Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Gość gość
ale macie zryte psychy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maomi, a dzis rewelacyjnie jakos, procz koszmarow nocnych, wczoraj plamienie było jednorazowe i bardzo skape, dzis spokoj,czasem zakluje jajnik pociagnie i jabym miala dostac zawrotów głowy to jakby osłabienie od paru dni i to wszystko. A ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitka_
Hej kobietki!Z tego co czytam to czeka nas majowe testowanie. Oby maj okazal się szceęśliwym miesiącem:) Mnie pobolewa (?), nudzi podbrzusze, śluz biały się utrzymuje, ale temperatura mizerna, wiec beznadziejnie:( ostatnio po owulacji miałam na poziomie 36,7 - 36,9 a teraz w okolicy 36,5, wiec pewnie owulacja przede mną. Tylko ten sluz taki dziwny, nigdy tak nie miałam, oby nie infekcja...:( Piekna mam dzis pogode! Lecę myć okna! Miłego dnia kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneta no to wynik musi być pozytywny :-) leć po test i daj znać :-) ja się czuję bardzo dobrze tylko spać nie mogę w nocy, budzę się wyspana po 4 godzinach snu i już nie mogę zasnąć :-) jedziemy dziś do moich rodziców na grilla:-) Nitka mierz temperaturę to zauważysz że była owulacja, ja też miałam przed zawsze ok 36.4-36.6, a potem skok na ok 37 :) głowa do góry i nie martw się :) może ten śluz to objaw że ciało się przygotowuje do owulacji?poczekaj spokojnie na rozwój sytuacji, albo rób sobie testy owulacyjne - u mnie się sprawdziły :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena000
Hej dziewczyny ale sie tutaj dzieje normalnie człowiek nie nadarza, ale sie cieszę,ze coraz więcej pojawia sie ciąż jest nadzieja :) u mnie 15 dc ogolnie sexik jest codziennie lub co drugi dzień, jakoś i mój ma ochotę i mi sie zwiększyło libido :) i moze to pomoże bo przy tej mojej nieregularnej@ nic niewiadomo, a tak pozatym to praca,praca jeszcze raz praca, plan jest taki teraz działamy a jak nic nie wypali to w wakacje ide do gina jak bedziemy w Polsce i zobaczymy! Miłego dnia kochane:)przyszłe mamusie dbajcie o siebie i o wasze fasolki! Maomi super,ze udało ci sie załatwić wszystko w pracy:)pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jestem tuż po owulacji :) gościu zryty to jesteś ty... zal mi takich jak Ty... x oby maj był dla nas pięknym miesiącem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maomi zrobie, zrobie dzis, a rodzice pewnie nie wiedza jeszcze? ;) czy juz sie pochwaliłas? udanego grilowania:) i miłego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maomi jak wystarcaja Ci 4 godziny snu to jaki masz długi dzien!!:D Będziecie się chwalic rodzicom??:) Mierze codziennie nie odpuszczam dzis 55 dc, chciałabym juz go zakonczyc i isc do gina po clo:) Proponuję ignorować gościa, jak zobaczy, że nas to nie rusza to odpuści;) Marlena a gdzie mieszkasz? Gdzieś za granicą tak? Wybacz umknęło mi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena000
Tak Nitka za granica dokładnie w Londynie :) wizyty prywatne u gin sa tu strasznie drogie ale jak juz sie jest w ciąży to wystarczy skierowanie od rodzinnego lekarza inaczej bardzo ciezko sie dostać,dlatego jak bedziemy w Polsce to odwiedzę swojego gin u którego byłam 6 m temu wtedy wspomniałam mu,ze bedziemy starać sie o dziecko myślałam,ze jakies badania wcześniej trzeba przejść natomiast on zalecił kwas foliowy no i działać;) pozdrawiam :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maomi działaliśmy nie był zmęczony:-) Zobaczymy czy fasolka zakiełkuje,dzisiaj też go pomęczę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marlena życzę udanych wyników działań :-) dawaj znać co u Was :-) aneta rodzice jeszcze nie wiedzą ale chyba dziś powiem bo przed teściową i tak się wyda a głupi byłoby gdyby ona wiedziała a moi rodzice nie :-) Nitka niby wystarczają ale cały dzień ziewam i wieczorem jestem zmęczona a i tak zasnąć nie mogę :-) poza tym co ja mogę robić o 4 nad ranem jak się obudzę? ;-) leżę i się nudzę do 5:20 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczka87
