Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Gość Lenna22
juz sama nie wiem w piatek mam dostac @ a tak mnie troszke korciło i dlatego zrobiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
a i dziewczyny miała któraś swędzenie sutków bo mnie lewy tak swędzi ze nie mogę już wytrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
i co to jakieś uczulenie bo wyczytałam ze to moze być przez otarcie lub jakieś uczulenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iczozord a wiec w czwartek wieczorem zrobiłam test owulacyjny wyszedł bardzo pozytywny wiec przypuszczam ze owulacja nastąpiła najpóźniej rano w sobotę wtedy też działaliśmy z mężem,we wtorek popoludniu pojawiła się jedna plamka koloru beżowego,w środę późnym popołudniem był śluz zabarwiony na kolor kawy z mlekiem,dziś jak narazie nic się niedzieje,śluz typowy dla dni niepłodnych ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to ci sie dzieje pierwszy raz czy to kolejny taki cykl? Lenna no albo taki pasożyt którego się usuwa po 9 mc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie anomalie z plamieniem zaraz po owulacji pierwszy raz,wcześniejsze moje plamienia zaczynają się zwykle w 23dc i trwają aż do miesiączki.Fajnie to ujelas z tym pasożytem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli jednorazowe to nie ma powodu do zmartwień :) Każda jednorazowa anomalia, jeśli się nie powtarza nie powinna budzić naszego niepokoju. Przyczyny mogą być różne,,, ale nie gdybajmy, poczekajmy co czas przyniesie :) A plamienia przed miesiączką utrzymują Ci się stale mimo duphastonu? To określenie z pasożytem ostatnio zasłyszałam w dr Housie :P Mówił, że niektórzy lubią swoje pasożyty, zaprzyjaźniają się z nimi i nadają im imiona :) W sumie coś w tym jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
to ja chce takiego pasożyta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak utrzymują się pomimo duphastonu,ja też chce takiego pasożyta a i niepogniewam się jak by były dwa :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rud w takim razie to nie progesteron jest winą (ale duphaston nie zaszkodzi). Lekarz nic nie mowil o badaniach w ierunku endometriozy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie,mówiła tylko ze po roku starań jak niewyjdzie to wtedy będziemy się martwic ale najpierw zaproponowała monitoring,rok mija w lipcu wiec dużo czasu nie pozostało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówiła ze jak do roku nic niewyjdzie to wtedy będzie mnie wysyłać na badania,ale w pierwszej kolejności chciałaby mi zrobić monitoring,a ze rok mija w lipcu to juz niedaleko :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenna ja miałam kiedyś takie swędzenie ale to z winy męża :-) wyjął pranie z pralki do miski nad którą wcześniej golił się maszynką elektryczną i te maleńkie włoski powbijały mi się w staniki.... myślałam że sobie cycki poobrywam tak mnie swędziały ;-) w końcu przypatrzyłam się bardzo dokładnie i wypatrzyłam te małe wstrętne kolce :-P niemniej Tobie życzę żeby to był mały pasożytek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie obrażę się jeśli taki słodki pasożyt zamieszka we mnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda zdecydowanie powinnas wykluczyc endometrioze. nie znam sie i nie wiem jak to sie bada, ale te plamienia moga na nia wskazyac a problemy z dzidziusiem wynikac wlasnie z tego. warto sprawdzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
no dzięki:) dziewczyny ja tam nie mierze temperatury nigdy nie znam się na tym co i jak ale we wtorek mój facet dotkną moich stop i był w szoku bo zawsze mi jest zimno i jestem lodowata a we wtorek byłam rozpalona jakbym miała grypę zmierzyłam tp. a tu 37.8 i było tak do wieczora rano następnego dnia mi przeszło nie wiem co to nigdy nie miałam takiejgo czegoś a wy?? dodam że to był 26 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednorazowa temperatura niestety nie daje nam żadnych informacji ale trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenna czy mi sie wydaje czy zaczynasz szalec? nie wsluchuj sie tak w swoj organizm, a ten skok temp kompletnie o niczym nie swiadczy.... Ruda moze iczozord ma racje z endometrioza i trzeba to sprawdzic... a swoja droga to czemu lekarze czekaja az rok, wg mnie to po pol roku powinni zaczac cos robic , przynajmniej te podstawowe badania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
no ciekawe czy przyjdzie jutro@ czy nie to czekanie doprowadzi mnie do nerwicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba miec zryty łeb by wyrzucic do kanalizy mnóstwo zarodków , po cholere zabijacie zarodki ? przeciez to wasze dzieci ! za wszelka cenę , cene smierci musze byc szczesliwa i miec dziecko . to jest CHORE to wy jestescie CHORE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki,u mnie 8 dc,miesiaczka byla wyjatkowo skromna,trwala 4 dni i przyszla jakis tydzien za wczesnie,teraz mnie zalewa sluzem...czyli u mnie bez zmian ciagle wariuje.A jak tam u Was,jak mamuski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe zastanawiaja mnie te wpisy anonimowe ktore sie co jakis czas pojawiaja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten "gośc" jakis dziwny .. Co to w ogóle jest? nawet nie rozumiem do czego jest ten wpis... Lenna 22 :) wiem co czujesz. Mnie dziś doszedł ból piersi, a termin @ mam w Poniedziałek najpóźniej wtorek. I wiem co czujesz. najgorsza jest ta niepewność. Mam taka chandrę przez to od kilku dni ze ryczę i się wkurzam na byle co. Mąż już nie wie czy ma się odzywać czy nie. Dobrze ze większość dnia spie eh.. Musze sobie znaleźć jakieś zajęcie bo zwariuje. a od jutra tylko dzielą Cie godziny :D I oby Okres Nie przyszedł tylko była mała fasolka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten "gośc" jakis dziwny .. Co to w ogóle jest? nawet nie rozumiem do czego jest ten wpis... Lenna 22 usmiech.gif wiem co czujesz. Mnie dziś doszedł ból piersi, a termin @ mam w Poniedziałek najpóźniej wtorek. I wiem co czujesz. najgorsza jest ta niepewność. Mam taka chandrę przez to od kilku dni ze ryczę i się wkurzam na byle co. Mąż już nie wie czy ma się odzywać czy nie. Dobrze ze większość dnia spie eh.. Musze sobie znaleźć jakieś zajęcie bo zwariuje. a od jutra tylko dzielą Cie godziny smiech.gif I oby Okres Nie przyszedł tylko była mała fasolka smiech.gif To Byłam ja u góry :) wylogowało mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reni84
Nie rozumiem gościa ??? To jakiś chłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
dziewczyny nie ma co uwagi zwracać nie wiem czy tacy ludzie myślą o tym co pisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może ktoś chce zwrócić na siebie uwagę i Tyle... Mało to takich wariatów chodzi po świecie... Tylko szkoda ze tak wkurza ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×