Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zaczynam przygode z clo cd.

Polecane posty

Gość gość
ojej Unis, to od noszenia Wojtusia tak Cię plecy bolą? merci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Domi - udanego wypoczynku :) merci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis30
Merci ciężko powiedzieć czy od noszenia Wojtusia, ale napewno jest to jeden z glownych czynników ;) Muszę Wam się przyznać że bardzo stresuje się tym pójściem Wojtusia do żłobka... Ehhh jakie to ciężkie... Merci a jak tam Michaś? Dawno nic nie pisałaś co tam u niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Unis - Michas ma się dobrze, lata, biega, szaleje, apetyt mu dopisuje, potrafi duużo zjeść :D zrezygnował z jednej drzemki i tylko raz spi w dzien juz, za to rano spi dluzej odrobinę :) kompletuję mu teraz jesienne ciuchy, i już biorę rozmiar 92 :) pod koniec sierpnia idziemy na szczepienie przypominające 5w1 :) a nie wiem czy mowiłam, ale formalnie zrezygnowałam z wychowawczego i jestem teraz na l4 :) to normlanie Unis, ze sie stresjesz tym żłobkiem, ja też bym się stresowała, ale teraz patrząc na mojego 16 miesięcznego bąbla stwierdzam, że z chęcią by tam chodził, jest taki dość odważny, lubi nowe rzeczy, chyba by mu się spodobało w żłobku :) ale teraz, wczesniej nie wiem czy bylby na to gotowy :) merci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis30
Merci kiedy masz teraz usg? Już chyba za niedługo poznasz płeć :) Wojtuś jest teraz całym moim światem i na samą myśl o rozstaniu ok 8 godz jest mi źle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Unis - usg mam za tydzien, to bedzie 15 tydzien :) merci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis30
Daj koniecznie znać po usg :) Teraz jak tak myślę to dawno temu człowiek przeżywał usg :) A jeszcze dawniej starał się o dziecko... Dlugo już znamy się na tym forum.... A czas mija strasznie szybko... Już nawet kolejne ciąże są :) Dużo będziesz musiała dokupić do wyprawki? Myślałaś już o takich rzeczach czy zostawiasz na później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Unis - po Michasiu mam wszystko, od ciuszkow, po wozek, kolyske, wszystko chowalam :) kupie tylko nowe butelki, posciel, pewnie na jakis nowy ciuszek sie skusze, no chyba ze dziewczynka bedzie to bardziej poszaleje :) wszystko odkladalam, opisywalam worki z ciuszkami pisalam jaki rozmiar wiec mam wszystko posegregowane :) dzisiaj sie dowiedzialam ze kolezanka ktora rodzila miesiac szybciej jak ja tez jest w ciazy i tez rodzic bedzie szybciej o miesiac jak ja :) a czas leci, my sie znamy juz chyba 3 lata :) merci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis30
No to faktycznie mało co poszalejesz... No ale z drugiej strony ile kasy zaoszczędzone :) Merci dostał Michaś na roczek cos fajnego, ciekawego? Wszyscy pytają się mnie co kupić Wojtusiowi a ja nie mam pomysłu.... Bawet w sklepie zabawkowym nie znalazłam inspiracji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. My dzisiaj już wracamy do domu :( wyjazd całkiem udany. Tylko Jula tak marudzila ze hoho :D pogoda do kitu bo ciągle lekko padało ale nie było zimno to najważniejsze :) wiec i tak całe dnie byliśmy na dworze. Szkoda mi stąd jechać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis ja nie Merci ale powiem Ci co Jula dostała :P np. Stolik edukacyjny (to właśnie przy nim bawi się najchętniej ,kostkę przeplatankę drewnianą , wózek drewniany z klockami drewnianymi(taki lisek :P i nim się też bawi ,jeździ po pokoju ,męczy klocki :D ) ,jakąś gąsienice do ciągnięcia z mega blocks,duplo, i właśnie jeszcze takie coś chyba 4w1 ze jest bramka chyba,kosz do koszykówki itp. Nie powiem Ci dokładnie bo schowalam i wyciągnę później jak będzie dobrze chodzić ;) a reszta typowo babska lalki,kolczyki itp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny zaszlyscie na tym clo? W ktorym cyklu 2 mam za soba juz nie udane? Jeszcze aby 4 cykle mi zostaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis30
