Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Joart

Dieta OXY cd

Polecane posty

Gość Wyspianka
dziewczyny co tu taka cisza!! walczymy? ;) ja juz sie dawno nie wazylam, troche sie boje, teraz mam 'te dni' wiec poczekam i moze w poniedzialek sprawdze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja na starej 21- dniowej schudlam z powtorkami ponad 10 kg i z ciekawosc***atrze jak ta nowa dziala, mysle, ze po zakonczeniu trzeba sie caly czas pilnowac i cos cwiczyc. Powodzenia wszystkim! sylvia2@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisica27
Wyspianka ja ciagle walcze;-)od wczoraj robie powtorke diety caly miesiac bo jeszcze 5kg chce schudnac;-) Nasza strona cos zamiera niestey:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyspianka
Kurcze ja tez mam jeszcze 5kg i tak naprawde ciagle jem potrawy z detoxu, czasem dorzuce owoc badz inne warzywko i jakies orzechy,ale to raz w tygodniu nie wiecej. Jestem ciekawa ile schudlam bo na wage nie wchodzilam juz od 01 marca.. Boje sie, bo naprawde sie staram i cwicze,wiec mam nadzieje ze efekt bedzie :) Pozdrawiam Was laski i wracac na forum, musimy sie wspierac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyspianka a duzo cwiczysz?lepsze jest mierzenie w twoim przypadku od wazenia bo jak wiadomo miesnie waza wiecej od tluszczu;-)tak wiec cm w reke i sprawdzaj:-P a ile juz schudlas? Dziewczynki zrobcie sobie stopke z danymi od kiedy jestescie na diecie i ile wazycie:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyspianka
Lisica jutro bede sie wazyc to Wam napisze.. zmierzylam sie kilka dni temu, wiec jeszcze nie sprawdzam bo to chyba za wszesnie. Staram sie cwiczyc 5/6 dni w tygodniu, robie przysiady ( zaczelam od 30,50, 60,70 i tam sobie dokladam) do tego cos na brzuch, rece , nogi i posladki :) Zajmuje mi to gdzies okolo 30min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joart na szczęście nic mi sie nie stalo poważnego.Dostalam lusterkiem w głowę kark i bark wiec potłuczone są.Dwa kręgi mam przestawione ale juz mniej boli.Wiecej sie wystraszylam.Do tego przez ten tydzień zrezygnowałam z diety i zaczynam mmoj detox od poniedzialku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frania.. dobrze ze to nic powazniego! Kibicuje Ci w takim razie od przyszlego tygodnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całe szczęście, że to sie tylko tak skończyło .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki dzis sie mierzylam i lacznie -12cm;-)przydaloby sie jeszcze drugie tyle;-)ale jestem zadowolona;-)Do wakacji mam nadzieje ze dojde do swojej upragnionej wagi,no a potem trzeba rzezbe zrobic hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej się rzeźbić równolegle z dietą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyspianka
weszlam na wage i sie poryczalam.. nic nie schudlam!! 30dkg wiecej niz ostatnio! Cwicze, ale tylko 30min dziennie, przestrzegam diety.. a waga jak widac nie ruszyla... mam jeszcze w sumie okres, sama juz nie wiem o co chodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisica27
Wyspianka nie zalamuj sie waga,moja stoi w miejscu ostatnio ale cm mi spadaja,wiec najlepsze rozwiazanie mierzyc sie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyspianko, nie przejmuj się. Cwiczysz, więc spalasz tłuszcz i rozbudowujesz mięśnie. One są cięższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja waga dziwnie się waha. Wczoraj miałam 49,6 kg a dzisiaj 50,2 kg. Ale jestem przed @ i znów mam problem z toaletą, więc zrozumiałe. Ogółem straciłam ok 19 cm (uda, pas i biodra). Jestem bardzo zadowolona. Od dwóch tygodni jem o 400 kcal więcej niż wcześniej. Od dzisiaj więcej o 100 kcal. Przez te dwa tygodnie waga w zasadzie jest taka sama. (tzn nie przytyłam 1-2 kg w związku z dołożeniem kcal). Ale... mam problem z moim cyklem. Nie jestem w ciąży, to wiem na pewno. Ale powinnam już dostać @ dwa dni temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joart ja dostalam wczesniej i jakos dziwnie krotko,bo jestem przyzwyczajona do 6dni..a tu polowa, co w ogole mi nie przeszkadza :) Nie poddaje sie! Dzisiaj wstalam o 6:20 rano i poszlam pobiegaxc troche, wiem ze jak sie biega na pusty zoladek to wiecej sie spala, 20min i wystarczy bo pozniej mi zawsze slabo i niedobrze :P nie powinien byc to zbyt wyczerujacy bieg. Ukladam nowy plan cwiczen, dokladam to bieganie 3razy w tygodniu plus moje normalne cwiczenia, powinno byc dobrze :) Ps. robie dzisiaj muffinki 80kalorii jedna bez maki, tluszczu i cukru! Zamiast mojej przekaski, bedzie muffinka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyspianko, a co to za muffinki? Dawaj przepis. I nie biegaj z pustym żołądkiem, bo zakłócisz metabolizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z metabolizmem to racja.. ale wiem ze spalam tkanke tluszczowa, mam tabsy na lepsze trawienie,wiec nie mam problemow :) A co do muffinek, wyszly ok, ale sa na bazie platkow owsianych.. szukam innego przepisu :p Ten jest taki sobie, jak zjade cos ciekawego i sprawdzonego to Wam wysle. Muffinki z platkow owsianych (3/4 szkl platkow, jajko, 1 badz 2 lyzki miodu, owoce, mozna dodac orzechow i czego tam sie chce, do pieca na 20-30min) Ps. jest mnostwo przepisow na necie, tyle ze trzeba dorzucic make razowa,a ja akurat nie posiadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyspianka
co tu taka cisza? juz nikt sie nie dietuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisica27
Melduje sie;) Ja nadal dietuje :P robie powtorke calej diety bo trzeba jeszcze schudnac,tylko wczoraj troche nagrzeszylam:/ale za to pocwiczylam prawie godz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joart
Ja tez nagrzeszyłam. We wtorek zjadłam dwa kawałki pizzy, trochę orzeszków w czekoladzie, sushi i poprawiłam colą. Imprezkę miałam i nie mogłam się powstrzymać. Od poniedziałku jestem na stabilizacji, ale ani jednego dnia nie przeprowadziłam jak trzeba. Zawsze coś mi wypada. No i martwi mnie brak @. Kiedyś rozmawiałam z dietetyczką, która powiedziała, ze przy niskim poziomie tłuszczów w organizmie wariują hormony. I to mnie martwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyspianka
Ja juz nawet nie sprawdzam mojej stronki tylko jem wiekszosc z fat burningu i troche ze step. Cwicze wiec na wage poki co jeszcze nie wchodzilam,ale widze po sobie ze schudlam. Bede sie mierzyc w niedziele, wiec dam Wam znac :) Poki co nie zgrzeszylam ani razu :D Podpatruje jedzonko tez od Chodakowskiej, przy cwiczeniach to jest dobra opcja. A te co nagrzeszyly to pokuta i po 200 brzuszkow!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisica27
Wyspianka 200brzuszkow to chyba za malo:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie! Zamierzam od jutra zaczac dietke. Czy cwiczycie? Wykupilam na 10 tyg pakiet. Joart-sluchaj ja tez bardzo chce zeby mi uda schudly powiedz co Ty zrobilas? Czy cwiczylas? Jaki pakiet zamowilas? Dzieki za wszelkie info!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyspianka
Witamy, witamy :) Ja tez cwicze i pierwsze co to wlasnie spadlo mi z ud :) Robie kilka prostych cwiczen plus squat challange czyli przysiady.. zaczelam tak od 30 a wczoraj juz bylam na 100. Stwierdzilam,ze bez sensu jest robic ich tak duzo i dzisiaj dorzucilam sztange z 10kg i zrobilam 60. Po 20 juz czulam sie jakbym zrobila 50 starym stylem. Ja mam to szczescie ze moj chlopak ma takie bejery w domu i mam do nich dostep. Przysiady modeluja posladki i teorytycznie umiesniaja uda..wiec nie wiem czy o taki efekt Wam chodzi. Wpisz sobie cwiczenia na zgrabne nogi i wyskocza Ci przerozne :) Ja ulozylam sobie tak swoj plan i cwicze w sumie 45min przez 6dni w tygodniu i staram sie biegac 2 razy w tyg naczczo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joart
Witam nowa Koleżankę :) Robię ćwiczenia na wewnętrzną stronę ud. Wpisałam do wyszukiwarki i jest w czym wybierać. Wykupiłam dietę na 10 tygodni. Dzisiaj się ważyłam: 49,7 kg. Mimo niestosowania diety. Zaczęłam już na własną rękę kombinować, ale trzymając się mniej więcej zasad z diety. Na dzisiaj planuje krewetki- będę je robić pierwszy raz. Zobaczymy czy mi wyjdą, ponieważ przepadam za owocami morza. A @ dalej nie mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jestem tu nowa. Kupiłam dietę 4 tyg z deklaracją 10 kg mniej. dostałam dietę 1200/1000kcl, a mam75 ma być 65 i 47 wiosen i już widzę że mogę nie podołać. Mam osobowość WRAŻLIWA, ciekawi mnie jakie są wasze osobowości i czy rzeczywiście posiłki dopasowane są do nich. Większość pisze, że chodzi najedzona... cóż ja się tego nie spodziewam. Moje 1 śniadanie to 1 kromka chleba ogórek i sałata + kakałko. zdechnę z głodu. Jak skopiować tę dietę bo ja tępawa jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joart
Witamy. Lewym klawiszem myszki zaznaczasz tekst, klikasz znowu lewym i wybierasz kopiuj. Otwierasz Worda. Znowu lewy przycisk i dajesz wklej. O taką instrukcję ci chodziło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majoxy
Dziewczyny! Wróciłam ale ze spuszczoną głową bo byłam tydzień w delegacji i niestety grzeczna kulinarnie nie byłam :-( a już tak ładnie mi szło... wystarczyło, że raz sięgnęłam po ciasteczko i już po mnie. Od dzisiaj zaczynam na nowo detox, nie wiem czy dobrze robię ale czuję, że potrzebuję się oczyścić po tygodniu szaleństwa. Więc zaczynam tak naprawdę od zera :-( mam nadzieję, że ta nauczka mnie powstrzyma przed kolejnym rzuceniem się na wszystko co słodkie i nie ucieka przede mną ;-) podziwiam wytrwałe i gratuluję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×