Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Gość Sarilec
No widzisz Kasiek, ja jestem troche starsza i wiem, ze na cos takiego bym sobie nie pozwoliła. Ale to własnie przez nieco większy bagaż doświadczeń. Tak jak pisze Doris; kazdy jest kowalem własnego losu i nieważne co beda mowić wszyscy dookoła, zrobisz po swojemu. Z małym wyjątkiem - jesli on Cie juz nie szanuje, nie łudź sie - nigdy juz nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik dla mnie prawdziwa rodzina to nie zawsze znaczy pełna rodzina, uważam, że chodzi o jakość a nie o ilość, nawet w takiej kwestii. Termin ślubu to akurat najmniejszy problem w tej sytuacji, da się anulować :P. Zastanów się tylko czy nie porozmawiać o tym z kimś kto będzie dla Ciebie wsparciem w realu bo wiadomo, My tu jesteśmy, zawsze Cie pocieszymy ale prawdziwe życie toczy się tam i ktoś taki mógłby być pomocny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Kasiek 4 lata temu miałam ślubować byliśmy już w powołowie załatwiania i wszystko odwołałam już nie będę Sie tutaj rozwodzić dlaczego ale termin ślubu to nic... zrobisz jak chcesz bo to twoje życie no i każda z nas jest inna ma inny temperament ja jestem taką osobą silną i ja nie pozwole sobie na takie traktowanie i wiem że sama też bym sobie poradziła ale wiem że są osoby słabsze i to rozumiem ale czy taka rodzina da szczęście twojemu dziecku to ja nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na kolejnym usg pęcherzyk urusl ma ok 20 mm gin przewiduje owulacje na jutro najpóźniej w niedziele mamy działać intensywnie w weekend. i w poniedziałek wszystko się okarze czy faktycznie była owulacja :-) kasiek ciężko jest tak zostawić wszystko I plany slube i zacząć od nowa naprawdę wierze ze będzie ci trudo podjąć decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uuuu Agnieszka super !!! A endo urosło ?? To w poniedziałek pojedziesz zobaczyć czy pękł ?? No u mnie pękł jak miał ok 24 mm :-) to teraz działajcie bo to wasze dni :-) ja to pewnie dopiero od teraz zaczęła bym przytulanka bo jakoś nie pasuje mi codzienny sex od razu po @ mam wrażenie że plemniczki nie są już takie silne.... no ale to ja tak myślę zobaczymy jakie będą efekty poza tym ty robisz jak lekarz kazał i wifocznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Widocznie co lekarz to inne zasady i tyle :-) trzy mam kciuki :-) poprzedni post mi się za ciał....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga moj M wraca za 2tyg:) a Ty tam działaj ostro:) Blondi słuszła postawa:) dawaj znac jak sytuacja bedzie sie rozwijac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) agnieszka powodzenia w działaniach :) fajnie że miałaś monitoring bo chociaż wiesz że pęcherzyki rosną :) reni widzę że u Ciebie zmiany :) kiedy planujecie wyprowadzkę? fajnie że w końcu będziecie razem :) Evi wszystko już macie zaklepane do ślubu i przyjęcia czy jeszcze za czymś latacie? :) kasiek przykro mi że Twój facet znów nawalił - pewnie dasz mu jeszcze jakąś szansę ale po takich słowach jakimi Cię uraczył to niestety nie ma się co łudzić na to że się zmieni :( gościu a który u Ciebie dc? może dołączysz do nas? :) co do bólu piersi to bolały mnie jak zwykle przed @ z tym że od wewnętrznej strony i od dołu, a zazwyczaj jakoś całe bolały. Doris witamy :) jeśli masz cykle ok 25 dni to ja bym chyba ok 10 dc przydusiła męża żeby w razie wcześniejszej owulacji mieć szansę, a potem ewentualnie po wizycie u gina ponownie :) blondyneczko już tylko dwa tygodnie zostały Ci do powrotu męża :) szybko czas leci :) kasik a który masz dc? nie ma szansy że jakoś się udało w ten weekend? kiedy teraz Twój mąż wraca? blondi może jedźcie do jakiegoś większego miasta w waszym województwie gdzie są odpowiednie oddziały, albo zapytajcie lekarzy w Waszej przychodni gdzie konkretnie takie badania możecie wykonać? Justyneczko Doris trzymam kciuki za Wasze jutrzejsze testy :P annamaria super że kosmówka się przykleja :) uważaj teraz na siebie :) kiedy masz kolejną wizytę? Sarilec jak się czujesz? robiłaś jakieś badania? Ruda a kiedy wypada Ci owulacja? może olej męża trochę i nie staraj mu się przypodobać - może specjalnie tak się zachowuje bo lubi być "przepraszany"? albo spróbuj go wziąć podstępem na "łzy" ;-) udaj że Cię bardzo rai jego zachowanie i może jak zobaczy łzy to mu rura zmięknie ? ostatecznie zaopatrz się w permen king i wciśnij mu jako witaminy :) jak już podziała na niego to może skorzysta z okazji :) Marlena Baletka kiedy testujecie? :) może razem z Justyneczką