Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Joart

Dieta OXY cd

Polecane posty

Gość joart
Hej. Uda schudly dzięki diecie. Sporadycznie wykonywałam ćwiczenia na wewnętrzną stronę ud. Korzystając z okazji, że jestem na forum życzę Wam spokojnych i wesołych Świąt Wielkiej Nocy i wielu łask Bożych. A te slodycze, które zjemy niech wejdą nam w cycki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joart piekne zyczenia! Ja rowniez zycze wszystkim smacznego jajka! ( bialka z jajka) wracajac do rozmow na temat szczuplych ud, najpierw trzeba zzucic tkanke tluszczowa poprzez. diete, cwiczenia tez oczywiscie, byle nie za duzo bo bedzie sie tkanka miesniowa robila i bede wieksze ;) najlepiej sobie pobiegac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyspianka a orbitrek na uda dobry bedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, napewno pomoze, ale jest duzo fajnych cwiczen na uda i posladki, sama robie i widac roznice ;) suma zgubionych cm w 5 tygodni to 18cm ;) ostatni tydzien nie cwiczylam bo mnie przeziebienie bralo, jutro wstaje rano i biegne!!! pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joart
No i jest...1 kg więcej. ..eh te święta. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisica27
Ja sobie tak pofolgowalam ze pewnie na plusie ze 3kg:( Ale nie zalamuje sie od jutra staram sie walczyc dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny ja byłam na oxy i niestety rezultaty mizerne straszliwie - zrezygnowałam bo dieta cholernie czasochłonna i jeszcze nerki zaczęły mi się skarżyć. No i zaczęłam czytać i z tego co wyczytałam to nie jest tak pięknie i kolorowo - niestety wiele skutków ubocznych i dolegliwości (osłabienia, problemy z przemianą materii, zatrzymanie wody itp) jak i to że niektóre osoby poprostu tyły zamiast chudnąć. A jak chce się coś negatywnego o diecie napisac to posty sa usuwane - zastanawiające... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu,my jestesmy na diecie i efekty sa fajne;-)chociaz mogly byc lepsze:-P to tez na pewno zalezy od ogranizmu. Dziwie sie ze mialas problemy z nerkami bo ja od bardzo dawna mam problem z nimi i nic mnie nie boli ani nic z tych rzeczy.Moxe poprostu za malo plynow pilas,a tyc na diecie ok 1000 kalorii to wrecz nie mozliwe.No ale kazdy ma prawo wyrazic swoja opinie;-) Dziewczeta a wy jak t?nic nie piszecie,czyzhy swieta wasbtak pochlonely;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dolo nic cie nie boli..nerki ? Ja tez dostal ta diete chcialam od 10.04 ja zaczac ale boje sie o nerki. Dziewczyny napiszcie czy u Was ok ze zdrowiem i wogole cos malo piszecie . Nie jestescie juz ma diecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski, u mnie nie bylo zadnych problemow z nerkami, jedynie pierwsze 3dni czulam sie slabo, a pozniej juz przywyklam. schudlam 4kg a teraz jestem poprostu na zdrowym odzywianiu ;) Nie chudne ostatnio bo jestem przeziebiona wiec nie cwiczylam i przez swieta zjadlam kawalki ciasta, jak my wszystkie! Uwazam ze wystarczy zrobic jakis detox na poczatek plus fat burning i pozniej po prostu dobrze sie odzywiac plus ruch. Siedzialam na tych wszystkich stronkach i ulozylam sobie takie tygodniowe menu co bede jadla i pilnuje 5 posilkow. Lubie tyg jadlospis ze starego fat burningu ma ktorym najwiecej schudlam i bede wlasnie do jak niego wracac. Trzeba sluchac potrzeb wlasnego ciala i tez nie jesc na sile czegos czego nie lubimy tylko dlatego ze jest w menu. Ja np jem rybe 2 razy w tyg, piersi z kurczaka, raz na jakis czas maly schab i duzo salaty, warzyw, do tego dorzucam fete, mozarelle, awodako itp jak ktos chce to moge Wam napisac wiecej ;) Pozdawiam! nie poddajemy sie! ps. kawalek ciasta zamiencie na gorzka czekolade!! syci i pozniej nie chce sie jesc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dolo
Kończę ostatni etap diety nic mi nie dolega jest ok Początki były trudne ale głównie z powodu systematyczności posiłków i ograniczenia podjadania ale jak mówią chcesz być piękna to cierp .Z tym cierpieniem to żart ostatni tydzień trochę zaniedbałam dietę świąteczne frykasy zwyciężyły nad dietą i moim rozsądkiem ale od przyszłego tygodnia znowu zaczynam .Mam nadzieję że tym razem wytrwam .Muszę .Przecież lato tuż tuż.Laski musimy wyglądać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joart
