Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Joart

Dieta OXY cd

Polecane posty

Cześć dziewczyny. Mam wrażenie, że za mało piję. Wiem, że na diecie powinno się dużo pić, najlepiej wody, ale ja ostatnio nie mam dużego pragnienia. Czy to istotne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No powinnaś pić co najmniej 1.5-2L płynów na dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy to prawda, że na diecie białkowej powinno się pić więcej wody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te 2L płynów to powinno być minimum niezależnie od diety, a co do białkowych to tak, wtedy wypada trochę więcej pić. Pamiętajmy jednak, że Oxy to nie jest typowa białkowa dieta i tylko fatburn jest w niej stricte białkową fazą. Kto robi tą dietkę zresztą, to wie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozumiem, czyli np. w tej fazie fatburn więcej wody pić? możesz napisać dlaczego tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Picie wody nawadnia organizm, oczyszcza i dostarcza minerałów i elektrolitów. Jak jesteś na diecie białkowej, szczególnie przez dłuższy czas, to w trakcie metabolizowania białek uwalnia się więcej toksyn, to tak w dużym skrócie. Dieta Oxy jest tak skomponowana, że faza białkowa jest wpleciona w inne, które mają wprowadzić i wyprowadzić z niej, a także ustabilizować, więc tutaj wystarczy po prostu pić te 2L i będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwka184
Ja na oxy zaczełam 2 drugi tydzień w 1 schudłam 2 kg do zrzucenia 40 kg więc nie wiem czy duzo schudłam czy mało. Czy możecie mi polecić jakieś cwiczenia zaczełam teraz mel-b ale nie wiem czy są odpowiednie. Zastanawiam się czy nie powinnam cwiczyć jakiś cwiczeń spalajacych tkanke tluszczowa dodam ze cwiczenia musza byc dla poczatkujacych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla początkujących i z 40kg balastem, to najlepiej orbitrek na siłowni. Żeby stawów nie obciążać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dziś mój czwarty dzień na Oxy i już kilogram na minusie. Dużo mi tej wody poleciało, ale wczoraj już zaczęłam pić ustawowe 2L dziennie, więc będzie ok. Super jest ta dietka, naprawdę utrafili w moje gusta bo mam jadłospis świetnie dopasowany :D Teraz tylko nie ulegać pokusą i do przodu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ustawilam sobie start na przyszly tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak skontaktować się z dietetykiem oxy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na stronie masz kontakt, można na fejsie też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tam waga ludziki? Ja jutro robię zakupy i od poniedziałku też start ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adrianojz
Też jutro startuje. Drugi raz z oxy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja, po detoxie zrzuciłem ponad 2kg, jest petarda! :))) Dziś miałam pierwszy dzień na fatburn i jest świetnie. Czuję się świetnie. Mam wrażenie, że tym razem uda mi się pozbyć kilogramów raz na zawsze! Powiedzcie mi, czy szejka można tylko na kefirze? Wy jak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co wiem to można wymienić. Mi się zdarzyło robić na mleku lub maślance nat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny, trenujecie też coś, czy tylko dietka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Że trenuję to za dużo powiedziane, ale staram się ruszać trochę częściej niż gdy chodzę po mieszkaniu :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goldasowa
witajcie, zdecydowałam się na dietę oxy tydzień temu, mam do zrzucenia sporo bo ok 30-35 kg na razie po pierwszym tygodniu ok 2 kg mniej. Na razie mi pasuje, nie chodzę głodna i wszystko mi smakuje.Zobaczymy jak będzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej goldasowa. Na oxy raczej trudno być głodną. No może na samym początku, ale później to raczej syta chodzisz, szczególnie na fatburn (przynajmniej w moim przypadku). 30-35 to sporo... Powiesz ile masz wzrostu? Trzymam za Ciebie kciuki, nie odpuszczaj diety, a z pewnością osiągniesz swój cel!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
35kg to trochę zleci, zanim zleci... Powodzenia siostro!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 169 cm wzrostu i zaczynałam z wagą 108,1.mam 33 lata. codziennie na czczo jeżdżę 30 minut na rowerku i to wszystko jem do 17tej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
różnie między 22 a 23. lepiej się czuje jak tak jem a poza tym czytałam ostatnio książkę o diecie 8 godzinnej i poście 16 godzinnym i na razie tak mi pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Zaczęłam wczoraj tydzień STEP. W pierwszym tygodniu schudłam 1,5 kg. Po tygodniu fb spodziewałam się lepszych efektów(pewnie sugerując się nazwą) ale w sumie po 2 tygodniach zrzuciłam 2,2 kg. Mam do zrzucenia 6 kg, więc chyba nie jest źle. Dzis waga pokazała -0,4 kg, wiec na jutro się nie spodziewam. A w ogóle to bardzo mi ta dieta odpowiada, nie muszę liczyć kalorii i zawartości składników w jedzonku,bo wszystkie przepisy są proste. Jak na razie zadnych odstępstw i jestem z siebie baaaardzo dumna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@goldasowa - czyli przestajesz jeść juz 6 godzin przed spaniem?? Kurcze... długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@goldasowa jeżeli tak Ci służy to dobrze. Ja osobiście wolę odżywić trochę organizm przed nocą i przestaje jeść 3-4 przed spaniem @Agnuska - gratulacje! Nie masz dużo do zrzucenia, więc te spadki mogą nie być wielkie. Mi teraz na oxy też już mniej spada, ale swoje spaliłam. Co do fb, to efekt widać jakiś czas po ukończeniu tej fazy, ona fajnie rozpędza metabolizm :) Trzymajcie się dziewczyny!! ):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×