jutro? :) Lenna gratuluję bratanicy :) kiedyś i Ty będziesz miała swoje maleństwo :) głowa do góry :) Olilila Nitka co tam u Was? kamyczku który masz dc? może to objawy owulacji? u mnie niewiele się dzieje - byłam na pobraniu krwi na badania dzisiaj i spać mi się ciągle chce więc drzemałam pół dnia :) nadal mi niedobrze ale po kwaśnym jedzeniu jakoś mniej więc jem kwaśne rzeczy :) kolejną wizytę mam 1 czerwca :) pozdrawiam wszystkie staraczki i przepraszam jeśli kogoś pominęłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maomi ale tasiemiec!!!;) chyba sobie wszystko spisujesz;) Kasiek moje zdanie znasz, ja bym nie dała juz kolejnej szansy, myśle ze on sie nie zmieni.. A dziecko bedzie szczęśliwe, jesli Ty będziesz szczesliwa. Aga trzymam kciuki! U mnie skoku temperatury brak, czyli cykl bedzie jeszcze dłuższy niż poprzedni... Ciagle mam mnóstwo ciągnącego sluzu, moze to jakaś infekcja? Mam dość juz tych cykli. Jak temp nie skoczy przez weekend to w poniedziałek idę do gin po luteine i po clo odrazu;) Cudownie ze juz weekend!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Maomi dobrze że masz jakiś sposób na wymioty :-) lecz śpij i odpoczywaj należy się nam :-) no ja wczoraj zamawiałam ostatnie d**erele w tygodniu spotkanie odnośnie jedzonka i wystroju po tym spotkanie z florystką która musi się zgrać z restauracją no to są już ostatnie uzgodnienia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena000
Cholera czuje,ze idzie @!!! Maomi rozwaliłas mnie permen kingiem ale super sposób moze podziała jak mu sie nie chce chodziaz nie rozumiem takiego podejścia jak sie chce mieć wspólnie dziecko to dwie osoby powinny sie starać bo jeśli jedna osoba chce a druga nie to cienko to widzę! Kasik współczuje ale moze lepiej podjąć teraz decyzje o rozstaniu niż pózniej miałabyś sie zadręczać,ze wcześniej od niego nie odeszłaś,z tego co piszesz to nikłe szanse,ze coś sie zmieni w jego nastawieniu do Ciebie :(( Ale decyzja należy wyłącznie do Ciebie ty wiesz najlepiej co bedzie najlepszym wyjściem dla Ciebie z tej sytuacji.Pamietaj,ze teraz liczysz sie Ty i Twoje dziecko a On moze kiedyś zmądrzeje ale moze byś za późno! 35dc jak do 42dc @nie przyjdzie kupie test chodziaz czuje,ze szybciej mnie nawiedzi niż ja polecę po test :/ pozdrawiam dziewczyny miłego weekendu kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamaria88
Maomi nastepna wizyte na 26 mialam zaklepana u mojej pierwszej pani dr ale zrazilam sie do niej i nie bede do niej chodzic. Zostal mi polecony inny lekarz ale ma termin dopiero na 5 czerwca ale dogadalam sie ze mieszkam o zabi skok od kliniki i jak ktos wypadnie to moge zaraz byc na miejscu. Wiec bede czekac ale nie ukrywam, ze to troche dlugo dla mnie do tego czasu chyba nawet mi progresteronu nie starczy więc bede komninowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarilec
Maomi, Ty zawsze wszystkie tak ładnie wypunktujesz - podziwiam :) Ja od wizyty u gino badałam tylko swoje TSH i FT4 i moja endokrynolog była zachwycona wynikami, powiedziała jak dalej zwiększać dawkę i kolejne sprawdzanie za 5tyg. Przy okazji zbadałam swoje Hcg - było prawie 96tys., ale to juz chyba na tym etapie jak sie nic złego nie dzieje, to nie jest miarodajne. Biust mi urósł, nie ma co. W nocy piersi bolą jak kamienie, ale w ciagu dnia mija na szczescie. Staram sie jesc czesto i mało, pije duzo wody i zmalały mi nudności. Ślinotok wciąż jest, choc tez mniejszy. Czuje sie ogólnie bardzo dobrze, ale staram sie dzialac na zwolnionych obrotach w pracy. Jeszcze nie wiedza. Rodzicom planuje powiedzieć za tydzień, beda Taty urodziny. Nie znam jeszcze dokładnie daty kolejnej wizyty u gino, ale bedzie pomiędzy 1-3 czerwca :) A Ty jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka5g
Evi nic nie mówił o end ale chyba jest ok bo mówił ze wszystko pięknie przebiega. Powiem Ci ze z tym seksem codziennie jest ciężko a teraz nawet 2 razy mamy rano i wieczór w weekend. Takie zalecenia. Może gin wie co robi bo jak było co 2 dni lub 3 to nie wychodziło wiec może teraz się uda. Dzięki dziewczyny będę działać :-) Blondyneczka to już niedługo 2 tyg szybko miną i będzie na stałe super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maomi u mnie 13dc wiec owulacja e sobote lub w niedzielę,boje się mu podawać jakies specyfiki ponieważ ma problemy z krążeniem i sercem wiec takie rozwiązanie odpada,kiedys zanim jeszcze wyszly problemy zdrowotne to kupiłam hiszpanska muchę :P i jeszcze inny specyfik przeznaczony tylko dla mężczyzn -nie pamiętam nazwy ale oba kupowałam w sex shopie i to również nie dało po zadanych przeze mnie efektów.Jutro wsiadamy na motocykl na wycieczkę to może to go ruszy ;-) ,stwierdził ze malo czasu mam ostatnio dla niego bo zajelam się sobą i ciągle latam na siłownię - chyba jednak tęskni troche za mną :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek85
