Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Gość kamyczek85
Witam dziewczyny po weekendzie Ja zaczynam piaty cykl staran, za 2tyg zapisalam sie do gin bede w prawdzie po owulacji a zalezalo mi zeby to bylo przed ale trudno, mam napiety grafik w tym miesiacu wiec nie pokladam w nim duzo nadzieji Owulke mam miec w sobote zobaczymy co z tego bedzie, przutulanko raczej odpada bo moj relaksuje sie w soboty znaczy piwkuje i potem do niczego sie nie nadaje Co u was? Maomi co u ciebie, jak sie czujesz? Aneta bylas u gina? Lena trzymam kciuki za testowanie Nitka masakra masz cykle ja w twpim jednym mam trzy hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi że sie dziewczyny nie udało, bede trzymac kciuki za za nastepny cykl. kamyczek dziekuje ze pytasz , byłam dzis, narazie jest pecherzyk, zarodka jeszcze brak:( wedlug gin jestem w 5 tyg i 3 dzien, troszke sie zmartwilam, ze jeszcze puste jajo, i mojego kropka jeszcze nie widać, ale uspokoil mnie ze to wczesnie jeszcze i to niby norma, ale zapytał czy krwawiłam ostatnio? oczywiscie ze nie odpowiedziałam, ale nie daje mi to spokoju mimo wszystko, nastapna wizyta dopiero 1 czerwca to bedzie mój najdłuzszy miesiac ehhh nie wiem co myslec, staram pozytywnie, ale nie daje mi spokoju, ze fasolki nie było widac:( maomi ty tez dzis wizyte mialas i jak? dziewczyny zdajcie relacje jutro,te ktore maja wizyte na wtorek. za testujace tez trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny. Z góry przepraszam bo wiem że to nie tu powinnam pisać tylko na innym wątku ale widzę ze jesteście tu wciąż obecne wiec proszę powiedzcie mi jedno. Może napisze prosto z mostu. Chodzi o to że nie wiem co to jest. tzn jak ściskam swoje sutki to z lewego wydobyła mi sie taka wydzielina w kolorze tak jakby ropy i po chwili jak mocniej ścisnęłam to wydobyła sie jeszcze trochę tej wydzieliny ale z dodatkiem krwi a z prawego wydobywa sie taka woda ale w kolorze lekko zielonkawym. Co to może być? To coś poważnego może być? Z góry bardzo dziękuję wam za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olilia92
Justyneczko ja też czekam na @,a raczej na pozytywny test :) dzisiaj mam 26 dc , moje ostatnie cykle były dość długie bo trwały prawie 40 dni. Teraz owu była ok 16 dnia cyklu, po zaobserwowaniu sluzu ;) zobaczymy co teraz będzie ;) piersi powiększone i troszkę bolą.. ;) ale czy na kreseczki to ból, nie wiem... trzymam za was kciuki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek85
aneta dopiero wizyta w czerwcu?a może zrobilabyś test z krwi, jak beta ładnie przyrasta tzn że jest dobrze. oczywiście jestem pewna, że to kwestia formalności jedynie, na pewno wszystko jest w porządku. widocznie za wcześnie na zobaczenie fasolinki , okresu brak więc wszystko jest na dobrej drodze. wiem ,że się bedziesz zamartwiać, niepotrzebnie, dbaj o siebie. informuj na bieżąco. maomi jak twoja wizyta?wszystko ok? u mnie działania czas zacząć, mam płodne :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,czy to jest normalne,że dzis dostałam rano @ a dalej(mocniej)bola mnie piersi,pierwszy raz tak mam,zawsze było że 1 dzień przed @,a nie jak teraz po owulacji i do teraz ból się nasila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Kasiek nie bolał mnie brzuch dopiero 12-13 TC zaczęły bolec wiązadła no i zaczeła mi sie ta wydzielina.... możliwe że nic mnie nie bolało bo do 13 TC brałam duspathon aktualnie jestem 17-18 TC :-) ja też tez miałam mieć wizytę raz w MSC ale przez śluz umówiłam Sie co 2 tyg żeby zobaczyć co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iczozord
Gościu wysięk w piersi jeśli nie jesteś w ciąży musisz natychmiast skonsultować z lekarzem. Nie znam się na tym ale to jest anomalia i to chyba nie minie samo. Nie zwlekaj ani chwili!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyciek krwisty z brodawki jest najczęściej objawem brodawczaka, brązowa lub zielona wydzielina zdarza się wśród kobiet z torbielowato-włóknistą chorobą sutka, natomiast płyn o barwie mleka (kiedy nie karmisz) jest przyczyną zaburzeń tarczycy lub zażywania niektórych leków. Często lekarze nie potrafią zdefiniować dokładnej przyczyny wycieku i zrzucają to na zaburzenia hormonalne, zawsze jednak zalecają wykonanie badań, pod kątem obecności niezłośliwego nowotworu. Zdarza się, że wydzielina jest jednym z objawów nowotworu piersi. Nie należy zakładać czarnego scenariusza, gdyż wydzielina jest oznaką nowotworu tylko w przypadku 8% chorych. Badania jakie zaleci Ci lekarz rozwieją wszelkie wątpliwości i pozwolą podjąć odpowiednie leczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi ale ten czas leci :) czujesz juz ruchy? Ja sie tak nie moge na to doczekac :) u mnie 14tc i wlasnie od niedawna mnie tak ciagnie jak na okres, wiec moze to te wiazadla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iczozord i Emilia29 ale ja mam to powiedzieć swojemu lekarzowi rodzinnemu czy ginekologowi ?? Dodam że robiłam sobie jakiś czas temu badania pod kątem tarczycy to niby wszystko dobrze było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamaria88
