Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Gość gość
Dziękuję za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anilorak123
hejka czytam was i czytam, i stwierdzilam ze tez sie do was dolacze, razem jakos tak razniej. tez oczywicsie staram sie o malenstwo , miesiaczke mialam od 7 wrzesnia i trwala 5 dni , teraz czekam bo w nastepna srode mam dostac , choc mam nadzije ze w koncu jej nie zobacze. korci mnie bardo zrobic test ale to raczej nie ma sensu na razie. jak to mowie jestem chodzaca antykoncepcja. mam synka 9 lat do jego 3roku mialam spirale ( synek ma astme , ale jak byl malutki tez przechodzil operacje , lezal praktycznie caly czas w szpitalu, dlatego lepiej bylo miec spirale bo wiedzialam ze nie zajde w ciaze i bede mogla dostatecznie zaopiekowac sie chorujacym synkiem). a teraz wszystko byl dala aby moc zajsc w ciaze. Smutne sa slowa synka jak mowi ze jestesmy egoistami bo my mamy rodznstwo a on jest sam. tlumaczymy mu ze nie moge , ze niezawsze tak jest ze ktos moze miec wiecej dzieci, i ze jestesmy szczesliwi ze mamy jego, bo jest najwspanialszy pod słoncem . sorrki ze sie rozpisalam. pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia112
Kurde spać nie moge przez tego żeby :-( ale ja byłam głupia że nie pomyślałam żeby go usunąć przed Ciąża. Czytałam w.necie ze dopiero od 12 tyg mozna wyrywać no chyba że jest stan zapalny to jak Najszybsze się zgłosić do stomatologa i to leczyć bo takie choroby mogą doprowadzić do infekcji wewnątrzmacicznej itd. Kto by pomyślał że przez jeden głupi ząb takie zagrożenia mogą być. Dzisiaj rano się umawiam do mojej dentystki co kiedyś leczylam się u niej długo i niech coś zaradzi na to. Prywatnie pójdę to może mi go usunie. Od godziny 2 nie śpię... Panadol już przestał Działać Zaraz umrę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej co oznacza pekajacy i niepekajacy pecherzyk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anilorak 123 witamy i zapraszamy trzymam kciuki zeby ci sie udało ja robilam dzis 2 tescik rano i mam gruba kreseczke a ostatnia @ mialam 26.08 kamilusia122 biedaku masz racje idz do dentystki niech ci pomoze moze we wczesnej ciazy mozna tylko bez znieczulenia pewnie trzymam kciukasy u mnie narazie wwszystko ok nelinka jak sie czujesz kochana odezwij sie !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olilia przykro mi z powodu choroby teraz musisz być silna i wpierw ojca to najważniejsze !!! jakie miał wyniki twój mąż pytam bo ostatnio jestem z tym dość blisko. Z PCO kobiety zachodzą w ciaze wystarczy żeby owulacja była poprzez leki można wszystko unormowac. Wiec kochana spokojnie. Gorzej z nasieniem długo trwa regeneracja. Anilorek witaj a który cykl starań juz u ciebie jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anilorak123
agnieszka5g ja od 6lat kocham sie bez zabezpieczenia , trzy lata temu tez bralam rozne leki, wizyty u ginekologa , endokrynologa, wszystkie badania . Poziom prolaktyny okazal sie calkowicie po za granicami normy. potem sobie odpuscilam , przestalam sie skupiac tylko na tym bo wpadalam w paranoje. teraz jednak od czerwca stwierdzilam ze musi sie cos zmienic , i dzialamy. w przyszla srode mam wizyte u gina i zobacze co wymysli. Kazdy dzien bez @ to dzien nadzieji. kamilusia112 trzymam kciuki sama to niedawno przechodzilam, dasz rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może powtórz badania hormonow na nowo ? tak dla pewności i idź na monitoring cyklu to dużo wyjaśni. Bo faktycznie mósi być jakiś problem jak tyle lat się nie udaje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelina
Maomi, no ja chciałabym do tej pracy wrócić, bo naprawdę dobrze trafiłam a wiem jak dziś ciężko o pracę, dlatego na razie nie mogę brać zwolnienia zwłaszcza, że o ciąży jeszcze nie wiedzą. Justynka1986 przepraszam - nie miałam wczoraj siły tu zajrzeć, miałam dość nerwowy dzień, po południu zaczęłam plamić, każdy gin.do jakiego dzwoniłam to za tydzień dwa może mnie przyjąć, jak powiedziałam co się dzieje to kazali mi do szpitala jechać a w szpitalu kilka godzin czekania i nikt się mną nie zajął więc wróciłam do domu bo wolałam leżeć i odpoczywać niż siedzieć tam i się denerwować, że mnie olewają, zwłaszcza, że mój mąż jest bardzo porywczy i myślałam, ze zaraz kogoś tam zabije. Udało mi się wczoraj ubłagać jedną gin.żeby przyjęła mnie jeszcze przed 06.10. ale powiedziała, że dopiero 01.10. ma przerwę 15 min i wtedy mam przyjechać... Więc czekam do jutra. Czuję się tak sobie, nudności męczą, głowa czasem pobolewa, ale brzuch dość mocno boli i generalnie to ciągle śpiąca jestem. Kamyczek wierzę, że po zastrzyku Ci się uda :) Evi1705 córeczka na pewno będzie równie urocza ;) atomka83 ja bóle miewam czasem przez cały miesiąc i jedyny lek jaki mi ewentualnie pomaga to ketonal, ale nie biorę go z dwóch względów - po pierwsze codziennie jeżdżę autem a po drugie mam bardzo wrażliwe jelita (zespół jelita drażliwego). Więc generalnie na ból głowy nic nie biorę. Blondyneczka87, który to u Ciebie tydzień ciąży bo nie pamiętam? Bo ja wczoraj też miałam takie delikatne brązowe plamienie ale mnie to zestresowało dość mocno, zwłaszcza, że brzuch mnie pobolewa :( Olili92a - dużo sił dla Ciebie i zdrowia dla taty! anilorak123 witam i życzę powodzenia w staraniach, wierzę, że Ci się uda skoro tego chcecie Wy i Wasz syn :) kamilusia112 współczuję, że ząb tak dokucza i życzę, żeby dentystka dała radę coś zdziałać w bezpieczny dla maleństwa sposób. Gościu - pęknięcie pęcherzyka to inaczej owulacja - następuje na skutek działania hormonu luteinizującego - LH. Tylko przy pękającym pęcherzyku Graafa może dojść do zapłodnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny jak sie czujecie kto testuje na dniach u mnie narazie ok pozdrawiam wszystkie nowe dziewczyny neila odezwij sie jak tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamyczku wiadomo że szkoda tego cyklu, ale przynajmniej dowiedziałaś się że masz problem z pękaniem pęcherzyków - teraz możesz świadomie temu zaradzić, a nie łudzić się że się uda opierając się na objawach owulacji, które mogą być jednak mylne :) odpocznij sobie w górach i zregeneruj siły na kolejny cykl - tym razem już z pewną owulacją :) Evi ja jestem teraz "oazą spokoju" i odpoczywam jak nigdy wcześniej więc mam nadzieję że ten sposób na spokojne dziecko u mnie również zadziała ;-) wymioty Cię już opuściły czy jednak znów powróciły? atomka fajnie że relaksujesz się i miło spędzasz czas z mężem :) jak będziesz miała możliwość to rób sobie testy owu w zbliżonym czasie i w tym samym miejscu i rób zdjęcia - będziesz miała porównanie czy linia testowa ciemnieje czy się nie zmienia - czasami tak jest łatwiej zaobserwować zmiany :) blondyneczko brudzenia minęły czy nadal się utrzymują? który to Twój dzień cyklu? kiedy ostatnio robiłaś badania hormonów? Olilila przykro mi z powodu taty :( wiem że to żadne pocieszenie, ale obecna medycyna potrafi naprawdę poważne schorzenia leczyć z dobrymi skutkami, jeśli jednak okazuje się że nie ma innego wyjścia poza wycięciem guza i grozi to usunięciem organu, to pociesz się tym, że z jedną nerką da się żyć bez większych problemów - mój wujek jest taką osobą. Musi trzymać dietę która nie obciąża zbytnio tej jednej nerki, ale jest aktywny i nie widać po nim skutków choroby. Mam nadzieję że wszystko dobrze się u Was ułoży i uda się wyleczyć Twojego tatę. Byłaś z tymi wynikami u ginekologa-endokrynologa? masz zalecone jakieś leki? daj znać po wizycie u androloga i nie poddawaj się 🌻 anilorak123 witaj :) przyciśnij trochę lekarza podczas wizyty i wyduś od niego skierowanie na badania hormonów i spróbuj umówić się na monitoring - po kilku