Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Gość kamilusia122
Cześć dziewczyny. Długo mnie nie było bo dzieci mam chore i ja z mężem goraczkowalam i wogole katar kaszel :-( teraz już trochę lepiej. Ja za tydzień spodziewam się okresu i jak tak się wczuje w siebie to możliwe ze mam objawy implantacji klucie jajnika pobolewania podbrzusza... A w ciąży nie jestem na 100 %, starania będą za ok 2 miesiące dopiero. To wtedy skąd te objawy? Odpowiedź prosta: PSYCHIKA. Co ta psychika potrafi robić z człowiekiem... Masakra. Także na przyszłość nie będę się niczym sugerowala bo objawy impl. mogą też występować przed okresem tak jak teraz w moim przypadku i pewnie w każdym cyklu tak miałam tylko nie zwracalam uwagi, dopiero jak chciałam dziecko to bardziej objawy zauważyłam które wcale nie musiały Oznaczać ciąży. Lena przykro mi ze żyjesz w takiej niepewności, ja bym nie wytrzymała chyba i poszła na bete ale skoro nie możesz to wspolczuje. A Zdarzało ci się tak wcześniej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia122
23 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczko no i pięknie ! Tak powinno być ;D X Agnieszko ja też gdziez o tym słyszałam, może u Ciebie właśnie się tak objawia ciąża ;)) Trzymam kciuki !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
no własnie nie w poprzednim cyklu myślałam ż emi sie spóźniał ale lekarz powiedział ze nie bo miałam jakieś tabletki i t przez to i ze teraz juz wróci do normy i bedzie normalnie no a nie jest oczytałam sie ze dziewczyny były w 6 tyg i dopiero im wykazał oczywiscie sporadyczne przypadki juz sama nie wiem co myślećo tym piersi od rana już tak nie bolą jak wczoraj brzuch to tak czasami zaboli i na godz spokój żadnych mdłości zachcianek chociaż ostatnio teściowa kupiła z tydzień temu wiaderko kapusty kiszonej a ja je odtworzyłam i zaczęłam jeść tą kapustę oczywiście patrzyli sie na mnie przez chwile a ja nie zczaiłam o co chodzi dopiero potem mi powiedzieli że może w ciąży jestm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena000
Tydzień temu wybiło 29 także to juz pora na dzidziusia żałuje,ze tak długo zwlekałam zawsze tylko praca praca a czas leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenna mojej siostrze test wyszedł gdzieś w 8 tygodniu;) każdy organizm w innym terminie wykaże ciążę ;) x Mnie to boli podbrzusze cale, czasem zakluje w jajniku. Persi powiększone i sutki czułe. Jednak po ostatnim cyklu na nic się nie nastawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena000
a tak wogole to mój 32 dzień cyklu wczoraj juz nie mogłam wytrzymać i zrobiłam test negatyw ale ostatni cykl trwał 36 dni moze jest jeszcze jakaś nadzieja,mój tez sie nie moze doczekac ||

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena000
Ja sie nie mogłam powstrzymać i wczoraj zrobiłam test to 32 dc ostatni trwał 36 ale negatyw,moze muszę jeszcze poczekać tak bardzo chcemy tych || kreseczek,moze za szybko zrobiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka5g oby ta wredna małpa nie przyszła :-) Lenna no to musisz czekać,może u ciebie tez tak jest ze test wyjdzie póżniej,puki nie ma @ to jest nadzieja i kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga pytałam sie mojej szwagierki ktora jest w ciązy to powiedziała,ze na samym początku ciąży miała tak jak by opuchnięte dziąsła wiec wszystko jet możliwe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga pytałam sie mojej szwagierki ktora jest w ciązy to powiedziała,ze na samym początku ciąży miała tak jak by opuchnięte dziąsła wiec wszystko jet możliwe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
no właśnie trzeba wrzucić na luz zająć się sprzątaniem na święta i czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jakoś za wielkanocą nie przepadam,wigilie uwielbiam ten klimat a wielkanoc jakos nie bardzo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga to może byc jakiś objaw poniewaz ona mówila,ze czuła jak by opuchnięte były i krwawiły przy myciu ząbkow,ale nie brała tego pod uwagę ponieważ jeszcze nie wiedziała:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jak to my potrafimy każdą zmiane przypisac nowym objawom :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Agnieszka a kiedy masz mieć @ mi parę dni przed @ wyszedł już test ale to chyba każdy ma inaczej wiadomo.... byłam wczoraj u lekarza i wszystko jest ok zakończył am 1 trymestr czuje Sie spokojniejsza ... widziałam jak skacze i macha rączkami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi1705 gratuluję z całego serducha :-) Piękny widok zapewne łezka w oku się zakręciła na widok swojego maluszka prawda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja po wizytach. Wczoraj po 1, mam 5 tydzien i 6 dzien. Dzisiaj rano badania i wyniki sa ok dal skierowanie na kolejne jutro i jutro tez chce zalozyc mi karte ciazy, a po swietach pewnie juz usg. Lenna trzymam kciuki zeby @ nie przyszla, niektorym kobietom testy pokazuja dopiero ok 8 tyg. Powodzenia dziewczyny, bede pisac na biezaco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale macie fajnie dziewczyny wszystko się fajnie rozwija u was :) ja mam dostać jutro albo w piątek dziś mam 25dc kiedyś miałam dłuższe ale po bromku mi się skrocily do max 27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
Ja jutro 35dc i nadal nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maomi
Evi widzisz wszystko jest ok:)nie czytaj juz glupot w necie i ciesz sie ciążą:)to bedzie chlopiec czy dziewczynka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena000
Dziewczyny jak długie sa wasze cykle? Czy którejs z was tez trwają 32 a czasem 36 dni martwię sie czy to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marlena ja mam takie długie i jest wszystko w normie,zawsze takie były

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marlena Ja teraz takie mam, przy staraniach;) normalnie byly 28 dniowe :) u mnie aktualnie 31 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×