Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Joart

Dieta OXY cd

Polecane posty

Gość mamalinka1983
diala jeżeli przestrzegasz diety ważysz produkty bo jak pewnie wiesz różne wielkości mają sztuki jeśli pijesz wodę to powinnaś zrzucać. Jednak to jest też tak że jeżeli twoja waga jest bardzo zblizona do celu lub prawidłowej wagi to może iść wolniej. Ja np mam sporą nadwagę i mi to idzie szybciej 1.5 kg w tydzień. Równolegle odchudza się ze mną siostra ona ma mniejszą nadwagę ale pracuje ja nie schudła w tydzień ponad 2 kilo. Najlepiej zrobisz jak napiszesz tam do nich to dokladnie ci to wyjaśnią ewentualnie zaproponują jakieś rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie 5 dzień detoxu, czuję się bardzo dobrze, głodu w zasadzie nie odczuwam... też tak miałyście? trzymam się bardzo ścisło diety, nie podjadam. A jak u was z aktywnością fizyczną? ćwiczycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!! Jak idzie dietowanko? Ja musiałam sobie przerwę zrobić, byłam w szpitalu no i tak raczej trudno dietę trzymać akurat :P Ale od jutra powrtów do Oxy i już na całego, do przodu! Pozdrawiam Was wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Detox zakończony! około 2 kg na minusie. Trochę przeraża mnie dzisiejsza porcja kurczaka na obiadek (pierwszy obiad FB) - 300g kurczaka.... GosiaMiaus - zaczynasz od początku czy wracasz na dalsze etapy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak się żołądek trochę skurczy, to może przerażać, ale będzie dobrze :D. Trzymaj się planu, gratulacje z okazji dobrego startu!! Pierwszy raz jesteś na Oxy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, pierwszy raz. Na detoxie czułam się świetnie :-) na FB mam wrażenie że jestem ociężała, tego jedzenia jest bardzo dużo, mam wrażenie że przejadam się, w każdym razie o niedosycie nie mam mowy... nie wiem czy tak ma być? trzymam się ścisło diety ale nie raz nie daję rady podołać porcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanili, tak zaczynam od początku, bo z tego co wiem to w oxy jest bardzo istotne, żeby te fazy przeprowadzać po kolei, gdyż każda się z kolejną jakoś wiąże. Co do fb, to ja lubię - Ty może na co dzień jesteś bardziej "pro węglowodanowa" i to może dlatego. Ale dasz radę, zobaczysz. Potem wyjdą efekty i będzie super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno wytrzymam tak tylko marudzę :-) za bardzo potrzebuję odchudzenia żeby odpuścić. Po prostu na detoxie wszystko było bardzo smaczne a tutaj nie szczególnie w moim guście wliczając w to oxy shake (jak go wypiję to na kolację absolutnie mnie mam ochoty). Miałyście na FB problemy z wypróżnianiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też na fb było dobrze, ale moje kuzynka też troszkę narzekała. Pamiętaj mimo wszystko, że to faza, która daje najmocniejszy efekt. Mając do na uwadze łatwiej będzie ją przetrwać :D Gdzieś w jakimś wątku o oxy czytałam kiedyś post laski, która sobie odpuściła fb i miała już znacznie mniejszy spadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi trochę brakuje warzyw w tej fazie, ale rozumiem, że tak ma byc. Czuje sie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalinowaŻyrafa - nie odpuściłam a im bliżej końca tym bardziej się polubiłyśmy :-) od poniedziałku już step :-) trochę tylko się obawiam że przez ten tydzień waga nie ruszyła w dół.... optycznie czuję się szczuplejsza ale wagowo nie bardzo... mam nadzieję że niebawem będzie jakiś skok w dół bo to mnie najbardziej motywuje :-) Ile Wam ubyło na FB?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz to rozwinąć? Często czytam gdzieś, że to właśnie na fb się najwięcej zrzuca tłuszczyku i, że to ta faza jest tutaj kluczowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo to prawda, ale jest to faza białkowa i niekoniecznie od razu widać te efekty. Często jest tak, że mięśnie zatrzymują trochę wody i jest tak jak pisze Vanilia, że optycznie widzi spadek a na wadze nie. Natomiast to ta faza w Oxy najbardziej spala i przyspiesza metabolizm, więc nie dość, że efekt będzie widoczny, to jeszcze będzie trwał po ukończeniu diety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ach.. No dobrze, to by wiele wyjaśniło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie sugeruj się wagą, bo czasem woda może "zaważyć" na wynikach i tylko się można zniechęcić. A na fb tak właśnie jest często

