Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Gość reni84
hej dziewczyny u mnie 11dc w dzień kuł jajnik a w nocy obudził mnie taki ciągnący,palący czy piekący (nie wiem jak to określić ) ból macicy,aż zwijałam się na łóżku miałam ochotę zażyć coś przeciwbólowego ale przeszło i zasnęłam.Nigdy czegoś podobnego nie doświadczyłam ,tam na dole w środku jest gorąco i ciasno tak mi powiedział mój kochany :-) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak już się zastanawiam,ze może to pęcherz chociaż nigdy problemów nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ScarletKate
Ja cHyba dostanę @ bo brzuch mnie tak boli. Ale przedemna Nowy cykl :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deserados
Maomi, juz mam 42 dc, ostatnią @ dostałam 17 lutego i nic nie zapowiada się na to, że przyjdzie.. Zawsze bolał mnie strasznie brzuch, a tu nic. Muszę się wybrać do lekarza, bo coś tu chyba jest nie tak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deserados Ja ostanie cykle też przechodziłam bezboleśnie wiec rożnie to bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deserados
Ale żeby był aż tak długi ? Poczekam jeszcze tydzień i idę do lekarza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety moja @ przyszła ostatnio w 41 dniu bardzo słaba ale była i tez tego nie rozumiem skoro wszystko dobrze ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deserados moje cykle zawsze były 28 dniowe, dopóki nie zaczęlismy starać o dzidziusia. Teraz mam 34-37 dniowe cykle. Także może i Tobie tak się poprzestawialo? :) a robiłaś ostatnio test ? albo może na betę idź ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deserados
Właśnie robiłam i wyszła jedna kreska. Nie wiem czy ten test może był jakiś felerny, bo zrobiłam tylko jeden, czy to ja świruję:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deserados to najlepiej zrobić test z krwi. On w 100 % jest pewny i albo wskaże ciążę, albo jej brak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maomi proponuję oznaczyc temperatury z dni kiedy byly uderzenia gorąca jako zakłócone i nie brac ich pod uwage w interpretacji. mozliwe ze skok zauwazysz mimo to, ale pominiecie tych temp momze byc pomocne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
słuchajcie moja znajoma własnie sie dowiedziała że jest w ciąży w 5 miesiącu no poprostu szok miała normalne krwawienia co miesiąc 4-5 dniowe żadnych dolegliwości ciążowych prawie wogóle nie przytyła nigdzie a i ostatnio była 4 miesiące temu u lekarza bo leczyłą sie na torbiele i tak to nieraz bywa a i do abstynentek nienależy a dziecko zdrowe dobrze sie rozwija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
znowu sie zawiesiło:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
czemu to ma takie zawiechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest tragedia jak sie kobieta tak pozno dowiadyje bo nie uwaza na to co je / pije a mikrouszkodzenia ukladu nerwowego moga sie ujawnic dopiero po latach np w szkole :/ ale oby tak nie bylo i dziecko bylo zdrowe! kto we czy stres bardziehj nie szkodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
no własnie ja sie zaczełam stresowac bo @ nie ma a mnie boli podbrzusze i dolna czesc pleców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
4-5 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenna głowa do góry:) Ja byłam z rana u lekarza. Powiedział Mi że być może przesunęła mi się owulacja i mam poczekać do 9 kwietnia na @ jeśli nie przyjdzie wtedy zrobić jeszcze raz testy. I umówił mnie wtedy na usg. Matko znowu czekanie. ...;/ Lenna robiłaś betę z krwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
nie robiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze teraz tak patrze na mój wykres i rzeczywiście mógł się przesunąć... bo miałam drugi skok temp i się on utrzymuje aż do dziś ale 9 dni? może się aż tak przesunąć owu? Śluz tez wskazywał na to... kurcze mogłam się aż tak pomylić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scarlet zrob zdjecie wykresu, przeanalizujemy :) najlepiej jakbys wkleila tez notatki z sluzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iczozord spróbuję tak zrobić :) jak się nie uda nic sensownego z tego zaobserwować to będzie kolejny cykl :) na pewno po kilku zacznę zauważać różnicę :) dobrze że badam szyjkę i śluz dodatkowo bo na samej temperaturze to bym nic nie wywnioskowała w tym cyklu :) Lenna, Scarlet dokąd nie ma @ to trzeba mieć nadzieję :) może ten ból brzucha to implantacja a nie zwiastun @ ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×