Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Joart

Dieta OXY cd

Polecane posty

Joart pewnie ze tak:)Tylko milej by bylo patrzec gdyby bylo na wadze -1kg lub -1,5kg:) Dziewczyny a jak u was??bo cos ucichlyscie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuję się wywołana do tablicy ;) Weekend mialam z grzechami ale nie mogłam się oprzeć ciachu własnej produkcji. :) Od poniedziałku już zgodnie z dietą , zaczęłam fat buring i z jednej stony on jest najgorszy ale z drugiej wyhamowuje podjadanie. A czy Wy tak idealnie wszystkie przepisy robicie co podają w menu? Bo ja zaczynam być mistrzynią zmian:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisica27
Kasimat ja czasem nie dOdaje czegos,lub dodaje wiecej przypraw.Dzis mam bp zupe z kukurydzy,ale jej nie lubie wiec zjem kukurydze z ziemniakiem i kurczaczkiem;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joart
Podmieniam cukinię z bakłażanem a ziemniaki na makaron. Jutro środa popielcowa, więc zamiast indyka zjem dorsza. Nie wiem ile go wziąć, więc wezmę tyle samo co indyka. Napój żurawinowy rozbijam na atomy :) Osobno kefir, do którego dodaję trochę owoców(maliny lub truskawki). Osobno żurawinę i osobno otręby. Przynajmniej nie mam odruchu wymiotnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziorra8888
mam do was pytanie: gdzie kupię groszek zielony cukrowy i nasiona sezamu? jakies supermarkety to maja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joart
Groszek cukrowy kupilam w Almie. Ale jest drogi. Wcześniej nie było go na liście zamienników. Mozna zamienić na groszek lub fasolke. Zostala mi się połowa, więc zamrozilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisica27
Ja takze groszek cukrowy zastepuje fasolka;-)ja zawsze mam w domu,a groszek dosyc ze drogi to jeszcze do niczego go nie uzywam. Madziorra a Tobie jak idzie?waga spada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joart
Odkąd jestem na diecie to non stop jest mi zimno. W samochodzie jadę w kurtce i grzeję na ukrop. W domu podkręcam ogrzewanie a w pracy dogrzewam się farelką. Kurcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joart
Taaa dammm !!!! Dzisiaj rano waga pokazała 49,7 kg. No to osiągnęłam swój cel !!! Tym razem na fat burnig waga spada. Ale cm na nogach już nie tak szybko. Będę więc kontynuować dietę i zobaczymy co będzie dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joart gratuluje;-)i zazdroszcze wagi:-P mi niestety tylko 1,5cm z ud Zeszlo i wiecaj nie chce ni pierona;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki :) Kiedyś prowadziłam sobie pomiary i przy tej wadze moje uda były o 2 cm mniejsze. Mam nadzieję, że jeszcze schudną. Dxisiaj zafarbowalam sobie stare jeansy. Kilka lat leżały na półce a teraz pasują idealnie. Wszystkie inne spodnie na mnie wiszą a paski nie mają dziurek i muszę dorobić :) Żeby tylko udało się utrzymać wagę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisica27
Moje spodnie po ciazy byly zawsze bardzo opiete a teraz sa w sam raz:)chociaz mam nadzieje ze zaczna w koncu wisiec:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frania78
A ja milczalam bo chyba miałam załamanie :| nic nie widziałam żeby leciało,mam wstret do warzyw,drobiu.Dzis mój maz powiedzial,ze są efekty ze je widzi :DTo ciągnę dalej Narazie nie waze się bo mam@ale po zaraz wskakuje na pomiary.Gratulacje Joart!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frania nie załamuj się ja też przez pierwszy miesiac strasznie przeżywałam bo co chwila waga w dół i w górę. Ale warto przetrzymać to. Po tym czasie waga zaczęła mi schodzić po woli ale już regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki:) Ja ostatnio zawalam diete:(maly mi sie rozchorowal do tego przygotowania roczku i nie mam czasu gotowac i jesc o wyznaczonych porach:/juz 2 dni jem po swojemu:/tzn staram sie jesc zdrowo ale jadam tylko 3 lub 2 posilki:(mam nadzieje ze bardzo nie odbije sie to na wadze bo sie pochlastam chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majoxy
Cześć OXY-wicze :-) To mój pierwszy wpis bo od dziś zaczynam. Mam 43 lata, 158cm i... 74kg O ZGROZO!!!! No ale myślę, że teraz coś mnie ubędzie hehe Proszę o kawałek motywacji od Was weteranek a w zamian obiecuję, że też będę wspierać i opowiadać jak mi się 'oxuje' Mój cel to 58kg. Kupiłam pakiet premium więc dziś detox. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joart
Witaj Majoxy. Wpadaj do nas i dziel się swoimi spadkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joart
Dzisiaj totalnie zawalilam jedzenie. W pracy musiałam zostać do 18.30. Obiad zjadlam dopiero teraz. Kolacji nie mam kiedy. Dobrze chociaż że wieczorną przekąskę wzięłam do pracy. Ale o dziwo nie czułam się głodna. Metabolizm mi się zwolni. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majoxy
no i pierwszy dzień dietki za mną bez grzechu ;-) ale to początek więc staram się jak mogę ale koktajl brokułowo-pietruszkowo-ogórkowo-jabłkowy okropny!!! włożyłam w siebie na siłę troszkę a reszta w zlewie. taki to mój początek :-) jutro też zamierzam dać radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majoxy ja też nie lubię tych koktajli. Na dodatek jeden mi się rozlał w torebce. Dziewczyny zaczyna mi się podobać moja sylwetka. Znikly masywne uda. Jeszcze ze 2 cm brakuje do ideału ale juz więcej nie. Rany ale sie cieszę. Wczesniej próbowałam się odchudzać ale na 2 kg się kończyło i waga nie chciała drgnac. Przychodziło zniechęcenie. Teraz się zawzięłam i są efekty. Warto było się pomęczyć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisica27
Witam nowa kolezanke;-) A ja za to wole koktajle warzywne od tego swinstwa otrebowo-zurawinowego:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola94kg
Dziewczyny slyszalam ze stara wersja dawala lepsze efekty znajoma schudla przez 3 tyg 7kg pozniej przez 2 mies jadła 5 posiłkow i piła codziennie oxy shake i schudla kolejne 2 kg po pol roku trzyma wage. Czy gdzies jeszcze mozna kupic ta stara wersje? Pomocy jestem zdesperowana w wiosna juz za chwile!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga tychy
zerknij na olx, ja tam kupilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola stara wersje mozesz na necie poszukac.Dziwi mnie ze w 4 tyg 7kg schudla bo moje dwie znajome byly Na niej i tylko 3-4kg im spadlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam starej wersji. Ja idę nową i waga cały czas w dół. Miej więcej 1 kg tygodniowo leci. Ja jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×