Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

Gość choruszka
Czekam na dziecko Widze,ze ladna agentka z Julki jak tak szybko rozgryzla ten kask:).Co do wszedobylstwa :)mojej Leny tj dokladnie jak u Ciebie 2min nie usiedzi lazi obgryza kable lize sciany chce zjesc moje laczki gazety odrywa taka deske co mamy na scianie otwiera szuflady paluchunjuz nie raz przytrzasla sobie :)musze takie zamkniecia kupic bo jak zakleilam tasma dwustronna to poszla zerwala ta pierwsza warstwe a druga poszarpala zebami:))a jeszcze jak ja odciagam to drze sie w nieboglosy ze uszy puchna:)i wszystko wymusza placzem i krzykiem ale jestem twarda:)chociaz czsami zdarzy mi sie uleglosc ale staram sie nie ulegac bo wlezie na glowe :)tak wiec Kochna wiem co to znaczy miec taka wierc***ete:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ututu123
Kochane ale u Was wesoło, Lenka i Julka obie agentki ha ha... moja spokojniejsza... ale też krzyczy, oj głosik to ma. Jak nie reaguje to się zajmie zabawą i jest ok, a jak tylko zareaguje to już jęczy i musze z nią siedzieć i się bawić. Nadusia przemieszcza się po salonie, ale jeszcze do mebli ją nie ciągnie, ale uważam juz na nią strasznie. Zaczyna raczkowac, ale jest bardzo ostrożna. Wszystkiego co nowe się boi, nawet trawy! Z tym to porażka po prostu, przed domem rozłożylismy koc a ta w płacz i tyle było z siedzenia. U mnie już lepiej, jeszcze trochę boli ale opuchnięte przeszło, czerwony cyc jeszcze ale widać ze przechodzi. Oj bolało bolało. .. ciekawe co u Olszki i Alicji, dawno nie pisała, i jak Emilia Kalina i jej Borys, Edzia, ci u Was też się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choruszka
Ututu No to dobrze ze z piersia juz lepiej ciesze sie.No widzisz moja to lobuziak Twoja spokojnoejsza :)tak to juz jest:) No dziewczyny cos zamilkly ostatnio:)moze niedlugo sie odezwa i powiedza co u nich.U nas upal strszny nic sie nie chce bedziemy dzisiaj plazowac w baseniku naleje jej wody i chociaz tam troche posiedzi bo kapiele uwielbia:)to milego dnia wam zyczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na dziecko
Dziewczyny przed chwilą znalazłam nasze stare forum wpisałam kolejna ciąza po poronieniu i tam są nasez stare wpisy 815 stron ale numer.Ja jutro w sumie to już dzisiaj jadę na weekend dp Jastrzębiej Góry wracamy w poniedziałek także się odezwę uściskajcie maluszków i słoneczka życzę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia19831
Czekam na dziecko to nieźle z tymi wpisami, ja kiedyś szukałam i nie było. A my walczymy z łojotokowym zapaleniem skóry, wczoraj byłam u alergologa, dostaliśmy mnóstwo maści i zobaczymy. Szkoda mi jej bo zmiany jej się nasilają, ma takie placki na policzkach, rączkach i na nóżce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choruszka
Czekam na dziecko Udanego wyjazdu:)bawcie sie dobrze!!! Dziewczyny faktycznie jest stare forum i Edzia wpisala sie na starym widzialam i pyta czy przechodzimy??co robimt jestemy tu czy wracamt:)?? Agniesia Oj trzymamy kciuki zeby bylo lepiej!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ututu123
Ja jestem za przejściem, zaraz go znajdę. .. czekam na dziecko kochana miłego urlopowania. Agniesia, oj bidulka malutka. .. mam nadzieje ze szybko przejdzie kochana. Trzymam mocno kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choruszka
Ja tez juz weszlqm na stare:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×