Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Joart

Dieta OXY cd

Polecane posty

Hashimoto szkoda ze oxy na ciebie nie dziala:-(moze powinnas zmienic lekarza skoro ten wypisuje tylko recepty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hashimoto
Oh Lisiczko ilu ja ich już miałam. Każdy cos tam sprawdzi najchętniej tylko tsh czasem jeszcze cos i zapodaj hormon i nara jak potem wyników normie to nic nie rozkminiaja. .. Nie chcą leczyć dietą a ja zawsze czułam podskórnie, że samym jedzeniem można wiele wyleczyć. Np na przeziębienie biorę takie ilości czosnku, że aż mnie brzuch boli. No i wtedy 3 dni i z reguły po wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeziębienie vit. C można leczyć - tylko bardzo dużą iloscią:) mniej brzuch boli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joart
Hashimoto, tak jak pisałam wcześniej mój mąż ma tą samą chorobę. Zrobił sobie badania czy jest uczulony na gluten, ale wynik wyszedł negatywnie. Uważam, że cały ten szał z dieta glutenową to jeden pic na wodę. Może mój maż ma inną odmianę tej choroby, bo wcześniej to faktycznie przytył ale teraz jest chudy. Bierze Euthyrox 100.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha i jeszcze jedno, Hashimoto się nie wyleczy. Trzeba z nią żyć i tyle. i nie przejmuj się nowotworem. To nie tak, że zaraz zachorujesz. Poza tym, jeśli już mówimy o nowotworach to nowotwór tarczycy jest najłagodniejszy. Wiem co mówię, bo moja przyszła szwagierka ten temat przechodziła dwa lata temu. Temat tarczycy w mojej rodzinie jest na topie :) A co do wagi... może jesteś przed @. Mi zawsze waga w tym czasie skacze przynajmniej o 1 kg w górę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski:)zyjecie?chudniecie?ja juz nie jestem na scislej diecie oxy staram sie jesc zdrowo i duzo pic,wspomagam sie cwiczeniami i poperinka;)za niecale 2tyg koncze opakowanie piperiny i zobaczymy jak to bedzie wygladac;) Powiedzcue mi czy macie jakis sprawdzony balsam badz serum wyszczuplajaco ujedrniajacy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze jedno,czy ktoras z was probowala cwiczyc tabate z garysia na yt??Ja po 8min nie wiam jak sie nazywam hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady Q
Lisica ja ćwiczyłam tabate ale z kanałem jakimś na yt "rusz sie". Powiem ci, że ciężkooo. 13.30 min to trwa, ale wiele razy musialam maszerowac zamiast cwicztc bo bym nie wydolila, nogi mi po prostu odmawialy posluszenstwa :P Co do glutenu, moja bliska kolezanka nie moze bo jest uczulona i wiele razy mialam okazje sprobowac jej obiadkow i jakichs deserkow, to powiem wam, że całkiem niezle to smakuje. Najgorsze chyba tylko to kombinowanie czego mozna uzyc a czego nie itd. No i ja osobiscie uszek z barszczem chyba bym nie mogla sobie odpuscic, a ona np nie mogla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie trzeba miec uczulenia na gluten, żeby powodował on szkody w organiźmie, w sensie - niekoniecznie to wyjdzie w badani na Hashimoto czy nawet celiaklię, a choroba jest i organizm źle reaguje. Nie bagatelizowałabym diety, skoro jest ważna dla utrzymania wagi to dlaczego nie dla zdrowia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:)ja dzis nie moglam z lozka wstac takie mam zakwasy po tej tabacie;)kurcze jestem tak podjarana ze mam w koncu zakwasy ze chcialabym codziennie ja cwiczyc a niestety nie wolno;(w koncu czuje ze cos sie dzieje z moimi miesniami;)A moj maz chodzi za mna i powtarza ze jak chce wygladac jak kotka to najpierwmusze sie spocic jak swinka hehe czubek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to sie jakos nie moge zmobilizowac do takich cwiczen w domu, ale nadal robie swoje przysiady, brzuszki itp. jakos zbyt duze tempo dla mnie.. ehh pozdrawiam i milego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny nie ma co się przemęczać!! Koleżanka poleciła mi African Mango!! w 100 % naturalny suplement diety. 3 tygodnie i prawie 10 kilo i to bez wyrzeczeń usmiech.gif Na prawdę polecam wszystkim kobietom które chcą zrzucić parę kilo usmiech.gif http://nplink.net/BOxuJOW8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zdecydowanie nie polecam tego african mango gosciu.Strata pieniedzy.Widze ze reklame robisz:) Wyspianka to zaledwie 13min wysilku,chociaz sa tez 4minutowe sprobuj a zobaczysz jak ci sie nogi po treningu beda trzesly;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lisica masz racje, sama tak sie wczesniej motywowalam, a teraz mam trudny okres w zyciu i jakos opadam z sil i pozytywnego myslenia.. dobrze ze chociaz kg spadaja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Wyspianka,wiecej usmiechu i pozytywnego myslenia.Wszystko zalezy od nas i naszego nastawienia.Prosze o ladny usmiech:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lisica jak efekty po piperinie i gdzie ja kupowalas. Widzialam na Allegro, ale wolalabym z pewnego zrodla. Jest to jedyna moja deska ratunku. Napisz czy rozpuszcza tkanke tluszczowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hashimoto
