Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Joart

Dieta OXY cd

Polecane posty

Ja jem więcej niż 1000 kcal i nie tyję. Przybył mi niecały 1 kg ale w zasadzie waga sie waha i są dni, że jest poniżej 50 kg. Z cwiczeniami u mnie slabo. Wracam z pracy padnięta i marzę o tym by paść przed telewizorem i miec wszystko w nosie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa_Żyrafa
Hej dziewczyny, skończyłam pierwszy tydzień Oxy. Dietkę mam ustawioną na +-1200 kcal i po pierwszym tygodniu zeszło prawie 3kg... Czy to możliwe? Wiem, że część z tego to woda i tak dalej, ale nadal byłam miło zaskoczona, tylko nie wiem czy mi teraz waga nie zatrzyma się. Docelowo chciałam 5kg, ale może warto te oczekiwania zrewidować i zwiększyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa_Żyrafa mi rowniez po pierwszym tyg spadlo prawie 3 kg wiec jest to normalne i mozliwe poniewaz pozbylas sie wody;)pozniej waga bedzie spadac wolniej ok.1kg tyg wiec sie nie martw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hashimoto
Jestem ciągle zmęczona na tej diecie i nie jestem w stanie wchłaniac takich ilości białka /mięsa. Żołądek się buntuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mięsa mialam malo, ale nabialu dużo i też nie dawałam rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hashimoto
Mam doła jakiegoś. Dawajcie info jak z tą piperyną. Jakie efekty? Musze przyspieszyć ten cały temat chudniecia, bo jak pomyślę ile ciast i ciastek i bułek i w ogóle mnie ominęło przez te 2 tygodnie dla tego efektu niewidocznego. .... smutno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hashimoto bez dolowania mi tu prosze,ja efekty zobaczylam po 3-cim tygodniuwiec prosze mi sie nie zniechecac tylko walczyc dalej.A jesli chodzi o piperine to jaka narazie zauwazylam ze zwiekszyla sie ilosc konferencji;-)poczekajmy az wybiore cale opakowanie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hashimoto
Lisico Dzięki za słowa otuchy ☺może to ta durna pogoda dziś tez na mnie wpłynęła. ... cały dzień czekałam na burzę. Diety nie przerywam. ... czekam co ten 3 tydzień przyniesie. Znowu mierzył am spodnie wszystkie po kolei. No i nie da się. ... po ciąży kg juz wróciły do stanu tuż przed ( tez było ich więcej bo brałam leki od których puchlam ) ale sylwetka jakąś niewymiarowa. Nie da się. Kiedy kończysz opakowanie piperyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady Q
Hej dziewczyny, mam takie pytanie: ile ogólnie pijecie dziennie? Bo ja mam straszny problem zeby sie zmusic do picia a to podobno pomaga dodatkowo schudnąć. Szybszy metabolizm itd. Ja pij***ardzo malo, nawet sciagnelam jakas aplikacje przypominajaca o piciu, ale mnie denerwowala i ja od razu skasowalam. Nie wiem jak wyrobic w sobie ten nawyk siegania po wode ;( te zalecane 2 litry dziennie to dla mnie brzmi bardzo nierealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady Q znam ten bol,sproboj tak jak ja zrobic rano duzy dzbanek zielonej herbaty i postaw go na widoku wtedy bedziesz pamietala ze musisz pic;-)jak nie pasuje ci herbata to np woda z cytryna i mieta lub woda z pomarancza;-)do tego butelke z woda przy lozku,przed zasnieciem wypij troche i po przebudzeniu rowniez.Ja czasem wypijam ponad 2l a czasem tylko np 2 kawy przez caly dzien;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hashimoto
Ja tego nie liczę, ale jak się skupię to mi wychodzi : 1 szklanka wody rano do tabletki 1 kawa 1 herbata Na spacerze mala woda 500 ml lub 1 herbata Kolejna herbata jak wrócę do domu Szklanka wody przed snem. Powinnam cos gdzieś jeszcze upchnac. Moja szklanka ma 200 ml. Czyli 2 litry to nie są. Ale czasem jeszcze lampka wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hashimoto musimy cos zrobic zeby wiecej pic,ja podziwiam moja kolezanke bo ona potrafi wypic 4l dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa_Żyrafa
Lisiczka dzięki za odp. Moja koleżanka schudła w pierwszym tygodniu oxy 3 kg a potem tygodniowe prawie 2kg, ale ona troszkę więcej do zgubienia miała ;) Tak czy inaczej to są bardzo fajne liczby, więc po prostu emocje we mnie jak nigdy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hashimoto
Lisico, Ja jutro stawiam dzban. Siedzę cały dzień w domu wiec będę go oprozniac mam nadzieję. Oby nie tak jak czasem..... czuli na koniec dnia "jejujeju nic nie piłam muszę nadrobić " po takim czymś tylko nocne sikanie . Jutro teściowa ma wziąć mojego syna na spacer.... ale czy to wyjdzie? To nie częsta sprawa. Marze o tym by jutro było -3kg. To by było już coś ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hashimoto