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GosiaMiaus - dzięki kochana za wyjaśnienia, kamień z serca bo już panikowałam że waga nie ruszyła w dół w tym tygodniu, no może ze 200g. Mam nadzieję że w kolejnym coś się ruszy. Ważna że nie zwiększyła się choć stale czułam się syta. W takim razie pytam ile zrzuciłyście po FB??? Jutro z rana się pomierzę, zobaczę czy w obwodach coś ubyło czy też nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To trudno tak powiedzieć. Ja na fb zleciałam raz 0.5kg a w kolejnej fazie ponad 2kg :P. A to po prostu po fb mi woda zeszła, czego się zresztą dowiedziałam potem z forum od kogoś. Jak jeszcze na fb masz @, to już w ogóle można się zmotywować. Ja uważam, że najlepiej nie wchodzić na wagę na okres 4 faz i dopiero po oxy sprawdzić wagę. Ta radość, gdy "nagle" zabraknie 5,7 czy więcej kg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Malinowa, taką mam nadzieję :-) tyle że niecierpliwa jestem :-) ale jak najbardziej świadoma że przytyć jest bardzo łatwo a schudnąć ciężko, bardzo ciężko a na dodatek z każdym rokiem coraz trudniej. To prawda że po 30 metabolizm bardzo zwalnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrona1111
Cześć wszystkim, jestem na diecie od tygodnia. Mam do zrzucenia 16 kg ( teraz już 14). Standardowo najpierw coś zrobiłam a potem czytam. Doszłam do wniosku, że mało o tej dietce jest w necie wiadomości. Na ich stronie też nie wszystko jest dla mnie wystarczająco opisane. Co o tym sądzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha, ha po 30 dniach to na pewno nie ale po 30 latach może się tak zdarzyć :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa Żyrafa - Ha, ha po 30 dniach to na pewno nie ale po 30 latach może się tak zdarzyć :-) Wrona111 - witaj w gronie :-) trzymamy kciuki za dalsze spadki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanili nie ma sprawy. Ja też tak kiedyś panikowałam, jak mi się z wagą coś robiło. Głównie na dukanie miałam dziwne skoki, ta dieta straszna była. Oxy jest stabilna, tylko fb w zasadzie jest taka naprawdę białkowa, a na stepie już widać spadek mocno. Tak czy inaczej, trzymam kciuki za Ciebie!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację, niepotrzebnie panikowałam :-) co prawda przez tydzień FB ubyło mi tylko ok 400g ale centymetr pokazał znacznie lepsze efekty a w tym tygodniu waga znowu zaczęła spadać :-) oby ta tendencja spadkowa już pozostała ze mną :-) brakuje mi trochę sił ale obwiniam za to pogodę :-) A jak tam u Was dziewczyny? jak dietka? chwalcie się :-) ćwiczycie troszkę czy tylko dieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość adda
Cześć dziewczyny, ja się też do Was przyłanczam. Mam 91kg przy wzroście 169cm, więc dosyć spory b agaż do zrzucenia. Swoją oxy rozpoczęłam w poniedziałek, koleżanki mnie namówiły, żebym z nimi robiła. Jest nas tu taka grupka oxowiczek. Jestem bardzo ciekawa ile uda mi się schudnąć przez 4 tygodnie... (na razie mam na 4 tygodnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×