Domi ciebie się nie pytałam bo myślałam że Julka dostała bardziej. "babskie" prezenty ;) Ale tą koszykówkę i ja oglądałam i najbardziej mi się spodobała :) U nas już mamy 8 ząbków :) Jedna noc była nawet nawet przespana..... A dzisiejszej nocy była znów tragedia.... Całą noc Wojtuś "przespał" ze mną. Zastanawiałam się co mu jest.... Rano dostał katar- zrobiłam mu inhalacje i dopiero go zaczęło " rozkładać". Zobaczę jak to mu się rozkręci... Ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Unis - Michas dostal klocuszek na garnuszek czy jakos tak :D duze auto wywrotke, teraz za nia szaleje, pcha i halasuje, jezdzi nia i na niej :D gumowe fajne klocki, duze, zrobione z gumy, rewelacja, pudlo drewnianych klockow i chyba tyle, ciuszkow i p*****l nie wynmieniam :D Domi - pogoda pogoda ale warto gdzies pojechac odpoczac chociaz troche :D jodu sie nawdychac :D my teraz dwa dni bylismy w gorach, pogoda piekna byla, lubie gdzies sie wyrwac z domu :D Beatka - pisz co u Ciebie :) merci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Unis - te miekkie klocki to Clementoni, sa rozne zestawy, są miekkie, gumowe, sprawdzaja sie tez przy zabkowaniu :D Michas je gryzie i sladow po zebach na nich nie ma :D merci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis30
Ja zamiast garnuszka kupiłam Ślimaka z Fisher i jest super :) Wojtuś jeszcze go nie ogarnia, ale wkłada wszystko i wyciąga przez główny otwór :) Jeszcze się nauczy :) U nas jest taki problem że my mamy mnóstwo zabawek (bo ja mam świra na tym punkcie) np dużą wywrotkę, jezdziki, szczeniaczki uczniaczki, roboty z fisher itp Zresztą ja uwielbiam zabawki z Fishera.... Do tego stopnia mam świra że mąż powiedział że mi kartę zabierze ;p Ostatnio mu kupiłam fontannę z piłek z Playskool i jest to u nas hit :) Polecam Z drugiej stronie ciężko mi coś komuś powiedzieć że np kup to i to bo nie wiem ile kto chce przeznaczyć na prezent... Ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaką macie fontannę? My mamy słonia z playskool i szału nie ma ;) To ja kupiłam max 5 zabawek Julce. Wszystko inne dostała . Nie liczę gryzakow i grzechotek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Unis - to mow ze chcesz karte podarunowa ze Smyka i Wojtus sobie sam wybierze :) merci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to dobry pomysł Ci Merci dala ;) u mnie tylko chrzestna i siostra spytała co chcę dla małej. A reszta kupiła co kupiła i bardzo szczęście nic się nie powtórzyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis30
Macie rację z tą kartą podarunkową. :) Ze ja sama na to nie wpadłam :) Moja mama z góry powiedziała że da nam kasę i sami mamy mu kupić wlasnie dlatego żeby się nic nie powtórzyło :) Ale u nas dzisiaj pogoda.... Wczoraj lato a dzisiaj jesień.... Jak na razie przeziębienie Wojtusia opanowane (tylko inhaluje go i maścią majerankową smaruje)- całe szczęście. Merci jak teraz często Michas pije mm? Domu jak u Was z jedzeniem? U nas dużo lepiej tj Wojtuś chętnie je bułkę z wędliną, serem oraz obiadki (tylko ode mnie z talerza) no i owoce teraz polubił. Pije tylko wodę. Ale swoją porcję mleka musi wypić tj 3 razy w dzień (rano, popołudniu i przed snem) no i w ciągu nocy 2 razy (tutaj zeszliśmy do 2x 100ml). Oczywiście słodysze wszystkie, wszędzie i o każdej porze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Unis - Michas mleko je po przebudzeniu, potem kaszke na mleku, potem obiadek, potem deserek i na noc mleko, czyli z kaszka 3 mleczne posilki, chyba ze dostanie jeszcze jogurt to 4 mleczne :) slodycze tez lubi, lubi soki, chrupki i wafelki :) bulke czy chlebek zje sam, z wedlina nie ma mowy :/ polubil pasztet nawet, ale sklad tych pasztetow mnie przeraza :/ :D z checia liznie lody nawet :D obiadki to takie z sosem bardziej, suchego niczego nie zje, zupy zje wszystkie merci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi_nikaa
