Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Lenna trzymam za Was kciukasy :-) u mnie rano troszkę krwi jasnej i jak narazie do tej pory cisza,tylko sucho się zrobiło co chyba nie wróży nadzieji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten cykl jest jakiś inny w poprzednich plamilam juz dawno w znacznie większych ilościach niż teraz,być moze to zasługa zwiększonej dawki duphastonu?martwią mnie te plamienia i chyba przycisne ta moja ginekolog na następnej wizycie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak się czujecie? Bo mnie na wieczór wszystkie objawy się nasilają.. ból , głowy , mdłości, niby jestem głodna coś zjem (skosztuje) i Tyle... piersi to mnie bolą i pieką.. nawet na boku nie mogę leżeć bo "ciągną"... i podbrzusze dokucza...A to wina luteiny którą brałam bo to przecież progesteron... Jeśli ma przyjść ta @ to niech przyjdzie... A tak z ciekawości orientuje się któraś ile się czeka na okres po luteinie? bo ostatnie dwa cykle brałam tak jak teraz 10 dni od 18 dc po 2 tab dziennie. Jutro jest 5 dzień bez luteiny . Normalnie dwa dni po dostawałam w tamtych cyklach, może się to zmienić? Kurde mogłam się gina zapytać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja brałam luteine 2x dziennie i w trakcie brania w 7 dniu dostałam @ miałam brac 10 dni ale przyszła wredna małpa wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dlatego się martwię.. że coś nie tak znowu dopiero co się cieszyłam ze @ są nawet regularne.. eh... Nie mogę się tez doczekać kolejnego cyklu starań..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ScarletKate mi gin powiedział ze 3 dni od odstawienia przychodzi @ a jesli jej nie ma to należy wykonać test ciążowy :-) Więc może będzie niespodzianka na pryma aprilis :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenna22 idziemy w podobnym tempie.. podobnie jak przy ostatnim cyklu.. Wtedy Ci sie dlugo spoznila i mi to samo. Takze mam nadzieje ze ujrzysz tym razem II kreski. Życzę Ci tego z calego serca !!! :) Najgorsza jest ta niewiedza.. Przeżywam dokładnie to samo co Ty, a testy wciąż negatywne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ilez ja juz widziałam testów negatywnych i @ brak jednak wszystko dobrze jest,moim zdaniem najlepiej iść na betę to jest 100% pewne jeśli nie zagubią :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś mam 25dc powinien jutro albo pojutrze przyjść trzymajcie kciuki żeby nie przylazala dziewczyny. Lenna idź na betę jeśli wyjdzie u jedna będziesz miała jasność i wtedy ewentualnie do gina ja bym nie wytrzymała takiej niepewności. to kto testuje bo już się pogubiłam? dziewczyny które szły równo ze mną sorki za moją pamięć ale nie pamiętam kto to był niestety tak mam :/ co i was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyneczko jak tam? nacieszylas sie choc troche mezem? padł jak zobaczył twoje nowe kształty?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie znowu krew z samego rana po podtarciu,tak samo było wczoraj z rana krew później czysto i o co tu chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
brak @ test znowu negatywny a laboratorium zamknięte do 8 kwietnia świetnie po prostu świetnie jak nie przyjdzie @ to następny test robie dopiero w sobote lub neidziele rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
nie byłam wszyscy na urlopach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik929
Aga trzymamy kciuki mocno zeby jej nie bylo :p:p Lenna przykro mi tak sie poskladalo nie mogli zamknac dzien pozniej? A dziewczyny czy luteina moze zmniejszyc objawy przedmieiaczkowe? Bo nic mnie nie boli a zazwyczaj poltora tyg przed piersi strasznie bolaly a zostal mi tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iczozord nie padl, wrecz przeciwnie, w lozku moze spedzac cale dnie... hehe... wogole jest cudownie :-) wczoraj zrobilismy sobie kolacje, swiece ,wino i wlaczylismy 50twarzy greya :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak się podobał film mężowi blondyneczka? a ją walczę od 3 dni z takimi jakby plesniawkami w jamie ustnej i kiedyś gdzieś czytałam ze to może być objaw ciąży to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
wszystko możemy brać za oznake ciąży. mój facet kiedyś stwierdził jak miałam czkawkę że może w ciąży jestem bo gdzieś wyczytał że to też może byc oznaką heheheheh uśmiałam się :P:D < a tak na marginesie to piersi mnie przestały boleć > ja to już czekam na @ niech przyłazi bo mam dosyć tej niepewności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też byłam zdziwiona ale podobno organizm jest słabszy i mogą się pojawić i często kobiety w ciąży mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
moja mamuśka pleśniawki ma średnio raz w tygodniu poprostu już taki organizm albo zje sie coś nie umyte lub nieświerze i pleśniawy gotowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile macie wiosen szaraczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka 123
20 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×