Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Joart

Dieta OXY cd

Polecane posty

Joart, kopiuj wklej to ja kumam, ale u mnie jest tak że tego ani jako pilk ani wysłać ani zapisać nic. ale dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość jaśka
Majoxy, jak miałaś tydzień rozpusty to najlepiej zacząć Oxy od początku, ale teraz się trzymać na ile się da i będzie dobrze. Ja miałam dwa falstarty ale jak już poszło wg planu to byłam mile zaskoczona, więc się tylko nie poddawaj! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joart
u mnie dieta totalnie poległa. Tzn staram się jeść podobnie, ale nie stosuję ich jadłospisu. Dzisiaj zrobiłam sobie na obiad makaron z pesto- szybkie i fajne danie. Ale makaronu to dałam dwa razy tyle. W końcu dostałam 2, więc jestem spokojniejsza, że nie musze przytyć, by @ powrócił. Jak na razie waga stoi w miejscu, mimo, że zjem coś słodkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyspianka
Dziewczyny zle sie dzieje!! Nagle urosl mi dziwnie brzuch, taka mala pilka :( cwicze 5razy w tygodniu i biegam 4... Dowiedzialam sie wlasnie,ze moje miesnie brzucha wybily moj tluszcz.. z tego ten brzuszek... Ciagle jestem na diecie waga nie spadla, cm nie uciekaja. Dodajcie otuchy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odstaw gluten

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyspianka
w ogole nie jem glutenu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisica27
Hej kochane,nie odzywalam sie bo bylo mi wstyd:-(polehlam z dieta calkowicie:-(i prawie 1kg mi wrocil.Alez ja jestem glupia p******ipa;/ Kochane bierzemy sie w garsc i zaczynamy od nowa bo do wakacji coraz mniej czasu. Wyspianka przestan cwiczyc intensywnie,lepiej zacznij chodzic na dlugie spacery a cwiczenia zostaw na pozniej jak tluszczyk sie splali.Ja wyprobowalam Joart pilates i musze powiedziec ze super sie po nim czuje;-) Od dzis obiecuje,zero slodyczy zero smieciowego jedzenia i dieta na 100%;-) Nie zalamujmy sie tylko dajmy z siebie wszystko;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joart
Lisico fajnie, ze masz nowy zapał. U mnie waga stoi. Ale z mojego jedzenia nie jestem zadowolona. Bardzo dużo pracuję i czasami zapominam o jedzeniu. Wieczorem skubnę coś słodkiego i mam wyrzuty sumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joart powiem szczerze ze wcale mi sie nie chce dietowac juz,ale musze schudnac wiec wyjscia nie mam;-) Pilates jest poprostu super;-)ciekawe czy beda jakies efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kupiłam diete a allegro starą wersje tak zeby sprawdzic jaki jest jadłospis i wogule, mam pytanie czy w waszej wersji kaloryczność posiłków w pierwszej wazie wychodzi ok 2000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joart
U mnie dieta wynosiła 1000 kcal. Po kilku tygodniach czulam sie slabo i zwiększono mi dietę do 1400 kcal. Na stabilizacji mam 1500 kcal ale jem po swojemu, a waga stoi. Wczoraj umylam okna, wiec pozwolilam sobie na małe szalenstwo z czekoladą i suszonymi rodzynkami. Dzisiaj rano weszlam na wagę i nic. Dalej mam 49,5 kg. Postanowilam, ze slodycze bede jadla w weekendy. Natomiast na co dzień, do kawy zjem sobie kilka rodzynkow. Teraz mozna kupic suszone owoce, ktore nie są konserwowane siarką, tylko olejem. Pyszne. Lepsze niż niejedne słodkości. I nie są duzo droższe od tych siarkowych. A smak o niebo lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Dziewczyny Jestem tu nowa, czy mogę się do Was dołaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joart
Witamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carola71
Dzięki za powitanie. Mam na imię Kaśka, 44 lata i 10kg do zrzucenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adzela
