Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Gość Lenna22
okres zawsze miałam 28-30dc góra a dziś jest 32dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
maomi spokojnie ja miałam podobnie że nie czułam pracy jajników z kolei pasków owu nie robiłam bo chyba nie potrafiłam ich odczytywać :) który to twój dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tymi testami owulacyjnymi,paskami to niezła checa kupiłam i myślałam,ze to bedzie pestka z odczytaniem wyniku w moim przypadku przy nieregularnych misiaczkach zakupienie zestawu w którym jest 6 testów i trafienie w dni płodne graniczy chyba z cudem, podobno paski moga rownież sie mydlić także odpuszczam i zdaje sie na spontaniczność;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena000
Dziś mój 30 dc ostatni trwał 38 dni,jednak w tym cyklu zero płodnego śluzu tylko taki biały lepki śladowe ilości moze nie było owulki a tak czynnie działaliśmy haha i działamy dalej ostatnio czytałam,ze przy nieregularnej@ lepiej jest uprawiać stosunek co dwa dni bo niestety ciężkie jest ustalenie dni płodnych,Dziś wolne od pracy pora sie wsiąść za świąteczne porządki,pozdrawiam wszystkie staraczki,od trzech dni bolą piersi i juz sie obawiam,ze to na zbliżająca sie @,chodziaz w ostatnim nie bolały wogole achhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi dziś mam 12dc :) a Ty brałaś clostilbegyt? mi w tym cyklu tak temperatura skacze że nie ogarniam :)może przez te uderzenia gorąca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marlena - nic bardziej mylnego, ustalenie dni płodnych jest tak samo proste w regularnych jak i w nieregularnych cyklach :) Wystarczy znać odpowiednie metody :> Ale starania na pewno nie zaszkodzą :))) Swoją drogą, która kobieta ma naprawdę regularne cykle...?:D To rzadkość :) A i wtedy owulacja może być w różnym terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Maomi tak brałam clo od 5-9 dc i owu stwierdzona monitoringiem w 15 dc z czego dopiero od 16-17 dc bolał mnie strasznie jajnik z którego była owu... co najśmieszniejsze to że tak cieszyłam się że mam owu że już nawet nie myślałam że w tym akurat cyklu się uda no i to była piękna niespodzianka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ScarletKate czekamy na dobre, pozytywne wiesci :) Nadia ja mialam ostatnia @ 20.02 tak jak ty, moje cykle to 32-34 dni. Ja po owulacji mialam taki sluz wlasnie a potem 21.03 zrobilam test bo bolaly mnie i plecy i piersi i podbrzusze co jakis czas. I test wyszedl pozytywny. Wiec trzymam za Cb kciuki mocno :) Ja jutro ide do gina popoludniu wiec moze mi wiecej powie bo narazie z bety wyszedl ok 3 tydz w tamten pon a dzis to chyba juz zaczyna sie 4 tydz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iczozord mam takie temperatury: 1 - 36,6 2 - 36.4 3 - 36,6 4 - 37,0 5 - 36,5 6 - 36,5 7 - 36,7 8 - 36,6 9 - 36,9 10 - 36,6 11 - 37,0 12 - 36,8 w te dni kiedy mam podwyższoną temperaturę to zawsze miałam te uczucie że mi gorąco przez całą noc i napady gorąca po wstaniu przez pół godziny. clo brałam 3-7dc. Dawniej miałam do 18 dc temperaturę 36,4-36,6 a potem 19-20dc skok na 36,9-37,0 który utrzymywał się do @, a teraz w cały świat :) no i weź się tu teraz człowieku zorientuj kiedy jest owulacja :) agnieszka niestety nie mam doświadczenia więc nie pomogę :) a spodziewasz się implantacji?:) co Cię boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka jesli prawidlowo ja rozpoznalam implantacje to mnie strasznie zakul jajnik bodajze lewy. I ogolnie jajniki pobolewaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi mogłaby się Twoje historia u mnie powtórzyć ;-) ja nie mam monitoringu ale nie spinam się :-) będę czekać spokojnie do lipca żeby porobić badania :) a do tego czasu sobie poużywam na mężu ;-) Pati daj znać po wizycie :) jak się czujesz? masz jakieś nowe objawy ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deserados
