Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Oliś siemię można brać cały cykl i nie ma znaczenia kiedy zaczniesz :) ja kupiłam je w zwykłym spożywczaku osiedlowym :) oeparol to to z wiesiołka i tak jak pisała kamyczek dobrze jest kupić w promocji - mi się udało kupić dwa opakowania za 18zł. ja też nie brałam od 1 dc tylko chyba od 4 w pierwszym cyklu i nic się nie stało, a cykle miałam 32 dni :) co do foliku to nie zaszkodzi go brać ale raczej żadnych spektakularnych efektów w postaci śluzu to on nie da ;) annamaria idziemy prawie równo bo u mnie dziś zaczyna się 24 tc :) imienia nadal nie mamy bo mi nie pasują te wybrane przez męża a jemu te moje :) uważaj na siebie w pracy :) mi nie chciałoby się teraz do pracy wstawać ;-) może dlatego że przez 3 lata poświęcałam na pracę codziennie 15 godzin i teraz w końcu wypoczywam :) kamyczku ani się obejrzysz a sama będziesz tuż tuż przed porodem :) głowa do góry kochana :) za Ciebie też wszystkie trzymamy kciuki 🌻 Doris oby @ nie przyszła :) nadal masz taki sajgon w pracy czy trochę oddechu złapałaś?:) agnieszka a to ten Twój bierze clostilbegyt czy tylko suplementy? blondyneczko to dobry objaw :) już nie mogę się doczekać Twojego testowania :) Evi nie wiadomo kiedy ten czas minął a Ty jesteś już na końcówce ciąży :) jako że jesteś w najbardziej zaawansowanej ciąży to ośmielę się zapytać czy pojawiły Ci się rozstępy? używasz jakichś kremów zapobiegających? :) ja na razie niczego nie używam ale bratowa mnie straszy że jej z dnia na dzień wyskoczyły rozstępy bo się nie smarowała niczym i zastanawiam się czy nie zacząć czegoś używać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maomi na rozstępy nie ma reguły niestety, całą ciążę smarowałam nogi brzuch biust i pupę, całą ciążę rozstępów nie miałam, a po porodzie tak jakby mnie ktoś rozpruł :( A przytyłam w ciąży tylko 9kg. Chodziłam później do dermatologa, powiedział mi że mogło się tak stać przez to, że miałam przetaczaną krew po porodzie i mój organizm wariował. Co do imienia to my wybraliśmy z mężem na porodówce podczas porodu bo się nie mogliśmy zdecydować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny rozpoczynające kolejny cykl, jak nastawienie? :) Ja mam 8my dc, w tym miesiącu odpuszczam mierzenie temperatur, obserwację (chociaż i tak się pewnie nie da do końca) i wszystkie inne nakręcacze. Stawiam na spontaniczność :) Dziś wieczorem położę spać mojego urwisa i zasiądę z mężem przy jakimś mało wymagającym filmie z lampką albo butelką wina :) Trzymajcie się ciepło, pijcie wino bo później to sobie co najwyżej będziecie mogły powąchać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlondiiM
Ja rozpoczęłam nowy cykl 3 dc ;) nowy miesiąc nowe nadzieje. Nastawienie jak najbardziej pozytywne. Zaczelam przyjmować wiesiołka i siemię lniane. Do tej pory nie badałam tempki ale w tym cyklu spróbuję, może od jutra. Postaram się w tym mies nie wywierać na siebie i na M tak dużej presji i wyluzuję trochę. Trzymam kciuki za nas wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andziulka27
Hej dziewczyny :) Mam na imię Angelika, mam 27 lat, zainteresował mnie Wasz topik bo też od jakiegoś czasu staram się z nowym partnerem o maleństwo :) Mam już 4 starszych maluchów z poprzedniego związku ale jak wiadomo, pragniemy z narzeczonym wspólną pociechę :) Jak dotąd idzie nam to marnie, za mało może się staramy heh ;) On jest sporo młodszy bo 6 lat, ostatnio byłam na usg w trakcie @ i miałam maleńkiego polipka ale chyba się wchłonął czy oczyścił bo jak pow doktor, gdyby do poniedziałku krwawienie nie ustało to nie usunął się ale na szczęście widocznie jest ok :) jakoś dziwnie rozregulował mi się okres ostatnio choć zawsze miałąm regularnie ale to pewnie od tego, że często jeździliśmy na Mazury w te upały i teraz ciężko wiarygodnie mi określić, wg kalendarzyka w apce w