Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Joart

Dieta OXY cd

Polecane posty

Gość Joart
Lisico, moja waga sie waha. Raz mam 49.8 raz 49.4. Potem znów 50 kg. Nie sądzę, ze przy 1400 kcal dalej schudnę. Ale tez i nie mam po co. Bo swoje już osiagnełam. Martwię sie jednak o jojo. Te 1400 kcal nie powala. Dzisiaj mialam w kazdym posilku jogurt lub kefir. Na obiad kalafior, na kolacje brokuly. Monotonia, ktora juz meczy. Na fasolkę nie mogę juz patrzeć. Nie ma szans na to by utrzymac wagę i wrocic do dawnego jedzenia. Ja nie jadlam niezdrowo. Ale teraz to wszystko jest tak jałowe, nabialowe i nudne, ze sama odmiana na inne produkky spowoduje tycie. Nie wiem jakie menu otrzymali ci, co piszą, ze wszystko smaczne i jedzą do syta. Na szczescie nie mam zawrotow glowy, jednak jutro zaczyna się balance i moze byc powtorka z rozrywki. Poniewaz w pracy moge jesc tylko przekaski poranne i wieczorne to od 8 do 16 bede na samych owocach. I to w malych ilosciach. Zobaczymy co będzie na stabilizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisica27
Ja rowniez nie moge patrzec juz na fasolke,kalafiora i cukinie:/ Niestety musze diete przedluzyc bo jeszcze 5kg chce zglubic i nie wiem czy kupic od nich czy poprostu zrobic sobie powtorke 4tyg a dopiero pozniej stabilizacje ktora mam wykupiona. Waga fajnie na poczatku mi spadala a teraz to wydaje mi sie ze ogranizm juz przywykl do tego 1000kalorii i jak wroce do normalnego jedzenia to bedzie efekt jojo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WyspiankaUK
dziewczyny skusilam sie na nowa oxy.. bo stwierdzialam ze chce zobaczyc czy moze bedzie bardziej dopasowana niz stara dieta ktora juz mam.. Jestem strasznie zawiedziona! myslalam ze to bedzie test zywieniowy i dopasowany do mnie, a tu same wymysly.. ;( watpie ze bede z niej korzystac..ehh Mozna do nich napisac, zeby jakos to zmienili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WyspiankaUK a co bys chciala zmienic?mi akurat bardziej odpowiada nowa oxy od starej. Ja jestem z Kielc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WyspiankaUK
Hej.. tzn myslalam ze to bedzie wywiad indywidualny.. i dopasowany do stylu zycia itp przeliczylam sie :( Nie potrzebnie kupowalam, wole zostac przy starej wersji.. Jest jakas opcja kontaktu z nimi? Moze sie jeszcze wycowac czy juz za pozno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupujac diete dostajesz dostep do strony oxy.Na samym dole masz ikonke kontak i przez to mozesz sie z nimi skontaktowac,chociaz watpie ze da rade sie teraz wycofac niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WyspiankaUK
Dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majoxy
Wyspianka a na ile dni kupiłaś dietę? Możemy porównać jadłospisy i zobaczymy czy się różnią czy mają schemat jednakowy dla każdego. Wtedy to nie byłoby fair z ich strony bo twierdzą, że jest dobierany do osobowości po wyniku testu> Ja mam na 84 dni. Aha, no i ja czytałam, że co kilka dni będę otrzymywała na telefon lub maila jakieś motywacje, porady itp. ale jak do tej pory nie otrzymałam NIC przez dwa tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joart
Majoxy, ja nie dostałam nic przez 7 tygodni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisica27
Ja rowniez nic nie dostalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majoxy
Czyli piszą tak tylko w ramach reklamy... Chyba dzisiaj zadzwonię i zapytam czemu nie wysyłają skoro obiecują. Zawsze to jakiś zastrzyk motywacji który mógłby pomóc w chwili słabości. Ja zgodnie z planem zaczęłam ćwiczyć, w piątek ważenie i jestem cholernie ciekawa jaka cyferka wyskoczy ;-) 3majmy się!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majoxy
aha i możecie podpowiedzieć jak utworzyć tę stopkę z datą i kilogramami pod swoimi postami żeby było widać moje postępy lub porażki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WyspiankaUK
Majoxy ja wykupilam na miesiac i cale szczescie! cos tam sobie powymienialam ale i tak ciagle korzystam z przepisow starej diety z fat burning.. kurcze ja nie lubie fasoli i bobu... Albo wymyslaja z tymi rybami, ja kupuje makrele i lososia.. wiem ze niby wiecej tluszczu maja ale ja smierdzacych ryb nie lubie ;) dziewczyny do tego cwicze! dupa i nogi tak mnie bola, ale dzieki temu wiem ze daje z siebie wszystko! Jesli ktos chce porownac diety albo popisac to macie do mnie maila kamika7@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frania78
Ja dwa dni bylam bez diety Maly miał urodziny i bylam przykuta do łóżka zwgl na tej mój chory jregoslup.Dopiero dzis zaczelam oxy i powiem wam ze u mnie zero motywacji i chęci..Slabe efekty i dużo wyrzeczeń :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joart
Dzisiaj przeglądałam menu stabilizacji. Nie powiem, ciekawe. Ale ilosc kalorii oscyluje w ok. 1900. To chyba za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frania nie lam sie tylko stosuj diete dalej.Nie mozemy sie zniechecac!A powiedz mi czy duzo pijesz?? Majoxy stopke utworzysz edytujac profil:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WyspiankaUK
no wlasnie laski pijecie ponad 2litry??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyspianka u mnie to roznie bywa,ale staram sie wypijacchociaz 4duze kubki zielonej herbaty,do tego wypijam 2kawki i czasem cos tam wody zlape;-)jak nie pilam tyle to waga mi stala a nawet rosla,dlatego pic musimy duzo;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyspianka
Ja wypilam min 1,5l wody plus herbarta..ale ostanio cos mi zielona niepodchodzi, za to czerwona owszem :) W sumie obydwie sa dobre podczas odchudzania i nie tylko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmawiałam z dietetyczką. Zmieniono mi etap stabilizacji na 1500 kcal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj trochę przegielam. Przyjechała tesciowa i przywiozła najlepsze ciasto marchewkowe na świecie. Zjadlam dwa giga kawałki . I do tego polewa czekoladowa. Plus garść rodzynek. Widac, ze zbliżają się "te" dni, bo mam mega apetyt na slodycze. Odpuściłam kolacje, ale i tak przeholowałam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joart nie przejmuj sie bo i tak osiagnelas wage jaka chcialas:P a przytyc od tego na pewno nie przytyjesz;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyspianka
dokladnie! najwazniejsze zeby utrzymac pozniej ta nasza wage idealna ;) ja po skonczeniu diety, tez nie zawaham sie zjesc kawalka ciasta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ja od dzis robie powtorke calego miesiaca bo jeszcze musze schudnac chociaz 5kg,a sensu nie ma kupowac od nich zbowu diety bo dostane to samo co mam.Stabilizacje sobie skopiowalam i po tym miesiacu zaczne ja stosowac;-) Dziewczyny jak sie w ogole czujecie?zauwazacie jakies spadki wagi badz cm?;-)mnie maz zabral na mega zakupy to juz wszystko zaczyna na mnie wisiec;-)oczywiscie kupilam rzeczy bardzo opiete co by znowu nie musiec zmieniac garderowy za miesiac;-)Oj jaka ja jestem szczesliwa;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ściema i naciąganie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joart
U mnie cm spadają. Mam 52,5 cm w udach- a było pierwotnie 57,5. Te 5 cm naprawdę robią różnicę. staram się co drugi dzień ćwiczyć na wewnętrzną stronę ud, ale tak aż do bólu. I są efekty. Od maja mam zamiar chodzić na siłownię, aby przed wakacjami wyrzeźbić mięśnie. Wcześniej niestety nie dam rady- mam za dużo pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow Joart a co ty za cw robisz na te uda?bo mi tylko nie cale 3cm spadlo z ud:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wynalazłam ćwiczenia w intrenecie. Wpisałam w wyszukiwarkę. Pełno tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pije herbaty zielone i zwykle wody wcale.Do tego wczoraj trzasnal mnie autobus mzk i znów bez diety w ogóle bez niczego w szpitalu.Juz jestem w domu i musze od jutra od nowa detox robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franiu78, ale straszysz. Mam nadzieję, że nic Ci się nie stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×