Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Go艣膰 Uwolniony_wdzieczny

ODDECH SHREKA! KONTYNUACJA

Polecane posty

Go艣膰 Gosc

Mialas biale kulki w migdalkach, ze je wycielas? A problemow zoladkowych nie masz?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kielczanka 45

Mia艂am 3 zabiegi laserowe ale okaza艂y si臋 ma艂o skuteczne na d艂u偶ej. Oddech Shreka powr贸ci艂 ...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gosc

Kielczanka 45: Bardzo mi przykro. Masz jakis pomysl czym to swinstwo zwalczyc?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 everybody lies

hejo, oj nie by艂o mnie tu par臋 lat 馃槢 Co do migda艂贸w - je艣li macie te 艣mierdzace kulki, problemy z gard艂em, anginy itp to usuwajcie je. Migda艂y maj膮 pomaga膰, s膮 pierwsz膮 tarcz膮 obronn膮, ale skoro nie spe艂niaj膮 swojej roli, a co gorsze, jeszcze przeszkadzaj膮 to je wywalajciem. Ja je usun膮艂em 10 lat temu i nie 偶aluj臋. Oddech poprawi艂 si臋 ze wzgl臋du na brak 艣mierdz膮cych kulek, ale nie wyleczy艂em si臋 w 100%. Kiedy艣 my艣lalem, 偶e to wina 偶o艂膮dka, bo mam refluks, ale kiedy艣 wypr贸bowalem p艂ynu ultra dex i...jeju 1 raz w 偶yciu czu艂em si臋 cudownie. Wstsj臋 rano i czuj臋 smak i zapach pasty do z臋b贸w po wieczornym myciu. Sen trwa艂 par臋 dni i ba艅ka p臋k艂a. Wtedy zrozumia艂em, 偶e problemem jest chyba flora bakteryjna w buzi, albo zatoki. Na zatoki przeszed艂em leczenie antybiotykami, dwa na raz i d艂ugi okres czasu - zero poprawy. A na flor臋 bakteryjn膮 w buzi nie znalaz艂em wyj艣cia. Ratuj臋 si臋 myciem z臋bow, p艂ynami, tabletkami od艣wie偶aj膮cymi itp. Jest to problematyczne i uci膮偶liwe, a najgorsze jest, 偶e...siada g艂owa. Poczucie w艂asnej warto艣ci r贸wne 0. Mam problemy w rozmowie z lud藕mi, to taka blokada, brak pewno艣ci siebie. Ale walcze, ju偶 ponad 10 lat. Jestem jeszcze z czas贸w, jak smarowa艂o si臋 j臋zyk metronidazolem 馃槀馃槀 cz艂owoek pr贸bowa艂 wszystkiego.

Mo偶ecie napisa膰 co艣 o tej hiszpanskiej klinice? Kiedy艣 pamietam, 偶e jeden czubek to bardzo promowa艂, wtedy wydawa艂o mi si臋 to oszustwem i 偶erowaniem na zdesperowanych ludziach. Kto艣 pr贸bowa艂 ich us艂ug?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

Zaryzykowa艂em i nie polecam. 3tys wyrzucone. Je艣li ich protok贸艂 ci nie pomo偶e to skieruj膮 do psychologa podejrzewaj膮c problemy z g艂ow膮... /

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

Od siebie mog臋 jeszcze poleci膰 ssanie oleju je艣li kto艣 podejrzewa problem w jamie ustnej lub zatokach.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 everybody lies

ssa艂em olej i to dosy膰 d艂ugo - efekt zerowy, ale by艂y osoby, kt贸re odczuwa艂y popraw臋.聽

a co do tej kliniki to tak my艣la艂em, takie to leczenie na odleg艂o艣膰 i to za grub膮 kas臋. Lepiej wyda膰 te 3 tysi膮ce tu na miejscu na r贸偶ne badania, diety czy leki.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 everybody lies

a m贸g艂by艣 opisa膰 dok艂adniej jak wygl膮da艂o ich leczenie? jak przebiega艂a ca艂a procedura, jak Cie leczyli? Mo偶e to si臋 przyda膰 innym.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gosc