telefonie powinnam dostać @ przedwczoraj a tu .... cisza... :) boję zrobić się wcześniej test, żeby się nie rozczarować znowu, dlatego poczekam jeszcze tydzień :) Mam nadzieję, że są tu Mamusie starające się równie jak ja o te dwie magiczne kreseczki ;) Pozdrawiam i trzymajcie się ;) Dodam, że ja ostatnio też jakoś postanowiłam odpuścić to wyliczanie i stres bo podobno im bardziej się chce tym mniejsza skuteczność :/ Buziole dziewczynki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj Angelika!! Troszkę zdziwiła mnie Twoja wypowiedź, 4 maluchów już masz :O Powiedz mi proszę w jakim wieku:) Powodzenia oczywiście!! Ty już zapewne wiesz jak to jest, różne objawy,etapy ciąży i wogóle. Cieszymy się że jesteś z nami:) Mnie od wczoraj kują coraz częściej jajniki,dziś z kilkanaście razy, termin @ za tydzień, kochaliśmy się prawie dzień w dzień podczas owulacji( wg moich obliczeń) przez tydzien czasu. także ciekawe czy się udało.A u Ciebie jak Blondyneczko? Kamila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyn88 myślałam że rozstępy pojawiają się do porodu, ale że po nim też mogą się "wysypać" to mnie zaskoczyłaś. z imieniem podejrzewam że pewnie skończymy tak jak Wy - na porodówce jakieś wybierzemy ;-) dobry masz pomysł z tym winkiem :) lampka wina pomoże się rozluźnić i nie skupiać na owulacji tylko na przyjemności :) BondiiM trzymam kciuki żeby wiesiołek i siemię podziałały :) Andziulka27 witaj :) czwórka maluchów to niezła gromadka :) jak Ty je wszystkie ogarniasz? :) przy jednym jest sporo zajęcia a dopiero przy czwórce :) z testem może nie czekaj zbyt długo bo gdyby okazało się że jesteś w ciąży a zaczniesz plamić to weźmiesz to za okres a może to być sygnał że możesz poronić. mam nadzieję że na teście zobaczysz dwie kreseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andziulka27
No Kamilko najstarsza córka Natalka ma 8 i pól roku, Filipek skończył właśnie 7 lat, Franuś w styczniu będzie miał 6 a najmłodsza Nikolka skończyła 3 latka :) Wiesz, każda ciąża jest inna , ja sama prawie zapomniałam jak to jest z tymi początkami ciąży bo dzieci były planowane i przeważnie testy robiłam jeszcze przed terminem spodziewanej @ no i cykle miałam regularne :P teraz jest troszkę inaczej, mam nadzieję, że ten polipek się wchłonął czy oczyścił, narazie nie mogę iść do gina bo jestem na wyjeździe ale skoro nie plamię ani nic to może jest dobrze ;) dzisiaj co chwilę latam siusiu, w nocy ze 3 razy byłam ale przed @ też tak może być.. piersi pobolewają ale to też dwuznaczne objawy a tak, jak pisałam - wolę poczekać z tym testem, żeby znowu się nie rozczarować bo to masakra jakaś :/ Fajnie, że będę miała z kim popisać o tych naszych staraniach ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andziulka27
Dziewczynki a jak zaczernić tego nicka, żeby nikt tu mi się nie podszywał? A z dzieciaczkami to jest tak, że jak jest niewielka różnica wieku to nie jest tak ciężko, same przy sobie się chowają, przynajmniej jest wesoło ;) A ja jestem z wielodzietnej rodziny ( babcia miała 11 dzieci ) więc myślę, że fajnie mieć na starość liczną rodzinkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Agnieszka jak moja teściową usłyszała to imię to się skrzywiła i zrobiła minę jak buldog hihi oczywiście od ślubu widziałam ja tylko raz i moje życie jest piękniejsze :-D maomi ja od 2 trymestru smaruje się bio oil i nie mam żadnych rozstępów natomiast moje koleżanki które to stosowały a miały rozstępy to i tak to chwaliły bo blizny szybko bladły.... no tylko olejek jest drogi bo 125 mln kosztuje ok 60-70 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelina
Ja mam dziś 12dc, staramy się z mężem na zasadzie "co drugi dzień" mniej więcej. Od wczoraj robię testy LH i czekam na pozytywny :) Cieszę się, że tu trafiłam, bo choć mało piszę, to czytam Wasze wpisy i czerpię z nich trochę wiedzy :) No i trzymam kciuki za wszystkie starające się, a tym odliczającym do porodu gratuluję i życzę powodzenia i zdrówka :) Odkąd trafiłam na to forum czuję, że nie jestem sama - mąż niby wspiera, ale pewnych rzeczy facet nigdy nie zrozumie, więc dobrze, że jesteście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziulka żeby nikt się pod Ciebie nie podszywał to musisz się zarejestrować - w górnym prawym rogu ekranu masz napis "zaloguj" i tam możesz się zalogować albo zarejestrować jeśli nie masz jeszcze założonego konta :) podziwiam Cię za cierpliwość bo jednak trójka dzieci rok po roku wymaga jej niezwykle dużo :) zwłaszcza na początku :) teraz przy piątym będziesz miała gromadkę pomocników :) Evi bio oila mam na blizny - nie pomyślałam o tym żeby używać go na rozstępy :) skorzystam skoro już go mam :) reakcja Twojej teściowej jest podobna do reakcji mojej jak usłyszała jak na imię mają mój siostrzeniec i bratanica, ona tylko Zosie, Marysie, Anie i Kasie uznaje a reszta imion to wycudowane i niedopuszczalne :) na szczęście mój mąż stoi zawsze za mną więc cokolwiek byśmy nie wybrali to będzie tak jak my chcemy a nie ona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe Dziewczyny :-) Aga maomi wiem ze to w sumie jakis tam objaw alee chyba juz nie mam nadziei bo pojawily sie takie mocniejsze okresowe skurcze takie kujace, rzadko sa bo dzis ze 2 razy ale sa, a opuchniecie narazie zniklo... masakra jakas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyneczko każda z nas jest inna - trzeba mieć nadzieję :) mnie podczas seksu bolało coś w prawej pachwinie - myślałam że to torbiel albo wyrostek a okazało się że to przez ciążę, a takiego objawu bym się nie spodziewała :) Nelina życzę miłych i udanych starań :) faceci mają zawsze trochę inny sposób patrzenia na starania, nikt tak nie zrozumie starającej się kobiety jak druga w takiej samej sytuacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam pytanie jak szybko zaczęłyście odczuwać objawy ciąży? Ja po kilku dniach od ostatniego zbliżenia (niedawno zrezygnowałam z tabletek) zaczęłam odczuwać nudności i zawroty głowy, trwają dwa tygodnie, test narazie nic nie wykazuje, ale jestem prawie pewna, że niedługo będę mamą. Czy możliwe, aby to była ciąża? Dodatkowo piersi robią się wrażliwe. Jak wyglądały u Was pierwsze tygodnie? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciu moga ale nie musza to byc objawyciazy Maomi ja wiem ze kazda jest inna ale nie oszukujmy sie, skurcze kujace we wczesnej ciazy to cos nie halo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu teoretycznie kilka dni po zblizeniu to nie da rady być w ciąży. Implantacja ma miejsce jakieś 6-9 dni po owulacji i dopiero jakiś czas od niej można zacząć odczuwać objawy. Ja już miałam wszystko o czym tylko można pomyśleć - ból piersi, jajników, nietolerancja zapachów, ba, nawet wymioty, wszystkie objawy były psychosomatyczne - po prostu tak bardzo chciałam być w ciąży, że je miałam. Z tego co tutaj dotąd napisano na temat objawów wynika jedno - nie ma zestawu, który idzie uznać za pewniaka, jedynym weryfikatorem jest test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nelina a ile czasu się staracie? Powiedzcie mi dziewczyny czy gdy pojawi się dzieciątko jest zawsze ktoś obok kto zostałby z dzieckiem w razie jakiegoś np wyjazdu czy nawet wyjścia na zakupy? Ja mieszkam z teściami,napewno teściowa nie odmówiłaby pomocą ale głupio byłoby mi dać maleństwo pod opiekę bo teściowa ma chore nogi i mniej się rusza,jak myślicie powinnam mimo to ( za dzieckiem trzeba trochę chodzić) czy nie? Często się nad tym zastanawiam, bo jakoś byłoby mi głupio. Kamila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiek922
