Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Kamyczku wyluzuj, u mnie zaczelo sie cos dziac dopiero ok 48godzin po zastrzyku, nie kazdy jest podatny na pregnyl az tak bardzo zeby pekaly po 12 godzinach:-) Dziewczyny mam pyt, temp podnosi sie w trakcie owu czy po niej czy przed?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Reni :) Matko jak to zleciało szybko :D Byłam dziaisj u lekarza i zalecił mi brać inofolic ,a na poprawę endometrium jeść orzechy i pic lampke wina czerwonego wieczorem do kolacji albo przed snem :) no i wit b complex :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka Owulacja może być do 3 dni przed skokiem i do 3 dni po skoku. Dlatego nie da się dokładnie określić jej momentu, a ten dzień przed skokiem, który najczęściej jest wyznaczany jako dzień owulacji to jest tylko taki orientacyjny czas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reni kazda z nas wie ze psychika robi wiele no ale z nia jest ciężko niestety plata figle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
g86 niestety nie da się tak po prostu przestać myśleć o czymś czego tak strasznie pragniemy,ale nie można też popadać w rozpacz i doszukiwać się co miesiąc objawów, ja miałam wiele razy 1000 objawów ksiązkowch,a jak się udało to tak naprawdę nie było nic co wskazywało by na ciąże :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry wszystkim przyszłym mamom usmiech.gif Jestem studentką Psychologii i prowadzę badania dotyczące obrazu siebie i funkcjonowania zawodowego kobiet ciężarnych. Wszystkie mamy, które są w pierwszej ciąży, w 2 lub 3 trymestrze, które nie przebywają na zwolnieniu lekarskim a dalej są aktywne zawodowo proszę o pomoc. https://docs.google.com/forms/d/10_Tg8fS5zHs5Xu6Hy2FdwSVsn_CtgGs-ooUF4tiyAsY/viewform?c=0&w=1 Każda uzupełniona ankieta jest dla mnie na wagę złota. Z góry dziękuję! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia122
Reni kope laaaat!! :-) jak się czujesz? Dobrze znosisz ciążę? Spytam się teraz mojej gin co jeść żeby tyle nie tyc i jednocześnie być najedzonym. Ona sama miała dwa razy bliźniaków więc pewnie będzie wiedziała bo jest młoda i szczupla. Dzisiaj mnie wzięło na winogrono i zjadłam pół kg 3 godz temu i byłam pełna. A teraz znowu mnie ssie. Moje głodomorki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gowsik
Dzien dobry, dziewczyny! Co u Was? Jakies nowosci? Atomka, jak u Ciebie? Kamila, testowalas? Kamyczek, jak samopoczucie? U mnie cisza na razie ale nadal twierdze ze nic z tego nie bedzie. Druga noc z rzedu poce sie dosc mocno, co jest u mnie bardzo typowe dla zblizajacego sie okresu. Wiec prognozuje ze do niedzieli (a najpewniej w sobote, bo jedziemy przeciez na wycieczke w gory wiec jak moze wredota przyjsc jak jestem poza domem to dlaczego nie) obwieszcze koniec tego cyklu. Jednakze bedac w jakims sensie pogodzona z tym faktem bede miala otwarta furtke na nowy cykl. I tak sobie mysle zeby pogadac z mezem czy by on tez jakichs badan nie zrobil. On akurat jest z tych co nie maja z tym problemu, kiedys nawet sam mowil ze pojdzie bo ciekawy jest czy z nasieniem wszystko ok. No nic. Uszy do gory, cycki do przodu. Dobrego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje drogie lecę zaraz na to usg mam nadzieje ze wszystko będzie dobrze i ze polip zniknął aczkolwiek bardzo dziwna była ta @ w sensie dość bolesna i dziwnie kuło mnie tam w środku :-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do odpuszczania sobie myśli o ciąży to ja mam inne zdanie ,odpuściliśmy sobie w lato jakie kolwiek spinanie myślenie i sypianie w te wyliczone tylko dni i akurat u mnie to nie zdalo egzaminu,byc moze odpuszczenie sobie psychiczne daje efekt kiedy jest wiadomo ze obydwoje partnerów jest całkowicie zdrowe i zdolne do zapłodnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilusia napewno wszytsko bedzie dobrze trzymam za ciebie kciuki justynka26 jak by kazdy wiedział co bedzie do przodu i czy odrazu zajdzie czy nie to napewno by sie decydował ale nie mamy czasem wpływu na to kiedy nam sie uda jestes jescze młoda napewno sie uda kamyczek jestes pod opieka lekarza wie co robi nie martw sie w dzisiejszych czasach za duzo sie planuje i odkłada na bok to co najwazniejsze czyli nasza płodnosc kiedys był slub i zaraz dziecko a potem sie ludzie martwili po 3 trojce zeby dzieci nie było dzis jest na odwrot slub i 3 lata bo dom bo praca bo samochod a jak juz sie ma to co nie jest tak wazne wtedy nie ma dziecka niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelina
Justyna1986 dziś czuję się okropnie, poza codziennymi mdłościami okropnie mnie dziś boli brzuch (tak mocno nie bolał mnie już bardzo dawno). Do tego mocno kłuje mnie serce (zawsze miałam niskie ciśnienie i wysoki puls, kardiolog mi kiedyś mówiła, że przy ciąży mogę mieć problemy z sercem i chyba się zaczynają :/... ) Przepraszam, że niewiele się odzywam, ale jakoś nie mam ostatnio czasu.. Dziś wizyta u lekarza i całe szczęście, bo ten dzisiejszy ból brzucha mnie mocno niepokoi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g86
niewiem czy to przeczytacie ale wg nie widze wiadomości nowo dodanych. zatrzymuje sie na stronie 313 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Długo nie pisałam, bo się przeprowadzałam WRESZCIE do swojego domu, taka jestem szczęśliwa jak dawno nie byłam :) Jeszcze w sobotę idę na weselicho to się wybawię, szkoda tylko że pójdę ja i wredota @ no ale trudno. Trzymajcie sie cieplutko :) Gowsik trzymam za Ciebie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jestem. Atomka czemu wykresu nie uzupełniasz? hihi Musze przyznać że jest on baaaardzo kolorowy. Wg oglądałam kilka wykresów innych użytkowników i myślałam że to ja jestem nimfomanką ale na co poniektórych się dzieje powiedziałabym dzień bez sexu dzień stracony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda co do odpuszczenia nie myśl czasem że sypiam z M tylko wtedy jak mam dni płodne absolutnie. Lubie sex i czerpie z niego samą przyjemność. Bardziej chodzi o to by zająć głowę czym innym. Ja oczywiście nie umiem bo nawet jak mam co robić to myśli krążą wokół tematu "dziecko". No może mi się uda trochę zapomnieć jeśli wszystko pójdzie po mojej myśli z kredytem i mieszkaniem. Może bardziej będę pochłonięta urządzaniem :) Maomi a ty co ostatnio tak milczysz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Hej dziewczyny ! Urodziłam 15.10.15 :-) poród ciężki nie będę o nim m mówić ... mam już swoją Lile przy sobie <3 nie odezwalam Sie prędzej bo jeszcze tydzień czasu bylysmy w szpitalu (podwyższone CRP). Jak będę miala odpalony komp to przęśle foto mojego skarbka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evi gratulacje, bylas dzielna!!!! wrzuc foto co bysmy mogly sie napatrzec i zarazic hehe. gowsik u mnie bez zmian. az sie troche schizuje bo zawsze mialam bole jakies na owu (mimo ze owu nie bylo) a teraz nic. jutro mam wizyte, zobacze czy peklo cholerstwo czy co?! lekarz powiedzial ze jak pekl a nie zajde to pech a jak nie pekl to bedzie problem. wiec nastawia mnie optymistycznie. ide dzis na fitness troche dupkiem poruszac, nie biegam bo juz bo zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratulacje Evi !! :-* czekamy za zdjęciem Córeczki. Życzę zdrówka :-) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelina
Evi gratuluję serdecznie - zdrówka dla córci a dla Ciebie dużo sił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda31
a wiec jednak jest,ponoc malutki ale jest,odrazu dostałam skierowanie do szpitala na histeroskopie i w poniedziałek jestem już umowiona.Ogólnie na skierowaniu pisze:niepłodność wtórna.Mają mnie położyć na trzy dni,to być może zrobią od razu inne badania w kierunku niepłodności ,wręcz powiem ze na to liczę bo ten szpital zajmuje się leczeniem niepłodności.g86 absolutnie tak nie myśle o sypianiu tylko w dni płodne kto by tyle wytrzymał bez kochania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda wierz mi że są takie co kochają się od święta. Mam znajomą ma 25 lat i dwójke dzieci i po jednym juz stwierdziła że nogi rozkłada z musu haha. a ty sie kładź niech przebadają od A do Z. Wiem że bardzo chciałabyś drugie dziecko i mam nadzieję że bedziesz je miała. Daj znac jak bedziesz juz po zabiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evi gratulacje fajnie ze juz masz to za soba zdroweczka dla was i radosci nelinka mam nadzieje ze ci sie polepszy kiedys musza minac te słabe chwile i mdłosci zobaczysz a jak tam reszta dziewczyn ja narazie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
g86 naprawde nie rozumiem takich kobiet rezygnować świadomie z przyjemności i bliskośc***artnera dla mnie to jak obłęd :P nic mi nie wspominali o jakiś dodatkowych badaniach poprostu ja mam taka cicha nadzieje że jak juz mnie położą na te 3 dni to może zrobia jakies badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×