Hello Badań jeszcze nie zrobiłam na nietolerancje ale cały czas draze temat. Ciągle coś mnie powstrzymuje - pewnie moda ☺ Ja ciągle na oxy. Przez 2 dni miałam -3 kg ale dziś pół kilo wróciło. W pon kończę 4 tydzień i widzę że znowu detox w diecie. Czy to tak w kółko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lisica, specjalnie dla Ciebie ;) Podziele sie z Wami moim przepisem na pyszny mrozony jogurt! Zamiast lodow jest idelany: jogurt naturalny, lyzka masla orzechowego, troche miodu, proporcje to tak na oko, zalezy ile robicie, ale trzeba uwazac na maslo orzechowe, jest kaloryczne ale posiada dobre tluszcze, jem raz w tygodniu lyzke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A masło orzechowe robisz sama? Bo w kupnym są utwardzane tłuszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Babeczki pomocy ! Jutro zaczynam 3 tydzień oczywiście na oxy, waga spadła 5 kg super, ale wymiary ( brzuch, pas itp) nawet nie drgneły :'( Co robię nie tak ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu jesli chodzi o piperine to po pierwsze nie kupuj na allegro bo tam jest podrobka.Ja zamawialam na stronie producenta.Jesli chodzi o efekty to wolalabym sie wypowiedziec za niecale 2tyg jak skoncze opakowanie.Na dzien dzisiejszy moge powiedziec tyle ze metabolizm sie ppdkrecil i cialo zaczyna inaczej wygladac,ale niestety efekty nie sa takir jak u mojej znajomej:/zobaczymy czu cos sie bardziej ruszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyspianka dziekuje:)i prosze codziennie dzien zaczynac z usmiechem na buzce:) Lady Q ty chyba juz powinnas konczyc opakowanie piperiny,i jak efekty sa jakies??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady Q
Dzsiaj 26 dzień, jeszcze 4 tabletki :) Ja jestem zadowolona, troche oxy mi doskwiera, bo jednak nie mowie ze chodze glodna, ale reżim jakis tam jest, a nie jestem przyzwyczajona... No ale w polaczeniu oxy piperyna i te moje eksperymenty z cwiczeniami to schudlam od 16 kwietnia 3,5 kg. Nie wiem jaki okres czasu twoja kol. stosowala, i ja tez nie mam az takich wynikow jak ona, mimo wszysko jestem bardzo zadowolona z tego efektu. Chociaż nie mówie że to koniec. Moj cel jeszcze nieosiagniety!!! zreszta z oxy nawet w polowie nie jestem ;) PS: w niedziele byłam na basenie, ucze się pływać kraulem, to dopiero przeprawa! Troche wody już sie nalykalam, ale wysilek nieporownywalny w stosunku do plywania żabą. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hashimoto
Skończyłam 4 tygodnie z oxy. Schudłam 3.5 kg. Teraz znowu detox. Zobaczymy czy cos jeszcze zejdzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lisica a możesz podac producenta, bo z tego co czytam to sa rozni. Lady a Ty gdzie kupowalas i czy kupujesz drugie opakowanie. Jestem zdecydowana na zakup i sprobowac jak na mnie podziala. Na pewno podzielę się z Wami moimi spostrzeżeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lisica a możesz podac producenta, bo z tego co czytam to sa rozni. Lady a Ty gdzie kupowalas i czy kupujesz drugie opakowanie. Jestem zdecydowana na zakup i sprobowac jak na mnie podziala. Na pewno podzielę się z Wami moimi spostrzeżeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisica27
Piperineforte.com ja jak na dzien dzisiejszy to nir zamowie drugiego opakowania na poczatku fajnie metabolizm sie podkrecil ale gdzies teraz stanol.Wyglad skory sie poprawil ale cm i waga stoi wiec na mnie nie dziala niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hashimoto
Dodam jeszcze, że stare spodnie wlazly na tylek ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarina 30
hej dawno mnie nie było od poniedziałku zaczełam diete od nowa bo troche poszalalam na majówce i było dużo grzechów wiec postanowiłam zaczac wszystko od nowa i jak narazie trzeci dzien sie trzymama zobaczymy jaki efekt bedzie po pierwszej fazie bo narazie sie nie waze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×