Lisico, Ja jutro stawiam dzban. Siedzę cały dzień w domu wiec będę go oprozniac mam nadzieję. Oby nie tak jak czasem..... czuli na koniec dnia "jejujeju nic nie piłam muszę nadrobić " po takim czymś tylko nocne sikanie . Jutro teściowa ma wziąć mojego syna na spacer.... ale czy to wyjdzie? To nie częsta sprawa. Marze o tym by jutro było -3kg. To by było już coś ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hashimoto
P.s. Waga nie spada. Tylko znowu wraca. ... bilans -2.2. A wczoraj było o pół kg lepiej. ... wczorajsze menu.... glodowe śniadanie jogurt I garstka orzechów, podwieczorek znowu garstka orzechów, zupa z groszku i ziemniak z serem białym. Obiecałam sobie te 4 tyg wytrzymać ale jak to się nie ruszy to będę chyba żałować. Jeszcze tylko brakuje jojo z naddatkiem ☺ Ta dieta miała być szybka. A u mnie jest mozolne i glodowa. Całuję Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowieprzedewszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2013 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem naprawdę co ma ilość kalorii (jeżeli jest dobrze dopasowana) do "odwitamizowania". Zresztą chyba zły wątek na taki temat, skoro rozmawiamy tutaj o diecie, która jest indywidualnie rozpisywana pod potrzeby określonej jednostki. Dodatkowo przy takim zróżnicowaniu produktów jaki jest w Oxy, o brak niezbędnych witamin i minerałów bym się nie obawiała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joart
Właśnie mam napad na czekoladę. Jejku co się dzieje. Mdli mnie już a chcę jeszcze. Macie sprawdzone sposoby na takie ataki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hashimoto
Joart, Nawcinalas się jej? Ja znam te akcje. Mogę pake biszkoptow zjeść ale juz dawno dawno nie. I rady na to nie mam żadnej. Jedyna może taka aby nie mieć w domu nic słodkiego i nie kupować. Ale co to za rada ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hashimoto jak tam dzban wypity?;-)ja dzis dalam ciala okropnie;/eh ale jutro biore sie w garsc i wracam na ziemie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze mam napady głodu. Wcześniej. czekolada, a na kolację solidna porcja grillowanej kiełbasy . Do tego mnóstwo sałatki. Nie wiem czy teraz organizm nie próbuje nadgonic to co stracił podczas głodówki. Muszę się pilnować, bo czuję się non stop głodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joart ja tez mam tak czasem np wczoraj zjadlam 3kawaly pizzy a pare godz przed tym kebaba,do tego czekolada;/miejmy nadzieje ze to chwilowe napady glodu;-)od dzis bez grzechu;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyspianka
dziewczyny jak ja mam taki napad, mowie sobie : ej chwileczke lalunia, a calą tą Twoją diete ma teraz 'cos' trafic bo Ty masz ochote na lody! Tyle wyrzeczen i staran?co to to nie! I robie wtedy herbate :) A co to pilnowania picia wody, ja mam taki sposob ze zawsze pije pol h przed posilkiem i pol h po posilku ( chodzi mi o te glowne sniadanie, obiad i kolacja) wiec tu wychodzi juz 6 szkl i do tego zawsze gdzies znajde miejsce na kawe zbozowa i herbaty. Ja np nie lubie zimnej wody, wiec robie sobie ja ciepla z cytryna i wtedy daje rade ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzis wypilam juz 1,5l herbatki zielonej:-P i jeszcze mam zamiar literka wypic;-)zaczelamwlewac picie w kufel do piwka i jakos czybciej mi to idzie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady Q i jak tam waga spada z piperina?ja narazie nie widze wiekszego spadku wagi ale powoli zauwazam roznice w wygladzie skory i cm mi zaczynaja znowu spadac;-)a na samej diecie to wygladalo tak ze 1cm spadal co ok2-3tyg diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hashimoto
Lisiczko, Dzban jak stoi od rana to jakoś się sam wypija☺ z tym jest ok. A napisz cos więcej o spadających cm po piperynie pls. Ja wczoraj na kolację miałam świadomie 3 kawałki pizzy domowej roboty z mąki pelnoziarnistej. ... ależ ona mi smakowała ☺ tak się po niej poczułam blogo ze id razu poszłam spać ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hashimoto po tyg stosowania spadl mi 1cm z talii i1cm z brzucha.Poczekajmy kolejny tydzi zobaczymy jak dalej bedzie szlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×