U mnie tez refluks i ogolnie problemy zoladkowe. Ja nawet oddychajac nosem czuje, ze ten smrod wydobywa sie gdzies z glebi przewodu pokarmowego. I od 2 lat mam rowniez smierdzacy kwasowy zapach z nosa.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Nikt nic nie pisze o osi膮gni臋ciach. Jest ci臋偶ko ale troch臋 jakby do przodu. 馃槣

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Hello. Takie moje spostrze偶enia z "pola walki". Chc臋 si臋 nimi podzieli膰, bo niestety laryngolodzy cz臋sto ten temat maj膮 "w dupie"

1. Nale偶y wyszuka膰 przyczyn臋.

聽 - zatoki,

聽 - usta,

聽 - w膮troba - koniecznie zr贸bcie badania bilirubiny, pr贸by w膮trobowe i koniecznie HCV (przeciwcia艂a 偶贸艂taczki typu C)

1. Je艣li zatoki to trzeba leczy膰 farmakologicznie. Jak sprawdzi膰 czy smr贸d pochodzi z zatok? Proponuj臋 prosty test (potrzeba pomoc drugiej osoby): k艂adziemy si臋 z g艂ow膮 wysuni臋t膮 do do艂u (zwis g艂owy). Drugs osoba wlewa do nosa po 2 krople Xylometazolinu (krople do nosa, mog膮 by膰 inne). Nast臋pnie nale偶y wype艂ni膰 obie dziurki nosa sol膮 fizjologiczn膮. To ok. 3 minutach druga osoba pomaga nam si臋 podnie艣膰 i wydmu...emy wszystko. Je艣li 艣mierdzi z zatok to dmuchaj膮c nosem smr贸d si臋 zmniejszy albo nawet zaniknie (bo ropa zostanie wyp艂ukana)

2. Usta - pierwsza sprawa to sprawdzi膰 uz臋bienie. Cz臋sto 艣mierdz膮 resztki jedzenia pomi臋dzy z臋bami (ni膰 dentystyczna powinna wej艣膰 do codziennego rytua艂u).

Je艣li z臋by ok - idziemy do migda艂k贸w. Najlepiej palcami wymaca膰 migda艂ki i pouciska膰. Je艣li wyskakuj膮 grudni lub 艣luz to pow膮chajmy - pewnie 艣mierdz膮 strasznie i problem mamy zdiagnozowany. Wiem 偶e wi臋kszos膰 ma odruch wymiotny. Ja mog臋 uciska膰 migda艂ki tylko wieczorem, rano bym zwymiotowa艂. Trzeba poszuka膰 w艂asnej dobrej pory. Migda艂ki nale偶y p艂uka膰 roztworem rumianku i wciera膰 p艂yn lugola (wszystko do dostania w aptece). Czesto jednak to nie wystarcza. Ja mam podziurawione migda艂y i do p艂ukania zacz膮艂em u偶ywa膰 irygatora do czyszczenia z臋b贸w (na najmniejszej mocy - zamiast wody u偶ywam roztworu azulanu i wciskam ko艅c贸wk臋 we wszystkie pory w mogda艂ach). Polecam - rewelacja i w ko艅cu wszystko jest ok. Mnie si臋 uda艂o, ale p艂ukanie i czyszczenie powtarzam min. co 3 dni.

Powodzenia!

Co wa偶ne - wymu艣cie od laryngologa aby zrobi艂 wymaz na gronkowca. Je艣li jest, trzeba dziada wybi膰 antybiotykami i tyle.

Cytat

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Jesli zatoki to regularne plukanie sol膮 fizjologiczn膮. P艂ukanie ust wod膮 z 艂y偶eczk膮 wody utlenionionej. Ssanie oleju s艂onecznikowego. Unikanie nabia艂u.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Najwa偶niejsze to znale藕膰 przyczyn臋. Krok po kroku eliminowa膰 mo偶liwe przyczyny.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Z艂a flora jelitowa r贸wnie偶 mo偶e mie膰聽 wplyw na zapach z ust i zapach ciala.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Jedzenie, kt贸re nas uczula. Zasluzowuje organizm, a sluz jest po偶ywk膮 dla bakterii.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

No i stres. Ogromny wplyw. Jesli macie problemy warto porozmawia膰 z psychologiem.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Hej. Zaglada tu ktos czasem.? Czytalam stary w膮tek聽latami. Czasami wasze wpisy byly tak poruszaj膮ce ze chcialo sie p艂aka膰 gdy czytalam o waszej samotnosci. Ja tez z tym walcze od wielu wielu lat.聽

