Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Joart

Dieta OXY cd

Polecane posty

Gość Lisica27
Heheszka stara diete to wyszukasz w necie nowej niestety nie,jest ona platna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hashimoto
Lisica, Ja ok. Nie ważę się bo miałam jeden dzień delikatnie odpuszcOny. Ale to już 5 tyg. A jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hashimoto
Jakoś Was nie ma.... pochowalyscie się? ☺ Joart? Lisica. .... U mnie minęło 5 tyg i 2 dni i jest - 4 kg na wadze. Ciężko, mozolnie ale w dobrym kierunku. ☺ jeszcze 6. Choć myślę że mój organizm poprzestanie na maxymalnie 4 kolejnych. Wreszcie ktoś powiedział że dobrze wyglądam,ze chyba schudłam. Jak u Was? Boje się co będzie po osiągnięciu celu. ... Jak żyć! ?☆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam stara i nowa oxy jak cos anka80-80@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisica27
A ja nie jestem scisle na oxy,zaczelam intensywnie cwiczyc z chodakowska wiec i wiecej kalorii musze zjadac:)ale jak na dzien dzisiejszy waga pokazuje 54,5kg :D Jesli chodzi o piperine na mnie nie podzialala niestety jak na moja kolezanke:(na poczatku fajnie czulam ze cos sie dzieje a teraz stoi......Tak wiec nie polecam kupna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady Q
Ja to ostatnio z komputerem jestem na bakier, ciągle czasu brakuje. Jedyne po co wlaczam to zeby puscic cwiczenia. Kurde to nie wiem już jak to jest z tą piperyną... U mnie waga nadal spada... Licze ze dalej pojdzie tak samo i zamówiłam 2 pudełko. ja tak jak lisica ze strony piperineforte. com. Lisica 54,5 - super! Ja do moich wymarzonych 52 troche potu jeszcze bede musiala wylac. Teraz testuje wszystkie cwiczenia w necie jak popadnie. Ostatnio cwiczylam z popsugar, ale srednio mi sie podobalo, z jillian michaels nawet dosc. Są jeszcze takie stare filmiki chyba zlat 90. 8 min abs, 8 min legs itd, taki smieszny facet to prowdzi, ale bardzo fajne na rzezbe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisica27
Hej dziewczyny:)nie odzywalam sie bo nie moglam dodac komentarza przez tel,a laptopa jak odpalalam to oczywiscie moj synek przejmowal i nie moglam nic zrobic:/ Lady Q super ze na Ciebie zadzialala piperina:)Co do mojej wagi to niby juz nie jest wysoka ale wizualnie nie wygladam jeszcze dobrze:(Najgorsza jest skora na brzuchu:(taka brzydka rozciagnieta sie zrobila:(moze polecicie mi jakis dobry preparat silnie ujedrniajacy. Jak narazie rygorystyczna diete odpuscilam bo zaczelam intensywnie cwiczyc:)czuje sie po cwiczeniach z e.chodakowska super:)najlepiej na mnie dziala skalpel 2 i turbo spalanie,proponuje ci Lady Q sprobowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joart
Hej. Dawno nie pisalam, ale zagladalam i czytałam wasze wpisy. U mnie waga mniej wiecej trzyma sięw ryzach. Mam okolo 50,5 kg. Ale nie trzymam się scisle diety . W weekend był nawet puchar lodowy i ciasto. Ale..... w końcu zapisalam sie na siłownię i za mną już pierwszy trening personalny. Ludzie.... czuję mięśnie, o których nie miałam pojęcia, że istnieją. Trafilam na najlepszą trenerke na świecie. Do wakacji powinnam coś niecos wyrzezbic, ponieważ juz na starcie moje miesnie są lekko widoczne. Jestem mega napalona na kolejne treningi. Myslalam, ze skupimy sie na nogach, ale wiecej pracujemy nad mięśniami grzbietu (trochę sie garbię). Tluszczyk jednak sie spali z calego ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady Q