maomi jestem Kochana jestem, czytam i 3mam kciuki ale nie mam czasu pisac ani glowy bo jestem zajeta szukaniem pracy, i w zasadzie znalazlam, szkolenie zaczynam za tydzien ale boje sie ze nie podolam i to mi ciagle w glowie siedzi... okres mi sie konczy, a w zasadzie mozna uznac ze sie skonczyl, moj M przyjezdza dopiero za 5tyg i strasznie mi smutno i czeka mnie samotna majowka... a do staran moich to jeszcze hoho... Iczozord ja czekam na wiesci od Ciebie wiec odzywaj sie czesciej jesli bedziesz mloga , i lez jak najwiecej :-) i poglaskaj brzyszek od cioci zeby Karolek jeszcze troszke poczekal :-) milego weekendu Dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek85
hej dziewczyny maomi świetnie, że kierownictwo tak przyjaźnie do Ciebie podeszło, z opowiadań wynikało że trzeba się spodziewać czegoś gorszego. pisalaś że po urlopie macierzyńskim nie wrócisz, tak to u was w pracy wygląda? czy to Twoja decyzja? mogę spytać czym się zajmujesz? sarilec super przyrost bety, maleństwo na pewno czuje się świetnie.oby tak dalej! kasiek151 gratuluję *****iwego maleństwa, bardzo się cieszę że wszystko dobrze, teraz już się niczym nie martw, będzie tylko lepiej. kropka powtórzyłaś test? lenna mnie pobolewa całe podbrzusze tak na środku, więc chyba niedługo @ przyjdzie:/ ja dziś 23dc, nie wiem na co mam liczyć żeby się nie przeliczyć.... miłęgo dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek85
chyba mnie tu nie chcą, co dadaje posta to go nie widać f**k!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamyczku jestem sprzedawcą w sklepie meblowym, ale dojeżdżam codziennie do pracy i wychodzę z domu o 6 a wracam o 20:30 i nie wiem jak miałabym wychowywać dziecko w takiej sytuacji, dlatego nie wyobrażam sobie powrotu do pracy po urodzeniu dziecka - firma też o tym wie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek85
To racja maomi, Strasznie dlugo cie nie ma caly dzien poza domem, masakra, oszczedzaj sie w takim razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamyczku nie denerwuj sie :) posty sie zacinaja jak sie strona zmienia, ale nic nie znika;) maomi to faktycznie długo pracujesz, ale takie mamy czasy niestety :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marlena to faktycznie kiepsko. Wpadaj do pl rodzinke przy okazji odwiedzisz:) Maomi, strasznie długo jestes poza domem! O jeju, to faktycznie nie wiem jak miałabys później wszystko pogodzić ze sobą. Dobrze, że macierzyński wydłużyli:)) Blondyneczko super, że tak szybko udało Ci się znaleźć pracę! a w jakiej branży jeśli wolno spytać?:) Kamyczku najlepiej nie licz, najwyżej będziesz zaskoczona, ale tylko pozytywnie!:) Okna umyte, podlogi zmyte, pranie zrobione, czas na mnie. Idę leżeć i pachnieć!:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitka oczywiscie ze wolno:) w banku na słuchawce... słuchawka nie jest mi obca ale tematy bankowe tak i to mnie wlasnie przeraza bo rozmowa kwalifikująca byla bardzo powazna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamaria88
