Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

maomi faktycznie jeszcze tydzien i sie okaze :-) Kamila tylko ze mnie nic nie swedzi ani nie piecze tylko czulam jak mi napuchlo wszystko ale juz prawie nic nie czuje wiec prawdopodobnie jakies zachwianie ph bylo :-/ czy cos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak pisałam wcześniej, ja dopiero zaczynam się starac i też 10tego będę robic test :-) Narzeczony jest pewny, że będzie dzidzuś, a ja ze strachem i niepokojem zerkam na kalendarz i czekam. Jeszcze za miesiąc nasz ślub, więc zobaczymy jak to się wszystko ułoży... :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agaaa133 nie patrz w kalendarz ze strachem tylko z nadzieją :) jeśli się nie uda to przed Wami kolejny cykl :) głowa do góry :) pewnie w tym zamęcie przed ślubem zapomnicie o staraniach i zaskoczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maomi ale ja przez to staranie się o dzidziusia, zapominam o przygotowaniach do ślubu i wesela, ale masz racje pozytywne nastawienie to podstawa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blondyneczko wrażenie opuchnięcia to bardzo dobry znak :-) Blondi za każdym razem jak wypowiadasz się to jest w koło macieju non stop piszesz,ze wizyta pózniej,ze nie ma miejsc i bla bla przecież jest tylu ginekologów bez problemu można się dostać z dnia na dzien tak jak z tym testem idziesz płacisz i masz na co czekasz ? naprawdę nie rozumiem twojego podejścia,nie wciskaj nam że mąż nie ma czasu na badanie on po prostu nie chce i już,na początku pisałaś że szef nie chce go pusćcic pózniej ze cos tam coś tam a teraz,ze w sezonie zimowym kobieto u mężczyzn leczenie jest znacznie dłuższe niż u kobiet!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Sarilec ja jestem bardzo silna psychiczni i poprostu jestem gotowa wiem ze bedzie bolałoitp chciała bym naturalnie rodzic :-) jestem gotowa nie denerwuje Sie :-) wszystko mam kupione i gotowe tylko czekać... olilia ja też aplikuje luteine palcem bo w ulotce pisze że podczas ciąży szyjja jest spulchniona i żeby aplikować tabletki palcem też tak zrób może będzie lepiej a jak nie to popros o leki doustne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa331
Ja nadal nie mam @ dzis poleciałam na betę i NIc ostatnia nadzieja umarła :-( teraz sie modle o @ aby rozpocząc nowe starania. A szczerze mówiąc jestem juz tym zmeczona mój M tez, wieczne latanie do lekarz, liczenie czekanie.... trwa juz to prawie dwa lata, nie wiem ile jeszcze mi sił starczy :-( A jak Wy dziewczynki sobie radzicie jak postępy, która teraz testuje, która po owulacji jest, trzymam za Was kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu tylko to opuchniecie to minelo po lactovaginalu, to napewno nie infekcja bo przy infekcji bylo swedzenie i tak szybko objawy nie mijaly... jakies wahania ph :-) a testowanie to chyba ze 3 dziewczyny sa na 10wrzesnia a owu to z tego co pamietam bedzie miala zaraz Aga i Kamyczek jest albo po albo w trakcie :-) iwa tak mi przykro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlondiiM
Iwa331, przykro mi.:( Pamietam, że miałyśmy razem testować... Do mnie wczoraj przyszla @ także nie martw się kochana, będziemy razem walczyły we wrześniu i w październiku razem testowały. ;) musi nam się udać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi ruchy poczulam bardzo wczesnie,z kazdym dniem upewnialam sie ,ze to juz one :) gdzies 13-14 tydzien czulam gilgotki.Coraz silniejsze.Teraz juz fika takie koziolki,ze szok.A czemu przedwczesny porod ci grozi? Maoimi rosna nam male uparciuchy wstydziuchy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Justyneczka to bardzo szybko ja dopiero w 18tc zaczelam cos czuć... szyjka mi Sie skraca biorę leki i jestem