Dziewczyny, od 15 kwietnia do 17 maja na facebooku rusza akcja "Smukłe uda to się uda.." Biorę udział ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam nowa oxy jak cos to anka80-80@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisica27
Hej kochane:-* Od ponad 3tyg robilam powtorke swojej diety i niestety kg nie chcialy spadac,dlatego zaryzykowalam i kupilam znowu diete na rok za 49zl i musze wam powiedziec ze po tyg diety znowu sa spadki;-)Cwiczenia narazie odpuszczam bo brzuch mi sie zaczol rovic taki jakis odstajacy bo jak wyczytalam miesnie mi sie rozbudowuja a tkanka nie spala,tak wiec pierw schudne jeszcze 5kg i wtedy zaczynam sie rzezbic;-) A wam jak tam idzie?mam nadzieje ze dajecie rade;-)Joart jak twoja waga?stoi w miejscu czy cos przybierasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej mam pytanko czy ktoś jest chetny podzielic się najnowszą wersją oxy ja posiadam dwie starsze wersje bez fazy stabilizacji ja cos to piszcie katrina30@op.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Waracam na oxy po przerwie. Mam nadzieje chudnąć dalej :) Utrzymałam wagę i to mnie cieszy . Ale waga nadal mocno za duża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bład w adresie katarina30@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jak juz pisałam wczesniej jako gość mam dwie starsze wersje oxy. Powiem szczerze ze ich jadłospis mi sie troche przejadł i jestem ciekawa jak wyglada jadłospis tej najnowszej wersji. jak ktoś chętny do podzielenia sie to moge wysłac te srtarsze wersje.mój meil to: katarina30@op.pl Forum czytam od jakiegoś czasu ale jakoś nie pisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarina30 a jaka masz wage i ile chcesz schudnac?duzo ci zlecialo na starej wersji?dla mnie ta pierwsza nie jest do wykonania(za duzo plynow na raz do wypicia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja waga to 75 kg ogólnie schudła 10kg od stycznia oczywiścia zaliczyłam po drodze wiele wpadek. bywało tak ze sobie odpuszczałam diete nawet przez tydzień no i oczywiscie świąteczne ucztowanie. dlatego rezultat prze 4,5 miesiąca tylko 10kg chce schudnąć kolejne 10 kg przy moim wzroście 160cm waga 78kg to oczywiscie za dużo. jak by sie udało tonawet bym chciała ważyc 60kg. Wiosna przyszła w postanowiłam sie ostro zabrac za siebie. Ja stosowałam tylko wersje z trzema fazami to pierwszą bo tylko ja kupiłam. Wersje z czterema fazami mam od znajomej ale jak dlamnie jest zbyt kaloryczna. Tą moją wersje troche katowałam i powiem szczerze już mi sie troche znudziły te przepisy. Bede zaglądać na forum zawsze to razniej. I oczywiscie postaram sie udzielać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ci moge moja wyslac co kupowalam w styczniu tylko nie wiem czy ok1000 kalorii nie bedzie za malo dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lisica przeszlad cala nowa oxy czy tylko jakis etap? Mam i ja nowa i boje sie ze nie dam rady. Powiedz czy oprocz kg polecialy Ci cm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu przeszlam cala,niestety nie spadlo mi tyle kg ile niby mialo,teraz wykupilam roczny dostep do diety i znowu widze spadki wagi;-)cm tez mi spadly wiec dasz rade na pewno;-)trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam teraz juz moge ją otworzyć.Dziekuje Poczytam ją sobie wieczorem ale juz na pierwszy rzut oka widać ze sie sporo różni. Jak potrzebujesz tych starszych wersji to daj znać to ci wyśle pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisica27
Jak bedziesz miala chwilke to mozesz mi wyslac i sobie je zobacze,chociaz teraz jestem znowu na nowej tylko teraz na rok sobie wykupilam dostep i widze ze znowu mi waga fajnie leci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam coś takiego to dla osób co nigdy nie ogarną co to jest dieta z deficytem kalorycznym i są zbyt tępi żeby liczyć Kcal www.limvena.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×