U mnie jeżeli chodzi o objawy nadal pobolewanie piersi przy dotyku a w tygodniu z dwa razy delikatnie mnie mdlilo. To chyba tyle. Teraz tylko wyczekuje wizyty u lekarza 5 maja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ScarletKate
A mnie coraz bardziej piersi dokuczaja i od jutra zaczynam brac luteine... To sie zacznie dopiero...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyneczko gratuluje ze udalo ci sie znalezc prace i napewno podolasz, wszystko jest do nauczenia :) Maomi jak sie czujesz? Annamaria mnie tez tylko delikatnie piersi bolaly ja dzis mam ogromnego dola moj sie drugi dziem nie odzywa i przypuszczam ze skorzysta z tej wolnosci i na impreze sie wybral i ja spac nie moge bo sie denerwuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczko dasz radę:) będziesz miała szkolenie to wszystkiego sie nauczysz! Kasiek nie przejmuj sie, odpuść. Jeżeli ma byc dobrze to bedzie, nie zamartwiaj sie to nic nie da. Bond leci w Tv, oglądnij sobie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik922
Kasiek kochana postaraj sie usnac ja zawsze chodz nie moglam a się z moim nie odZywalam probowalam na wsxystkie sposoby usnac bo myślałam im szybciej usne tym szybciej bd kolejny dzien i nie bd tak myslec :) maomi i jak przyJeli wiadomość o dzidzi? Blondyneczko graTuluje widze ze masz więcej szczescia w szukaniu pracy niz ja :( reni napastuj mężulka napastuJ :p:p tylko pozazdrościć ja juz albo dopiero jak kto woli 2 Tyg abstynencji :p:p a jak wroci to i tak juz po ptokach : p ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek85
Dziewczyny drugi dzien boli mnie brzuch jak na okres a do @ 3dni, chyba oszaleje z tego czekania. Chodze do lazienki patrzec czy moze nie przyszedl wczesniej ciulas jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Kasiek jeżeli widzisz że on ma takie podejście do ciebi e i dziecka i może jeszcze poleciał sobie na imprezę to naprawdę przestań o nim myśleć i jestem pewna że znajdziesz sobie kogoś innego kto będzie cie nosił na rękach.... gdybyś z nim była to może ty byś pogodziła się ze złym traktowaniem ale czy zniesiesz to że twoje dziecko też będzie tak mu podporządkowane? Ja bym nie chciała kogoś takiego. Jak dziecko Sie urodzi i nie dogadacie Sie o alimenty to lec do adwokata niech to załatwi i tyle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi ma racje. Kasiek teraz nie jest łatwo, a jak urodzi sie maleństwo łatwiej nie bedzie. Czasem warto odpuścić, spotkasz jeszcze szczęście i tego życzę Ci z całego serca! Kamyczku jeszcze 3 dni i testowanko:) cierpliwości! Dziewczyny czytałam ze skok temperatury na owulacje jest poprzedzony sześcioma niższymi temperaturami, a jesli było piec niższych? To tez mozna to zakwalifikować czy nie? Juz sie gubię:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) parę minut temu wróciłam od rodziców :-) ucieszyli się bardzo, mama się bardzo wzruszyła :-) blondyneczko gratuluję znalezienia pracy :-) teraz czas szybciej będzie Ci mijał i ani się obejrzysz a Twój ukochany wróci :-) kasiek nie przejmuj się nim, widać że nie ma do Ciebie szacunku skoro nie pomyśli nawet żeby zadzwonić i zapytać o wizytę i o Twoje samopoczucie. nie on jeden na świecie. jak się dziś miewasz? kasik Tobie też na pewno uda się znaleźć niebawem pracę :-) dwa tygodnie to teraz bardzo szybko miną :-) kamyczku zrelaksuj się, a jak brzuch boli mocno to weź nospę i poczekaj cierpliwie te kilka dni :-) Nitka ja w tym cyklu miałam tylko dw dni niższych temperatur bo brałam clo i skakała mi temperatura z 36.5 na 37.1 co dwa dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×