Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

No właśnie nie słyszałam żeby w gronie moich znajomych z problemami z zajściem w ciąże którakolwiek z dziewczyn powiedziała "myślę, że problem nie leży po mojej stronie", wszystkie, totalnie wszystkie, zakładają, że to u nich jest coś nie tak, pewnie każda z nas wychodzi z założenia, że u kobiet więcej rzeczy jest w stanie szwankować. Z kolei rozmawiając ze specjalistami każdy powie, że to od facetów powinno się rozpoczynać diagnozowanie par bo u nich sperma jest albo ok albo nie. Jeżeli chodzi o całą populację i problemy z płodnością to to się podobno rozkłada mniej więcej 50/50 na każdą płeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny odebralam wyniki bad nasienia, wychodzi ze sa w normie a przynajmniej nic nie jest zaznaczone na czerwono. Laczna liczba w ejakulacie 240mln, morfologia 7, ruch postepowy 32% , to takie najwazniejsze bo opis ma cztery strony!!!! BlondynecZKA wez obczaj, wpisac cos wiecej? To chyba podam mu jakies witaminy i powinno byc ok. Aga jaki macie plan? Glowa do gory, wiesz przynajmniej jaka przyczyna, wiem, malo pocieszajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyczku najwazniejsza to chyba jest ilosc w 1ml , %prawidlowych i czas uplynnienia Aga nie załamuj sie :) po pierwsze nie ciągnij go do lekarza a po drugie nie musi o wszystkim widziec, kazdy stres faceta wpływa na jego nasienie, po drugie ile czasu przed badaniem sie przytulaliscie?, po trzecie to nie wiem czy dobrze rozumiem, ma 3mln w 1ml?jesli tak to faktycznie mało, ale są:) jesli chodzi o % o prawidlowej budowie to jest 3 ale moj mial 2;) i wlasnie na to dostal 3miesieczna kuracje od mojej Pani ginekolog... jego styl zycia napewno wplywa na nasienie, i to jest dodatkowo kwestia braku witamin ktore odpowiadaja za ilosc i za jakos nasienia... Idz do gin swojej pokaz jej wyniki i moze cos mu przepisze tylko pamietaj nie mow mu wszystkiego zeby sie nie stresowal, powiedz cos w stylu ze plemniki sa tylko ze trzeba dostarczyc im wiecej witamin czy jakos tak:) tylko nie wiem co to znaczy wyglad nieprawidlowy... bardziej martwią mnie te komórki spermatogenezy, byc moze to jest wina reszty wynikow, bez konsultacji z lekarzem sie nie obejdzie, bo odnosnie spermatogenezy nie wiem nic bo moj tego nie mial wiec sie nie zagłebiałam i nawet nie bardzo wiem o co chodzi... co do lepkosci to moj tez miał zwiekszona bo miał za gęsta sperme i poprostu sie ciągneła a powinna byc wodnista czyli poprostu rzadsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka5g
Tak 3 mln wiec mało norma jest pow 15 mln. i to mnie martwi najbardziej. przytualalismy się jakieś 5 dni wcześniej od badania. nir wiem co to znaczy niedojrzałe komórki spermatogenezy może to jakaś choroba nie wiem. pojde z wynikami do mojego gina i zobaczę co mi powie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga doczytałam co to są te komórki spermatogenezy, i to są pośrednie między plemnikiem a substancjami plemnikotworczymi czy jakos tak, czyli wychodzi na to ze sa braki witamin podejrzewam ze czeka go 3miesieczna kuracja duza dawka witamin i powtorne badania, jedynie nie wiem co powie lekarz na ilosc, bo to jest jednak wazne, bo jakosc poprawia sie witaminami ale ilosc nie mam pojecia... lekarz Ci wyjasni, tylko sie nie stresujcie, wg mnie tragedi nie ma , bo pamietajmy ze do zaplodnienia potrzebny jest 1 plemnik:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek85
