Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zaczynam przygode z clo cd.

Polecane posty

Gość Unis29
Domi ja wiedziałam że włosy wypadają, ale nie sądziłam że aż tak ;) Ale dobrze wiedzieć że nie jestem sama ;) Mi od 2 tygodni zaczęły tak wypadać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz 5 miesiecy nie karmie piersia a wlosy jak leciały tak leca, zadne witaminy nie pomagaja, chyba bede lysa :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi_nikaa
Merci.. No to żeś nas pocieszyla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis29
Hej dziewczyny mój Wojtuś od środy zacznie czwarty miesiąc, myślicie że może się już u niego zacząć ząbkowanie? On tak pcha piąstki do buzi, że to coś niemożliwego. Od paru dni robi po 3 kupki, trochę marudzi przy jedzeniu tj wieczorami płacze i nie chce jeść :( Wczoraj to tak płakał, że dopiero zasnął po syropie przeciwbólowym- było widać że coś go boli (ale gorączki nie miał).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi - haha :) Unis - to napewno zabkowanie jak tak pcha piastki do buzki, tylko na zabki mozna tez troche poczekac, bo tak szybko nie wychodza, ale moze lada dzien bedzie pierwszy zabek, kup koniecznie ten zel i smaruj dziaselka. mojej kolezanki coreczka jak miala 2 miesiace miala juz 2 zabki, a jak miala 4 miesiace miala juz dwa na gorze i dwa na dole :) u nas Michas prawie 2 miesiace zabkowal, od 4 do 6, i dopiero 6 wyszly, wiec to roznie z tymi zabkami jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis u mnie to samo jest, 2 tyg jest niespokojna, ślini się na potęgę, wszystko wkłada do buzi, ręce też są non stop w buźce.. ja zganiałam na ten skok :P drze się nie wiem czego :( właśnie od 2 tygodni w ogóle jej nie rozumiem o co jej chodzi :( kupiłam wczoraj jakiś żel za 19 zł (swoją drogą niezła cena za taką małą tubkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis29
Dziękuję dziewczynki za odpowiedź. Maść już wczoraj kupiliśmy bo w niedzielę wylatujemy (na tydzień) i wolałam się zabezpieczyć. Dzisiaj mąż pokazał gryzaki Wojtusiowi i bardzo mu się spodobały, ale warunek taki że ktoś musi mu je trzymać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis - a gdziez to sie wybieracie? wakacje jakies? :) lecicie samolotem z Wojtusiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis29
Tak Merci planujemy sobie zrobić małe wakacje od 13-20.12. Chcemy lecieć na Cypr. Klimat podobny do naszego, tem. 19-22 stopnie no i Wojtuś na dowód może lecieć :) Mam nadzieję, że przez ten tydzień nic się nie wydarzy żeby popsuć nam plany ;) Potrzebujemy tego wyjazdu i zmiany otoczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis - ojj zazdroszcze :) :) to Wojtus bedzie podroznikiem :) dobrze pewnie wszystkim zrobi taki wypad, szczegolnie ze tam troche cieplej :) :) super :) tam sie chyba nie leci dlugo, to Wojtus nawet nie zauwazy ze samolot to nie wozek haha :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis29
Merci leci się 3,5 godz, ale wylot mamy z Warszawy. Masz rację odpoczynek dobrze nam wszystkim zrobi... Choć już mam stresa.... Od tygodnia u teściowej w domu panuje grypa żołądkowa. W sobotę zadzwoniłam żeby nikt do nas nie przychodził na Mikołaja (bo tak grypa dla Wojtusia mogłaby się skończyć nawet i szpitalem!!!) to wczoraj przyszła mojego męża siostra bo ona jako jedyna tam nie chorowała?! RĘCE MI OPADŁY I AŻ CHCIAŁO MI SIĘ PŁAKAĆ. Fakt była tylko chwilkę (dała prezenty i wyszła), ale przecież prosiłam.... Już po prostu z nimi nie mogę.... Przez to też się z mężem pokłóciłam... Tak to nikt nie przychodzi a jak panuje u nich jakieś choróbsko to przyjdą... Sorry, ale musiałam komuś się wygadać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis - no niestety, tak to jest z ludzmi, wiem ze tesciowe sa rozne, moja jest mi calkowicie obojetna, ale tez mnie denerwuje, czasami przyjezdza i widzi ze Michas spi to ona wchodzi normalnie do pokoju gdzie on spi bo musi go zobaczyc i na glos przy nim gada, i za kazdym razem go budzi! ale stalam sie chyba bardziej