latach bezowocnych starań nie ma co czekać, trzeba działać :) może pomyślcie również o przebadaniu nasienia? kamilusia biedaczku trzymaj się jakoś :( o której masz wizytę? gościu pęcherzyk w którym rośnie komórka jajowa rośnie od początku cyklu - jeśli pęknie i uwolni komórkę jajową to wtedy jest szansa na zajście w ciążę, a jeśli ten pęcherzyk nie pęknie to może on się wchłonąć, lub przerodzić w torbiel - nie pęka, czyli nie uwalnia komórki jajowej, czyli nie ma szansy na zajście w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Anilorek dobrze że idziesz do lekarza może wymyśli jakiś plan działania dla was.... kamilusia masz przekichane z zębem mi się udało bo w grudniu usunęłam ząb (ból nie z tej ziemi bo 8 miażdżyła mi 7) a w styczniu ciąża... idź do dentystki może chociaż narazie po otwiera ci ten ząb do bezpiecznego momentu. Olilia bardzo mi przykro z powodu choroby u mnie babcia i dziadek mieli raka i też był to ciężki okres... jeżeli chodzi o PCO to Agnieszka ma racje że odpowiednie leczenie pomoże przykładem jestem ja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anilorak123
Hejka, jestem zla bo na mojej twarzy pojawily sie pryszczyki, takie jakie zawsze wychodza przed okresem i brzuch pobolewa okresowo. Choc miesiaczke mam miec za 7DNI. Ale gratulacje dla wszystkie ktorym sie udalo. Ciaza to piekny dar. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelina
blondyneczko87 przepraszam, miałam pytać który to dzień cyklu? chodzi mi o to czy to implantacja czy raczej zwiastun @? Jest nas już tak dużo, że się gubię, która na jakim etapie jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia122
Nelina a skąd u ciebie to plamienia... Może to nic poważnego :-) Ja mam włożony do zęba jakiś lek i mam czekać do 3 miesiąca i Przyjść wyleczyć zęby. Na szczęście nic już nie boli uff... Zobaczymy jak w nicy będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nelina trzymaj sie dzielnie mam nadzieje ze to tylko plamienia i ze wszytsko bedzie ok ale ci lekarze se beznadziejni w szpitalu nie znajda czasu a terminy napiete jakby nie wiem co dlaczego tak jest kochana daj znac jutro bede trzymac kciuki zeby było wszytsko ok i jak tu sie nie marwtic poczatkiem ciazy jak kazdy dziien jest niepewny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
maomi moje szczęście nie trwało długo no i dzisiaj oczywiście o 3 nad ranem wymioty i straszny ból żołądka.... czytałam sobie dzisiaj happy baby i tam piszę że pod koniec ciąży mogą występować wymioty kwasem czyli to co ja mam no i tam jest taka rada żeby jeść małe porcje hmmm u mnie to się nie sprawdzi bo ja zjem jogurt i mam takie odbicia z żołądka.... ogólnie czuje w nocy takie rwanie kolan i też już wyczytałam że to normalne :) cera mi się pogorszyła, kolana mnie bolą, i zrobiłam się bardziej ociężała więc to chyba cisza przed burzą. W czwartek spotkanie u lekarza zobaczymy też co powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelina
justynkaa1986 no dokładnie, jestem zła jak nie wiem, pracuje więc ubezpieczenie mam - w szpitalu nie mają czasu bo przecież czego ja tam szukam jak normalnie chodzę, brzucha nie mam no to przecież nic mi nie jest... Do ginekologów chodzę prywatnie, za każdą wizytę płacę i nie mają czasu. To ja nie chce wiedzieć z czym muszą zmagać się kobiety które zmuszone są korzystać z opieki ginekologicznej w ramach NFZ.. :/ Generalnie porozmawiałam chwilę z ginekologiem przez tel. powiedział, że plamienia się zdarzają i te delikatne nie są raczej niczym złym, gorzej jak są obfite, jednak zaleciła mi konsultację lekarza, bo to zawsze lepiej sprawdzić i mieć spokój. No i taki mam zamiar ale ciężko się dostać do jakiegoś ginekologa. W każdym razie jutro mam tą wizytę którą wyprosiłam i mam nadzieję, że się wszystko wyjaśni. kamilusia122 życzę, żeby bezbolesny ząb pozostał dopóki nie będziesz mogła iść go leczyć :) Evi1705 no chyba już tuż tuż ;) Trzymam kciuki, żebyś przetrwała te dolegliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej czy bol brzucha podwyzszona temperatura i gesty sluz rozowawy moga byc ojawem implantacji? Jest to 20dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikita 86
