Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Gość Blanka 123
Wg moich obliczeń to będzie 6 tydzień od ostatniej miesiączki. . W niedziele zaczynam 7 tc . Do Gina idę 11 maja dopiero :/ bo ma urop a u innych lekarzy brak miejsc. . W przyszłym tyg idę zrobić morfologie i mocz . Żeby już mieć na wizytę. . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarilec
Aneta33, dokladnie rozumiem Twoje obawy co do braku objawow. Od dwu dni moje piersi nie sa obrzmiałe. Jedyne co pozwala mi wierzyć, ze jestem w ciąży, to pobudka o 5 rano z powodu pęcherza, co nigdy mi sie nie zdarzało. Dzis robię druga betę i musze jakoś wytrwać do wyników. Maomi ma racje, zrób sobie test i napawaj widokiem dwóch kresek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarilec
Dwóch dni* jeezas >.<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny, zrobie jutro, bo to dzien @, wydaje sie to smieszne jak kobieta czeka na @ to wyłapie wszystkie mozliwe objawy ewentualnej ciazy ,a jak juz jest rzekomo, to sie nic nie dzieje i wtedy zaczyna myslec... dziwne to wszytko. Blanka ja mam luzne, te no stolce:) od 2-3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia122
Dziękuję dziewczyny za słowa otuchy. Wczoraj wieczorem zlapalam dola. Może Pan Bóg mi kiedyś wynagrodzi moja strate. Ale narazie nie planuje, mam trochę problemów kończy mi się umowa wynajmu mieszkania i nie wiem czy nam przedłuży a jak nie to będziemy szukać tylko wszystko takie drogie a tutaj płacimy mało za 3 pokoje kuchnie i łazienkę. Oby przedłużył. Kasiek nie denerwuj się badaniami napewno będą dobre wyniki. Trzymam kciuki!! Pozdrawiam was wszystkie serdecznie!!! :-* :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka 123
Ja zawsze na miesiączkę miałam takie luźne stolce. . I tak mam od czasu kiedy powinnam dostać @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maomi mam wlasnie zamiar działać, tylko sama to ja gucio moge:) Anetko No wlasnie nie nakręcam sie bo te moje cykle to jakaś masakra. Zobaczymy na razie jak jest skok to do dwóch tygodni powinna przyjsc@. To czekanie jest najgorsze, uda sie, nie uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy moga pojawic sie jakies plamienia w czasie spodziewanej miesiaczki? bo mi cos ulecialo, na wkladke, ciezko to nazwac krwia taki rozmazany paseczek ciemniejszej wydzieliny, nie duzo ale jednak ,teraz to mam stracha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja koleżanka miała delikatne plamienia w dniu terminu miesiączki wiec nie martw się na zapas kochana :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniula22
Nitka ja miałam dokładnie taki sam śluz jak Ty. Też krótko po owulacji. Nie chce Ci robić nadzieji ale może to akurat "to". U mnie po prostu zauważyłam śluz inny nóż zwykle. A dokładnie 19 dnia cyklu (owulacja przypada mi na 14dc) poczułam mocne uklociem w jednym z jajników takie które trwało z dobrą minutę i w tym momencie powiedziałam mojemu narzeczonemu że jestem w ciąży a on się zasmial ze mnie ze skąd mogę wiedzieć. Trzy dni później tj. 22 dc zrobiłam Pink test (bo uważam że jest dobry) i pokazała się bladziocha, na prawdę cień cienia ale widoczny gołym okiem. I z dnia na dziien kreseczka robiła się ciemniejsza. Dodam jeszcze że przed terminem mies, po kąpieli zobaczylam na piersiach siateczke niebieskich żyłek. To tyle z moich objawów ciazowych przed @ która nie nadeszla. A teraz obok mnie slodko śpi mój 6 tygodniowy synus. Pozdrawiam wszystkie forumowiczki. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneta ja nie miałam żadnych plamień ale wiele dziewczyn ma i też nic złego się nie dzieje, ale może zrób test jeszcze raz i w razie czego zadzwoń do gina ? Nitka a Twojego ukochanego nie ma? jeśli jest to atakuj :-) Blanka może tak Twój organizm reaguje na ciążę :) co kobieta to inne objawy ma :) tylko może dla wyrównania ilości płynów w organizmie pij trochę więcej :-) kamilusia wszystko będzie dobrze, jakoś się to ułoży, złapiecie trochę dystansu do tego nieszczęścia które Was spotkało i znów zaczniecie się starać - no i wtedy już na pewno się uda :-) ja powiedziałam dziś kierowniczce o ciąży i gratulowała mi i cieszyła się - kamień spadł mi z serca :-) powiedziała że załatwi mi zastępstwo, na 100% da mojej koleżance ten urlop w czerwcu, no i postara się do końca przyszłego tygodnia wszystko pozałatwiać tak żebym od maja mogła wziąć już wolne :-) a nową osobę na moje zastępstwo przeszkoli moja koleżanka z pracy :-) nawet nie wiecie jaką mam ulgę :-) dodatkowo byłam na badaniach okresowych do pracy dzisiaj i wszystkie wyniki mam bardzo dobre :) wzrok jak sokół, serce jak dzwon, cholesterol niski i morfologia idealna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniula22
Aneta mogą się pojawić plamienia. jesli nie towarzyszy im ból brzucha to nic groźnego. A na ewentualne pobolewania polecam nospe. Ja na początku ciąży brałam codziennie w razie co do czasu aż zarodek się dobrze nie zagniezdzil bo raz juz poronilam i takie było zalecenie lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
aneta no tak bywa tym bardziej w 1 trymestrze... myślę że jeżeli nie przerodzi się w to w żywą krew to nie masz co się martwić... na pocieszenie powiem ci że moja koleżanka miała @ przez 2 msc i chciała od lekarza tabletki anty a okazało się że jest w ciąży :) to był szok bo krótko się znali - wpadka. co do objawów ciąży to się nie martwcie bo u mnie zaczęły się w 7 tyg i trwały do 13 i jak narazie jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reni84
Nitka_ a może własnie owu się przesunęła i teraz jest płodny,masz tak jak ja nieregularne @ i w każdym miesiącu w inny dzień wypada mi owu,działaj kobieto działaj :-) kasiek napisz po wizycie jak było,trzymam kciuki i ściskam mocno :* U mnie 13dc sluz nadal ciągnący,wodnisty i śliski malutko ale jest. Od teraz mierzę temperaturę i dzisiaj mam spadek o jeden stopień ? I 3 dzień męczą mnie gazy,nie zmieniałam diety ani nic więc co jest może ktoś wie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reni ale jak od teraz mierzysz temperaturę to skąd wiesz że masz spadek? ja miałam przed owulacją 36.4, 36.6, 36.8, 37.1, 37.1, 36.9, 36.9 i potem już 37.1 i 37.0 na zmianę aż do teraz :) ale powiem Ci też reni że ja mierzę temperaturę od 8 miesięcy i prawie w każdym cyklu tak miałam, a owulacji i ciąży nie było więc nie zawsze to o czymś świadczy, ale będę trzymać kciuki żeby u Ciebie to było "to" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maomi od 1dc mierzę codziennie rano o 7.00 termometr przy łóżku i budzik :-) totalnie się na tym nie znam więc postanowiłam się nauczyć,zdaję sobie z tego sprawę ze potrzeba dużo czasu i dyscypliny by zrozumieć swój organizm a czy spadek był czy nie to nic nie znaczy ponieważ dopiero zaczynam przygodę z mierzeniem masz racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zresztą u mnie dopiero 13 dc więc nic nie może się dziać,najważniejsze ze dzisiaj mój kochany przyjeżdża i będę go atakować ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda31
Maomi wszystko ok u mnie dziś 20dc zawroty głowy nadal mam i do tego doszły dreszcze niewiem co jest grane ciąży Napewno niema bo niebylo przytulanek w owulację a 7 dni żołnierzyki by niewytrzymaly bo wtedy był ostatni seksik,wiec chyba muszę trochę przystopować i zmiejszyc tempo bo trochę dużo tego u mnie,praca,dom,spacery z dzieckiem i wieczorem siłownia wiec jak wstaje po 4 rano do pracy to często koncze dzień po 23 wiec to chyba raczej przemęczenie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka5g tak idziemy razem :) dzisiaj tez mam 18 dc :) a wczoraj piersi mnie zaczęły bolec... dwa dni temu tak mnie zakuł lewy janik ze az sie skuliłam.. i