pyskata odkad mam dziecko, naprawde :) juz nawet sama jej zwracam uwage zeby rece umyla jak przyjdzie a nie z brudnymi lapskami do dziecka, kiedys bym nie miala odwagi jej zwrocic uwagi, ale sobie mysle, ze mam ja gdzies, dziecko najwazniejsze :) ido pokoju tez jej zabraniam wchodzic i mowie stanowczo, ze teraz spi, jak wstanie to sie przywita. Pewnie mysli o mnie ze zla synowa i jak jej synek zle trafil, ale trudno. tak wiec sie nie martw, nauczylam sie przy Michasiu, ze trzeba byc niestety wrednym czasami i mowic wprost. Mam nadzieje tylko, ze ja nie bede durna tesciowa kiedys :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis29
Merci ja też mam nadzieję, że nie będę durną teściową ;) Choć ręce opadają....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis29
Hej dziewczyny jak tam u was przygotowania do świąt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis - u mnie narazie przygotowan nie ma, ale prezenty juz mam kupione dla wszystkich, tylko nie dla Michasia jeszcze :) no i pomalu wyciagam dekoracje swiateczne, i obmyslam co by tu nowego upiec na swieta, ale pomyslu brak :) a u Ciebie? juz spakowani na wakacje? Domi, Beatka, Dorcia, Mantar, Lusia, Sylwia, gosciu (moze zarezerwuj sobie jakis nick ) - co u Was? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis29
Merci ja już mam wszystko na święta posprzątane :) Moja mama przyszła do mnie parę razy opiekować się Wojtusiem a ja posprzątałam. Dzisiaj wzięła go na spacerek (2 godz) a ja okna pomyłam :) Sprzątanie już z głowy. Dzisiaj męża wysyłam na duże zakupy głownie świąteczne- kupi mi wszystko oczywiście oprócz świeżych produktów ;) Ale po przylocie zostanie mi tylko do odwiedzenia warzywniak, mięsny i rybny :) Dekoracje chcę wyciągnąć jutro :) Ten tydzień mam jakiś szalony ;) Mój mąż w tym tygodniu często zostaje z Wojtusiem (na szczęście zawsze mu śpi) i zawsze zdążam między karmieniami :) W poniedziałek byłam u dentysty (na szczęście wszystko po ciąży ok- to sobie tylko oczyściłam ząbki), wczoraj kosmetyczka a jutro do fryzjera :) Wszystko tak na "hura" bo jeden tydzień do przygotowań mam mniej ;) Tylko nie mam prezentu dla Wojtusia... I nie wiem co mu kupić.... Teraz to chyba ucieszy się najbardziej z gryzaka ;) A co do pakowania to jeszcze się nie pakuję, ale już mam zrobioną listę co zabrać :) Tylko do niej dopisuje :) Najwięcej miejsca zajmą chyba pampersy.... Tak na marginesie to opłaca się zamawiać Pampersy przez sklep internetowy Smyk ;) Wychodzą korzystnie ;) Merci a dla Michasia może byś kupiła taki jeździk/auto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja. Gość Od torbiela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ucięło mi całą litanię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosciu - napisz jeszcze raz :D merci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masakra pisałam z telefonu i mi ucieło 2 razy:) chciałam was zapytać czy to możliwe podczas brania duphastonu aby rosł pęcherzyk? bo torbiel mam na lewym a boli mnie prawy tzn nie bardzo tylko tak od czasu do czasu. Zastanawiałam się też nad tym torbielem więc tak moje cykle są około 40dni. Chodziłam na usg w tamtym cyklu i pecherzyki były tylko w prawym jajniku 2 które oczywiście urosły tylko do około 15mm. W lewym moze jakiś milimetrowy ostatnie usg miałam około 18dc pęcherzyków brak po jakiś niecałych 2 tyg dostałam plamienia które trwało pare dni poszłam do lekarza nie zrobił mi nawet usg tylko dał duphaston na wywołanie okresu bo stwierdził że śluzówka miała około 8mm i musi się złuszczyć. Brałam go przez 10dni po 2 tabletki po 10 dniach odstawiłam i czekalam sobie na okres około 10dni i przyszedł bardziej skąpy niż zawsze.Od 7dc zaczełam brać clo i w 9dc poszłam na usg a tam ta nieszczesna 6cm torbiel. Moim zdaniem pecherzyk zaczął rosnąć dopiero po 18dc i ,że już nie miałam przez prawie miesiąc usg to sobie tak pięknie urósł.Czy moje przemyślenia są realne?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis - chodzik jakis jezdzik moze na roczek, bo teraz to by lezal i czekal, jeszcze nie jest na tyle mobilny zeby nogami sie odpychac nawet :) mysze cos pomyslec ;) Gosciu - ojj nie mam pojecia co z tymi pecherzykami Twoimi, masz dobrego lekarza? a u nas ida 2 gorne zabki, Michas marudny, placzliwy, i jeszcze kataru dostal, ponoc te dwie gorne jedynki sa dla dziecka najbardziej bolesne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis29