dobrej nadziei ... iwa a robilas juz jakieś badania bo jak 2 lata to chyba lekarz kazal cos po robić i czy twój m Sie badal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maomi myślałam ale narazie próbuje zwiększyć śluz płodny, kwasy, witaminy.Zobaczymy jak to będzie za jakiś czas. Kamila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi mowia ze w kolejnych ciazach mozna szybciej rozpoznac ruchy.U mnie sie to sprawdzilo.To i inne objawy,dolegliwosci ciazowe,od wymiotow po bole tu i tam.A w pierwszej procz bolu piersi nic mi nie dolegalo. A ile zostalo Ci do 36 tyg.?? Wtedy juz jak bys rodzila to w miare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyneczka to faktycznie wcześnie poczułaś ruchy :) ja pierwsze wyraźne ruchy których byłam pewna że to jest *******lucha to 15 t 5d :) iwa przykro mi że jednak się nie udało :( a @ przylazła czy nadal czekasz? może owulacja Ci się przesunęła? Kamila a bierzesz jakieś suplementy na poprawę śluzu? jakoś dziś osłabiona jestem i od rana mam 35,9 stopni temperaturę, może to od zmiany klimatu albo pogody :) a Wy jak się czujecie w ten ponury dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OliśS
Dziewczyny a jak to jest z tym siemieniem to się bierze cały czas czy tylko do owu? Z jogurtem może być całkiem spoko. A ten oeparol to jest to z wiesiołka? Czy siemię lniane mogę wdrożyć w dietę i oeparol jak jestem w 8dc a cykle mam po 34 dni? siemię kupie pewnie w zdrowej żywność czy w aptece też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi z tymże ja jeszcze w ciąży nie jestem, wiec póki co tym aplikatorem wkładam tabletkę.. ale może i mi coś delikatnie opuchła:) może stąd te bole:) Kamila, oby wrzesień był naszym miesiącem! :) A jak nie to może październik? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamaria88
Część dziewczyny! Ja luteiene bralam przez pierwsze 3 miesiace ale absolutnie nic mnie nie bolalo. Ja takie pewne ruchy zaczelam czuć od 21 tygodnia. Teraz sa one najczęściej rano i wieczorem ale nie jakies mega mocne a to podobno dla tego, ze mam lozysko na przedniej scianie macicy a ono amoryzuje ruchu dziecka i dlatego sa slabiej wyczuwalne. Obecnie mamy 24t2d. 30 wrzesnia mam kolejna wizyte i do niej musze zrobic sobie to badanie na krzywa cukrowa. Brzuch jest juz dosc duzy i jestem juz 7 kg na plusie boje sie ze ta ciaze skończę z jakims mega przyrostem wagi ;) Co do imienia nie moglismy z chlopakiem dojsc do porozumienia ale wyszlo na moje i będzie Pola :) Aaaaaa.... I od wczoraj rozpoczal sie dla mnie rok szkolny wiec wrocilam do pracy. Mam nadzieje, ze na jak najdluzej ;) Pozdriwiam wszystkie staraczki i mamki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Justyneczka w piątek będzie wedlug lekarza 35 TC wedlug szpitala 36 TC :-) maomi mi odpowiada taka pogoda nareszcie mogę od żyć... olilia generalnie chodziło mi o to ze można palcem apkikowac tabletki wiec zobacz co i jak może będzie lepiej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamaria88
Przepraszam za błędny i mało składna wypowiedź ale chyba zmęczenie robi swoje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oliś oeparol to tez jest olej z wiesiolka ale warto szukac promocji na niego bo normalnie kosztuje ok30zl a ze bierzesz 6tabsow dziennie to nie oplaca sie, ja kupilam za 8zl na promocji w aptece. lyka sie go tylko do owu. siemie lniane kupilam tez w tabletkach w sklepie zielarskim , takie zwyklr nie przejdzie mi przez gardlo. blondyneczko dokladnie jak piszesz z ta moja owu, sama nie wiem czy juz po niej czy jak? ale sluzu nie ma wiec chyba juz po ptokach. justyneczka, maomi wy juz prawie na polmetku. evi jestes taka spokojna. ja mialam planowana cesarke a mimo to balam sie jak cholera. doris doliczylas