Uplynnienie-zupelne, wlasnie nie wiem o co chodzi?ilosc w ml-85mln, procent prawidlowych 7%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kamyczku ilosciowo to nieźle produkcja u niego idzie :) moj w 1ml mial 47mln, a uplynniene zupelne to chyba znaczy ze sie uplynnio w odpowiednim czasie wiec jest okej:) % prawidlowych tez jest w normie:) a przy ilosci plemniczkow Twojego M to spora gromada żołnierzykow:) Twoj M ma wyniki w normie wiec pozostaje Wam tylko działac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje blondyneczko Bardzo sie ciesze, moj pali, ma nadwage i prowadzi siedzacy tryb zycia.myslalam ze wyniki beda masakra.kupie mu jakies witaminy i dzialamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyczku ma chłopak dobre geny a pozatym jak widac dostarcza odpowiedniej ilosci witamin organizmowi :) jak chcesz to mozesz kupic mu witaminy ale widac ze mu nie potrzeba:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje blondyneczka, to moze zainwestuje w jakis zestaw dla siebie skoro moj nie potrzebuje. Zaczynam plodne wiec licze dzis na przutulanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczka87
kamyczku nie dziekuj :-),nie ma sprawy ;-) to jak plodne to dzialajcie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka wiem ze jest jeden potrzebny ale nawet jak widać jest ciężko bo jednak w ciaze nie zachodze. umowie się do lekarza zobaczymy co mi powie boje się strasznie może każe powtórzyć badanie jak wyszlo tak źle. i zastanawiam się czy nie pójść do innego labo. Dziewczyny nie może w to uwierzyć naprawdę ze ma tak mało plemników w 1 ml i w całości czyżby to jakaś choroba w rodzinie u niego nikt nie ma problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus nie zadreczaj sie tym tak strasznie, odpowiednie leki poprawia jego wyniki, u mojego M w rodzinie tez,nie bylo,problemu, zachodzily babeczki w ciaze bez problemu, ale u nas to i on i ja bylismy do poprawy :-) Aga tylko idz jak najszybiej do lekarza zeby kuracje rozpoczac jak najszybiej bo u facetow troche sie schodzi zeby cos sie poprawilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wizytę mam we wtorek na 20 szybciej się nie dało! może jednak praca to wywołuje bo jest operatorem sprzętu ciężkiego i prawie cały czas siedzi. wiedziałam że mogą być obnizone ale nie aż tak. dręczy mnie to trochę :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja Cie doskonale rozumiem, jak ja poltora roku temu zobaczylam wyniki mojego M to spac po nocach nie moglam, ale probowalam nie dawac po sobie tego poznac, a okazalo sie ze nie jest az tak zle jak myslalam i ze trzeba sie za niego wziasc :-) moj nie ma pracy siedzacej ale lubi piwo a nie lubi warzyw, i za specjalnie nie dba o to co je :-) ja mu przemycam warzywa tyle ile moge :-) We wtorek wszystko sie wyjasni, a jak on zareagowal na wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek85
Aga z tego co piszą to po jednym badaniu nie można postawić jednoznacznej diagnozy. trzeba chyba wykonac ponownie za jakiś tam odstęp czasu. Na pewno dostanie suplementację, którą przyjmuje się min 3 miesiące. Nie pokazuj mu , że się stresujesz wynikami. wszystko bedzie dobrze, musi być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogólnie zareagował tak ze powiedział ze nie będą zawsze na sto procent wiec aż tak się nie przejął ale był cały czas zamyślony wieczorem bo w ciągu dnia nie miał czasu o tym myśleć. Wydaje mi się ze napewno się przejoł ja oczywiście staram się o tym narazie specjalnie nie rozmawiać i okazywać zmartwienie żeby go nie podlamac. poczekamy do wtorku i się wyjasni. Dziewczyny dziekuje wam za wsparcie dziewczyny dobrze ze jesteście! jeszcze mnie jedna koleżanka wspiera bo mnie rozumie bo sama ma problemy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga takie mamy czasy i taki styl zycia i to jest zasluga takich wynikow, bo wiekszosc facetow takie ma... bedzie lykal