Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Gość Evi1705
Blondyneczka ja bym tego nie łączyła z niepowodzeniem bo mnie po iwu prawie tydzień bolał brzuch i jajnik z którego owu była... kamyczek tak jest na NFZ że 3 dni cie zostawiaja. Mój lekarz to ustawil tak ze bylam w szpitalu w piątek pobrali mi krew i mogłam sobie iść a wypis odebralam w poniedzialek rano :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby zmienić kierunek myśli pojechałam na myjnie, wypucowalam auto, wyladowalam całą swoją złość i frustrację. I co jest mi lepiej! Odebrałam dziś z apteki witaminy i minerały m, dokładnie zapisuje temperaturę. To działamy! Wszystkie będziemy wrzesniowo/październikowe :-D a na święta będziemy mieć idealny prezent dla Naszych rodzin! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olis takie nastawienie to ja rozumiem. Super. Blondyneczka wszystko bedzie ok, nie wsluchuj sie tak. Pijesz ze mna piwooooooooo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blondyneczko szczerze Ci powiem że przez ostatnie parę miesięcy nie zauważyłam żadnego śluzu u siebie, jedynie 2 tyg przed okresem coś białego i tyle. Często mam sucho.. Kamila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila żeby plemniki mogły przedostać się do jajeczka to potrzebny jest śluz płodny, taki rozciągliwy, przeźroczysty. ty masz biały,gęsty. może spróbuj jak ja łykać wiesiołek, albo pić siemie lniane. pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamyczku dzięki za odp:) K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila ,Kamyczek ma racje, sluz rozciagliwy jest potrzebny plemnikom zeby sie przedostaly dalej i zmiania srodowisko na takie w ktorym sa wstanie przezyc... jesli wiesiolek nie pomoze to idz na monit i sprawdz co z owu Kamyczku zaraz bede pila piwo bo wlasnie wracam ze zlotu na ktory zabral mnie maz :-) i takiego zimniutkiego to bym sie napila :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blndyneczko tyle tu jestes i jeszcze nie wiesz ze jazdy cykl jest inny??:) nie czytaj internetu, nic sie nie przejmuj i rób swoje! A moze te skurcze to akurat dobry znak...;) moim pierwszym objawem były wlasnie delikatne skurcze.. Kamyczku ja mysle ze to dobrze ze chce Cie dać do szpitala, zaoszczędzisz troche kasy, a badania hormonów do tanich nie nalezą;) ale pidejscie lekarza Evi super!:) moze zasugeruj to swojemu.. Kamyczku chyba starania rusza dzis pełna para... Hihi;) Dziewczyny nie załamujcie sie negatywnymi testami, bierzcie to na klatę i walczcie dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) u mnie pięknie pekniety pecherzyk :) pani doktor przepisała luteine dopochwowo :) Blondyneczko, może to właśnie są dobre skurcze :) bądź dobrej myśli ;) Trzymam za Ciebie mocno kciuki :* Mnie to jajnik, z którego była owulacja taaak boli ze zaraz chyba zejde... Ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do piwka się przyłączam, z tymże ja pije winko ;) Kto się jeszcze do nas przyłącza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlondiiM
Ja z piwerkiem się dołączę, które sobie właśnie sączę :) Ja nadal czekam na @, na testy się obraziłam i nie robię (póki co). Ogólnie samopoczucie o dziwo super- może dlatego, że weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moj m odlecial haha. Zostalam sama z piweeeeeeeem zimnym z lodoweczki. Dziewczyny zdrowia za ten miesiac!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiek922
Nitka powiedz mi jakie do tej pory mialas objawy? Od początku do teraz? Wiem ze to wcześnie ale co tam moze cos zauwazylas inaczej czujesz, ? I ile się staraliscie? Czy jakies wspomagacze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytuje was kochane i przykro mi tym co się nie udało głową do góry! wczoraj mi się trochę humor poprawił koleżanka powiedziała ze jej maz miał gorsze wyniki badań i tez się leczyl tymi hormonami co bierze mój i juz po miesiącu były ogromne efekty :-) kto testuje w najbliższym czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejj Jak tam sie czujecie po wczorajszym drinkowaniu :-) mnie troche suszy:-/ Kamyczku piekne toasty byly i ja sie dolaczam :-) Olilia no to super wiesci, byl zastrzyk to musial peknac, szczegolnie kiedy lh ma sie w mormie ;-) ja o dzis biore duphaston , a te skurcze mam nadzieje ze to jakies pozytywne chociaz w to watpie... Aga no i fajnie ze Cie pocieszyla kolezanka, my tez Ci tak mowilysmy :-) leki robia swoje i na bank bedzie poprawa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baletka