Dziewczyny a dajecie normalnie tak przyprawione jak dla siebie? U mnie Jula to mleczny i chrupkowy potworek ;) owocka zje,z obiadami jest najgorzej. Słodyczy nie dostaje prawie nic. Lubi kanapki z wędlina,dżemem,serem żółtym. Ale i tak najbardziej lubi suche bułki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis30
Domu ja już nie gotuje osobno bo Wojtuś je i tak z mojego talerza... Ale ja przyprawiam głównie ziołami, soli używam mało (kto u mnie nie je ten sobie wszystko dosala ;p ), ostrych przypraw mnie używam bo nie lubię... Ale kocham zioła w szczególności lubczyk, koper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o gotowanie to Michas je raczej takie normalne, przeze mnie przyprawione, ja soli uzywalm prawie wcale, daje dużo ziół, nawet mu smakuje wiec chyba zle nie jest :) ale sloiczek tez mu czasami dam, głownie z rybami, zeby troche ich pojadl bo my bardzo malo ryb jemy. Beatka - gdzie prace znalazlas? kiedy zaczynasz? 1 wrzesnia? Unis - byl juz Wojtus w zlobku? ja jutro mam lekarza, to juz 15 tydzien :) merci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unis30
Merci daj znać jak po wizycie :) może płeć już poznacie :) Wojtuś idzie od poniedziałku do żłobka... Ehhhhh Dalej ma katar i na szczęście tylko katar, ale robię mu inhalacje 2 razy dziennie- od wczoraj na spaniu ok 12 i 20 bo to ma większy sens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Unis - a bylaś już z Wojtusiem w żłobku czy dopiero w poniedziałek pierwszy raz? a Ty kiedy wracasz do pracy? byłam u lekarza, wszystko ok, prawdopodobnie bedzie dziewczynka, na nastepnej wizycie bedzie juz wiadomo napewno :) :) Domi - znowu widzialam zdjecia Julci, cudne :) Beatka - co u Ciebie? odezwij sie :) merci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis30
Merci super wieści :) Ni i jest spora szansa na dziewczynkę :) Ja i Wojtuś pierwszy raz będziemy w poniedziałek w złobku ;) A do pracy wracam 16.10. wiec trochę czasu jeszcze jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merci super że wszystko ok :) a jak się czujesz? Powiedz jak dajesz radę z Michasiem i tym ze jesteś w ciąży? Nosisz małego? :P Dzięki, w końcu zrobilam jej te zdjęcia co wygrała na dzień dziecka :) w końcu coś innego,bo i nawet złapane jak idzie hehe :) kupilam jej trampki z befado a dzisiaj buciki z Bartka co by miała i do spodni i do sukienki :) I w tym i w tym pomyka nieźle :) na jesień kupie jej ciapcie z befado bo u nas jednak w domu od podłogi ciągnie wiec musi mieć buciki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Domi - czuje sie dobrze, tak jakbym w ciazy nie byla :) i brzuszek juz widac u mnie :) Michasia nosze tylko jak musze, czyli wsadzic go do krzeselka, i w sumie tyle :) do lozeczka jak idzie spac odpinam szczebelki, wchodzi i wychodzi sam, jak maz jest to mąż go niesie jak trzeba, a jak jestem sama to bardzo malo, zreszta on sam gania po domu nie pcha sie na rece nawet, ostatnio zszedl sam trzymany za reke z 3 pietra, ucze go takiej samodzielnosci, potem bedzie mi latwiej :) tez kupilam teraz jesienne fajne trampki takie wyzsze z befado, wygladaja na wygodne, mierzyl rozne inne ale ma wysokie podbicie i nie kazdy but jest dla niego wygodny a befado pasuja jak ulal :) merci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×