Witam, Ja również zmieniłam kaloryczność posiłków na 1500 ale na razie tylko przymierzam się i mieszam potrawy choć cały czas detox. Nie mogę się ogarnąć z przepisami. Pracuję na zmiany i dziś śniadanie miałam o 13. na szczęście wciągnęłam przekąskę skoro świt. Obiady są ok chlebka wypada mi więcej niż zjadałam wcześniej ale przekąski są be.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe kobietki;-) Jak wam idzie dietowanie?waga cos spada?bo u mnie narazie stoi:/jestem na detoxe i nie robie koktaili,zjadam owoce badz warzywa z ktorych mialam je zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carola71
Cześć dziewczyny, moją dietę oxy zaczełam od czwartku, jestem w tym momencie na detoxsie.Udało mi się do tej pory zrzucić 2,8 kg. Zaczynałam z wagą 72,9, mam 168 wzrostu i 44 lata. Chciałabym do wakacji schudnąć pzrynajmniej 10 kg, od dzisiaj zaczynam ćwiczyć, mam nadzieję, że wytrwam, napiszcie ile udało Wam się schudnąć na detoxsie i czy restrukcyjnie trzymacie się diety? Wczoraj niestety zaliczyłam pierwszą wpadkę, napiłąm się winka. Jutro napiszę czy moja waga w dalszym ciągu spada. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carola ja na detoksie zrzucilam tyleco ty do tej pory,pozniej waga rozbie spadal czasem -1-1,5kg a czasem troszke przybywalo.Teraz od Srd znowu jestem na detoksie i staram sie przestrzegac diety bo do wakacji coraz blizej;-)myslalam o wyprobowaniu starej wersji oxy ale jak dla mnie zbyt duzoplynow do wypicia;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja mam teraz odwrotny problem. Mimo,że jem więcej i bardziej kalorycznie (np.wczoraj snickersa i czekoladowe cukierki), to dalej chudnę. Dzisiaj waga pokazała 49,3 kg. Ja już nie chcę. Ubrania na mnie wiszą. Dzisiaj rano przesuwalam guziki w marynarce, bo wisiala na mnie jak worek. Muszę sie wybrac na zakupy ale w ciągu najblizszych kilku tygodni jest to raczej niemozliwe, bo nie mam kiedy. Nie myślałam, że będę kiedyś chciała nie chudnąć. ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam stara oxy, jak cos to anka80-80@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mam pytanie do gość jaki masz jadłospis na tej diecie i jaka kaloryczność możesz mi przesłac swoją diete ja moge ci wysłac moją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jojo stara oxy jest taka sama dla każdego. Jeden wspólny jadłospis. Nowa jest znacznie bardziej elastyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój pierwszy dzień pierwszej fazy jadłospis tez taki macie 1. Śniadanie — Kanapki, Sok544 kcal Kanapki 1. Chleb żytni pełnoziarnisty 3 kromki 120 g 2. Sałata 3 liście 30 g 3. Masło śmietankowe 3 łyżeczki 15 g 4. Ogórek gruntowy 1 sztuka 35 g 5. Szynka z indyka 3 plastry 75 g Sok 6. Sok pomarańczowy 1 szklanka 240 ml 2. Poranna przekąska — Koktajl180 kcal 1. Maliny 250 g 2. Miód pszczeli 2 łyżeczki 24 g 3. Seler naciowy 5 sztuk 225 g 4. Maliny i seler naciowy zmiksować z pomocą blendera. 5. Wymieszać z miodem. 3. Obiad — Roladki drobiowe ze szpinakiem i papryką, Sok627 kcal Roladki drobiowe ze szpinakiem i papryką 1. Mięso z piersi kurczaka bez skóry 100 g 2. Ser feta 2 plastry 60 g 3. Czosnek 2 ząbki 10 g 4. Papryka czerwona 1/2 sztuki 115 g 5. Szpinak 2 garście 50 g 6. Tymianek suszony 2 szczypty 4 g 7. Sól biała 1 szczypta 2 g 8. Pieprz czarny 1 szczypta 2 g 9. Oliwa z oliwek 2 łyżki 20 ml 10. Ziemniaki wczesne 1 sztuka 90 g 11. Na patelni rozgrzać oliwę, podsmażyć posiekany czosnek, a gdy zacznie zmieniać barwę dodać szpinak (mrożony należy rozmrozić i dokładnie wycisnąć). 12. Kiedy szpinak zmniejszy swą objętość, doprawić pieprzem i solą. Odstawić do ostudzenia. 