hej dziewczyny maomi podziwiam Cię, że tak o wszystkich pamiętasz. u mnie 19dc czyli równo za tydzień mam dostać @. nic mi nie jest w tym cyklu jesli chodzi o piersi, ostatnio pamietam że bolały od owulki a teraz cisza. czuję tylko podbrzusze ale pewnie to normalne. w pon wizyta u gino , niech mi coś da na "przyspieszenie". staram się organizować sobie czas żeby tyle nie mysleć, ale jak tylko mam chwilę zaraz wchodzę na portale ciążowe i dla starających się. przytłacza mnie to ale nie umiem przystopować...ehhh ciężarne cieszę się że u was dobrze, z niecierpliwością czekam na taie dolegliwości jak u was. staraczki trzymam za nas kciuki w tym miesiącu. chyba ktoś miał testować? proszę o wyniki :):) ps. właśnie zauważyłąm że jest dopiero 7.20 i to jeszcze w sobote:D:D:D, ale to tylko teraz mam chwilę spokoju aby spokojnie na kompie posiedzieć bo zaraz moje dziecię zacznie koncertować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. a ja mam w poniedzialek wizyte i bede wiedziala w końcu czy zarodek sie pojawil czy jednak nie:( to byly najgorsze dwa tyg. od ostatniej wizyty, pelno mysli... starałam sie je ogarnąc i myslec pozytywnie, ale nie zawsze sie dało, jeszcze jutro i mam nadziej że zobacze na usg moje malenstwo z bijacym serduszkiem, bo to juz bedzie 7 tydz z hakiem, wiec powinnna byc fasolka. Z objawow to mdłosci od dobrego tygodnia, oraz brak apetytu i bol piersi od terminu @ bolą od wewnetrzej strony i od dolu tak jak pisze naomi, sa pelniejsze tak mowi mąż, mogly by takie zostac:P bo natura nie była zbyt hojna w moim przypadku. pozdrawiam was wszystkie i zycze staraczką powodzenia, a cięzarnym lekkich objawow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarilec
Aneta, wszystko bedzie dobrze, oby czas do wizyty Ci sie nie dluzyl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam dzisiaj testować ale okazało się, że nie ma po co. Rano przyszła @ więc tak jak podejrzewałam pozostaje w gronie staraczek :) Justyneczka jak tam u Ciebie? miałyśmy testować tego samego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja 21.05 mam dostać @, ale wczoraj testowałam bo było 2 tyg po stosunku, za wczesnie, teraz przyrzekłam sobie że czekam do @ bo się człowiek kurde przeliczy. Choć swoją drogą pojawiają mi się bóle jak przed @ hm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena000
Kochane napiszcie proszę jak to wyglada z tym monitoringiem pytaliście same swojego ginekologa czy sam wam proponował? Pobolewa mnie prawy jajnik od czasu do czasu mam nadzieje,ze to tylko na @ a nie na torbiel:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marlena to ja zapytałam czy mi zrobi monitoring bo nigdy nie miałam a nie wiem czy na 100 procent mam owulacje prawidłowa powiedział ze nie ma problemu z chęcią zrobi :-) kurde rano miał być seksik a mój pojechał na fuche a ja spałam i się nie udało mam nadzieje ze wieczorem wystarczy bo wczoraj też był przed snem :-) ah te chłopy nasze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek85
marlena ja ide w pon ale nie będę czekała na żadne propozycje , po prostu sama się zapytam czy w mojej sytuacji można mieć monitoring. może zleci najpierw jakieś badania. jestem zielona w temacie bo z poprzednim dzieckiem nie było problemów. u mnie jest taka sytuacja , że moja koleżanka z pracy wraca za parę miesięcy z macierzyńskiego i mój plan jest taki żeby się wymienić póki mamy zastępstwo. potem jakby dziewczynę która jest zwolnili to byłby trochę problem.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maomi, ja niestety leżę chora od wtorku;/ żadnych starań nie było, bo siły mi brakowalo :) ale to dopiero 6 dc. We czwartek pojadę do mojego gina na monitoring. W maju mija rok od naszych starań i nic, wiec albo nie trafiamy w owu albo ten gorszy scenariusz nasz czeka... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie orientujecie się jak wygląda monitoring prywatnie jeżeli chodzi o koszty? Za każdą wizytę płaci się normalnie? - wizyta u mojego lekarza plus usg to 150zl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się czułyście w 25dc ( co 30 dni)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×