Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

blondyneczko też tak miałam po clo :) i ogólnie teraz jakoś więcej śluzu jest , tylko nie wiem czego to zasługa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maomi ja wlasnie nie pamietam jak bylo w tamtych cyklach z clo, byl mąz byly przytulania wiec to tez inaczej... a tak wogole to postanowilam ze w tym cyklu nie ide na monitoring bo po pierwsze dni plodne wypadna na swieta a isc 11dc albo 18 to nie ma sensu, i poswtanowilam ze wyluzujemy , bo przy monitoringu to wiem mniej wiecej kiedy bedzie owu a jak sugeruje sie tylko sluzem to roznie moze byc, a nie chce sie zastanawiac w tym cyklu wiec czeka mnie totalny luz i bardzo przyjemnie 2tyg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i witamy wiosnę,dzisiaj komar wpadł sobie bez zaproszenia do mnie i całe plecy mi zgryzł nie mogłam tego nieproszonego dziada ubić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maomi
Aneta33 witaj:)rowniez zycze Ci zebys zobaczyla wkrotce dwie kreseczki:) ktory to Twoj dc? Kiedy spodziewasz sie @? Renii ja wczoraj wieczorem natknelam sie na wielkiego, tlustego pająka:-(bleeeeee... Baletka, blondi co tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ScarletKate
Późno ale szczerze z całego serca :D Dziś jest taki dzień, w którym smutki idą w cień a marzenia się spełniają i otuchy dodają. Każdy składa Ci życzenia: szczęścia, zdrowia, powodzenia. A ja życzę Ci miłości i radości oraz życia bez przykrości. Żeby każdy dzień był taki, w którym słonko daje znaki o wierności i miłości. I niech Maluch w brzuszku zagości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia122
Reni ciebie zaatakował komar a moje dziewczynki jakiś wirus, rozwolnienie, wymioty... Ach jak chorują to obie na raz a ja już sił nie mam poprostu w nocy się budzą płaczą. Niby wiosna ciepło i wogole ale powietrze niezdrowe. Niech już będzie LATO!!! Bo jak narazie pogoda zdradliwa. Aneta no właśnie kiedy się spodziewasz okresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyneczka
Aga sto lat ! Fasolki przede wszystkim ;) My rozpoczęliśmy w pełni ponowne staranka o dzidziusia. Zeszły cykl poszedł na marne,w tym działamy,dziś 9 dc. Testować nie wiem kiedy,bo różnie to u mnie z długością cykli ale może za jakieś 3 tygodnie gdyby @ nie przyszła wcześniej :)) to kto teraz i kiedy testuje??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja we wtorek .. juz sie nie moge doczekac oby tylko @ nie przyszła.. a z tego co wiem Lena Jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
Jeszcze nie przyszla@ a brzuch cos mnie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilusia122 ja wczoraj tez widziałam pająka w domu a nie cierpię tych owadów blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenna :> Blondyneczka i dobrze, teraz po prostu nacieszajcie się sobą! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iczozord bo monitoring w tym cyklu nic nie wniesie pozatym ze bede wiedziala ile ma pecherzyk i myslala kiedy urosnie i w jakim terminie peknie, a to bez senu, gdyby nie pekały i musialabym latac na zastrzyk no to inna sprawa a tak to tak jak to pięknie ujęłas nacieszymy sie sobą :) a co do pająków to ja ich nie nawidze, jak gdzies widze jednego to wpadam w panike, a jak jest za blisko to wrzeszcze... są okropne i przerażające...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maomi
Lenna robilas test?:-) trzymam kciuki za II :-) Justyneczka idziemy rowno bo u mnie dzis 10 dc :-) Kasiek, kasik, evi, baletka, blondi, pati co tam u Was? Powiem Wam ze chcialam kupic dla meza Androvit i w czterech aptekach pytalam i nigdzie go nie maja- czy to jest normalne ze go ciezko dostac czy po prostu mam pecha? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maomi to ja zaraz za Wami ide, u mnie 7dc :-) androvit ciezko dostac, ale napewno gdzies znajdziesz , raczej w takich aptekach co maja duzo suplementow diety i rozne rzeczy kosmetyczne nie tylko leki :-) ja mam taka apteke w galeri handlowej :-) aczykolwiek moj M sie teraz przerzucil,z androvitu na fertilman a tego,to jest dopiero ciezko dostac... Blondi !! odezwij sie do nas!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