Hejo ;) sorka ze się nie odezwałam, no ale tak wyszło. Robiłam test i nic, jedna krecha :/ a @ jak nie było, tak nie ma do dziś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iczozord
No ciekawe :) A te numerki przed temperaturą to dni cyklu? Może owulacji jeszcze nie było. Jak będę miała chwilę to wprowadze te tempki na wykres bo wtedy dopiero widać wyraźnie skok. Niektóre cykle takie właśnie moga być, że temp skacze jak szalona a kok temperatury i tak widać, po prostu wykres jest mniej równy :) Zorientujesz się po śluzie i, jeśli chcesz, po badaniu szyjki. W okolicach owulacji szyjka jest miękka i otwarta (można w nią włożyć koniuszek palca). Gdy estrogeny nie działają (tzn gdy organizm nie jest płodny) szyjka jest twarda i zamknięta. Odczucie to może zmieniać współżycie bo nasienie rozmiękcza i lekko otwiera szyjkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
Pati mnie też bolą plecy od samego rana dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
oj agnieszka sama nie wiem bo mnie na początku bolał jajnik potem macica mnie bolała na zmianę z jajnikiem.... ale są tez osoby które przecież nic nie czują a tu ta dam! niespodzianka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
mnie w pierwszej ciąży nic nie bolało miałam tylko wieczorne wymioty 3 moze 4 dni nic pozatym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no te numerki to dni cyklu :) szyjkę badam i śluz też :) zobaczymy co będzie :) ale gdybyś miała iczozord jakiś pomysł jak to interpretować to daj znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maomi zadnych w sumie nowych objawow nie mam bo to pewnie jeszcze za wczesnie. Lenna to badz dobrej mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś boli mnie prawy jajnik i trochę macica :/ nie jest to duży bol ale czuje dyskomfort dawno tak nie maialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
no zobaczymy jak narazie mam piersi większe o 2 rozmiary i strasznieo bolą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej dziewczyny ::) wynik Bety to 0,100 Czyli nie jestem w ciąży. Ale dwi mnie to ze okresu nadal nie mam choć jestem po Luteinie. I Mam tak jak Lenna Piersi nabrzmiałe i tak bola... Poczekam 10 dni i zobacze co dalej... według moich obliczeń od ostatniego mozliwego dnia owulacji mineło dzisiaj 11 dni. Mam Pytanie czy w takim razie mogłam zrobic badanie za wczesnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Agnieszka maomi trzy mam kcouki to mogą być wasze szczęśliwe cykle :-) ja już jutro jade do.lekarza z jednej strony nie mogę się doczekać a z drugiej no obawiam Sie ale staram Sie nie denerwować :-) na pewno jak jutro zobacze serduszko to bede o wiele spokojniejsza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Evi :-) na pewno zobaczysz serduszko i okaże się że wszystko jest dobrze :-) ScarletKate nie wiem ile dni po owulacji może pojawić się pierwszy wyższy wynik hcg, może jest za wcześnie jeszcze? agnieszka trzymam kciuki żeby to był ból od implantacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostało mi ok 3 dni do @ dziś mój 23dc byłby cud gdyby się jednak udało w tym miesiącu nie nakręcam się bo wiem jak to boli :( ale poprostu dawno nie czułam swoich jajnikow w ten sposób ;) poczekamy do piatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
Scarletkate a ile jestes po @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maomi
Deserados witaj ponownie:) ile dni Ci sie spoznia @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, u mnie dzisiaj 29 dzień cyklu. Piersi mnie w ogóle nie bolą, za to sutki dają się we znaki. Zobaczymy jak będzie dalej. Lenna może nic nie jest stracone. Poczekaj jeszcze parę dni i powtórz test :) Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×