wit i powtorzy badania i wszystko sie poprawi, zobaczysz :-) wiem ze teraz ciezko Ci myslec pozytywnie bo sama przez to przechodzilam ale zobaczysz ze bedzie dobrze wszystko :-) wyluzujcie i zrelaksujcie,sie,przy lampce czerwonego wina :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz jesteśmy przed ślubem wiec niedługo wpadniemy w wir przygotowań i tak chialam trochę odłożyć starania żeby nie rodzic na slub. ale jeśli ma takie a nie inne wyniki to przejdziemy kuracje a próbować dalej będziemy a nóż się uda. a ja myślałam zawsze ze że mną jest coś nie tak i tyle pieniędzy człowiek wydał naprawdę mogliśmy szybciej iść na te badania dobrze chociaż ze jesteśmy jeszcze w miarę młodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi gin powiedział , że w teraźniejszych czasach nawet zdrowe pary nie mogą zajść z powodu czynników zewnętrznych, na które nie mamy wpływu. żremy wszędzie chemie, wiągamy ten syf uliczny... mój przykład: mój ma dobre wyniki , mnie też wstępnie nic nie jest a zaciążyc nie mogę :/ i co tu leczyć? twój Aga zje troche witamin i będzie dobrze :) będzie na pewno :) Blondyneczka dobrze gada, polać jej :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyczku lac lac :-P i to dwie kolejki :-P Aga a pomysl inaczej, teraz i tak mieliscie zrobic przerwe to akurat bedzie czas na poprawe zolnierzykow :-) i dobrze ze dowiedzieliscie sie o tym teraz a nie po slubie bo do slubu on spokojnie poprawi wyniki a byc moze do oltarza bedziesz szla w dwupaku ;-) Trzeba odetchnac i walczyc dalej :-) przynajmniej wiecie w czym rzecz a to juz,polowa sukcesu ;-) a wogole.... Blondi jak wyniki????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia122
Dziewczyny lyzeczkowanie miałam na początku stycznia a dopiero od około dwóch cykli mi takie duże kawałki lecą, mam wrażenie że co okres są większe. Kurde nie mam czasu iść do lekarza bo terminy są masakryczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilusia, chyba powinnaś poszukać kogoś prywatnie :{ Jeśli to nie są jakieś drobne fragmenty tkanki. Prawdopodobnie to nic poważnego, ale wiesz. Lepiej pójść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitka_
Dzien dobry paniom:) Dziewczyny dobrze, ze w ogóle macie te badania! Łatwiej sie walczy jak zna sie wroga, teraz tylko wyniki trzeba polepszyc i na pewno wszystko sie ułoży!! Kochane ja miałam dzis lecieć za ocean ale przesunięto mi wyjazd o miesiac. @ mam dostać w srode, ale jakos dziwnie sie czułam w tym cyklu, tzn wszystko normalnie, nawet cycki za bardzo nie bola, ale ciagle czułam cos w dole brzucha jakby mnie uwierało.. Z tego względu ze biorę luteine i musiałabym ja odstawić przed okresem, gdyby nic nie wyszło, to zrobiłam dzis z rana test! I mam piękne dwie kreski!!!! Dziewczyny gliwa do gory! W tym cyklu naprawdę odpuściłam, bo ten wyjazd, stres w pracy, kochałam sie tylko raz przed owulacja i trafiło! Na monitoringu miałam dwa pecherzyki, ciekawe czy to bedzie jedno, czy dwa szczęścia! Gorąco was pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitka gratulacje! Ale super wiadomosc! Ciesze sie razem z toba o zazdroszcze jak cholera :) Kochane staraczki nasze grono sie zmniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje kochane:* juz traciłam nadzieje.. Cis jest w tym odpuszczeniu, śmiałam sie z tego a naprawdę w tym cyklu nawet tu nie zaglądałam bo nie miałam czasu! Tak sobie mysle ze teraz z mojego wyjazdu nici.. Ale co tam! Mężowi jeszcze nie mówiłam.. Jesteście pierwsze! Dziewczyny trzymam za Was kciuki!!! Kamyczku przyjdzie czas! Zobaczycie, niedługo trzeba bedzie zakładać nowy temat, bo staraczek juz nie bedzie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×