sie terminu? dziewczynom ktore zaczynaja nowy cykl zycze powodzenia w staraniach!!!! dzis byla u mnie szwagierka , niedlugo rodzi. az mi sie cos na sercu zrobilo. maly widac daje jej w kosc, ale ja bym wiele dala zeby doznac takiego uczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maomi na śluz kupiłam siemie lniane, bardzo malutkie kawałeczki do rozpuszczania i planuję dodawać go do jogurtu. Pozatym brałam folik i niedługo po przerwie od niego chcę jeść z jogurtem te siemie. Nic więcej bo może to pomoże:)) Oliś siemie kup w aptece tak jak ja, tanie i dużo jego, 400g za 7zł. Możesz brać kiedy chcesz, nie koniecznie przed owulacją, to wpływa też na cerę,układ trawienny, jak witaminy:)Oczywiście nie za dużo, tak raz dziennie:) Kamila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyczku dzisiaj jest 23 dzień cyklu, cykle 26-28 dni więc jeszcze przynajmniej 10-12 dni czekania na test. Póki co nie zapowiada się na @ ale co okres to mam inne natężenie dolegliwości, raz są bolące jajniki, raz nie ma, piersi nie bolą prawie nigdy, tak więc czekam cierpliwie. Kamila propo foliku - kilka razy zetknęłam się tutaj z różnymi opiniami więc napiszę: folik nie jest żadnym wspomagaczem czegokolwiek, jego branie służy temu aby ograniczyć potencjalne wady układu nerwowego u maleństwa, zwłaszcza cewy nerwowej i zapobiec wadom wrodzonym takim jak np. roszczep kręgosłupa, to nie jest coś co pomaga w zajściu w ciążę, poprawieniu jakości śluzu i takie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doris dzięki za odp. Myśłałam podobnie ale mój mąż powiedział że może przez to że go nie biorę nie udaje się nam, więc do niego powróciłam po jakimś czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maomi oczywiście ze powtorzymy lekarz kazał za 90 dni to wychodzi na listopad. pytalam mojego czy się jakoś inaczej czuje to powiedział ze nie. tylko jest bardziej senny a one powinny chyba raczej bardziej pobudzac i dawac wiecej sily.czasem jest tak ze mu jest tak trochę niedoberze wieczorem ale nie wiem czy po cynku i suplementu może tak być? Blondyneczka czy twój M jak bierze fentil men się dobrze czuje mój narzeka ze jak weźmie tabletkę to mu się odbija ? Evi jak to minelo u ciebie naprawdę niedługo będziesz miała maleństwo w domu :-) życzę powodzenia ! Iczozord czy ty jeszcze nas czytasz przydalyby się nam twoje cenne rady :-) jak Karolek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga mój jak brał menmag to też się źle czuł po tym. mówił że go strasznie zgaga paliłą po tych suplemantach, nie wiem czego tak zareagował. wrażliwcy.......:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga moj M na ten fertilman tez narzeka ale bardziej na to ze jest dobry ten lek , jak bral androwit to mowil ze mu sie odbija wiec to zupelnie normalne u nich ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to jest z nimi mają coś pobrać i juz narzekają a jak my coś bierzemy czasem źle na nas działają pewne leki np bromek to jakoś dajemy rade. trudno ma to brać odbijanie jeszcze nikomu nie zaszkodziło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja tak samo swojemu powiedzialam i zeby nie wymyslal ani nie kombinowal, jak zajde w ciaze to je odstawi, jak ja sie mecze z tymi lekami a nie mam ich malo to on tez moze :-) Kurcze ja nadal czuje takie opuchniecie, raz,mniej raz bardziej, a lactovagibal na noc wzielam, nadal bede brala zobaczymy czy minie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Agnieszka minęło a to już rok od kiedy jestem tutaj :-) ja się nie dziwue faceta bo sama jak brałam to wszystko to źle się czułam no i też byłam senna a zreszą to tylko trochę czasu :-) dadzą rade .... u nas będzie Lila ( Lilianna).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×