Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Gość kamilusia122
Kasiek objawy pojawią się później. Rozumiem ze ich brak powoduje twoje zmartwienia chyba każda by się martwila. Ale rzeczywiście niektóre kobiety przez całą ciaze nie mają objawów (szczęściary), a jak u ciebie się pojawią to będziesz się modlić aby ustąpiły :-) . Ja teraz się nie nastawiam, będzie to będzie :-) A gdzie nasza zamyslona myszka? Olała nas, nie pisze co u niej :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga bo Ty masz tylozgiecie? a to faktycznie na brzuch :-) kamilusia, zamyslonej maz internet odlaczyl bo czyta glupoty i sie stresuje nie potrzebnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a jest któraś co będzie niebawem testowala? Czyli ok 24 dc ? Przy cyklach 30~31 dniowych? Życzę by nam wszystkim zaskoczyło na te święta :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deserados
Hej dziewczyny. Sorka, że tak wbijam się w wasz temat, ale pisałam już w innym wątku i brak odpowiedzi:( myślicie, że przy nieregularnych cyklach owulacja mogła wystąpić ok. 9 dnia cyklu? 17.02 mi sie zaczął, 26.02 byl stosunek.. 4.03 zauwazylam takie leciutkie, brązowawe plamienie, bez żadnych skrzepow, brzuch mnie nawet nie bolal.. Trwało ok. 2 dni, bylo takie jakby przerywane. @ nie dostałam do dzis i nic się na to nie zapowiada, myślicie ze te plamienia to mogla być właśnie implantacja? I czy test juz wyjdzie pewny? W sobotę mam imprezę i wolałabym wiedzieć na czym stoję, a nie wiem jak z tym testem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olilila
Hej Kobietki;) Przede wszystkim gratuluję wszystkim nowym mamuśkom;) zazdroszczę wam jak nie wiem co ;* U mnie 23 dc, owu z moich obserwacji 3 dni temu i oczywiście starania pełną parą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olilila
Deserados, wydaje mi się ze test Ci już wskaże jeśli jesteś w ciąży. A jeśli nie ufasz testom sikanym, proponuj***adanie z krwi zrobić, betę hcg, płacisz 30zł ale wynik masz w 100 % pewny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deserados
Olilila, dzięki za odpowiedź, chociaż tutaj kogoś znalazłam, kto się odezwał :) okej, w takim razie zrobię jutro test i zobaczymy co wyjdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desceradosc owulacja najwcześniej może wystąpić 5 dnia cyklu (nie mam 100% pewności ale jakoś tak), ale wtedy cykl jest max 21 dniowy, miewałaś tak krótkie cykle? x Pati u mnie koniec 30stego tygodnia :) Zleci szybko też u Ciebie. Ja jeszcze do końca nie przywykłam do mojego stanu a juz lada moment będzie koniec ;p x przy tyłozgięciu warto na brzuchu leżeć też we wczesnej ciąży podobno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia122
Blondyneczko a skąd masz takie informacje ze mąż jej odlaczyl? W sumie gdyby mój się dowiedział to zrobiłby to samo (dlatego nic nie wie) bbo on się strzeże internetu jak ognia jakby mial mu ktoś przez internet chalupe okraść :-D. (żeby było jeszcze co kraść haha)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iczozord - to rzeczywiscie juz zaraz koniec u cb:) chlopiec czy kobietka?:) te pierwsze tyg sa nakgprsze chyba prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deserados
Ten cykl zaczął mi się 17.02, 36 dc dzis, wiec juz chyba troche za dlugo a na @ sie nic nie zapowiada. Tak miałam 23 dniowe, czasami 25,28 czasami nawet i 31..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deserados
Nie wiem, czy tylko ja nie widzę mojego postu, czy Wy też więc napiszę jeszcze raz dla pewności. Cykl zaczął mi sie 17.02 wiec dzis 36 dzień a na @ sie nic nie zapowiada, troche chyba juz za długo nie przyszla. Tak, miewalam cykle i krótsze 23,25 dniowe, ale czasami nawet i 31 dniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
Ale się tu dzieje Gratuluje wszystkim przyszłym Mamuśką :) ja 24 dc dziś ale trochę się wyluzowałam powiem wam dziewczyny no ale jak będzie prezent na swięta to chyba oszaleje z radości:) a co u was więcej bo mnie jakoś dziewnie brzuch boli od 3 dni jak bym miałą dostać@ i po minucie ból ustępuje a może to jakieś problemy z żołądkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
Desperados zrób test poprostu a jak nie to bhcg i wszystko się wyjasni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati - chłopiec, Karol :) Tak, pierwsze tygodnie są najgorsze... szczególnie jesli coś wcześniej działo się złego a u nas tak było. towarzyszyła mi ciągła czujność, szczególnie jak szłam do łazienki to zawsze spodziewałam sie niemiłej niespodzianki. Przed wizytami u lekarza stres, mąż siedział jak na szpilkach. Trochę się uspokoiliśmy jak zobaczylismy serduszko, a później w 11 tygodniu już całego małego człowieka :) Od 2 trymestru towarzyszy nam już spokój. Teraz mysle, ze nie ma co stresować się na zapas ale jednak trudno nad tym zapanować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iczozord a w ktorym tyg bylo juz serduszko u Was?:) ja mam tak samo ze jak ide do wc to strasznie sie boje zwlaszcA ze wczoraj bardziej plamilam ale dzis nuz nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serduszko chyba 6-7 tydz, w 9 tyg glowa, brzuszek i nozki a w 11 juz normalny maly fikajacy czlowiek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ale sie tu dzieje :) Mnie dalej pobolewa jajnik i czasem podbrzusze całe. I czuje sie słaba kreci mi sie w głowie czesto. I boli głowa ... mam nadzieje ze to to :D Lenna czyli tak jak ja 24 dc :D a jakie masz cykle długie? kiedy testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperados zrob test i daj znać :) Ewentualnie idź na bete z krwi wtedy będzie 100 % pewności :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
scarletKate 28-30 dni mam cykle czekam jak w piatek nie przyjdzie @ to w sobote zrobie test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
a ja za ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
pomyłka ja jestem 26 dc ale chyba nic z tego bo cycki nie bola tylko brzuch czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziwne rzeczy jajniki czuje,dziś na wkładce jedna jasno brązowa plamka i ogólne osłabienie a to dopiero 16dc owulacja była prawdopodobnie w sobotę według testu owulacyjnego,to chyba jakby niebylo za wcześnie na ewentualna implantację?Od dziś zaczynam dupfaston przez 10 dni sprobuje po półtora tabletki dotychczas brałam jedna i plamienia były w tym cyklu mam nadzieje ze znikną :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda test owulacyjny pokazuje skok hormonu lh odpowiadajacego za pekniecie pęcherzyka , natomiast owu moze byc dzien a nawet 2 pozniej kazdy organizm jest inny, wiec moze jestes wlasnie po owu i braz oznaczał zmiane hormonów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Test był pozytywny w czwartek wieczorem a przytulanki w sobotę raniutko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×