Hej dziewczyny. U mnie 30dc brak @ i bol lewej strony brzucha. Test dziś rano negatywny. Cykle co 28-30 dni. Żadnych objawów ciąży ani zapiwiadajacych @. Jedynie lekko większe piersi. Ot zagadka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikita a test wyszedł negatywnie wiec nie wiadomo czy przyjdzie czy ciaza ciekawe czemu tak natura psoci w naszych organizmach kurcze zycze zeby to była ciaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nelina. Ja tez miałam plamienia, a wręcz krwawienie. Tez wtedy czekałam tydzień za wizyta u ginekologa. Na szczęście to nie było nic poważnego. I widziałam serduszko ;-) a nawet jak juz pisałam, podejrzenie jest bliźniaków :-) tak więc glowa do góry. W kupie siła dziewczyny. Pozdrawiam wszystkie ;-) Kasia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nelina nie mam pojęcia który jestem dzień cyklu ale jestem jakiś tydzień po owi, i te plamienia z wczoraj to ciężko nazwac bo były bardzo blade i nie wiem czy to był bardziej był jasny brąz by jednak bez, ale bylo tylko przez chwile, za to dziś jakąś godzine temu pojawiły się nitki krwi i one barwią trochę śluz i czuje się jakbym miala owi bo jest dużo rozciagliwego śluzu... Naomi badania powtrzalam chyba 4 miesiące temu, i tyle ich bylo ze mam serdecznie dość wszelakich badan...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelina
Kasia dziekuje trochę mnie podniosłaś na duchu :) Blondyneczko a jest szansa ze to implantacja? Był stosunek w okolicy owu? Nitka trzymam kciuki jednak za ciążę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maomi a to takie buty :) Kamilusia jak masz włożony lek to później pójdziesz już raczej na ratowanie zęba czyli zaklejenie go na stale :) moja czwórka jest po takim zabiegu i żyje i ma się dobrze 2 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda31
Witam Was drogie kobietki.Pamiętacie mnie jeszcze Ruda31 :-) Jakiś czas mnie nie było ale czytałam Was,szczere gratulacje dla kobietek w stanie błogosławionym;-) Iczozord Karolek jest cudny gratuluje i zdrówka dla Was.U mnie przez czas mojej nieobecności troche sie wydarzyło między innymi separacja od lipca (wyprowadzilam się do swojego mieszkania) z mężem ponad miesięczna ale juz jesteśmy znowu razem,synuś ukończył 4klase z czerwonym paskiem :-) starania wznowione ale bez ciśnienia,obecnie jestem w 11 dniu cyklu takze teoretycznie dni płodne sie zaczęły,jutro rano mam wizytę u ginekologa ciekawe co tam zobaczy i czy zacznie działać z jakimiś badaniami jakby nie bylo minął juz ponad rok bez owocnych staranek :-( Pozdrawiam Was moje drogie forumowiczki :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Atomka...mi się wydaję że im dłużej "zalega" tym lepiej, więcej spermy, nie słyszałam żeby długi czas przeszkadzał:)A swoją drogą warto dać mężczyźnie kilka dni i oddechu i przytrzymać go trochę w niepewności kiedy się pokochamy;p Teściowa nalega na wczuczka/kę, jak los da to będzie fajnie, często rozmawiamy o dziecku, ale jeśli jeszcze nie, to chociaż popracuję dłużej w polu, lubię to co robię:)) Choć nie wiem jak dałaby sobie radę w polu jeśli ja zostałabym z dzieckiem w domu, ale chyba nie powinnam patrzeć na to przez pryzymat jak inni bezemnie sobie poradzą, no nie? Kamila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny jak tam sie czujecie nitka i jak tam dalej nie ma ???nelinka jak sie czujesz mam nadzieje ze lepiej troszke trzymam kciuki zeby było wszytsko ok po wizycie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×