Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Joart

Dieta OXY cd

Polecane posty

Witam ja jeszcze do końca tygodnia na starej diecie a od poniedziałku zaczynam nowa. Przez 3 dni spadło 1,5 kg woem ze to pewnie woda ale jak widac taki wynik to jest motywacja do dalszego działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarina30 ladny spadek;-)ja na nowej po 1tyg spadlam prawie 3kg,pozniej 1 kg tygodniowo.Nie zniechecaj sie jak bedziesz miala wzrost wagi bo ja tez tak mialam,ale zaraz to wszystko znowu spadalo;-)trzymam kciuki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie Lisica chcialam cie zapytac bo w pozniejszych etapach jest i kasza dodawana do obiadu np . Nie tylas jak wiecej wegli bylo? Mialas diete na 12tyg czy krocej? Dziewczyny piszcie tutaj bo ja tez ja zaczne wiec bedzie nam razniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lisica a teraz ile wazysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz waze 56,5kg. Tyłam jak bylam na fazie fb,ale pozniej to spadalo.Jak pisalam do dietetykow oxy to pisali ze to normalnie i nie trzeba zmniejszac kalorycznosci bo i tak jest bardzo niska (ok 1000kalorii)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mialas diete na ile tyg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cwiczylas cos? Jejku dalas mi motywacje teraz. Ja waze 61.5. Bardzo bym chciala do 52 schudnac. I tak sie ociagam. A juz patrzec nie moge na siebie. Ja mam na 12tyg. Musze sie w koncu zmobilizowac. A wszystkie posilki jadlas? Bo ja pracuje i nie wiem jak to wszystko polaczyc ze soba. Bede ci wdzieczna xa kazda odp A ten koktail zurawinowy pilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cwiczylas cos? Jejku dalas mi motywacje teraz. Ja waze 61.5. Bardzo bym chciala do 52 schudnac. I tak sie ociagam. A juz patrzec nie moge na siebie. Ja mam na 12tyg. Musze sie w koncu zmobilizowac. A wszystkie posilki jadlas? Bo ja pracuje i nie wiem jak to wszystko polaczyc ze soba. Bede ci wdzieczna xa kazda odp A ten koktail zurawinowy pilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I przyznaje sie bez bicia ze zdazalo mi sie grzeszyc:-(ale i tak spadki wagi byly;-)mysle ze gdybym nie pofjadala to spadlo by to 10kg a tak to tylko 7,5kg.Teraz tak jak jiz pisalam wykupilam roczny dostep i bede sie trzymac sumiennie,bo oponki trzeba zrzucic;-)Gosciu wpisuj swoje imie obok goscia zebysmy wiedzialy z kim piszemy:-P a tak w ogole skad nowe dziewczyny jestescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na 12tyg mialam diete.Czasem zdazalo mi sie pocwiczyc ale na poczatku diety nie mialam sily na cwiczenia,pozniej lenistwo no i teraz zaczelam cwiczyc pilates z chodakowska.Posilki staralam sie zjadac wszystkie choc czasem nie bylo czasu gotowac wiec staralam sie zjesc cos na szybko w taliej samej kalorycznosci.Co do koktajlu zurawinowego to nie moglam go wypic na poczatku.Teraz po konsultacji z oxy robie go calkiem inaczej.Kochana to mamy taki sam cel 52kg;-)oh marze o takiej wadze:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja motywacja spada.. od wczoraj znowu dietuje. Nie podjadam, pije wode, trzymam sie jakos, ale za cholere nie moge wziac sie za cwiczenia.. Cieplo sie robi juz widac laski sie rozbieraja a tu jeszcze 5kg do zrzucenia.. Moja motywacjo..gdzie sie podzialas :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyspianka podnos 4litery i do cwiczen,bo my na wakacje bedziemy laski a ty nie:-P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kacha
Lisica powiedz prosze jak robisz ten koktail z zurawiny? Ten gosc to ja Kacha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacha zamiast kefiru daje pol szklanki maslanki badz jogurtu naturalnego do tego cwiartka banana no i otreby i zurawinka;-)zurawinke kupuje na wage nie jest taka wysuszona i jest fajnie kwasna a nie tak slodka jak kupowalam kiedys pakowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyspianka
Lisica27 uda sa ok, w sumie cm spadly, ale najlepiej wyglada po nich pupa ;) zabieram sie do roboty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyspianka ja tez bym porobila przysiady ale u mnie to strasznie dziala na rozros ud:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki znowu cos ucichlyscie:-(ja jestem teraz na fazie fb i standardowo widze wzrost wagi,ale nie zalamuje sie bo wiem ze to spadnie;-)cwiczenia dzis odpuscilam bo cos strasznie mnie glowa boli:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joart
Hej, dawno nie pisałam, ale czytam Wasze posty. Moja waga trochę się waha. Ostatnio miałam @, więc nieco poszła w górę. Ale i tak koleżanka w pracy powiedziała, ze jestem wręcz chuda. No i dobrze. Mogę być chuda. To chyba największy komplement, jeśli ktoś takie coś mówi z przekąsem :) Zaczęłam ćwiczyć ok. 1 godz dziennie. Trochę z tego programu na fb trochę pilatesa. Dzięki Lisico na namiary na Chodakowską. W domu mam sporo płyt z ćwiczeniami, więc będę je stosować wymiennie, żeby się nie znudziło. Pilates i streaching to moje ulubione ćwiczenia, gdyż nie lubię podskoków, wymachów itp. Wolę statecznie :) A z dietą bywa różnie: moje grzeszki to ciasto marchewkowe, domowe pierogi, kluski leniwe....i domowa kiełbasa.... kurcze. Jakoś nie mogę się przemóc, by stosować dania z OXY. Jedyne co stosuję to kefir z mrożonymi owocami, żurawiną i rodzynkami. To biorę do pracy na drugie śniadanie. Do tego kromka chlebka. No i bakłażany- mogę je jeść w każdych ilościach. Uwielbiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane zamowilam dzisiaj tabletki po ktorych moja znajoma schudla 5kg w miesiac bez diety,ciekawe jak na mnie zadzialaja z dieta;-)jak zobacze efekty to wam dam namiar jesli oczywiscie bedziecie chcialy.Jedyna wada to to ze nie sa tanie:/mam nadzieje ze nie bede zalowala tego zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma takich specyfików,żeby wszystkim pomogły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joart, fajnie ze sie odezwalas ;) lisica27 daj znac co to za specyfik, ja w sumie juz sie nastawilam na zdrowe jedzenie, ale teraz znowu jestem na redukcji, kg w dol przez 4dni ;) Jak juz bede zadowolona z mojej wagi wtedy bede sobie pozwalac na male grzeszki ale zostaje przy 5 posilkach, lepiej sie czuje, jakos tak lekko ;) Pozdawiam xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyspianla jest to extrakt z pieprzu i guarany,kupilam to tylko dlatego ze na moja kolezanke zadzialalo;-)duzo cm jej zlecialo wiec pomyslalam czemu by nie sprobowac dolaczyc to do diety i cwiczen;-)jak tylko zaczne brac to napisze jak to dziala;-)Joart chudzielcu odzywaj sie czasem do nas;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joart
Lisico, czyżby to piperyna? Daj znać jak działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hashimoto
Cześć dziewczyny, Jestem na oxy 6 dzień. Spadło mi jedynie 1.5 kg. Nic nie podjadam, nic nie oszukuje ☺. Mam rozpisana dietę na 1000 kalorii co wydaje mi się mega mało. Mam jeszcze 9 do zrzucenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×