DZIEWCZYNY kupilam olej z wiesiolka i bede go brac prze najbliższe 10 dni bo to juz moj 3dc ale dziwne bo okres sie juz praktycznie skończył a zawsze trwa 4 dni. No nic za dwa tyg wizyta u gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila a czemu Ty martwisz sie takimi rzeczami na zapas? zreszta teraz mozna spokojnie wszedzie ze soba zabrac dziecko, a pozatym zawsze mozesz poprosic kogos innego o pomoc albo wynajac opiekunke na jakies wieksze wyjscia... bedziesz sie zastanawiala jak juz bedzie malenstwo i jak bedzie taka sytuacja... :-) kasiek no i super ;-) a jak wczesniej niz te 10dni pojawi sie sluz plodny to odstaw wiesiolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki Blondyneczko, ja to mam tysiąc myśli na sekundę:)) K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila spoko :-) nie rozmyslaj co by bylo gdyby... bo moze sie okazac ze nie bedziesz miala sytuacji w ktorej bedziesz musiala zostawic sama tesciowa z biegajacym dzieckiem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiek922
Blondyneczka kobicuje Ci strasznie 3mam kciuki za kazde te 3jajeczka z osobna !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reni84
Hej dziewczyny ja tak czekam na te dwie kreseczki u was,czytam i mam takie uczucie jak bym to ja testowała :-) Blonyneczko mam przeczucie,że coś u ciebie zaskoczyło obym się nie myliła zastanawia mnie to opuchnięcie bo ja przed testem w czasie sexu też byłam opuchnięta i mój tego zbytnio nie odczuwał tak trochę wspominał,ze jestem przyjemnie gorąca w środku:-) a co do bólów i skurczy @ nie przejmuj się bierz to za dobry znak ja też miałam bóle dosłownie jak bym miała już @ chodziłam z wkładką byłam wręcz pewna,że już mam @ Kibicuje ci z całego serca !!! Ja mam dzisiaj wizyte u położnej o 17 oby wszystko było dobrze,praktycznie juz mnie piersi nie bolą a jest 14t5d ostatnio myślałam,ze mam wizytę w 16 tyg pomyliłam tygodnie :-) Ciążę przechodzę praktycznie bezobjawowo a myślałam,ze będzie się działo a tu nic tylko męczę sie szybko trzymajcie kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reni powodzenia! Zdrówka!:) U mnie od rana pada, i dobrze niech leje, pola tego potrzebują, pranie mi moknie ale co tam. Na 70% wydaje mi się że @ przyjdzie tego 10.09 bo piersi bolą i bolą i kłucie jajników coraz częstsze. Dziś w pole nie idę, ogarnę trochę w domu, może do mamy pojadę albo do kina( próbowałam mojego namówić ale trochę bezskutecznie, spróbuje pod wieczór). A jak u Was? Kamila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reni w zasadzie to juz nie czuje tego opuchniecia, bylo przez jakies 3 dni, a teraz tego nie odczuwam, ale to tak jak szybko sie pojawilp tak szybko zniklo i to na bank nie byla infekcja... Dzieki za dobre slowa :-* obys miala racje ze zaskoczylo, a skurcze sa raz na jakis czas, raz bardziej klujace raz mniej , troszke inne sa niz te okresowe... i postanowilam wlasnie przestac sie nimi az tak przejmowac ;-) Kochana Ty dbaj o siebie i super ze tak lekko znosisz ciaze :-) Kamila poki nie ma @ jest nadzieja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelina
Kamila - my od dwóch lat się nie zabezpieczamy wcale, a od 4 m-cy staramy się usilnie :) A Ty nie trać nadziei, implantacja może mieć podobne objawy co Twoje, więc trzymam kciuki :) Ja dziś mam jakoś wyjątkowo dobry humor, choć czuję się dość słabo.. Mam nadzieję, że nic mnie nie rozłoży, bo mam bardzo dużo pracy - po urlopie narobiło mi się zaległości niestety.. A ja szczerze zazdroszczę czwórki (prawie piątki) dzieci :) - sama chciałabym mieć przynajmniej trójkę, ale na razie ciężko nawet o jedno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andziulka27
Dzień dobry Dziewczynki :) U mnie nadal brak @ he ale coś tam w brzuszku się dzieje, nie są to skurcze, tylko jakaś taka ciężkość w brzuchu, mam nadzieję, że to nie przed @ ... ;) Napiszę potem więcej bo mam troszkę roboty, miłego dzionka Staraczki I Mamuśki ;) Buziole :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×