No dziewczyny o 14 dzisiaj mam pierwsza wizyte :) Trzymac kciuki!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iczozord i Emilia29 a powiedzcie mi czy miałabym się z tym zgłosić do mojego lekarza rodzinnego czy do ginekologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamaria88
Ja mam dzisiaj pierwsza wizyte na 14 :) Trzymać kciuki!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
No i to przez nie biorę ta nospe.... mam wątpliwości czy to są ruchy... ale chyba to normalne przy pierwszej ciąży że zastanawiamy się czy to jest właśnie to.... brzuszek już delikatnie mi wyskoczył więc chodze w dresikach :-) pod koniec maja jade naprzymiarke sukni ślubnej :-) jest to przymiarka sukni bez szycia bo nie wiadomo czy przytyje hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamyczk tak dopiero w czerwcu:( dzis bede dzwonic, bo nie wytrzymam niech mnie przyjmnie na usg wczesniej, bo cały czas od wczoraj mysle i sie zamartwiam, ani mnie nie zwazyli, tylko mocz wzieli, ani pobrania krwi, bo twierdzi ze za wczesnie, dostalam witaminki dla ciezarnej i tyle jakos tak dziwnie, moze wymyslam, sama juz nie wiem, maz mnie uspokaja ze za duzo sie przejmuje, ze bedzie dobrze, ala ja jakos nie daje rady tak na spokojnie, a do czerwca to ja nie wytrzymam, to jeszcze miasiac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,u mnie cisza...:) poza tym,ze nie mam objawow miesiaczki to nie mam tez objawow ciazy..;)) rozum podpowiada,ze i tak nic z tego... Olilia kiedy test!!??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iczozord
gościu do ginekologa. a biały wyciek jest chyba spowodowany prolaktyna za wysoka? tak mi się przynajmniej wydaje. w każdym razie marsz do lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamaria88
Hej dziewczyny bylam na pierwszej wizycie. Serduszko bije, to 7 tydzien 1 dzień ale jest jedno ale...:( Odkleja mi sie kosmowka i jest maly krwiaczek:( Dostalam progresteron dopochwowo i doustanie i nastepna wizyta za trzy tygodnie. Nie mam biegac, dźwigać i sporo odpoczywać. Ehhh... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no lepiej nic nie robić,lekarz powiedział ci cos na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamaria88
Powiedział ze nie mam sie przemeczac, biegac, dzwigac. Wskazany jest odpoczynek. Spytała o moj zawod i spytała czy nie chcialabym isc na zwolnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnnaMaria bedzie dobrze. tylko odpoczywaj duzo:D x Aneta a prywatnei sie ie da gdzieś szybciej? x A u mnie lipa... dzisiaj juz boli brzuch i plamienie a jutro mam termin @ wiec nici z testowania...ach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamaria88
Matko z tych nerwow to tate wyslalam do jego pracy bo pracuje w szpitalu. Ginekolog stwierdzil ze nie powinnam sie stresowac bo ten krwiaczek jest jak ryska na szkle. Nie mam bolow brzucha i krwawien. Ciaza rozwija sie dobrze. Wiec mam przyjmowac te zapisane leki. Moge pracowac ale nie dzwigac, dobrze jesc i odpoczywac. A dla mojego dobrego samopoczucia moge przyjsc za tydzien zobaczyc jak tam. Juz mi jakos lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olilia92
Justyneczko, ja poczekam parę dni jeszcze z testem, myślę ze w weekend się skuszę ;)) zaczyna mnie brzuch boleć, wiec chyba to@ się znów do mnie uśmiechnie :( :) a Ty jak ? Kiedy test ? ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dobrze,przynajmniej się uspokoiłaś,będzie dobrze.A u mnie coś nie tak,ten net uzależnia i zaś się naczytałam,bo okres mam od wczoraj i dalej bolą mnie piersi i plecy,a niby z dniem przyjścia @ już nie powinny boleć i się okazało,że wiele osób takie objawy miały i były w ciązy.Masakra jakaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) nie odzywałam się bo mnie mdłości wykańczają... jak tylko się obudzę dokąd nie zasnę to mi wszystko do gardła podchodzi...jetem już po wizycie i wszystko jest ok - 6 tydz 4 dz - serduszko już bije :) aneta jak byłam na pierwszej wizycie w 4 tyg 6 dn to był tylko pęcherzyk 6mm a teraz po dwóch tygodniach już było widać zarodek i serduszko więc nie masz się czego bać :) jetem już na zwolnieniu i mam w przyszłym tygodniu zgłosić się po skierowanie na badania. jak wam minął weekend? annamaria dbaj o siebie agnieszka, emilia, kamyczek przykro mi że jednak @ przylazła :-( życzę Wam żeby maj był dla Was owocny 🌻 justyneczka lenna olilila kiedy tetujecie? kasik jak tam weekend z mężem?;-) blondyneczko co tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik922
Maoimi a zlecialo niedlugo jedzie . Niedługo @ tez przyjdzie i maj tez stracony niestety bo go nie bedzie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie 30 dc,mialam testowac w srode ale wsztrzymuje sie jeszcze kilka dni.Nic nie boli,nic nie plami Albo cisza przed burza albo sie cos dzieje :)) A u Was jak tam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×