teraz pobolewa mnie czasem podbrzusze... a do @ równe 13 dni.... oby szybko zleciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam dodać ze koleżance z pracy snilo się ze te moje zawroty były właśnie spowodowane ciąża -ale to tylko sen :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maomi świetne wieści! Szefowa zachowała sie naprawdę w porządku! Super, teraz nie będziesz sie juz zamartwiać praca:) Mój maź jest w domu ale cos ostatnio niezbyt ma chęć a nie chce go zmuszać... Moze dzis jakieś wino i sie mu polepszy:D Moze i to owulka, bede działać a przynajmniej sie postaram:) Maniula nie chce myślec ze to TO zeby sie nie rozczarować, ale nadzieje mam zawsze. Strasznie szybko Ci wyszedł test! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitka winko czasami pomaga tylko,ze mój nie lubi więc kupuje szampana i później jakoś samo idzie i niestety wiem co to znaczy bo mój też czasami nie ma sił,rozmawiałam z nim o tym to powiedział-kochanie chciał bym codziennie ale padam ze zmęczenia i nie mogę więc trzeba czekać,a wiem na co go stac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skarlet u mnie nic ciekawego się nie dzieje tylko dziś zakul mnie jajnik jak wstawałam z krzesła aż zgiełam sie w pol z tego jajnika była owulacja potwierdzona a tak to nic się nie dzieje trzeba czekać u mnie max 13 dni ale wydaje mi się ze owulka byla szybciej wiec okres tez powinien szybciej przyjść. maniula boże jak to minęło pamiętam cie jak się starałas a to już dzieciątko na świecie ale super! iczozord co słychać? ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitka jakbym ja czekała aż mój mąż się zbierze i sam mnie zaciągnie do łóżka to chyba nadal byłabym dziewicą ;-) trochę zachęty, fajna bielizna i dasz radę :-) reni z alkoholem też dobry pomysł - zawsze trochę rozluźni i człowiek nie myśli o poczęciu tylko czerpie przyjemność z zabawy :-) ruda przydałby Ci się faktycznie odpoczynek, może podrzuć dziadkom dziecko na kilka godzin w weekend i spędź z mężem trochę czasu sam na sam i odpocznijcie? ja nie miałam zawrotów głowy ale byłam strasznie słaba w tydzień po owulacji przez dwa dni że nie miałam siły zrobić sobie herbaty jak wracałam do domu, no i okazało się że jestem w ciąży po kolejnym tygodniu, chociaż osłabienie mogło być również skutkiem przesilenia wiosennego i zawirowań z pogodą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane jestem po badaniu i ogolnie wszystko jest dobrze :) prawdopodobnie Mały strasznie jest *****iwy i ciezko go bylo zlapac :) ale zaniepokoiło mnie to ze mam łozysko przodujące i lekarz wspominal o cieciu jak sie nie podniesie :( mam nadzieje ze to nic powaznego, mam zakaz wspolzycia i dzwigania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i sie juz pogubilam w tygodniach ciazy :/ z OM wychodzi 13t2d z pierwszych USG 12t1d a z dzisiejszego 12t3d i nie wiem juz ktory termin mam brac pod uwage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki wszystkim za uspokojenie mnie:) boli mnie brzuch, ale nie ciagle, czasem jak na okres i tyle, nic wielkiego nie potrzebuje lekow nawet, daje rade bez. wiec moze lepiej to ja wyluzuje juz. maomi tez mnie cieszy ze sytuacja w pracy rozstrzygnięta i ty bedziesz spokojniejsza juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Aneta w razie co to nospa jest dozwolona teraz nawet musze ją brać do 2 tabletek dziennie. Kasiek widzisz nie ma co się martwić.... moja koleżanka miała tak jak ty ale chodziła do lekarza który jej nawet tego nie powiedzial i co chwile miała krwawienia i prawie cała ciąże spędziła w szpitalu wiec dobrze ze lekarz powiedział że masz jak masz i ma plan co dalej.... nie marw się :-) a widziała dzidzie na 3d ? Ja w 13 tyg widziałam to moja dzidzia skakała jak szalona :-) we wtorek jade to będzie 17 TC :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×