Ja na szczescie mam meza, dzieci. Nigdy nie pozwolilam zeby to swinstwo zniszczylo moje zycie. Wy tez nie pozwolcie.聽

Nadal szukam rozwiazania i wydaje mi sie ze jestem blisko a zrobilam juz naprawde duzo.聽

Napisze o tym dokladniej

聽Tymczasem nie bojcie sie zyc ,nie skazujcue sie na samotnosc ,walczcie bo normalny oddech naprawde jest mozliwy. Tylko nie liczcie na to ze rano wstaniemy umyjemy zeby jak聽normalni聽ludzie聽i juz. My musimy zrobic wiecej

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

To znowu ja. Mam nadzieje ze komu艣 pomog臋. Napisalam wczesniej ze jestem blisko rozwiazania i ...tak znalazlam , zaj臋艂o mi to kilkana艣cie lat. laryngolodzy, gastrolodzy, dentysci cz臋sto bardzo chcieli ale nie potrafili pomoc.聽

Jaki mamy problem( w wi臋kszo艣ci)? flora bakteryjna. To wi臋kszo艣膰 z nas wie, ale pope艂niamy przez lata b艂臋dy u偶ywaj膮c plynow dedykowanych halitozie badz innych antybakteryjnych i ten sposob niszczymy zle bakterie ktorych mamy za duzo i dobre ktorych mamy o wiele za ma艂o

Leczenie polega na odbudowie flory bakteryjnej a to wcale nie jest proste i troche trwa.

wyrzucamy wszystkie specyfiki jakie mamy na halitoze i antybakteryjne i zaopatrujemy sie 艣rodkami聽z bateriami probiotycznymi wyst臋pujacymi tylko w ustach- sa juz takie, nie chce pisac nazwy zeby nikt nie pos膮dzal mnie o reklam臋, ale ja mam z firmy Swanson, moga byc inne byle z聽聽K12 to聽bardzo wa偶ne

to tabletki na noc zeby bakterie mogly pracowac. Kolejna wazna rzecz plyn do plukania zawieraj膮cy enzymy wspieraj膮ce mikroflore nie chce tez reklamowac ja mam oral7 ale moze sa tez inne

Moja codzienna higiena wieczorem聽

Nitka, jezyk -skrobaczka delikatnie- do mycia j臋zyka uzywam aloesu, myje zeby, plukanka wszystko trwa nie wiecej niz 5 min

聽i tabletka聽 na noc przez 1-2 mce

Od kiedy stosuj臋 ta terapi臋 moj oddech jest normalny.

Duzo sie rozpisalam ale naprawde chce pomoc.聽

Spr贸buje tylko wyrzuccie wszystkie plyny i聽pasty na halitoze i antybakteryjne.

Pozdrawiam i聽 zycze slodkich pocalunkow w ko艅cu!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Usteczka dzi臋ki za info, spr贸buj臋 Twojej terapii. Napisz czy od razu zauwa偶y艂a艣 popraw臋 czy po jakim艣 czasie. Jak d艂ugo ju偶 to stosujesz? Czy robi艂a艣 badania na mikrobiom jelit? Te偶 sporo czasu po艣wi臋ci艂em 偶eby si臋 wyleczy膰, stos przeczytanych ksi膮偶ek i artyku艂贸w medycznych, lekarzy u kt贸rych by艂em r贸偶nych specjalizacji ju偶 nawet nie licz臋. Od pewnego czasu stosuj臋 probiotyki , ale narazie bez efekt贸w.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

To znowu ja. Mam nadzieje ze komu艣 pomog臋. Napisalam wczesniej ze jestem blisko rozwiazania i ...tak znalazlam , zaj臋艂o mi to kilkana艣cie lat. laryngolodzy, gastrolodzy, dentysci cz臋sto bardzo chcieli ale nie potrafili pomoc.聽

Jaki mamy problem( w wi臋kszo艣ci)? flora bakteryjna. To wi臋kszo艣膰 z nas wie, ale pope艂niamy przez lata b艂臋dy u偶ywaj膮c plynow dedykowanych halitozie badz innych antybakteryjnych i ten sposob niszczymy zle bakterie ktorych mamy za duzo i dobre ktorych mamy o wiele za ma艂o

