Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Gość Evi1705
Baletka ja brałam 3x1 przez 10 dni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam gdzieś też ze orgazm może powodować plamienia we wczesnej ciąży właśnie z uwagi na ukrwienie macicy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda tez o tym słyszałam ale to dotyczy wczesniej ciazy, ale u Ciebie to raczej do implantacji jeszcze nie doszło , bo z tego co pamietam owu mialas w niedziele...chyba ze znów cos pokreciłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obecnie tego plamienia niema pojawiło się tylko właśnie po stosunku,śluz mam kremowy tylko,ciąży soby niewkrecam poprostu mnie to zaniepokoiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owulacja była prawdopodobnie w sobotę według testu pozytywnego wieczorem w czwartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam nadzerke lekka i gr 2 z cytologii :) a dzisiaj pochwalilam sie kolezance i nie mogla uwierzyc wiec kupila test i jej pokazalam ze to prawda bo druga kreska byla tym razem mocniejsza i ciemniejsza :) trzymam kciuki za Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I na biezaco czytam co tam u Was wiec zeby nie bylo ze nic nie pisze:) co wiecej u mnie to pewnie napisze we wtorek po wizycie u gina:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
Ja wczoraj zrobilam wczoraj test w 26dc i nic jedna krecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa oczywiście nie zaraz po owulacji, dopiero po terminie miesiączki. Nie połączyłam wystarczająco skutecznie pewnych faktów sorry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewcyzny:) ale tu pełno wątków :) że o rany :D Ja czekam do Wtorku z tym testowaniem. Lenna Spokojnie ja tez dzisiaj robiłam 25 dc i tez negatywny wiec spokojnie poczekajmy jeszcze troche :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda31
Ja juz niewiem o co chodzi,mam śluz gesty ale w kolorze bardzo slaba kawa z mlekiem(z przewaga mleka),przepraszam bardzo za szczegóły ale juz głupieje co się dzieje z tym moim organizmem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze,ze sporo kobiet tym razem ma lub miało jakieś niezidentyfikowane plamienia.Ruda musisz czekać niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
racja cieżko sie polapać która co i kiedy :P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biorę półtora tabletki raz dziennie duphastonu w tym cyklu czyli od wczoraj,wcześniej brałam po jednej dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczka87
Ruda to,moze trzeba brac 2? a czy te plemienie jest mniejsze niz w tamtym cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie nigdy niebylo tego jakoś dużo jest to śluz zabarwiony najczęściej występuje po podcieraniu po siusiu,i znikoma ilość na wkladce,był taki cykl ze próbowałam brać po dwie tabletki dwa razy dziennie ale to też nieprzynioslo efektu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda skoro kawa z mlekiem to krew jest stara, nie krwawisz obecnie i to moze swiadczyc ze oczyszczasz sie z jakichs resztek krwi. wg mnie to nie powod do niepokoju tym bardziej ze bierzesz leki ale jesli sie martwisz to skonsultuj to z lekarzem :) x blondyneczka siedzisz juz jak na szpilkach?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iczozord no jeszcze troszke zanim wroci, bo bedzie w domu w nocy z soboty na ndz, ale ten tydzien to sie tak dluzy ze szok... Iczozord myslisz ze ona co cykl plami po,owu wlasnie dlatego ze byla owu? Bo to dziwne ale nie niemozliwe :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze moze, niektore kobiety nawet krwawia dosc obficie. to teraz nie jest chyba plamieniem tyl o wlasnie takimi resztkami... ale najlepiej to zdiagnozowac z lekarzem,, dobrym i dociekliwym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj lekarz niewidzi nic niepokojącego w tych moich plamieniach,każe brać duphaston i tyle,dzisiaj 18dc to nawet jak na plamienia przed okresowe to o dużo za wcześnie.Myslicie ze to mogą być poowulacyjne plamienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm ruda mogą ale skąd możemy mieć pewność? Plamienie okołoowulacyjne nie jest niczym niepokojącym, ale każde plamienie o innej genezie jest nieprawidłowe i wymaga diagnozowania. Jeśli lekarz dał Ci duphaston na plamienia to znaczy że podejrzewał niedobór progesteronu (niedomaganie ciałka żółtego) i duphaston powinien te plamienia wyeliminować. A tak się nie stało więc przyczyna jest gdzieś indziej. Poza tym plamienia z powodu niedoboru progesteronu występują zwykle pod koniec cyklu. Napisz jeszcze raz kiedy to plamienie się zaczęło, kiedy była owulacja, jak się rozwijało i ile trwa, pomyślimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×