Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Tak widzialam :) nawet mama ze mna weszla i dostala zdjecie dzidzi :) strasznie skakal :) ponad pol godziny mi robil usg bo nie mogl go zlapac :) i powiedzial ze na 80% chlopak :) a ja wlasnie juz nie plamie ani nie krwawie, mam nadzieje ze pojdzie do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiek widzisz wszystko jest ok :) super że z maluszkiem wszystko ok :) łożyskiem też się na zapas nie zamartwiaj bo dokąd jesteś pod opieka lekarza i on wie co robić to możesz być spokojna :-) a Twój narzeczony się odezwał? zainteresowało go jak poszła wizyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maomi wlasnie nie zainteresowalo go :( nic sie nie odzywa od wczoraj, napisalam mu tylko smsa ze z dzieckiem wszystko ok i ze na 80% bedzie chlopak i ze sie strasznie wiercil i nawet mi nic nie odpisal :( ale widocznie tak ma byc, i z dnia na dzien jestem silniejsza, najwazniejsze jest teraz dziecko, jak z nim wszystko to ja jestem szczesliwa i narazie to mi wystarczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety wolny weekend to u mnie awykonalne pracuje cały a wolne dopiero w majówkę i to w kratkę :-( ja też stawiam na przesilenie wiosenne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropka 123
Dziewczyny dzisiaj powinnam dostać @ więc zrobiłam test i niestety I kreska... mam doła :(, Przez to ciągnięcie jajnika miałam cichą nadzieję, że się udało. Zaczynam się martwić czy jakiś torbiel się nie zrobił, bo wciąż czuję ten jajnik. Biegam do łazienki bo wydaje mi się że dostałam @ a to ten biały śluz się wylewa. Cykle mam regularne więc dziś albo jutro @ pewnie będzie :-(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek bardzo dobre podejście! Teraz ty i maluch jesteście najważniejsi, a czy on Ci odpisze czy nie to miej to gdzieś;) Maomi ja wychodzę z inicjatywa i to często, ale czasem nie chce. Nie chce nic na sile. Mój tez jest zmęczony ma ciężka prace i ja to rozumiem, a przynajmniej sie staram. Dzis mu nie odpuszczę!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maomi
Kasiek wspolczuje bo musi Ci byc przykro podwojnie przez niego, ale mysl o sobie i synku - ciesz sie ze malenstwo zdrowo rosnie:)dasz sobie rade z nim czy bez niego:) Kropka przykro mi:( moze wez sobie nospe na ten bol i poczekaj kilka dni, jak nie przyjdzie @ to zrob ponownie test, albo zglos sie do gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarilec
Pozdrawiam wszystkich! Maomi, gratuluje wyników :) Kasik, ciesz sie pięknym USG :) Ech ten Twoj to chyba mocno niedojrzały, choc po Twoim SMS na pewno mocno przezywa. Ale Ty skup sie na sobie i dziecku. Ja odebrałam swoja druga betę, jest przyrost, ktory wskazuje na początek 6 tyg - 18742. :) TSH ładniejsze, FT4 ok, cholesterol i morfologia perfect. Oby tak dalej. Uff Wszystkim życzę miłego weeendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik świetnie że dzidzia taka ru chliwa:D A tym swoim sie nie przejmuj, napisałaś przecież do niego i zrobiłąs co mogłaś teraz czekaj tylko na jego ****** sie nie przejmuj :) X Sarilec gratuluje dobrych wyników oby tak dalej :) X mnie włąsnie dzisiaj zmogł sen na 2 godziny... masakra az moj mąz myslał ze chora jestem.. ale myśle ze to przez pogode .. Piersi bolą wokoło na zewnetrznej stronie i podbrzusze tez pobolewa a co dosluzu to taki kremowo wodnisty i jest go srednio dużo... zobaczymy:) X a co do " przytulanek" to u nas sa niemalże codziennie bo moj ma duze potrzeby :P zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skarlet żeby mój miał taki temperament to by było dobrze :-) dziewczy ciesze się ze u was dobre wyniki a u ciebie kasiek maluszek figurę mam nadzieje ze ja w końcu tego doczekam :-) jutro narzeczonym opijamy nowe autko jest cudowne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropka 123
Przed chwilą spojrzałam na test , robiłam go rano i po 5 min nic na nim nie wyszło, później jeszcze raz spojrzałam może po 15 min i nadal nic nie było i poszłam do pracy.A teraz postanowiłam jeszcze raz na niego spojrzeć i widać na nim słabą drugą kreskę. Myślałam że mam zwidy więc pokazałam mojej córci czy coś widzi i potwierdziła. Wiem że nie powinno się patrzeć bo takim czasie bo może być wynik zafałszowany ale myślicie że mogę mieć nadzieje?? Czy miała któraś z was takie jakby kłucia głęboko w pochwie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropka 123
