Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

nikitka ja ostatnia@ mialam 26 sierpnia wiec 6 dni do przodu od ciebie jesli chodzi o cykl zobacze co jutro mi lekarz powie moze ci po moge troszke jak u mnie bedzie widac to znaczu ze ty za tydzien tez juz bedzie widac trzymam kciuki bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianeczkaaa
Czyli że co może być ciążą??:) jej cudownie by było;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczka87
Evi 3mam kciuki Kochana i informuj nas na bierzaco:-) oczywiscie w miare mozliwosci:-) no i juz niedlugo doczekamy sie foto kolejnego malenstwa:-) maomi nie mam planow, jak sie nie uda to zadzwonie wtedy do lekarki czy wracamy do clo czy jeszcze cykl przerwy, a badan zadnych nie robie, no chyba ze moja gin cos zleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atomka83
Mariankaaa może być ale wcale nie musi, pamiętaj o tym, aby się później nie zdołować. Objawy mogą świadczyć o ciąży, albo o tym że po prostu jesteś w drugiej fazie cyklu i tylko tyle. Życzę aby to była ciąża. Ale dziewczyny miały już przeróżne objawy , sama miałam milion dwieście objawów ciążowych, a potem rozczarowanie. Lepiej się miło zaskoczyć, niż później cierpieć, bo się człowiek nastawi i nakręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianeczkaaa
Wiem wiem staram się nie nakręcać i nie wymyślać sobie objawó ale tylko ten brzuch boli od kilku dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poleczka555
marianeczka ja jutro będę w 24 dc więc razem z atomką jesteśmy w tej samej sytuacji :) zobaczymy co z tego wyniknie, czekam na wieści, razem będzie łatwiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gowsik
Poleczka, ja jutro 27dc, więc tylko o włos do przodu. Pewnie za chwilę będziemy równo 'przeżywać', zwłaszcza że u mnie cykle długie. Coś mnie tam trochę pobolewa, a to z lewej, a to z prawej, ale szklana kula w serwisie i nie wiem co to znaczy :) Równie dobrze może być nadchodząca powoli @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poleczka555
Dokładnie Gowsik, ja mam krótsze cykle, od prawie roku najdłuższy jaki miałam to 27 dni i zawsze przed samym okresem mam ciemnobrązowe plamienia. Póki co jest czysto, ale dzisiaj trochę spadła mi temperatura więc raczej nie mam nadziei...poza tym bóle brzucha, dół pleców, syfy na twarzy, czyli to co zwykle przed @... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poleczka555
Hej dziewczyny! U mnie dziś 24 dc. Temperatura wzrosła od wczoraj ale nie łudzę się bo już kiedyś tak miałam przed samym okresem poza tym to może być zasługa wczorajszego piwka ;) Na razie nic się nie dzieje oprócz tego że jestem jakaś rozbita, mam wrażenie że wszystko mnie boli ;p Być może bierze mnie jakieś przeziębienie...oby nie. @ brak póki co, zobaczymy co będzie dalej. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poleczka555
Hej dziewczyny! U mnie dziś 24 dc. Temperatura wzrosła od wczoraj ale nie łudzę się bo już kiedyś tak miałam przed samym okresem poza tym to może być zasługa wczorajszego piwka ;) Na razie nic się nie dzieje oprócz tego że jestem jakaś rozbita, mam wrażenie że wszystko mnie boli ;p Być może bierze mnie jakieś przeziębienie...oby nie. @ brak póki co, zobaczymy co będzie dalej. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka5g
No no dziewczyny to trzymam za wszystkie kciuki może w październiku znowu będzie radosny wysyp :-) Evi to teraz kuz z górki koniecznie daj znać i pokaż nam fotkę ! powodzenia! Kasiek nie znam się na tych badaniach co piszesz ale dla mnie było straszne jak dowiedziałam się o słabych wynikach mojego. I mogę sobie wyobrazić co czujesz.Chociaż pewnie wszystko byś zrobiła żeby chociaż kilka się pokazało wiec w sumie uważam ze nie mogę się załamywać bo inni mogą mieć gorzej. Chialbym ci życzyć wytrwałości w tym wszystkim. Czekają was kolejne badania ale myślę że będziecie się wspierać i koniecznie wybierzcie dobra klinike niepłodności! Blondyneczka a ty który dc jesteś? nie idziesz podobnie jak dziewczyny? ja mam jakieś 1.5 tyg jakoś tak .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu wisi strona teraz za każdym razem jak przechodzi się na kolejną to wisi. zaraz się okaże że znowu wątek nam usuną. !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdyby takk
