Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Gość gość
Justyneczka gratuluje!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W którym cyklu Ci się udalo?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zeszlym roku przez 5 cykli nic.Teraz przy ponownych staranach w zasadzie za drugim razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena000
Justyneczka super gratulacje :)) zawsze jest nadzieja,ze sie uda!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena000
Justyneczka jestes moja nadzieja z tego co pamietam Twoje cykle tez plataly ci figle,miałaś @ nieregularne, jak trafic w tym przypadku w owulacje? W którym dc testowałas?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyneczko gratuluję z całego serducha ! Niech zdrowo rośnie Twoje dzieciątko i Tobie dużo zdrówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris ja też będę szła prywatnie na monitoring, ale ile to dokładnie kosztuje to nie wiem.. wizyta kosztuje mnie 120 z usg.. Ja idę 11 dc, to tak się mniej więcej od 12- 14 dc, tak przynajmniej słyszałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek85
Justyneczka gratulacje, jestes kolejna nadzieja dla reszty Bardzo sie ciesze z twojego szczescia i jednoczesnie zazdroszcze, chcialabym ponownie doswiadczyc tego uczucia Teraz zycze spokojnej ciazy , napisz tylko czy nic nie czulas?nie przeczuwalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarilec
Justyneczka, gratuluje serecznie I witaj w klubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik,Doris,Marlena dzieki!:)) W 33 dc robilam test i wyszla 1 kreska.Wczoraj byl 40 dc i test okazal sie pozytywny.Cykle mialam baaardzo nieregularne.Poprzedni trwal tylko 19 dni. Teraz owulacja sie na pewno przesunela.No i bedzie bobas :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarilec,kamyczek,ruda,agnieszka,olilia dziekuje laski! W zasadzie to nie myslalam,ze to ciaza.jak wyszla jedna kreska to od razu,ze cykl znow sie wydluzyl. Nic nie czulam,nic nie bolalo.Od dwoch dni bola mnie piersi ale nie za specjalnie,wiec bardziej bym kierowala sie ku miesiaczce.A tu wczoraj robie ponownie test i sa 2 ewidentne kreski.Zadnych humorow,mdlosci itp.itd.Poki co :p Jutro sprobuje sie wcisnac do mojego gina,bo termin mam ale dopiero za miesiac.:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamaria88
Justyneczka spokojnie zrob sobie najpierw bete a do lekarza gdzieś za 2 tygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jutro do gina,zobaczy od razu,zbada,da skierowania.Z moich obliczen wypada 6 tydzien nie mam co czekac.:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Justyneczka geatulacje :-) jak dobrze ci się ułożyło bo praca jest ok mąż z umowę i akurat idealnie udało się z dzidziusiem :-) mi lekarz sam zaproponował monitori g i koszt to 20 zł gdzie za wizytę płace od 100 do 150 w zależności od badań....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta0912
Witam Dziewczyny, czytam Was już trzeci miesiąc, kibicuję Wam ogromnie. Niezmiernie się cieszę, jak co jakiś czas, któraś z Was obwieszcza szczęśliwą wiadomość (uwielbiam to :)) Przyznam, że jak zaczęłam czytać ile się staracie to ogarnęło mnie przerażenie. Jesteście chyba w większości młodsze ode mnie. Ja w tym roku w grudniu skończę 35 lat. Jakoś tak wyszło, że temat dziecka, krążył gdzieś nam po głowie,ale nic z tym nie robiliśmy. Można powiedzieć,że pierwszą próbę podjęliśmy na początku marca,ale wydaje mi się że trochę za późno bo w dzień owulacji i nic z tego nie wyszło, jeszcze do tego mój partner był przeziębiony. Można powiedzieć, że takiego konkretnego starania nie było. Postanowiliśmy zadziałać w temacie od 2 do 5 kwietnia, bo 5 kwietnia to był dzień owulacji. Ja mam 28 cykle i miesiączki regularne jak w szwajcarskim zegarku ;) Ja mam tak, że tydzień przed @ zaczynają boleć mnie piersi, a w dniu jak @ przychodzi piersi przestają boleć. Tak też było w tym przypadku. Piersi zaczęły boleć tydzień przed, ale w dniu w którym miała przyjść @ bolały nadal. Żadnych innych objawów nie zaobserwowałam. Jeden dzień spóźnienia to nie wróży ciąży. Nawet w moim przypadku gdzie mam regularne cykle podchodziłam