Przed chwilą spojrzałam na test , robiłam go rano i po 5 min nic na nim nie wyszło, później jeszcze raz spojrzałam może po 15 min i nadal nic nie było i poszłam do pracy.A teraz postanowiłam jeszcze raz na niego spojrzeć i widać na nim słabą drugą kreskę. Myślałam że mam zwidy więc pokazałam mojej córci czy coś widzi i potwierdziła. Wiem że nie powinno się patrzeć bo takim czasie bo może być wynik zafałszowany ale myślicie że mogę mieć nadzieje?? Czy miała któraś z was takie jakby kłucia głęboko w pochwie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki kochane :) maomi masz racje ciężko mi bardzo ale staram sie być silna. tez mam czasami wrazenie ze jest niedojzaly ale co zrobic :/ tęskni mi sie juz za nim ale co zrobic, pierwsza sie odezwac nie moge :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiek ciesze się ze wszystko dobrze ale ci zazdroszczę szczęściaro:-) Nie martw się na zapas musi być dobrze tak ma być i już my tak mówimy !!! A mnie zalewa woda muszę wkładkę nosić bo inaczej to gacie i spodnie wyglądały by jak jedna wielka plama :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka napewno doczekasz :) reni musze ci przyznac ze jestem szczesciarą :D hehe bardzo sie ciesze ze sie tak fajnie rozwija przy tym moim calkowitym braku objawow :) zyczę wam takiej ciazy kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropka raczej jest nie wazny po tylu godzinach ale jak mozesz to zrob nam zdjecie i pokaz :)mi tez pare razy wychodzila po ilku godzinach cien cienia kreski a w ciazy nie bylam :( powtorz najlepiej test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyneczka
Hej kobietki,ja po pracy,u mnie kolo 20 dc...jakos tak :p @ nie wiem kiedy sie spodziewac bo mam nieregularne cykle,ale jesli kolo 5.05 sie nie pojawi to zatestuje.:) buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssylwusia
Hej dziewczyny! Dlugo mnie nie bylo bo zabiegana jestem... tak jak myslalam nic z tego, przyszla glupia @... ale teraz mierze temp i zaczne brac progesteron dopiero od owulacji i powinno byc dobrze, gdyby nie wy to bym sobie nie uswiadomila ze blokuje owulacje prawdopodobnie i bym sie lamala dalej a teraz mam dobre przeczucia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iczozord
hej! ja dużo leżę bo pojawiają mi się skurcze, czasem regularne. bardzo mało korzystam z internetu też ale póki co nie rodzę :P gratuluję wszystkim nowym mamom!!!! kasiek łożysko przodujące to nie wyrok :) moja koleżanka miała tak w dwóch ciazach, urodziła naturalnie w terminie. ktoś tu pisał o skoku temp bez owulacji : to objaw LUF.- zespołu niepeknietego pęcherzyka i wymaga leczenia. pozdrowienia!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iczozord to odpoczywaj :) tylko czasami brakuje nam ciebie i twojej wiedzy :) a myslisz ze moge poronic przez to lozysko? tego sie najbardziej boje, ze cos moze byc nie tak przez to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Kasiek po prostu nie przecoążaj się , lepiej nie dźwigaj i odpoczywaj :-) iczozord w takim razie powodzenia :-) widocznie Karolek pcha się na świat :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki sarilec :) ja również gratuluję Ci wyników :-) jak się czujesz? scarlet też miałam w tym cyklu takie koszmarne napady senności i zmęczenia - życzę Ci żeby okazało się że to ciąża :)na kiedy masz termin @? kropka powtórz test i daj nam znać :) kasiek nie myśl o poronieniu, ciesz się dziewczyno że dobrze się czujesz i maluszek fika :-) jest piękna pogoda, korzystaj z niej :-) postaraj się zając myśli czymś pozytywnym i spędzić miło czas :-) nie jest łatwo kiedy ma się takie problemy z partnerem jak Ty, ale musisz dbać o siebie i synka :-) reni działaj dziewczyno :) nie ma że ukochany zmęczony :) Justyneczka oby @ nie przyszła :-) ssylwusia gratuluję pozytywnego nastawienia :-) bądź nadal dobrej myśli i daj znać jak się sytuacja rozwija :-) iczozord ja miałam takie objawy LUF, ale już się "wyleczyłam' ;-) dbaj o siebie i pisz do nas częściej :-) kiedy masz kolejną wizytę? aneta robiłaś dziś test? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiek raczej ryzyko jeśli jest to wcześniejszego porodu ale nie zawsze ( patrz moja znajoma). faktycznie nie przeciazaj się, dużo leż na lewym boku a wszystko będzie dobrze :) dzidziuś juz nie jesttaki mały i ryzyko poronienia jest znikome na tym etapie :) jak coś możecie pisać na mojego maila :) pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maomi nie jeszcze, bo nie mam na stanie :) potem jade na zakupy to sie zaopatrze, tylko teraz nie wiem czy czekac do jutra rana, czy zrobic wczesniej? to juz chyba bez roznicy co? skoro dzis powinnam miec@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
dziewczyny obydwa jajniki mnie dzisiaj bolą ale nie wiem czym to jest spowodowane 24 dc dziś zazwyczaj mnie nie bolały nie wiem co jest grane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneta najlepiej kup dwa :-) jeden zrób dziś ale po jakimś dłuższym czasie od wypicia jakichs płynów, a drugi rano :-) ja zrobiłam dziś z ciekawości test i po 4 dniach od ostatniego kreska jest dużo wyraźniejsza - bardziej wyraźna niż testowa, więc i Tobie powinna raczej wyjść niezależnie od pory dnia, co najwyżej będzie słaba, ale widoczna skoro ostatnio już było ją widać :) a jak się czujesz? Lenna nie pomogę raczej bo nie miałam nigdy mocnych bóli z obu jajników na raz, ale może któraś z dziewczyn Ci coś doradzi Scarlet wygląda to obiecująco :-) jesteś chyba tuż po owulacji prawda? blondyneczko gdzie zaginęłaś? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×