Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zaczynam przygode z clo cd.

Polecane posty

Unis tez bralam antybiotyk na nerke bo miałam zastój moczu,spokojnie lekarz wie co robi przepisujac Ci antybiotyk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Merci, Luska dzięki :* Luska taki uśmiech to dla Was musi być niesamowita radość :) Piękny okres przed Wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczynki wyslijcie mi naszego e-maila forumowego i hasło mój e mail to beata. stusik@wp.pl dziewczynki brzuszek juz mi prawie zszedł no jeszcze nie do końca bo dopiero drugi tydzień połogu wiec jest taka opona się zaczyna teraz tak jakby końcówka okresu szwy mi się rozpuszczają jedna dziś odpadła:-) najszybciej schodzi po porodzie takie skurczevjak na okres i jak się karmi swoim mleczkiem to tez. ogólnie ważę teraz 53 kg do porodu było 59 6 kilo spadło smaruje buzię kremem z witamina bo podczas wysiłku parcia na szyi mam plamy. emi jest grzeczna je co 3 3,5 godziny ładnie śpi mało płacze dużo się uśmiecha i szuka oczkami mojej buzi i głosu szybko się uspokaja w moich ramionach teraz czeka mnie kontrola u okulisty ortopeda i neurologa a potem jeszcze badanie słuchu do 3 miesiąca i w poradni neonatoligi juz jestem zapisana od górne i jeszcze poradnia rehabilitacjna kontrola bo to wczesniak a tak to wszystko to miała. zrobione juz w szpitalu miała badany juz wzrok serduszko gazometrie usg główki i brzuszka szczepienia :-) narazie wszystko dobrze emi bierze witaminę D i k a ja mam zlecone preparat kwasy dha :) beatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, witam się w 20 tc :) czas leci jak szalony :) Jak tam dziewczynki samopoczucia? Mnie głowa boli ale dawno nie bolała, nie śpię od 3.50 :O Dorcia jak tam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi Domi też już Beacie wysłałam :) u mnie wczoraj pogoda byla rewelacyjna, a dzisiaj zimno, mokro i 0 stopni, wczoraj kombinowalam ubranko do wyjscia ze szpitala dla malego, bo zapakowalam cieple a wczoraj bylo pieknie i myslalam ze juz tak zostanie, a tu musze wsadzic i cieple i lzejsze, bo pogoda w kratke :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi - tez mi sie zdazaly bezsenne noce, bywalo ze po 3 godziny tylko spalam, ale cale szczescie juz przeszlo i teraz spie jak zabita :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj też zimno. Ale to ponoć tylko dzisiaj ma być, a po niedzieli ma byc nawet 18stopni :) ja tak to też śpię jak zabita ale dzisiaj tak wiało i się obudziłam i nie zasnelam juz.. mimo pogody życzę miłej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rowniez zycze milej niedzieli :) ciekawa jestem co u Dorci :) czy odpoczywa i nabiera sil czy cieszy sie juz Zosia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dooorciaaazabcia
Hej dziewczyny. A u nas piękna pogoda :)15 stopni mam nadzieję że tak już zostanie. Nie jeszcze się nie cieszę i wątpię żebym szybko się cieszyła zosia. Nie zapowiada się już nic na poród. Jutro wizyta w szpital znów. Dominika strasznie szybko leci ten czas. A sprawdzasz ciśnienie może to od ciśnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciu sprawdzam, zawsze mam książkowe :) chociaż wczoraj byłam poza domem i nie wiem właśnie czy to nie ciśnienie bo głowa mi się ciężka zrobiła, pulsowała jak szalona :( cały dzień miałam straszny ale dzisiaj lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominika to dobrze ale musisz kontrolowac. Ja miałam bole głowy i kręciło mi się w głowie od czasu do czasu już dłuższy czas ale myślałam że to ze zmęczenia a tu okazało się ze z ciśnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewuszki ;P dorcia - skurcze Ci przeszly? ja mam ciagle te przepowiadajace, brzuch mi wygina i twardnieje o roznych porach, ale bezbolesnie wszystko :) beatka - czekamy na zdjecia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki a byłyście na usg 3d? :) tak rozmyślam, który tydzień będzie odpowiedni,żeby mieć już ładne zdjęcia dzidzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi - ja 3 badania prenatalne robilam na 3d, i w 20 tygodniu wyszlo juz piekne zdjecie maluszka a w 31 to juz bajka poprostu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia - ciekawe czemu przeszly Ci skurcze, bylam pewna ze dopiero sie rozkreca i sie zacznie porod a tu przeszlo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja robiłam w 23 tygodniu i wyszło nie ładnie. Ale przyczyna tego była mała ilość wód płodowych i zosia była ściśnieta i komputer wszystko zlal w jedność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak to u mnie z wielkanoca w tym roku bedzie, mozliwe ze na porodowce bede wtedy ;) , ciezko cos zaplanowac, ale roznie bywa, tak wiec: macie moze jakies fajne potrawy, przepisy na salatke lub ciasto? przepisy z maila juz sobie wzielam ale moze ktoras ma jeszcze jakies przepyszne, ktore poleca? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczynki jutro wysle zdjęcie bo net mi padł próbują mi naprawić:-) beatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merci nie wiem jakie masz gusty smakowe a trochę przepisów by się znalazlo. Ja dziś znów się źle czuje i mam ciśnienie. Byłam w szpitalu szyjke mam otwarta podali mi źel na wywołanie i leże sobie w domu ciekawe czy zadziała wogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj Dorciu, to Ty juz blizej niz dalej :))) trzymam kciuki :) co do smakow - hmm, jestem wszystkozerna :) lubie slodkie ciasta, ale niekoniecznie tez :) jak masz cos ciekawego co sama lubisz podeslij na maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Merci nic się nie dzieje właśnie. Eh. A w domu też skacze na piłce kochałam się z mężem jadłam ananasa masaż sutkow zrobił mi mąż. Nic nie pomaga nawet żel. Tak zosi dobrze że niechce wyjść. A u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia - u mnie tez cisza :) a moze Tobie ze wzgledu na to cisnienie zdecyduja sie zrobic cesarke? cos mowili moze? a ja mam jeszcze 1,5 tygodnia do terminu, chociaz mam nadzieje ze przed wielkanoca zobacze juz synka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczynki mam narazie tylko neta w komórce okazało się ze coś z laptopem poszedł do naprawy czekam teraz na niego nie mam jak wysłać zdjęć a ja dziś byłam z emilcia na spacerze fajnie wozeczkiem pojeździć :-D dziewczynki dacie rade jeszcze trochę ivjuz maluchy będą na świecie umnie emi będzie miała w piątek 2 tygodnie jak ten czas szybko leci:-) beatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko jak fajnie ze juz na spacerki mozecie wychodzic, ze juz masz coreczke przy sobie, ehh jak ten czas zlecial :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×