Lisica - właśnie wczoraj robiłam turbospalanie! Powiem Ci, że po takich treningach jak te, czuje że żyje :P mokra koszulka, przyspieszony oddech i niemoc w nogach. Może jestem dziwakiem, ale lubię ten stan. Wtedy przynajmniej wiem, że chudnę :) Joart, przepraszam, że zapytam wprost, ale jaki jest +/- koszt miesieczny takiego treningu personalnego? Moja koleżanka po ciąży chciałaby zacząć ćwiczyć i zgubić brzuszek, dlatego powoli orientuje się w cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisica27
Lady Q ja rowniez uwielbiam ten stan :) jak narazie mam 2 dzien przerwy poniewaz jelitowka mnie dopadla i zdycham:( Jesli chodzi o koszty treningow z trenerem to zalezy od miasta i klubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hashimoto
6 tygodni minęło na oxy. Bilans waha się między 3, 5 -4 kg. Nie jestem już tak rygorystyczna, no bo.... jak zyc☺ Nadal zostało 6 kg do zrzutu i chyba przejdę do samodzielnego liczenia kalorii. Planuje ułożyć jadłospis na 3 dni i zobaczę ile mi to zajmie. Robilyscie tak kiedyś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyspianka
hej, ja sama juz ukladam sobie jadlospis, w tygodniu trzymam sie i jem grzecznie, na weekend czasem zamowie cos z chlopakiem albo zjem ciasto, ale waga nadal spada, oczywiscie mniej bo ok 0,5kg na tydz ale najwazniejsze ze nie ma jojo... teraz nie cwicze bo sie przeprowadzam i mam nowa prace wiec brakuje mi czasu, ale zaczynam jak tylko sie urzadze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady Q- za 5 godzin zapłaciłam 310 zł. Ale warto. Dzisiaj znowu zostałam przeczołgana, że czuję kazdy mięsień. Przez godzinę robiłam obwody. Mega intensywnie. Im wiekszy wysilek tym większy usmiech na twarzy. W niedzielę rano idę na tabatę. Prowadzi ta sama trenerka, tyle że to juz w ramach abonamentu na siłownię. A moją trenerką jest Dorota Szczepanik. Trochę mozna o niej przeczytać w necie. Robilam badania- krew, mocz, usg brzucha, takie tam jak co roku. Mam problem z nerką_ piasek i kamyk. Kurcze, nigdy nie mialam problemu z nerkami..... czyżby to po oxy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam w dzieciństwie problemy z nerkami i potem wyszło, że niby powinnam na nie uważać, no to zawsze uważałam (w sensie nie piłam wody z kranu:P). Jestem wciąż na oxy i w badaniach mi nic nie wylazło (ale dlaczego w sumie miałoby? co ta dieta może mieć wspólnego z nerkami, skoro jest tak zbilansowana?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joart
Malinowa Żyrafo, przeciwskazaniem do oxy są choroby nerek. Tak było napisane w regulaminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joart kochana ja mam kamice nerkowa od dawna i oxy mi nic nie zaszkodzilo. Pij wode Jana na kamice.Ja odkad ja popijam nie mam atakow,a mialam straszne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joart
Dzięki, muszę kupić tą wodę Jana. Ale słyszałam, że ona taka średnia w smaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisica27
Joart da sie do niej przyzwyczaic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na mnie oxy działa ożywczo i nerki się w ogóle nie odzywały (ale te problemy to miałam daaawno z nimi). Wcześniej odżywiałam się niezdrowo i strasznie monotonnie wiecie? Nie wiedziałam nawet jak to na psychikę wpływa. Teraz czuję bardzo dużą zmianę w samopoczuciu od kiedy jestem na oxy. Macie też tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żyrafko, to dość normalne i logiczne. Jak odżywiasz się monotonnie, to dostarczasz małego wachlarza różnych witamin i środków odżywczych no i sama podświadomie nie jesteś zadowolona. Gdy natomiast masz zbilansowaną dietkę i wszystkich składników tyle ile potrzeba, a do tego podane w ciekawy sposób, no to automatycznie wpływa to także na samopoczucie. W zdrowym ciele zdrowy duch. Ja raz robiłam Oxy i bardzo dobrze wspominam, jak mi coś przybędzie, to z pewnością do niej wrócę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację.... Człowiek to kurcze nie zdaje sobie sprawy jaka siła tkwi w naturze. Ja teraz jestem na FB, ta faza też jest spoko, chociaż chyba najmniej ją lubię z całej oxy. Wiem jednak, że podczas jej działania leci najwięcej tłuszczyku, więc z utęsknieniem oczekuję kolejnych spadków na wadze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joart
