Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Gość annamaria88
Cześć dziewczyny! Jestem po wizycie :) Wszystko dobrze kluska wazy juz 1,4 kg a ja prawie spadlam z wagi bo jestem juz 11 na plusie. Zdjęcie z usg niesamowite nie ma porownania z tym z przed miesiaca :) Mama az sie poplakala! Jedyne co to musze juz brac zelazo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamaria88
Przepraszam za blad mialo byc sprzed:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelina
Justynka czuje sie nadal zle brzuch boli i niedobrze mi ale leżę i odpOczywam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa2704
Nelina ja na poczatku mialam mocne bole brzucha, a w pozniejszej ciazy trafilam na IP ze skurczami spowodowanymi stresem i za kazdym razem kazali mi brac no spe (ta zwykla, nie forte) i magnez (asmag) 3 razy dziennie po 2 tabletki. Nie bralam az tyle, ale cos tam wzielam i pomoglo. Moze sprobuj? Evi to ktory u Ciebie tydzien ciazy juz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Justa lekarz dawał mi czas do jutra :-) jutro mam u niego wizytę wiec zobaczymy co powie. Dam znać co i jak :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anilorak nie smuć się na zapas :) jeszcze tydzień do terminu @ i do wizyty u lekarza :) patrz na to jak na czas kiedy zaczniesz szukać przyczyny niepowodzeń w staraniach - na pewno uda się ją znaleźć i wyeliminować :) najważniejsze jest dobre nastawienie :) a może okaże się że @ jednak nie przyjdzie? nigdy nie wiadomo :) kamilusia super że dentystka Ci pomogła z tym zębem :) mam nadzieję że nadal Cię nie boli i już nie będzie :) Evi daje Ci córcia popalić biedaku :) może te dolegliwości w końcówce ciąży to taki wymysł natury żeby kobieta chciała już urodzić i marzyła o porodzie jako o chwili kiedy te wszystkie dolegliwości miną?:) Nelina mam nadzieję że ta wizyta Cię uspokoi i plamienia miną :) daj znać po wizycie co powiedział lekarz :) Nikita 86 może owulacja się przesunęła i @ będzie później? jeśli ból nie jest jakiś mocno dokuczliwy, to może poczekaj jeszcze 3 dni i powtórz test, a jeśli nadal nic nie pokaże to umów się do gina. Kasiu a jak Ty się czujesz? nie dopadły Cię mdłości?:) blondyneczko dziwne te plamienia u Ciebie w tym cyklu, ale mam nadzieję że może to implantacja :) będę trzymać kciuki żeby tak było :) a miewasz jakieś bóle w okolicy jajników? o badania pytałam, bo byłam ciekawa czy clo może namieszać coś w hormonach po kilku cyklach stosowania i czy robi się jakieś badania kontrolne co jakiś czas kiedy się go stosuje - ja brałam go tylko cykl i dlatego się nie orientuję. Ruda31 witaj ponownie :) widzę że sporo się u Ciebie działo kiedy Cię nie było - mam nadzieję że z mężem się już dogadaliście i najgorszy czas już za Wami :) gratuluję mądrego synka :) daj znać po wizycie u gina czy wszystko w porządku :) no i życzę przyjemnych i owocnych starań ;-) Kamila z tym "zaleganiem spermy" to są dwie strony - z jednej w starszej s*****e jest więcej dojrzałych plemników, a z drugiej te zbyt długo trzymane plemniki się starzeją i ich zdolność do zapłodnienia może spadać, ale kto ma rację to nie wiadomo :) pewnie jest gdzieś po środku i zależy w dużym stopniu od indywidualnych parametrów nasienia każdego faceta :) warto spróbować oby sposobów, albo nie skupiać się na tym za bardzo :) co do dziecka i pracy w polu, to wydaje mi się, że nie powinno to być dla Ciebie jakimś tam wyznacznikiem tego czy się starać o potomka czy nie - teściowie nie będą młodsi i silniejsi z wiekiem, podobnie jak każdy z nas, a nie będziesz przecież czekać z ciążą aż umrą lub sprzedadzą gospodarkę :) dziecko to nie aż taki problem jak się może wydawać :) też pochodzę ze wsi i rodzice z bratem mają gospodarstwo, ale dzieci im w niczym nie przeszkodziły :) trzeba było sobie poradzić i dali radę :) annamaria fajną już masz kluseczkę w brzuszku :) mam nadzieję że moja też będzie już taka duża na najbliższej wizycie :) wagą się nie przejmuj :) a co do żelaza to polecam przyjmować dużą ilość płynów, bo ma magiczne właściwości "zatwardzające", lub przynajmniej spowalniające pracę jelit :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu z 30,09,2015 objawy o których piszesz mogą być skutkiem implantacji, ale mogą być też wywołane przez problemy z hormonami, lub jakieś stany zapalne. Boli Ciębrzuch (podbrzusze czy jajniki, jesteś pewna że to nie stan zapalny pęcherza?), temperaturę masz wyższą (temperatura mierzona pod pachą, czy mierzysz regularnie w trakcie cyklu zgodnie z metodami NPR?), od jak dawna śluz jest zabarwiony? ciężko cokolwiek wyrokować, niestety pozostaje Ci poczekać do terminu @ i mieć nadzieję że to była implantacja, czego Ci życzę :) Evi daj znać po wizycie :) mam nadzieję że niebawem mała namyśli się do wyjścia i uwolni Cię od wymiotów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamaria88
