Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Jak dobrze, ze jestem fanką metalu, mogę dzięki temu dłużej imprezować

Polecane posty

Będe mogła iść na koncert i szaleć na nim po 30 roku życia i nikt nie zareaguje na to negatywnie, a w tych klubach z muzyką elektroniczną jak przyjdzie kobieta po 30 to wszyscy mówią że przyszła stara baba i nie chcą się z nią bawić, tak jest, co nie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie tak nie jest, no ale co Ty mozesz wiedziec o zyciu jak masz ograniczony rozumek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia a z penisem skłocona czy za pan brat ? jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po pierwsze dla fanów nie metalu nie ma żadych klubów są tylko jakieś koncerty czy inne woodstoki gdzie spotykają się tylko banda ćpunów i brudasów. W klubach electro takich ludzi nawet nie wpuszczają bo jest selekcja. PS jedyny prawilny festiwal to tomorrowland :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to czemu na zdjęciach z imprez w takich klubach z elektroniką sami piękni(choć nie w moim kanonie piękności // piękni dla ogółu) i młodzi? :D Gdzie jest tam miejsce dla starszych fanów zabawy z techno(są w ogóle tacy?)? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta ale zwykle jest tak że te najpiększejsze z jakis koncertów są nawet brzydsze od tych, najbrzydszych jakie chodzą do klubów. pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia widać wszystko komentuje ale o seksie unika jak ognia. coś jest u Kasi na rzeczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"po pierwsze dla fanów nie metalu nie ma żadych klubów" Są puby w takich klimatach(bardzo fajne), sa tez rockoteki(aczkolwiek ja w takiej nie byłam). Ale co może wiedzieć o tym taki umca umca fan jak ty :D "banda ćpunów i brudasów" Nie pamiętam, żebym spotkała kiedykolwiek fana metalu będącego takim prawdziwym ćpunem. Większośc też regularnie się myje, brudasy się zdarzają, ale to mniejszość :) i większośc ma ciekawe zainteresowania, na pewno ciekawsze niż przeciętny fan techno. W końcu kto widział fana techno np. jako członka bractwa rycerskiego albo grupy rekonstrukcyjnej? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może dlatego że mają normalne zainteresowania a nie bawienia się w knajta walacego z axa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"może dlatego że mają normalne zainteresowania a nie bawienia się w knajta walacego z axa" "Normalne" czyli przeciętne i nieciekawe. Niech zgadne - u facetów samochody, piłka nożna i siłownia, a u dziewczyn ploteczki i głupie serialiki w tv? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buahahaha, wszyscy moi znajomi metale uwielbiają samochody, piłkę nożną i chodzą na siłownię. Serialem czy plotkami też nie pogardzimy. Jacy jesteśmy nudni, może dlatego, że już po 30-ce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co gorsze widzisz w zainterowaniach samochodami od interesowania sie jakiś sredniowieczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda tylko że tata każe ci wracać po 21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To są wyjątkiem bo mało ktory metal którego znam lubi piłkę nożną. A ploteczkami i serialikami z tv sama gardzę, zainteresowania dla ludzi o mocno przeciętnej umysłowości :) ja wole poczytać sobie dobrą książke, obejżeć ambitny film/serial, zagrać w jakąś dobrą gre... a ploteczki? To chyba naprawde jara osoby nie majace innych zainteresowań - gadac na okrągło o tym, że Aga to, Karolina tamto, albo co gorsza o życiu gwiazd :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w koncu wsrod metali jest taka moda aby być nie modnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a co gorsze widzisz w zainterowaniach samochodami od interesowania sie jakiś sredniowieczem " Nie jest to gorsze zainteresowanie, po prostu przeciętne.Wymieniłam to, co dla mnie nie jest ciekawe. Zresztą jak ktoś się interesuje autami mocno, tak nerdowsko wręcz, to nie mam nic przeciwko :) "szkoda tylko że tata każe ci wracać po 21 " z koncertów metalowych wracałam już nie raz następnego dnia rano, a z woodstocku po kilka dniach haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
woodstock to impreza dla biedy także tej umysłowej o raz dla brudasów i ćpunów w życiu tam nie pojada nawet jakby mi doplacali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na prawde nie moge wyjsc z podziwu jak bardzo jestes ograniczona umysłowo dziewczyno, szok. moja 8 letnia córka jest bardziej inteligentna i załozyłaby tu mase ciekawszych tematów niz ty, a ty 20 lat na karku a rozumek maleńki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uglybear
Od techno to można z nudów zdechnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
". Jacy jesteśmy nudni, może dlatego, że już po 30-ce" wy może jesteście nudni, ale na szczęście sporo ludzi w waszym wieku nie jest :D jeśli ktoś ma ciekawe zainteresowania, i porzuca je po 30, to oznacza, że albo tak naprawde nigdy nie był inteligentny, albo zgłupiał na starośc, człowiek powinien rozwijać sie z wiekiem a nie "kapcanieć" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka ty jesteś ograniczona, myślisz, że to od rodzaju słuchanej muzyki zależy czy ktoś może chodzić na koncerty do "30tki"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kręgu moich znajonych wyśmiewany zarówno metal jak i jego fanów uważamy że trzeba mieć coś nie tak z mózgiem aby jarać się darciem mordy, byciem brudnym i łażeniem w butach jak do gnoju. tak mamy po 20 lat i lubimy electro house

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a chodzisz na takie, że wiesz, że nie ma? Ludzie grubo po 40 chodzą tańczyć na dyskotekach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie nie lazi i nie wie. w moim miescie na luzie w klubach mozna spotkac osoby po 35 roku zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak..kasia żyje w internecie i sugeruje się zdjęciami :) Według takich fotek to na koncertach metalowych są albo sami gówniarze albo wyglądający na chorych i niedomytych dziadkowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasia jestes dziewica czy juz bylas na jakies metalowej pale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×