13. Pierś drobiową pokroić na niewielkie plastry i rozbić cienko tłuczkiem (między dwoma kawałkami folii, aby mięso się nie porozrywało). 14. Gotowe plastry przyprawić wedle upodobania, nałożyć porcję farszu: szpinak, plasterki papryki i kostki sera i zwinąć w roladki. 15. Każdą przełożyć na pasek foli i pozawijać dość ciasno, skręcając końce jak cukierki. 16. Piec w nagrzanym do 175°C piekarniku przez 30 minut. 17. Podawać z ugotowanymi ziemniakami. Sok 18. Sok jabłkowy 1 szklanka 240 ml 4. Wieczorna przekąska — Owoce259 kcal 1. Jabłko 1 sztuka 150 g 2. Banan 1 sztuka 200 g 5. Kolacja — Warzywa na patelnie, Sok408 kcal Warzywa na patelnie 1. Cukinia 250 g 2. Cebula 1/2 sztuki 55 g 3. Marchew 3 sztuki 135 g 4. Seler naciowy 3 sztuki 135 g 5. Ziemniaki średnio 1 sztuka 90 g 6. Pomidor 2 sztuki 160 g 7. Czosnek 1 ząbek 5 g 8. Pietruszka liście 1 łyżeczka 6 g 9. Oliwa z oliwek 2 łyżeczki 10 ml 10. Sól biała 1 szczypta 2 g 11. Pieprz czarny 1 szczypta 2 g 12. Cebulę i czosnek obrać i posiekać. 13. Pomidory sparzyć, obrać ze skóry i rozdrobnić. 14. Ziemniaka, cukinię i marchewkę obrać. Pokroić te warzywa w kostkę. 15. Selera naciowego pokroić na plasterki. Natkę pietruszki posiekać. 16. W rondlu rozgrzać oliwę, przyrumienić na niej posiekaną cebule. Dodać ziemniaki, marchew, cukinię i seler, rozdrobnione pomidory. Doprawić solą i pieprzem. 17. Przykryć pokrywką i dusić 25 minut na wolnym ogniu. Sok 18. Sok pomarańczowy 1 szklanka 240 ml Białka 14% Białka zwierzęce 8% Tłuszcze 24% Węglowodany 61%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Dzisiaj szósty dzień na diecie - detox i waga taka jak wczoraj tj.70,2 Wypite w niedzielę wino dało znać o sobie i nic nie spada, do tego obiecałam sobie że zacznę ćwiczyć ale jaka niemoć mnie ogarnęła. Też tak macie? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyspianka
Hej laski, tez mnie chwile nie bylo! Waga mi w koncu spadla od 70,7kg.. Nadal biegam , cwicze, tyle ze w niedziele wyszlam z chlopakiem i zjadlam normaly obiad ;) Carola71 ja biegam i cwicze od 3tygodni, mam czasem dni kiedy nie chce mi sie wstac o 6:15 rano i isc biegac, ale wtedy przypominam sobie o tym jak wygladam, a jak chce wygladac i ze samo sie nie zrobi :D Mam juz jakies efekty, bo cm spadaja, ale wolno.. Pamietaj tez zeby nie skakac na gleboka wode z cwiczeniami, bo to na poczatku jest wielki zapal a pozniej czlowiek juz ma dosc.. jak ja np przysiadow, robilam codziennie a teraz postanowilam tylko 3 razy w tygodniu bo jak o nich pomyslalam to juz bylo mi niedobrze :D Grunt to znalesc balans w tym wszystkim. Ja tez od dzisiaj znowu zaczelam fat burning starej oxy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carola71
Witam. Dzisiaj siódy dzień diety - detox, niestety tak jak wczoraj, waga ani drgnie. Szkoda, a tak fajnie szło. Wyspianka napisz ile codziennie przysiadów robiłaś i czy tylko przysiady? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dolo
Cześć dziewczyny . Jestem na fazie FB a waga rośnie jestem załamana ,startowałam z 61 kg na detoxie 57,8 a teraz 59 . Jak u was wygląda sytuacja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisica27
Dolo nie martw sie moja waga tez przybrala na FB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, nie patrzcie na chwilowe skoki wagi bo to gromadząca się w ciele woda. Ja na fatburning też tak miałam. Białko tak działa, więc spoko. Potem na stepie nagły spadek 3kg miałam. Więc spoko, trzymajcie się oxy i podsumowanie po wyjściu z dietki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Dzisiaj pierwszy dzień FB, mam nadzieję że coś w końcu pójdzie. Po siedmiu dniach D, moja waga spadła 2,9 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×