do ewentualnej ciąży z dozą dystansu, ale też i nadziei. Po dziesięciu dniach spóźnienia mój partner kupił mi test i pokazały się dwie kreseczki..Ostatnio byłam u lekarza, na usg wyszło, że jest to 7tydzień i 6 dzień (13mm zarodek). Kolejna wizyta 16 czerwiec. Zalecił brać witaminy femibion 1 (jak przed planowaną ciążą brałam folik, jak pokazały się kreseczki to również folik.Jutro mam zrobić krew, mocz itp. Ogólnie zero objawów. Jedynie co to piersi mam takie wrażliwsze. Nie mam mdłości. Ale nie jestem w stanie pić kawy (kiedyś piłam tylko z ekspresu ciśnieniowego,ale cappucino), totalnie mnie od niej odrzuca nawet od samego zapachu. No i to tyle mojej epopei :) Trzymam kciuki za Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy mimo skoku temperatury i pozytywnego testu owulacyjnego mogło nie być owulacji gdyż cały czas miałam sluz mleczny, nierozciagliwy obserwuje codziennie śluz i mierze też temperaturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta gratuluję! Gościu może nie być owulacji mimo skoku temperatury ale mogła być mimo sluzu może był w środku a na zewnątrz nie zauważyłaś trudu powiedzieć. wrrr ah ci faceci wczoraj gin pow ze będe miała owulacje i co oczywiście poklucilismy się akurat wczoraj ale byłam zła . seks był czwartek piątek i niedziela rano może owulka się przesunęła oby. myślicie że to wystarczy aby się udało jeśli w sobotę była owulacja? faceci są faktycznie z innej planety czasem tak mi ciśnienie podniesie ze aż głową mnie boli. wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarilec
Justyneczka, raczej nie jest to szosty tydzien. Inaczej Twoj test sprzed tygodnia juz wykazałby HCG. Zgadzam sie z Annamaria co do wizyty u gino za jakieś 2tyg. Pójdziesz teraz, nie za wiele zobaczysz i bedziesz i tak wyczekiwać. Ja po pozytywnym teście zrobiłam betę, potem po tygodniu kolejna. Przyrost był ok, to wystarczyło zeby mnie uspokoić. Pierwsza wizyta pokazała 6t5d i widziałam bicie serduszka. Ciesze sie, ze wyczekalam. Tak to było u mnie. Rób po swojemu. Marta - gratuluje. Miłego dnia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ciaza pewnie jest mlodsza.Wedlug miesiaczki bedzie to 6 tydzien,ale do zaplodnienia doszlo mysle stosunkowo nie dawno.Stad tez jak mowisz pierwszy test nie pokazal ciazy.Co do lekarza to wole isc juz,pozniej mam nocki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam my rowniez staramy sie o dzidzie juz od jakiegos roku. Ostatni okres 23.04 srednia dlugosc okresu to 4-5 dni juz pod koniec taka brazowa wydzielina @ mam sreWitam my rowniez staramy sie o dzidzie juz od jakiegos roku. Ostatni okres 23.04 srednia dlugosc okresu to 4-5 dni juz pod koniec taka brazowa wydzielina @ mam srednio co 31 dni. Prowadze kalendarzyk i wyszlo ze owulacja wypada 10.04 kochalismy sie 8 i 10.04 l. kiedy moglyby pojawic sie pierwsze objawy? Mam taka nadzieje ze w koncu nam sie uda miec upragnionego dzidziusia przede wszystkim zdrowego. Jezeli nie to pozostana nam badania na plodnosc (jednak mam nadzieje ze nie beda potrzebne)dnio co 31 dni. Prowadze kalendarzyk i wyszlo ze owulacja wypada 10.04 kochalismy sie 8 i 10.04 l. kiedy moglyby pojawic sie pierwsze objawy? Mam taka nadzieje ze w koncu nam sie uda miec upragnionego dzidziusia przede wszystkim zdrowego. Jezeli nie to pozostana nam badania na plodnosc (jednak mam nadzieje ze nie beda potrzebne). Mówią zeby nie myslec o tym, przez jakis czas odpuscilam sobie, ale jednak pragnienie posiadania małego szkraba jest silniejsze ode mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta gratulacje :)) Aga owulacja i tak bedzie jak chce :p jestem tego przykladem,raz tak,raz tak :) no i sie udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Marta geatulacje takie historie SA potrzebne właśnie dla naszych starszych staraczek :-) Agnieszka spokojnie ja miałam przytulanka co 2 dni a w samą owulację przytulanek nie było a się udało .... plemniczki od razu nie umierają :-) pulowa wivamy :-) a miała robione jakieś badania np hormony tarczyca ? Miała chociaż raz monitoring żeby zobaczyć czy rzeczywiście dochodzi do owulacji ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×