Maomi podziwiam Ciebie, ze tak o wszystkich pamietasz na forum. No właśnie pani dr przy braniu żelaza kazala lykac sobie olej tylko nie pamietam jaki. Nie dam sobie glowy uciac ale chyba chodzilo o lniany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evi trzymam kciuki zeby mała była juz z toba neila biedakuzeby ci przeszlo odezwij sie po wizycie dziewczyny jak kto testuje pisac u mnie narazie wszystko ok miłego dnia wam zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka tak sobie myślę że u ciebie to jest tak ze w każdym cyklu z tego co pamiętam to plamisz w różnych dniach cyklu. Pytałaś może czy to normalne przy braniu clo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maomi napewno by mi lekarka zlecila jakies badania jesli by byla taka potrzeba przy clo... W tamtym cyklu nie bylo zadnych plamien a w tym sie pojawily , zapisuje je zeby potem dokladnie mojej gin opowiedziec... A co do boli to jedynie co moge powiedziec to,to ze czuje dol brzucha ale nie mozna tego nazwac bolem... I w zasadzie nie chce sie nad tym za specjalnie zastanawiac bo im bardziej bede myslec tym gorzej... Do okresu jeszcze tydzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia122
Plamie delikatnie na jasno brązowo :-( lekarza mam dopiero za niecałe dwa tygodnie co ja mam zrobić boże... �

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilusia jedź na Izbę Przyjęć, to nie musi być absolutnie nic poważnego ale lepiej niech ktoś Cię zbada i zobaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikita 86
Hej dziewczyny. Dziś 31dc i nadal brak @. Doszedł za to taki dziwny ból, a właściwie to rozpieranie w podbrzuszu. Boże daj mi cierpliwość :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atomka83
Kamila ja właśnie słyszałam że im dłużej zalega tym plemniki mogą być uszkodzone. Chyba na tej stronie ovufriend czytałam w pytaniach i odpowiedziach. Ale wiadomo że są też inne teorie i nie wiadomo która prawdziwa. Pewnie to wszystko zależy od wielu czynników. Ale masz rację że przy ciężkiej pracy lepiej dać trochę facetowi odpocząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gowsik
Czesc wszystkim! Dzwonilam dzis do przychodni pytac o wyniki. Jakies juz sa, na jakies jeszcze czekam. Z tych co wrocily to wszystkie sa ok, ale nie wiem ktore to dokladnie. Mam dzwonic w poniedzialek po komplet. Usg w przyszly czwartek. Tymczasem sluz jeszcze raczej nieplodny. Znajac zycie owu moze mi przypasc akurat podczas wyjazdu, chociaz jest to totalne wrozenie z fusow. Nie robie testow, nie mierze temperatury, wiec nie bede spekulowac. Kamilusia, tez jestem zdania ze lepiej dmuchac na zimne. I z dwojga zlego wolalabym 'niepotrzebnie' sie skontrolowac niz potem pluc sobie w brode ze cos zignorowalam. Trzymam kciuki zeby wszystko bylo ok. Wypatrujacym @ zycze zeby jednak nie przyszla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelina
kamilusia122 przede wszystkim się nie denerwuj - ja takie plamienia miałam dwa dni. Jak dzwoniłam do lekarki to mi powiedziała, żeby przede wszystkim odpoczywać i się nie denerwować, no i najlepiej skontrolować to u lekarza ale delikatne plamienie nie musi oznaczać nic złego. Dziś idę na wizytę to się dowiem więcej, choć dziś już jest po plamieniu... No ale wcześniej żaden lekarz mnie nie przyjął, nawet w szpitalu. Jeśli masz możliwość to zadzwoń do swojego lekarza (niektórzy są ludźmi i w nagłych wypadkach znajdą te 10 minut, moja znajoma miała lekarkę która nawet po godzinach pracy potrafiła zostać jeśli coś się działo), a jeśli do swojego gin. się nie dostaniesz to jedź na izbę i życzę, żeby Ciebie nie potraktowali jak mnie.. Justa2704 dzięki za radę, dziś zapytam lekarkę co zrobić, ale faktycznie no-spa i magnez raczej nie zaszkodzą więc spróbuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelina
annamaria88 na pewno chodziło o lniany bo ma właściwości regulujące pracę jelit i trawienie :) Choć dla mnie picie oleju jest mega katorgą. Ja mam spore problemy z jelitami i miałam zalecane by pić lniany ale robiłam to sporadycznie bo bardzo mi się niedobrze robi jak go piję. Zdecydowanie wolę dodawać do wszelkiego rodzaju sałatek i surówek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nelina na Izbie Przyjęć mają zakichany obowiązek Cię przyjąć i zbadać, nie rozumiem czemu u Ciebie stało się tak jak się stało. Mówisz, że jesteś w ciąży, boli Cię i plamisz, nie mogą Cię odesłać. Przy moim pustym jaju lądowałam na Izbie Przyjęć dwa czy trzy razy (krwawienia, plamienia) i nie było mowy żeby ktoś mnie nie zbadał. Nie widziałam żeby jakakolwiek kobietę odesłano z kwitkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga no wlasnie nie, plamilam jakies 4 cykle temu to lekarka kazala mi zwiekszyc dawke duphastonu i wszystko przeszlo, w tamtym byly skurcze , a w tym tez zwieksze o pol tabletki i zobaczymy co dalej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelina
Doris32 oni mnie nie odesłali tylko kazali usiąść i czekać, czekaliśmy ponad 3 h, podali mi tylko no-spe w kroplówce (na korytarzu) i tak siedziałam. Brzuch bolał, ja cała w nerwach, mąż też więc jak poszedł do nich któryś raz i któryś raz usłyszał, że teraz nie ma nikogo wolnego kto może się mną zająć i mamy cierpliwie czekać na pewno ktoś przyjdzie, to powiedziałam mężowi, że wole jechać do domu i się położyć bo nie wytrzymam dłużej na tym krześle no i pojechaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nelinka jak sie czujesz lepiej byłas u lekarza kamilusia trzymaj sie i odpoczywaj napewno bedzie dobrze kochana u mnie narazie wszytsko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Blondyneczka mi też się wydaje że wspominałaś o niteczkach krwi i tak jak Agnieszka zastanawiam się nad tym bo ja jak brałam luteine i miałam takie brązowe glutki i zapytałam o to lekarza to mi powiedział że z cyklu nic nie będzie... kamilusia nie czekaj tylko jedź na izbę .... to mogą być pękające naczynia ale akurat w twoim przypadku to nawet bym się nie zastanawiała nad tym tylko bym już była w drodze. Doris ma słuszność to ich z****** obowiązek żeby cię przyjąć i przebadać... agnieszka a jak u was odpoczywacie sobie? Byłaś już oglądać suknie ślubne?? To jest magiczny czas ale ja cieszę się że mam to za sobą :-) a dzisiaj przyszła do mnie lampka nocna dla lili różowy żółwik maomi a ty już zrobilas jakieś zakupy czy czekasz dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiec dzis jest 12 dc pęcherzyk na usg widoczny w prawym jajniku 20mm,lekarz wypatrzyła polipa ale dla potwierdzenia jego istnienia mam przyjść na kolejne usg zaraz po miesiączce.Zaleciła wyslanie męża na badanie nasienia i przy następnej wizycie przyjść juz z wynikami, wystawi mi tez skierowanie na drożność jajowodów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelina
justynka lekarza mam o 14:30 Evi1705 ale fajnie masz, maomi też - pamiętam zakupowe szaleństwo u siostry i nie mogę się doczekać swojego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda koniecznie wyślij męża na badanie wiem coś o tym.! Jeszcze nie byłam oglądać sukien w sobotę planuje bo w tyg pracuje i tak kiepsko.Ja to się ciesze i doczekać się nie mogę tego wszystkiego. A jeśli chodzi o starania i o to wszystko to od tej pory jak podjęliśmy decyzję ze będzie na luzie do kolejnych badań jakoś tak mam lepszy humor i jestem weselsza nie wiem czemu. no i słoneczko świeci ładna pogoda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nelina trzymam kciukasy mocno napisz koniecznie ech miłego dzionka dziewczyny aga zycze ci zeby weselicho było barzdooooo udane a nic poslubna zaoowocowała mocniutko!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Oj tak Agnieszka ja ci powiem że pogoda jest super planujemy z mężem w sobotę wyjazd do lasu :-) on rybki ja leżaczek jakieś jedzonko w koszyczku no i spacerek :-) mamy naprawdę piękną złotą jesień ... ja to zaraz będę organizowała chrzciny i co jest masakryczne to że moja najbliższa rodzina to 7 osób a mojego m to 15 ... siostry bracia i ich dzieci... ehh już widzę kolejny wydatek ale za rok mamy remont salonu itp wiec raczej teraz zaprosimy wszystkich a za rok tylko chrzrstni a rodzice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamilusia bądź dobrej myśli. Jak juz wczoraj odpisywalam tez miałam plamienia, wręcz krwawienie i okazało się to nie groźne. Jeśli jednak masz się stresować i zamartwiac to jedz na izbę, muszą Ci pomóc. Trzymam kciuki za Ciebie. Maomi jesteś niesamowita, o każdej z nas pamiętasz. Niestety dopadly mnie również wymioty. Miałam tylko mdłości i senność a teraz niestety doszły i wymioty ;( najgorsze, że na zwolnienie mogę iść dopiero od listopada. Ale co tam. Maomi czekam za wizyta. Juz się nie mogę doczekać aż dowiem się czy są dwa serduszka czy jedno. Mamy ten sam termin wizyty Maomi ;-) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×