:). U mnie spokój oprócz rozdrażnienia, ale to nie koniecznie to, ja jestem z reguły nerwowa juz zaopatruje sie w rózne ziołowe specyfiki, oczywiście naturalne wszystko, nie tabl. czyli herbatki z melisy, rumianek tez dziala uspokajajaca i nie tylko oraz herbatka z pokrzywy, ale ta akurat w umiarkowanych ilosciach nie tylko na uspokojenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.hej to po majowce testujemy :- ) oby sie tych kresek namnozylo!! Tez nie wiem kiedy @ powinna przyjsc...oby za rok :p a poki co jesli do 6-8 maja nie bedzie to zobaczymy z czego to wynika :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek85
Ja testuje w czwartek jak nie bedzie @, chyba ze nie wytrzymam i zrobie zaraz jak wroce do domu albo jutro rana, jak dostane bede baaaaaaaaaaaardzo rozczarowana Dziewczyny testujace trzymam za nas kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitka mysleb mozna ci pogratulowac :) a ja tam z innej beczki do kasika :) bo jak sie nie myle to jesr fryzjerka :) wiec tak mialam czerwone wlosy na koncach rude bo tak sie wyplukuja i chcialam teraz zrobic jasny braz. Powiedz mi czy mi pokryje te czerwone? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiek chyba to blondi jest fryzjerką :-) kamyczku jakbyś nie wytrzymała to daj nam znać koniecznie :-) Justyneczka trzymam kciuki :-) anitko zrób zdjęcie testu i wklej nam linka ale jak są widoczne dwie kreseczki to na pewno będzie ciąża :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak? No wiedzialam ze ktoras jest tylko nie bylam pewna ktora :) musze cos zmienic w sobie i stwierdzilam ze zaczne od koloru wlosow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie to trudne te czekanie,masakra.Ale te objawy są i nie wiem co myśleć a byłam pewna na 80% że wyjdzie.Teraz czekamy na @ lub na 2 kreski.Z jednej strony wydaje się to takie śmieszne,a z drugiej nie pewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek ciężko będziesz miała zrobić z czerwonych włosów jasny brąz.Byś musiała najpierw ściągnąć kolor a potem nałożyć brąz lub rozjaśnić,ale będzie to szok termiczny dla włosów i kuracja potem czyli olejki,maseczki itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik922
Kasiek nie ja jestem fryzjerka :p :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena000
O co chodzi z ta Luteina ?czytam poprzednie posty i bardzo często pojawia sie ten lek, dziewczyny czy to lekarstwo przepisuje gin po badaniu hormonów czy jak nie jestem w temacie? Ale z tego co słyszałam to Luteina pomaga w nieregularnych miesiączkach i jest bardzo ważna przy zajściu w ciąże ? Proszę oświeccie mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafe sie wiesza. Kurde u mnie ciagle ten biały sluz. Tak sobie myśle, ze moze on w końcu zrobi sie przezroczysty i bedzie owulka. Ale ten biały juz tydzien jest, juz nie wiem, te moje cykle to jedna wielka zagadka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik no wlasnie cos mi sie pomieszalo :) hehe Emilka no wlasnie ale nie chce teraz w ciazy rozjasniac :( to moze zaryzykuje ciemniejszy jakis czekoladowy braz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Markena000
Anitka059 widzę 2 kreseczkę, gratulacje następna do kolekcji, jaaaaaa tez chce!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się jeszcze nie nakręcam i nie cieszę. Poczekam jeszcze troszkę bo tak jak pisałam brałam w tym cyklu luteine i ona tez może powodowac opóźnianie się @ ale jak jeszcze kilka dni @ się nie pojawi pobięgnę na betę. Staramy się juz 23 cykl......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena000
Nitka nie przejmuj sie u mnie tez to samo śladowe ilości białego śluzu i lekkie pobolewanie jajników raz jeden raz drugi, u mnie 17dc ale nie poddajemy sie działamy dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marlenki, u mnie to nie sa śladowe ilości.. Tez mnie bola jajniki na zmianę i cały czas tak mi cieżko na dole brzucha nie wiem jak to opisać. Pewnie szykuje sie owulka.. A Ty jesteś po owulacji tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×