Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Joart

Dieta OXY cd

Polecane posty

Gość apika00033
Witam również bendzi. Boże Ty juz prawie na mecie a ja mam sie mordować do 30 listopada- kosmos. Dzis u mnie imprezka, imieniny męża. Chyba muszę sie znieczulić winem wytrawnym, bo tyle naszykowałam dobroci, że nie zniosę jak znajomi będą obżerać sie beze mnie. Mam nadzieje,że nie wpłynie to drastycznie na moją wagę. Dam wam znać, ide bo mnie wołają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłej imprezy :) I współczuję - bo to strasznie ciężko odmawiać, gdy inni jedzą. Ale ja na początku miałam w sobie dużo samozaparcia i jakoś dawałam radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apika00033
w tym tygodniu tylko 0,5kg. Troche jestem podłamana,ale nie miałam czasu ćwczyc, bo chodziłam na grzyby. Poprosiłam o włączenie do mojego menu grzyby i nie mogę się doczekać- uwielbiam je pod każdą postacią. A jak wam idzie? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ZUZA
hej u mnie na wdze wyskoczyło 78,5 czyli waga sapada jakos sie trzymam ale sa oczywiscie wpadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisssm
Hej, mam pytanie, bo przymierzam się do ten diety czy warto, jakie są efekty i czy jesteście zadowolone? Jak z samopoczucie i stanem na jedzenia? No i ogólnie jak Wasze odczucia i opinię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apika00033
witam. Ja jestem po 2 m-cach, obecnie na wyprowadzeniu. Nigdy nie schudłam 9 kg. W tej diecie mi sie udało. Akurat grudzień zrobię sobie przerwe i od stycznia zaczynamy razem z mężem, bo sam stwierdził, że to działa. Muszę przyznać, że ja super czułam się na oxy. Mobilizowało mnie to, że miałam konkretnie podane posiłki, nie musiałam sie głowić jak cos przygotować. No i ważenie cotygodniowe też robi swoje. Jedynym minusem jest to, że ja musiałam szykować sobie wszystko na następny dzień bo pracuje. Ogólnie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hop hop jest tu jescze ktos kto sie dziela czy forum umarło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej! Ponawiam pytanie:) ja chetnie dolacze do kogos kto podjal wyzwanie z OXY. Dzis koncze pierwszy tydzien-detox. Na wadze 1,5kg mniej :)) Czuje sie na niej b.dobrze,nie chodze glodna, posilki sa smaczne i nawet sporo, jadlospisy urozmaicone. Ciekawa jestem bardzo Oxy Shake'a, od jutra zaczynam go pic. Mam do zrzucenia 30kg. Kto ze mna? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mango90
hey, zamierzam od nowego roku zacząć diete oxy. Myślałam o wykupieniu pakietu na 70 dni. Czy ktoś się dołączy do mnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mogę się dołączyć, ale ja chcę wystartować od 4 stycznia, bo tak wracam z sylwestra, a na wyjeździe to nawet nie próbuję :P To będzie już moja kolejna przygoda z oxy, oby tak samo skuteczna jak wcześniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mango90
No to super ;) a kiedy ja wykupujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. Ja też poważnie myślę o powrocie do OXY. Dietę skończyłam w październiku i efekty były dla mnie zadawalające. Teraz przybyło mi jakieś 3kg. A nadchodzący rok obfituje w imprezy, więc warto się ładnie prezentować. Zastanawia mnie tylko, jak wyglądają przepisy teraz, w okresie zimowym. Latem nie było problemów z produktami a i tak bardzo często w menu była kalarepa. Czy teraz jest więcej produktów sezonowych? Nie chcę zbankrutować na produkty. W tej diecie najbardziej podobało mi się to, że miałam zaplanowany jadłospis. Nie musiałam myśleć, co zjeść, tylko co kupić, by zrobić dane posiłki. I mniej wtedy podjadałam. Jakie pakiety chcecie wykupić? Ja zastanawiam się nad rocznym dostępem. Zawsze mogę przełączyć się na stabilizację. A nawet jeżeli na jakiś czas przestanę korzystać z diety, to po jakimś czasie wrócę ponownie. A co wy o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mango90
hey, ja planuje pakiet na 70 dni wykupić, nie byłam na tej diecie i po prostu chce jej spróbować. A to jak raz się wykupi pakiet to ma się dostęp i ewentualnie mozna ją powtorzyć czy po 70 dniach odcinają dostęp ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy minie to 70 dni to już nie możesz korzystać z konta, porad, pomiarów i całej reszty. Możesz przedłużyć dietę na tym samym koncie. W moim przypadku dostęp zakończył się w połowie października a oni cały czas proponują mi dalsze korzystanie. Mogę kupić dostęp na rok w niższej cenie. Jeszcze się zastanawiam... Samej ciężko mi znaleźć motywację by się ograniczać i zaczynam podjadać i jeść więcej. Chcę zacząć od 4 stycznia. Przed Sylwestrem nie ma sensu startować :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mango90
Aha, czyli tego samegoco wykupie to musze zaczac diete, myslalam ze teraz zakupie I zobacze co I jak oraz zakupy zrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co pamiętam, to przy zakupie określasz, od kiedy zaczynasz dietę. Nie musisz tego samego dnia zaczynać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apika00033
hej. ja tez pd stycznia wracam. Ja wszystkie dni sobie drukowałam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apika00033
Dziewczyny. Dieta 30 dni różni się od tej 70 dniowej tylko ceną. Przeanalizowałam wszystkie dni i jadłospis co 4 tyg się powtarza, tylko w ostatnim tygodniu dzienna ilość kalorii wzrosła mi z 1150 do 1500. Także po co przepłacać? Od stycznia ruszam z Wami a mój mąż ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mango90
Super, dzieki za rady :) u mnie nikt nie chce ze mna tej diety sprobowac, a mezowi nawet nie proponuje ;) dobrze ze chociaz towarzyszke na silownie znalazlam.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zuza
hej ja od stycznia tez wracam na diete przerwałam ja ja mam wykpiona ta na cały rok i tam przepisy sie zmieniaja oczywiscie duzo tez sie powtarza ale sa rozne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mango90
A kiedy zaczynasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak albo 2 lub 4 od tak zwanego poniedziałk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa Żyrafa
Cześć, ja już swój plan Oxy mam wykupiony, startuję od poniedziałku - od początku było dla mnie jasne, że od dziś nie ma szans żeby wystartować. Kto się dołącza? P.S. Czy ktoś tu próbował wersji vege? Na innych forum o niej przeczytałam, ale nikt nic nie wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mango90
Ja tez nie wiem, ale chyba wezme sie od jutra. Dzis jeszcze odpoczywam po sylwestrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mango90
Mnie vege nie interesuje :) jestem miesozerca I rybozerca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też myślę o oxy, diety białkowe zawsze na mnie dobrze działały - tak wiem, że oxy nie jest typową proteinką, ale koncepcja mi się bardzo podoba. Moje koleżany na niej ładnie poleciały i na sylwestrze było to widoczne jak je ostatnio w listopadzie widziałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mango90
Wykupilam dzis diete, zaczynam od poniedzialku. Chcialama alChcialamdaczekacazwa dni na przygotowanie sie do niej :) Nie moge sie doczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×