A co mają zrobić geje żeby mieć dziecko? Jesteście tolerancyjne? Urodzilybyscie dziecko geyowi jako surogatka? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa gdyby tak
A co mają zrobić geje żeby mieć dziecko? Jesteście tolerancyjne? Urodzilybyscie dziecko geyowi jako surogatka? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co geje mają do tego wątku? my tu pragniemy dziecka a ty wyskakujesz czy byśmy urodziały dla kogoś innego! to chyba nie na miejscu!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanula87
Kochane moje wczoraj powinnam dostac @ i hylam pewna, ze jest siedzac u fryzjera bolalo mnie niesamowicie jak to zawsze 1 dnia ale nic nie bylo wieczorem zobaczylam ze dwie kropelki krwi i nadal nic troche boli ale mniej niz wczoraj test rano negatywny... Co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gowsik
Blanula, ciezko cokolwiek wyrokowac... W ktorym dniu cyklu jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu jak się udała wizyta u lekarza? potwierdziła ciążę bliźniaczą? :) justynka daj znać jak tam po wizycie :)będziemy mieć kolejne bliźniaki na forum?:) Sarilec widzisz, ja nie skojarzyłam miejsca gdzie czuję czkawkę z faktem że tam jest główka :-P Ty chodzisz osobno na usg i osobno na wizyty u gina? Evi jak się czujesz? balonik coś zadziałał? jesteś już po porodzie czy nadal czekasz? :) marianeczka poczekaj te kilka dni :) będzie chyba cała grupa dziewczyn w tym samym terminie :) oby posypały się same pozytywne testy :) g86 dziś zaczynam 30 tydzień :) blondyneczko to widzę że faktycznie masz pełen relaks i luz w tym cyklu :) Kamila testowałaś? jak się czujesz? Doris a ile Tobie zostało dni do @? kasiek922 daj znać po wizycie co zalecił Wam lekarz 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanula87
Gowsik 29 wczoraj powinnam dostac @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris32
Maomi wydaje mi się, że jestem tuż po owulacji albo tuż przed- dzisiaj jest 16 albo 15 dzień cyklu :). Nie wiem jak to jest z tym śluzem do końca: czy jest on płodny w samą owulację czy jest przed a w owulację przestaje mieć cechy płodnego? różnie czytałam. Przyznaję, że działamy w tym cyklu, co 48h tylko założenie jest, że bardziej rozłożymy to w czasie i zobaczymy co z tego wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny powiedzcie jak to u was było z plamieniem implantacyjnym? Czy te które były albo są w ciąży zauważyli je u siebie? Jeśli tak to w jakim dc? Te które nie są i nie były w ciąży, czy zaobserwowały takie plamienie siebie, które później okazało się że tylko zwiastowało @. Ja nigdy czegoś takiego u siebie nie zaobserwowałam. Nigdy w trakcie cyklu nie widziałam ani kropki krwi, najwyżej dzień, dwa przed @ brązowe plamienie zwiastujące @, która przychodziła. Czasami nie było tego plemienia tylko od razu krew. A jak to było u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atomka plamienie implantacyjnie nie występuje często (różne źródła podają różnie ale obserwuje się je u około 25% kobiet), jeżeli już jest to występuje 6-12 dni po owulacji. Ja miałam takie plamienie, nie krew a brązowy śluz 6 dni po potwierdzonej owulacji, towarzyszył mu ból ale nie ból jajników tylko wyżej, obstawiałabym macicę. Tak w ogóle to jestem w gronie tych kobiet u których występuje też plamienie owulacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atomka ja pamiętam że w 26 i 27 dc miałam brązowe plamienia. Nie było tego dużo bardziej na papierze toaletowym niż na wkładce. Myslałam że @ przyszła ale się uspokoiło. W 32 dc zrobiłam test z moczu była ledwowidoczna druga krecha ( to była sobota). W poniedziałek poszłam ne bete 142,5 dwa dni później 141 i już wiedziałam że porażka. Poroniłam w 40 dc. I oprócz plamienia przy implantacji nie miałam innych objawów. xxxx Maomi to zbyt dużo ci nie zostało - dwa msc szybko miną. xxxx Blanula trzymam kciuki aby @ się nie pojawiła :). Jeśli robiłaś test sikany to ja bym się nim nie sugerowała, dla mnie pewniejsza jest beta (chodź też nie do końca). Jeśli do jutra nie dostaniesz to proponuje bhcg. xxxx Justynka czekamy na dobre wieści :) xxx W mnie dziś 28dc dzień gdzie powinna pojawić się wredota. Żadnych objawów nic nie boli totalna cisza. Jak zrobi mi sie mokro ide do wc a tam nic. Zawsze dostawałam rano a teraz?? No nic zaczekam może przyjdzie albo i nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gowsik
