Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Uwolniony_wdzieczny

ODDECH SHREKA! KONTYNUACJA

Polecane posty

Dnia 14.09.2021 o 17:46, Bidon napisał:

czesc ycd, naprowadziła mnie na to babka która prowadzi laboratorium. Badałem się u niej dość czesto na pasożyty, szukałem przyczyny. Powiedziała mi właśnie o tym niedoborze, bo jej syn też to ma. Przeciwciała Iga są na naszych błonach śluzowych, począwszy od jamy ustnej i nosa, skończywszy na jelitach. Chronią przed patogenami - bakteriami i pasożytami. Jeśli ktoś ma niedobór Iga, szybko łapie zapalenia, infekcje itd. Wiele osób na forum powtarza o problemach z układem pokarmowym, zatokami itp. więc myślę że u tych osób niedobór Iga też jest przyczyną. Przez lata które poświeciłem na wyleczeniu  konsultowałem się z kilkudziecięcioma (!) lekarzami i żaden nawet nie wspomina o takiej przyczynie. Czy z braku wiedzy czy z chęci zysku poprzez  przypisywanie coraz nowszych specyfików których efekt jest porównywalny z placebo? Nie wiem, ale już przestałem do nich chodzić.

I co się z tym robi? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, zamówiłam dzisiaj te probiotyki - ale odpowiedniki w Polsce, mam nadzieję, że pomogą. Wydaje mi się, że najważniejszym składnikiem który może pomóc  to  Blis  M 18 i Blis k12. A płyn ciężko zamówić wychodzi tak bardzo drogo. Czy jest jakiś odpowiednik w Polsce? Też się męcze z tym gównem 30 lat. Szm K 12 jak stosowałam za bardzo nie dał rady może teraz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mamy grupe na discord.

Tutaj wkleić linku nie moge. Piszcie na pw 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2022 o 19:21, iwona.troj@wp.pl napisał:

Hej, zamówiłam dzisiaj te probiotyki - ale odpowiedniki w Polsce, mam nadzieję, że pomogą. Wydaje mi się, że najważniejszym składnikiem który może pomóc  to  Blis  M 18 i Blis k12. A płyn ciężko zamówić wychodzi tak bardzo drogo. Czy jest jakiś odpowiednik w Polsce? Też się męcze z tym gównem 30 lat. Szm K 12 jak stosowałam za bardzo nie dał rady może teraz ...

i jak, udało ci się???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, czy temat jeszcze żyje? 

Tutaj pimp my ride z topicu, który został usunięty. Udzielałam się tam ale później juz tak wpadłam w dół, ze nawet nie miałam ochoty jeszcze bardziej się dołować. 

Ale problem dalej istnieje pomimo tego, że leczyłam się u tego Nunesa z Barcelony. To była porażka bo odhaczyli mnie jako wyleczoną a dalej smierdze. Generalnie postanowiłam wziąć znów sprawy w swoje ręce i pokupowalam wszystko co jest możliwe, żeby sobie ulżyć. Zaczęłam robić kolejne podejście ssania olejem ale obecnie jestem zdeterminowana i ssanie oleju zostanie już ze mną na zawsze bo pomaga mi tak w 20%. Płukanie zatok kolejne 10%. 

Dobre i to skoro capi ode mnie z 3 metrów. Od przyszłego tygodnia ogranicze gluten bo widzę, że mi nie służy. Jestem zdeterminowana i zrobię wszystko żeby chociaż mniej smierdziec. Bo w wyleczenie nie wierzę. 

Nabawiłam się przez to nerwicy, nic mnie nie cieszy. Taka wegetacja i unikanie prawdziwego życia. Czy jest tutaj ktoś z kim można się motywować? Razem raźniej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pimp. Napisz na pw podam nowy kanal na disc ord. Tam jest nas duzo. tutaj jest cenzura 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim,
polecam do rozważenia skorzystanie z akupunktury. Leczy cały organizm. W moim przypadku były krwawiące dziąsła,  gorzki smak rano w jamie ustnej oraz osad nazębny i biały nalot na języku. Według medycyny chińskiej dziąsła są związane z żołądkiem, a osad powstaje z powodu niewłaściwego ph organizmu. Mój lekarz polecił płukanie zębów woda z solą po każdym posiłku, zmienia ph w jamie ustnej i zapobiega powstawaniu osadu. Większość zapachu pochodzi z żołądka, akupunktura wycisza objawy, dziąsła przestały krwawić i zapach zniknął. Ważny był też gorzki smak w ustach rano, to objaw nadmiaru gorąca w organizmie, wynik stresu, jedzenia pikantnych potraw. Zmiana diety jest ważna, zero pieprzu, czosnku itp. rozgrzewających produktów. 
Dla chcących spróbować akupunktury polecam gabinet Lushan w Warszawie przy ul. Ogrodowej. Można znaleźć w google. Lekarz nie zdziera za wizyty i jest bardzo kompetentny. Jest specjalistą po medycynie i dodatkowo zajmuje się akupunkturą.

Oprócz tego usunięcie osadu/kamienia nazębnego u dobrej higienistki, czyszczenie przestrzeni międzyzębowych szczoteczkami oraz płukanie jamy ustnej wodą z solą po każdym posiłku powoduje, że osad nie przykleja się do zębów. Zajęło mi kilka lat zanim to odkryłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponuję skorzystanie z terapii snusowej, może ona trochę zmieni układ bakteri w jamie ustnej i w całym organizmie. Po takim woreczku nikotynowym nie mam niesmaku i może smrodu gówna z japy. Warto spróbować dobrej klasy iceberga 20mg na początek później 50mg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×