androvit w aptece dbam o zdrowie (internetowej), zamawia sie do najblizszej wybranej przez siebie apteki i bezplatnie przychodzi a na dodatek w dobrej cenie :) Ja tak robie ze wszystkimi rzeczami bez recepty, zamawiam, wszystko jest od razu, nie musze latac i jeszcze smsa wyślą jak przyjdzie :P Też nie lubię pająków, ale póki nie są tłuste i włochate to jakoś nieszczególnie mi przeszkadzają ;-) Żyjemy sobie obok siebie i nie wchodzimy sobie w drogę... :P CO oznacza że mam ich kilka w domu :P Ale pamiętajmy, pająki to nie owady hehe :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik929
Hej :) ja tam w szkole siedzę :p a ja mam 18 dc .. i 3 dni z luteina i blee niedobra :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie ja te sie przestawilam na apteke dbam o zdorowie bo maja super ceny :-) A tak na marginesie gdyby pajaki byly owadami to chyba bym sie zastrzelila... masakra Ja dzis 3 dzien z clo i te uderzenia goraca to masakra jakas, caly dzien mnie meczy, dopiero po 18 odpuszcza... ale za to wczoraj wieczorem czulam prace jajnikow :-) a sluz wrocil do normy, jest gesty i bialy i w niewielkiej ilosci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie nawidze pająków są obrzydliwe fuj :/ ja androvit kupuje bez problemu. można przecież zawsze zamówić w aptece i na drugi dzien bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za rady dziewczyny :) popatrzę w necie i może uda mi się zamówić do apteki gdzieś blisko pracy, bo niestety takie przybytki architektury jak galerie handlowe zwiedzam bardzo rzadko :-) kasik Ty w szkole a ja w pracy :) ale już tylko dwie godziny i koniec :) blondyneczko ja miałam fazy gorąca przez całe noce i jak wstawałam rano to do pół godziny po wstaniu mnie trzymało uczucie że jest mi gorąco :) z tym że ja nie czuję żadnej pracy jajników - ani jak brałam ani jak odstawiłam tabletki, no ale może się jeszcze namyślą :) fajnie że będziemy we trzy w podobnych dniach cyklu - jak będziemy czekać jedna po drugiej na @ to nam szybciej tydzień zleci ;-) wracając do pająków to mam tego pecha że wokół firmy rosną krzaczory i w nich są siedliska tych demonów - co się latem otworzy drzwi to zaraz się jakiś ładuje i prosto do biurka zasuwa... blech... w zeszłym roku na walce z demonami złamałam dwie szczotki, ale "zabiłam je na śmierć" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maomi jak czułam prace jajnikow przy pierwszym cyklu z clo, potem w dwoch nastepnych nie czułam a teraz po dwoch cyklach przerwy znów czuje;) a goraco mi jest tylko w ciagu dnia, tak po godzinie od wziecia tebletki az do okolo 18, w nocy nie specjalnie cos czuje i nie budzi mnie uczucie gorąca wiec jesli sa to znikome;P jak siedze w miejscu to nie jest to takie uciazliwe ale gorzej jak cos robie, wczoraj przy prasowaniu to czułam sie jakbym 5km przebiegła :/ fajnie nam sie złozylo ze kilka nas bedzie testowac :D i masz racje Justyneczka oby ostatnie nasze testowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
No dziewczyny trzy mam za was kciuki !!! Kasik i dlatego cieszę Sie ze szkoła jest już za mną chyba na tej magisyerce zakończeniu moja edukacje :-) a ja czekam spokojnie do wtorkowej wizyty ... modle Sie żeby było wszystko ok.... :-) odebrałam też wszystkie zlecone badania krwi i moczu i nie jest źle wiec jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi nie martw się , wszystko będzie dobrze :) blondyneczko ja brałam tabletki rano o 6 a dopiero ok 1 w nocy jak kładłam się spać to czujłam że mi jest ciepło, a od ok 2 że gorąco i tak aż do rana jak wstawałam - dziwne że po tylu godzinach to odczuwałam :-) chyba że to nie wina tabletek, ale odkąd skończyłam je brać to już tak nie jest. a co tam, pożyjemy zobaczymy co będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik929
Gdzie ta nasza "testerarka" :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik929
Testerka mialo być :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×