Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

No to Ruda dziś szaleje. Życzę powodzenia i owocnych starań, abyście nie musieli przeżywać kolejnych stresów. Ach ci faceci, jednak coś tam do nich dociera, tylko trochę innymi drogami i w innym czasie i pewnie muszą sobie wszystko po kolei poukładać po swojemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarilec
Atomka, tak tak wciąż pracuje i zamierzam pracować tak długo jak lekarz nie bedzie widział przeciwwskazań. Wychodze z założenia, ze lepiej byc aktywnym i w ruchu :) Poza tym inaczej sobie nie wyobrażam. Oczywiście o ile zdrowie pozwala. Dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Dzięki dziewczyny :-) z tym kroczem to powiem wam że różnie bywa i jakoś nie ufam specyfikom ... moja koleżanka nic nie robiła 2 dzieci urodziła i nie pękła a inne popękały albo cesarski miały... kamilusia jak puchniesz to pewnie otworzy ci ten ząb no i znieczulenie chyba nic da jak jesteś opuchnięta a watpie żeby antybiotyk ci za podali :-) chociaż jak pytałam sir w grudniu czy mogę wyrwać ząb gdy stosuje luteine to powiedziała mi dentystka że ma podobny skład do leków które oni dawają wiec może jakieś rozwiązanie znajdą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda masz w takim razie bardzo miły początek weekendu :) Evi mam nadzieję że jak już urodzisz i znajdziesz chwilkę czasu, to zdasz nam relację z porodu :) kamilusia dobrze że Cię przyjęli i w ogóle cokolwiek poradzili, no i zobaczyłaś pęcherzyk :) Mam nadzieję że opuchlizna zejdzie i ząb się uspokoi. wybierasz się po weekendzie do swojej dentystki? Sarilec super że tak dobrze się miewasz :) a co to za warsztaty dla ciężarnych? to coś jak szkoła rodzenia? co do brzuszka to mam podobne wrażenie :) w dodatku mój jest z reguły trochę większy po prawej stronie - ponoć przez to że tam się głównie mała układa i w prawą stronę się wypycha :) daj znać po wizycie jak tam mała rośnie :) kamyczku wypoczywaj i baw się dobrze :) korzystaj z pięknej pogody i widoków i zbieraj siły :) raz tylko byłam w górach i chętnie znów bym tam pojechała, ale pewnie prędko mi się to nie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarilec
Jedne warsztaty były organizowane przez fundacje Rodzic po ludzku, a drugie przez czasopismo Mamo to ja. Zawsze sa wykłady specjalistów, bloki tematyczne, mozna ciekawych rzeczy sie dowiedzieć. No i znalezc sie w gronie 100 ciężarnych - bezcenne ;) Dają sporo próbek, gratisów. Polecam Maomi :) SR to osobna sprawa. Ja zaczynam własnie w przyszła środę. Ty tez chodzisz? I przepraszam za nietrzymanie wątku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarilec nie wiedziałam że takie coś jest organizowane :) pewnie w większych miastach łatwiej o takie spotkania :) ja do szkoły rodzenia się nie wybieram - wydaje mi się to zbędne, ale chętnie poznam Twoją opinię na ten temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laloluae
hej! opowiem jak bylo w moim przypadku. jakos w dniu przypadajacym na implantacje bylam straasznie zmeczona, mialam rowniez dziwny bol w podbrzuszu, raz jeden jajnik, raz drugi, takie ciagniecie. ok 1-2 dni po tym zdarzeniu szlam sobie po poludniu przez park i nagle jak mnie zaklulo w lewej piersi to nawet sobie nie wyobrazacie!! jakby ktos mi wbijal sztylet od pachy do sutka. przestraszylam sie bardzo i juz mialam sie na usg piersi zapisac, a wieczorem to samo, ale w 2 piersi. i wtedy 1 raz pomyslalam, ze chyba bedzie ciąża :))) potem dzien po dniu nastepujace objawy: 1. straszna płaczliwosc. ok 4 dni przed terminem okresu wpadlam po prostu w histerie i przez pare godzin ryczalam i nie moglam sie uspokoic :D moj tż patrzyl na mnie jak na ufo. na 2gi dzien przy obiedzie to samo. najpierw zaczelam sie smiac z zartu i w jednej chwili ze smiechu przeszlam plynnie w niesamowity płacz :D czulam sie jak wariatka. 2. Metaliczny posmak w buzi utrzymujacy sie caly dzien jakos 3 dni przed terminem okresu. jakbym miala w buzi pelno monet. Wtedy juz bylam pewna na 99% :) I w nastepnym dniu zrobilam test i to po poludniu, godzine po poprzednim siusianiu. wyszla 2ga blada kreska. A teraz zaczynam 5 tydzien ciazy i czuje sie.... okropnie:( ale z 2 strony rozpiera mnie radość. :) Tylko najgorsze jest to , ze jestem dosc mocno przeziebiona, a do tego napilam sie dzis herbatki z zen szeniem... :( Nie wiedzialam ze w ciazy jest on zakazany. Oby nie zaszkodzilo to mojemu maluszkowi... Mam nadzieję, że komuś pomogłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cisza przed burząą