Leczenie polega na odbudowie flory bakteryjnej a to wcale nie jest proste i troche trwa.

wyrzucamy wszystkie specyfiki jakie mamy na halitoze i antybakteryjne i zaopatrujemy sie 艣rodkami聽z bateriami probiotycznymi wyst臋pujacymi tylko w ustach- sa juz takie, nie chce pisac nazwy zeby nikt nie pos膮dzal mnie o reklam臋, ale ja mam z firmy Swanson, moga byc inne byle z聽聽K12 to聽bardzo wa偶ne

to tabletki na noc zeby bakterie mogly pracowac. Kolejna wazna rzecz plyn do plukania zawieraj膮cy enzymy wspieraj膮ce mikroflore nie chce tez reklamowac ja mam oral7 ale moze sa tez inne

Moja codzienna higiena wieczorem聽

Nitka, jezyk -skrobaczka delikatnie- do mycia j臋zyka uzywam aloesu, myje zeby, plukanka wszystko trwa nie wiecej niz 5 min

聽i tabletka聽 na noc przez 1-2 mce

Od kiedy stosuj臋 ta terapi臋 moj oddech jest normalny.

Duzo sie rozpisalam ale naprawde chce pomoc.聽

Spr贸buje tylko wyrzuccie wszystkie plyny i聽pasty na halitoze i antybakteryjne.

Pozdrawiam i聽 zycze slodkich pocalunkow w ko艅cu!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Poprawa byla szybko. Ale jak tylko zaniedbam rezim higieniczny聽to jest gorzej

Wyprobuj ten oral7 najlepszy plyn ze wszystkich jakie mialam, moze stosujesz zle probiotyki - sprawdz inne

Jak u ciebie z jezykiem ?i podstawowe pytanie masz migdalki?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Ludzie dajcie se spok贸j z zatokami czy florami i gronkowcami. Jak jedzie Wam z japy to na 98% macie refluks. Jak macie nadwag臋 lub oty艂o艣膰 to jest to wi臋cej ni偶 pewne. Trzeba schudna膰 偶eby refluks znik艂 a objawowo mo偶na za偶ywa膰 leki na refluks i zobaczycie 偶e nawet po kilku dniach wygl膮d j臋zyka Wam si臋 poprawi.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

do Usteczka: migda艂ki wyci膮艂em 2 lata temu, nic to nie zmieni艂o. J臋zyk jest w miar臋 ok, jak nie jem nabia艂u, m膮ki pszennej, jak zjem jakiego艣 pieroga, bia艂e pieczywo to mam bia艂y nalot. Probiotyki stosuj臋 dojelitowe na聽popraw臋 flory bakteryjnej w jelitach. Tych z k12 na flor臋 j.ustnej jeszcze nie pr贸bowa艂em. Dzisiaj id臋 do apteki, obczai艂em 偶e jest jaki艣 polski produkt z bakteriami Streptococcus K12 w tabletkach do ssania.

do Waleryjana: Sk膮d wiesz 偶e to napewno refluks? Robi艂e艣 badania w tym kierunku? By艂em u 4聽gastrolog贸w, mia艂em gastroskopi臋 2 razy, opr贸cz tego sond臋 24h i nie stwierdzono u mnie refluksu.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Hej. Jestem nowa. Przeczyta艂am ca艂e forum, historie Was wszystkich.聽

Chcia艂am zapyta膰 czy kto艣 si臋 wyleczy艂, znalaz艂 problem?聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Do Usteczka聽

Czy te probiotyki swanson mog膮 by膰 do ssania? Te masz na my艣li? Bo tylko takie w internecie znalaz艂am.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Nie juz ich chyba nie ma, Najlepsze sa Entitis plus spray do nosa uzupelniajacy flore rinogermina. Napisz czy tobie pomoglo

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Do Usteczka聽

Nie wiem ju偶 co mam kupowa膰, do jakich lekarzy chodzi膰, laryngolog - wszystko ok, stomatolog - wszystko ok, gastroskopia - helicobacter, ale ju偶 wyleczony antybiotykami, a problem pozosta艂 nadal.聽

My艣la艂am jeszcze 偶eby i艣膰 do periodontologa.

A Ty stosujesz teraz jakie艣 tabletki, spraye, lekarstwa?聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Entitis , rinogermina , przez 3 mies

聽Mozna jeszcze chlorofil tez dziala聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

×