Cześć Dziewczyny. Chciałam się Was poradzić po długiej nieobecości: Cykle mam 28-29 dni, ostatnio się przedłużył do 35-36. Ale w tym chyba ovu była normalnie czyli w 14 dc(w sobotę tydzień temu), przynajmniej tak czułam bo brzuch mnie pobolewal typowo. Starania co dwa dni. Śluz mi się zmienił po ok 2 dniach po domniemanej ovu. W 20dc lekko mnie pobolewało podbrzusze po lewej stronie i jak wróciłam to na bieliźnie miałam niepłodny śluz w kolorze jasnej kawy z mlekiem zabarwionej minimalnie różem/łososiem. Przyszło mi do głowy, że to może ovulka, ale śluz nie ten... następnego dnia rano o 5 - sikanie i silny skurcz macicy jak przy najgorszych dniach @, trwał parę minut, potem spokój. Na bieliżnie nic, szyjka wysoko, ale jak z jej okolic roztarłam na białym papierze śluz to jest przezroczysto mleczny i podbarwiony różowo. I dziś zaczęły mnie piersi boleć typowo pmsowo. i się zastanawiam co jest grane? Testów ovu juz nie kupuję bo ciąża od jakiegoś czasu zeszła na dalszy plan, wczoraj machnęłam ciązowy, ale to za wcześnie więc nie wyszedł. Macie pomysł co to może być? Od kilku tygodni jem witaminę D, jod-lek, tarczyca ładnie wyrównana, moja endo dała zielone światło do zachodzenia, a ja jakoś w to nie wierzę. Ostatnio śnił mi się pozytywny test i w tym śnie doznałam szoku, że jest pozytywny :) HELP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka popilas hehe, ja tak delikatnie w nocy mnie tylko zasuszylo lekko a tak to spoko. Walcze z moim m zeby dzisiaj bylo staranko. Jestem bliska sukcesu hehe. Olilia jasne ze zdrowie za testy pozytywne, w takim razie na bank cos nam sie ustrzeli bo takim driknowaniu. Baletka raczej nie mozliwe zebys miala owu w 14dc przy cyklach 35dni bo wtedy wychodziloby ze twoja faza lutealna trwa 20dni a to raczej nie mozliwe. Moim zdaniem owu masz teraz, stad tez te plamienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a ja mam jutro wolne dziś grilluję i wypiję za was, zwłaszcza za te dziewczyny które starają się już długo i mają szanse w tym cyklu, wasze zdrowie kobietki! %%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baletka ja nie mam pojecia jak to wyjasnic, poczekaj do terminu @ i testuj Kamyczku juz teraz jest lepiej :-) ale lykam nospe bo ciagle czuje albo ciagniecie albo klucie albo skurcze w podbrzuszu :-/ niepodoba mi sie to Justyn dzieki dzieki :-) oby te wszystkie toasty sie spelnily :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baletka
KamyczkU ja mam standardowo 28-29 cykle. Jeden w życiu trafil mi się 35 dniowy i był to ten w poprzednim miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyneczka ja co do Ciebie mam bardzo dobre przeczucia ale ciiiiiiiiiiiii.........::)):):):):):):) Baletka może znowu Ci się owu przesuwa? bo z tego co piszesz wynika że hormony ok więc to nie od tego ........hmmmmm, a może to ten no , wiesz, implantacja :):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj sobie wymacałam szyjkę i mam na palcu odrobinkę śluzu z jaśniutką krwią. Okres nigdy mi się tak nie zaczynał, a ovu raczej nie dawała takiego niewielkiego brudzenia na różowo, tylko ciemniejszy brąz i jednorazowo. Cholera zaczynam się niepokoić, że to jest coś nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek staraliśmy sie półtora roku. Na samym poczatku odrazu trafiliśmy, ale poroniłam w 5 tygodniu. Od tamtej pory łykałam kwas foliowy i byłam pid stała opieka gina. Moje cykle były koszmarne,trwały po 80 dni. Gin mi je zaczęła regulować clo i robiłam wtedy monitoring. W drugim cyklu z clo udało sie:) co do objawów to pierwszym były skurcze macicy, czułam po prostu ze tan cos siedzi i mnie zaczyna rozpychać. Co dziwne w każdym cyklu po owu bolały mnie piersi a w tym nie, dopiero jak test wyszedł pozytywny zaczęły bolec i zrobiły sie twarde. Teraz jeszcze czasem bola mnie jajniki i ciagle mi nie dobrze;) a test wyszedł po 10 dniach od potwierdzonej owulacji. Mam nadzieje ze napisałam wszystko, jak cos to pytaj;) Dziewczyny widze ze impreza wczoraj była:D super! Byłam z Wami z herbatka w ręku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka, dzisiaj 22 dc. A plamienie takie na jednej wkładce najpierw jasna kawa z mlekiem a papier biały różowieje. Robiłam test wczoraj i teraz, ale negatyw. Za to lewy jajnik mi czasem dokucza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×