Dziewczyny, moja waga poszła w górę o 1 kg. Ale nie martwię się tym, ponieważ po pierwsze ćwiczę na siłowni, a po drugie jestem przed @. Zobaczymy za jakieś dwa tygodnie, czy siłownia daje efekty. Mam nadzieję, że tak, bo takich zakwasów i takiego wycisku w życiu nie miałam. Po niedzielnej tabacie miałam problem, by wejść do auta. Najbardziej bolą mnie mięśnie tyłka :D Ale cieszę się niezmiernie, bo moje ramiona, uda i brzuch nabierają ładnych rysów. Uda są trochę obrzęknięte, mimo że cm są te same. Lisico. przy wykupie oxy na cały rok, musiałaś wypełniać od nowa ankietę? Szkoda, że samemu nie można sobie zmieniać aktywności fizycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisica27
Hej kochane;)u mnie sa apore zmiany,mianowicie zglosilam sie do trenoro-dietetyka.I wiecie co mi powiedzial o naszej diecie?ze jest wyniszczajaca dla organizmu,tzn na pewno moja.Wyliczyl mi ze przy diecie resukcyjnej powinnam minimum zjadal 1500kalori i zeby spalic tluszcz a nie wode jak to na oxy jest to trzeba wyliczyc ile nasz organizm potrzebuje bialek tluszczy i wegli.Wyniosla mnie konsultacja nie malo bo 250zl w tym ulozenie miesiecznej diety i planu treningowego.Jestem bardzo zadowolona bo w koncu moja oponka z brzuszka znika.Joart nie mialam kolejnej ankiety wszystko bylo na ppdatawie starej.Jesli chcesz dalej ja ciagnac to moge dac ci dostep do strony,bo ja juz nie potrzebuje;)A tabata jeat boska;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, Lisico, po takiej rekomendacji to nie będę kontynuować oxy. Treningi na siłowni + tabata mi wystarczą. Dodatkowo będę chodziła na streching, by rozciągnąć mięśnie. Właśnie skończyłam pewien projekt i mam dużo więcej wolnego czasu. Na dodatek pod koniec czerwca odstawiam- na miesiąc- moją pociechę do babci. Przez ten czas będę się rzeźbić :) a potem wakacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kizi69
No to załamka. Ja właśnie zaczęłam :( 5 dzień wyrzeczeń i taki wpis przeczytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisica27
Kizi nie zalamuj sie,bo ja jestem zadowolona z diety.Tzn z eektow:)zadnych dolegliwosci nie mialam no poza tym ze pare razy mi bylo slabo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dietetycy juz zdazyli zniszczyc konkurencje czyli Dukana, wszyscy chudli sporo na tej diecie, ale odebralo to klientow dietetykom, teraz siedli na oxy. Stosowalam Dukana i oxy i schudlam na obu i gdyby nie lakomstwo i omijanie 1 dnia bialkowego to pewnie te 15 kg mniej by zostalo. Na oxy starej schudlam 10 kg, ale powtarzalam po 2 razy. Zastanowcie sie, sa jarzyny, mieso, ryby, kto normalnie sie tak zdrowo odzywia? Nie dajmy sie zwariowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady Q
Dzięki za info o trenerze personalnym, przekaże koleżance :) kurcze coraz wiecej o tej tabacie slychac, naprawde takie skuteczne? ja raz próbowałam i mega ciezkie to jest, poza tym trwalo niecale 15 min. Czy to wystarczy? Macie jakies ulubione na necie cwiczenia tabaty? Ja wczoraj cwiczylam z gumami (z anna lewandowska na yt) i tez fajne urozmaicenie :) A co do badań... też musze sobie zrobic, tak kontrolnie chociaz krew. Prywatnie to chyba parenaście złotych co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×