Kamilusia przykladaj jakiś lód hmm idź prywatnie do najlepszego dr mogę polecić wybitnego specjalistę jeśli jesteś z północy kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Długo nie pisałam, przyznam też że nie miałam za bardzo czasu czytać waszych wpisów. Witam nowe kobitki :) Jak już wcześniej pisałam w tym miesiącu nie nastawiamy się na starania ze względu na zbliżające się weselicho koleżanki i chęć wybawienia się :) Nie mam pojęcia nawet który dziś dzień cyklu i dobrze mi z tym ;) Powoli zaczynamy przewozić rzeczy do naszego domku i jestem z tego powodu przeszczęśliwa :) Trzymajcie się dziewczynki cieplutko, mamy weekend więc się relaksujcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikita 86
Cześć dziewczyny. Kolejny dzień bez @ (33dc), jutro chyba test :) ale mam pytanie: strasznie boli mnie dzisiaj głowa, co mogę wziąć żeby nie zaszkodzic potencjalnej fasolce i trochę sobie jednoczesnie ulżyć?? Czy to może być apap?? Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikita 86
Cześć dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikita 86
Coś mi tel wariuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikita 86 apap może być bo to paracetamol :) justyn fajnie masz z tą przeprowadzką :) w razie czego nie dźwigaj zbyt dużo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej:) Nie odzywałam się troszkę. U mnie w tym miesiącu było mało starań( już mogę mówić że było, bo niedługo @) z racji dużych zbiorów na polu. Maomi...dzięki za rady!!:) Oglądam sobie czasem w internecie "Moje 600 gramów szczęścia" Wy też? Ojj jakie małe dzieciątka i jak śliczne walczą... Kamila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny jak tam sie czujecie ja dzis padam z nog mialam aktywny dzien nelinka jak sie czujesz nikita to napewno ciaza rob test lalou mialam podobno bole glory klocie w pod brzuszku a teraz mam 4 tydzien za 10 dni ide do lekarza justynka to super wlasny domek buzki kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikita 86
Justynka1986, bardzo bym chciała i obyś miała rację. Troszkę się boję i martwię bo jedno maleństwo straciłam ale staram się myśleć pozytywnie :) jutro testuję, trzymajcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikita ja czuje ze tym razem sie uda I urodzi zdrowiutkie dzieciatko nie boj sie wiem najgorsze obawy ale jutro bedziesz szczesliwa Bo beda 2 kreseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia_66
Hej dziewczyny jestem tu nowa...od grudnia staramy się o drugie dziecko,do tej pory nie wychodzi....:( Aktualnie jestem 5dni przed miesiączka cykle mniej więcej 31-32 dni,ostatnie staranko było 5i 7 dni temu i teraz pytanie...wczoraj pojawiło się plamienie a wręcz brudzenie delikatne brązowe z domieszką krwi,do tego ból a raczej taki ucisk w dole pleców i czasem w podbrzuszu,ale nie to ze boli bardzo tylko takie uczucie tępe...jak myślicie jest szansa że to implantacja? Temp przestałam mierzyć w zeszłym miesiącu ponieważ za bardzo się stresowalam przez to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila też oglądam ten program :) takie maleństwa a tak bardzo walczą o życie :) fajnie że zrobili taki program - odczarowuje sytuację związaną z wcześniactwem i daje nadzieję, że nawet jeśli maluch urodzi się przed terminem to ma szansę na przeżycie :) a co do starań to wcale nie trzeba ich dużo - wystarczy jedno w odpowiednim czasie i kto wie czy jednak Ci się nie udało :) dokąd nie ma @ to jest nadzieja :) justynka1986 a co Ty dziś porabiałaś że aż z nóg padasz?:) Nikita trzymam kciuki za jutrzejszy test :) niunia głowa do góry - nie można się załamywać :) co do brudzenia to wydaje mi się, że trochę za późno na implantację, chyba że owulacja była również późno. Takie brudzenia w końcówce cyklu mogą być skutkiem zbyt niskiego poziomu progesteronu w drugiej fazie cyklu. Robiłaś badania poziomu hormonów albo monitoring? kamilusia jak się dziś miewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atomka83
laloluae dzięki za opis, zaglądaj tu częściej i pisz co u Ciebie. Oby Twoje samopoczucie się poprawiło, no ale w ciąży to różnie bywa i każdy inaczej przechodzi. Myślę, że żeń szeń nie będzie miał żadnego wpływu, 5 tydzień to i tak mało do niego dociera z zewnątrz. Dużo zdrówka życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anilorak123
Hej dziewuszki,odtatnio sie nie odzywam , jakos tak czasu niema ale czytam was. Nitka testowalas? Mam nadzieje ze dwie kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anilorak123
Przepraszam mialo byc nikita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atomka a co tam u Ciebie? :) Nikita jaki był wynik dzisiejszego testu? daj znać, nie trzymaj nas w niepewności :) dziewczyny która w tym tygodniu testuje, która ma wizytę u gina? justyneczka jak się miewasz? kasiek kiedy masz wyniki badań męża? wiadomo już coś? u nas dziś piękna pogoda więc może wyciągnę męża na spacer :) a Wy jakie macie plany na dziś ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×