Plamienie przed @ zdarzylo mi sie zaledwie kilka razy w zyciu (moglabym policzyc na palcach jednej reki). Plamienie okoloowulacyjne mialam doslownie dwa razy. Przypuszczam ze to bardzo indywidualna kwestia i trudno przykladac do tego jakis konkretny szablon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarilec z tymi pomiarami to faktycznie tak jest, ja miałam dzień przed porodem usg i z pomiarów wyszła waga 2800, doktorka stwierdziła że "to dobrze bo przy Pani budowie by Pani większego nie urodziła naturalnie", a synek miał wagę urodzeniową 3450 :) Evi trzymam kciuki, wszystkie jesteśmy ciekawe co u Ciebie chociaż pewnie nie będziesz miała w najbliższych dniach czasu żeby coś napisać ;) Trzymam kciuki. Maomi u mnie dużo zajęć, w sobotę pierwsza noc w naszym domu i się pakuję :) Miłego dnia dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atomka nie miałam plamienia implantacyjnego, czułam tyko bardzo charakterystyczne i obce mi do tamtej pory kłucie w podbrzuszu (nie bolesne tylko takie delikatne) , pokłuło kilka razy i przestawało, i tak przez 2 dni, ale to było w terminie spodziewanej @ więc nie mam pewności czy to było związane z zagnieżdżaniem (wydaje mi się że to już byłoby trochę za późno).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atomka ja nigdy nie miałam plamień owulacyjnych ani przed @, jak zaszłam w ciążę to też żadnych plamień ani podbarwionego śluzu nie miałam i do tej pory nie mam - wszystko zależy indywidualnie od każdej kobiety, nie ma się co sugerować innymi - u jednych będzie plamienie u innych nie :) z objawów to taki wyraźny i dziwny, którego nie wiązałam na początku w ogóle z ciążą, to był ból w prawej pachwinie podczas stosunku który pojawił się kilka dni po owulacji i powtarzał się każdorazowo tylko podczas seksu - bałam się że to torbiel na jajniku albo wyrostek, a okazało się że to był ból jajnika wywołany przez ciążę :) Blanula dokąd nie ma @ trzeba mieć nadzieję :) miejmy nadzieję że @ się nie pojawi :) będziesz jutro powtarzać test? justynka trzymam kciuki :) będzie dobrze - nie bój się :) g86 oby @ nie przylazła :) dawaj znać na bieżąco jak się sytuacja u Ciebie rozwija :) justyn zazdroszczę Ci tej przeprowadzki :) chciałabym zmienić nasze mieszkanie na większe lub na dom :) a tak to pozostaje mi kombinowanie jak tu zmieścić małe łóżko, łóżeczko dla dziecka i szafę w pokoju tak, żeby dało się przez ten pokój przejść :-) będziecie robić parapetówkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maomi będzie parapetówka nawet nie jedna, rodzina znajomi itd. ;) Nie ważne czy dom czy mieszkanie, ważne że jesteście "na swoim", ja po 4 latach "poślubnego" mieszkania z moimi rodzicami stwierdzam że już dłużej bym chyba nie wytrzymała ;) Mimo iż uważam ich za świetnych rodziców to jednak moja mama potrafi nieraz humor zepsuć swoim charakterem - jest to typ osoby która zawsze wie lepiej, wszystko ma być po jej myśli i jej sposobami bo inaczej jest źle. Zdanie "ja Ci nie chcę doradzać, ALE..." słyszę po kilkanaście razy dziennie. Już niedługo :) Oby nam nowy materac szczęście przyniósł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyn wiem cos o tym moja mama też wie lepiej zobaczymy czy będzie się wtrącać jak pojawi się dziecko kiedyś. Na szczęście my juz mieszkamy 4 lata na swoim i 1 rok na wynajmie i oby tak dalej :-) owszem odwiedzam i dzwonie do mamy często ale mieszkać z nią bym nie mogła. Atomka co do plamien mi się zdążyły czasem plamienia chyba 2 razy w ok 25 lub 24 dc śluz z krwią ale za ok 3 lub 4 dni pojawił się okres wiec nie wiem co to było może to to a się nie udało :-( a przed @ mam max 2 dni plamienia ale bardziej brązowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×