Gosciu pęcherzyki "żyją" swoim życiem ;) Dlatego ciężko coś powiedzieć... Ale na Duphastonie nie powinny już rosnąć ;) Merci to ile ząbków ma już Michaś? Michaś chętnie używa gryzaków? Domi Twoja Julcia chętnie używa gryzaków? My już spakowani :) Ja mam 4kg, mąż 3 kg a reszta Wojtusia :) Dużo miejsca zajmują Pampersy ;) Dzisiaj mój mąż ma urodziny i jeszcze wpadnie parę osób więc muszę już mieć wszystko zrobione ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Unis - ma juz 2 zabki na dole, i teraz 2 na górze idą, jeden juz sie przebija, drugiego jeszcze nie widać. Uwielbia gryzaki i wszystko co da sie gryźć :D mamy zyrafke sophie, ona jest rewelacyjna Unis - udanego urlopu, bawcie sie dobrze :) merci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
unis my też mamy żyrafkę sophie i Julka ją bardzo lubi ale ona teraz wszystko pakuje do buzi, także wszystko jedno czy gryzak czy palce czy co innego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witajcie dziewczynki chciałbym się pochwalić ubrałam dziś choinkę mamy fioletowa srebrna z czerwonymi dodatkami dziś kupilam śliczna wstazke taka w karteczkę z zielonym akcentem i porobiłam kokardki ozdobilam tez dom emi zachwycona choinka i ozdobami na lampie. ja juz prezenty mam ale jeszcze nie popakowane :-) dla emi mam lewka z fp i książeczkę :-) musze wam jeszcze napisać ze emi od kilku dni podnosi się jak do raczkowania podnosi pupę i tułów i bije się do tyłu i doprzodu i pełza do tylu :-D ale usiąść sama jeszcze nie umie dziś posdziłam ja w łóżeczku a ona z tej pozycji wspiela się na kolana byłam w szoku :-D merci a jak Michałek raczkuje juz sam siedzi? ja się trochę martwię czy emi nie rozwija się za wolno ale w druga stronę choć skończyła 9 miesięcy to jej wiek korygowany to 8 i chyba wszystko jest okej może martwię się nie Potrzebnie moja Emilka tez uwielbia żyrafke Sophie gryzie ja i króliczka gryzaka nam też idą zęby widzę je pod dziaslekami ale jeszcze się nie przebily :-( dziewczynki a jak wasze maluchy reagują na gości wizyty my byliśmy na imieninach teściowej i ogólnie Emilka była spokojna ale zauważyłam że odreagowuje wizyty różne lub jak ktoś przyjdzie niechce mi potem zasnąć o danej porze jak zawsze beatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatko - napisalam Ci na fb :) Domi - masz juz zdjecia z sesji? pochwal sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko i u mnie od wczoraj stoi choinka :) cała na czerwono :D Julka patrzy na światełka, zresztą patrzyła jak ubierałam z oczami jak 5zł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mantar
Cześć Dziewczyny, Beatko każde dziecko rozwija się w swoim tempie i nie masz się czym martwić. Ząbki również wychodzą różnie, do 18 miesiąca nie masz się co martwić o pierwszego ząbka. Z prezentami jestem jeszcze trochę w lesie :( Dla Kajtka mam szczeniaczka uczniaczka. U nasz jest taki zwyczaj, że choinkę ubieramy kilka dni przed wigilią, bądź w samą wigilię. W tym roku będzie to niedziela i zawsze jest kolorowa. Z ząbkami jest u nas masakra, czasami bez przeciwbólowego nie można jako tako spać czy funkcjonować. Obecnie czekamy na 4 ząbka, 3 ząbkiem jest dwójka u góry :) Ulubionym zajęciem Kajtka jest teraz dreptanie po całym domu trzymając się za rączki :) albo ganianie na czterech za kapciami mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mantar - to macie wesolo z Kajtusiem :) u nas tez zabki ida i bez przeciwbolowego nie obeszlo sie niestety, ale dajemy tylko na noc, zeby spal spokojnie, w dzien to wezmie jakies gryzaki i jest jako tako :) co u reszty? Dorcia, zagladasz tu jeszcze? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×