Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Joart

Dieta OXY cd

Polecane posty

Gość gość
Dziewczyny a możecie podać przepis na tego szejka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamalinka1983
Super nie jestem sama :-) od razu lepiej mi się zrobiło. Na jakim poziomie kalorycznym masz ustawioną dietkę? Mi zrobili na 1800 myśle że to za dużo zwłaszcza że moja aktywność fizyczna jest dość niska puki co córka nie chodzi więc nie nalatam się. Zmienili mi na 1500 zobaczymy. Zamiast maty wole wieczorem mp3 załączyć jak dzieci śpią (mam jeszcze synka 9 lat) i tany tany po pokoju. Powiem szczerze że przerabiałam już pare diet ale szybko występował efekt jojo i było coraz gorzej. Mam nadzieje że moje postanowienie po noworoczne da radę w nim wytrwać. Lato przed nami no i w maju mam syna komunie pasuje więc jakoś wyglądać normalnie a nie jak potwór. No i wieczorem mierzenie obwodów tak zawsze lepiej widać efekty dietki bo może nie ubywać na wadze ale cm giną zawsze to jakieś pocieszenie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, zaczynam od poniedziałku... a właściwie wracam od poniedziałku :) Poprzednim razem schudłam w miesiąc 6 kg. Teraz mam dietę na rok i mam zamiar schudnąć ok. 20 kg. Trzymajcie proszę kciuki i nie poddawajcie się, bo warto. A przede wszystkim piszcie tutaj, to motywuj inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamalinka1983
Kizi69 6 kg to ładnie. Możemy się motywować. Powiem szczerze że wczoraj miałam dość po 2 dniach :-( ale pwiedziałam że tak łatwo się nie poddam w końcu nikt nie mówił że lekko będzie. Pomyśl że do lata 5.5 miesiąca i jak się nie poddasz ani Ty ani ja to będziemy z******te laski :-) co prawda nie mówię że nie jesteśmy ale będzie bliżej ideału. Trzymam za nas kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Kizi - witaj i powodzenia @Mamalinka - ani mi się waż poddawać! Na starcie zawsze tak jest, a potem zobaczysz, będziesz się czuć coraz lepiej no i coraz lżej :P Ja po pierwszym tygodniu mam prawie 1,5kg mniej. Biorę pod uwagę spadek wody oczywiście, bo na początku dietki zawsze więcej poleci ale i tak jestem szczęśliwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość semi24
Cześć. Jestem kompletnie nowa w diecie Oxy. Rozpoczęłam swoją dietkę wczoraj, dziś jestem po drugim dniu i nawet się jeszcze nie ważę, poczekam do końca tygodnia. Moja siostra odchudzała się rok temu przez Oxy, a że ja teraz potrzebuje to i mnie przekonała. Trzymajcie za mnie kciuki dziewczyny!!! Jestem bardzo dobrej myśli, bo mi się ta dietka kosmicznie podoba, więc chyba łatwo będzie utrzymać, a jeśli jest taka skuteczna, to sama nie wiem gdzie haczyk :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mango90
Hey, sporo mnie nie było. Miałam ciężki tydzień praca, 3szkoły, dom i siłownia. Dietę jak najbardziej kontynuuje, idzie mi planowo. Na siłownie chodzę 4 razy w tygodniu zajęcia są naprawdę super i mam dużo po nich energii. Tylko jeden fakt mnie zaniepokoił przyrost wagi :/ nie wiem czemu..... ćwiczę naprawdę ciężko i widzę że ciało mi się zmienia, nie mam odstępstw od ustalonej diety i wszytko ważę, nawet jak są sztuki (bo sztuka sztuce nie równa). Po dzisiejszym ważeniu straciłam zapał..... Mam nadzieję że to przejściowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki dziewczyny za miłe przyjęcie. Mango90 nie poddawaj się, dużo ćwiczysz, więc nabierasz masy mięśniowej i dlatego wydaje się, że nie chudniesz. Mięśnie ważą więcej niż tłuszcz. Też tak miałam. Ja od dziś znów zaczęłam walczyć z kg z Oxy. Startuję z ogromniastej wagi 93,6. Piszcie jak wam idzie, w grupie łatwiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kizi69
oczywiście nie zalogowałam się wcześniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamalinka1983
Mango proponuje się zmierzyć cm. Wtedy zobaczysz waga może iść do góry albo stać a ty i tak chudniesz i to porostu mięśnie są. Jeżeli trzymasz się diety to raczej niemożliwe byś przytyła. Ja waże się jutro po pierwszym tyg Podsumowując nie było wcale tak lekko były trudne momenty niektóre niestety przegrałam ale nie poddaje się bo widzę że jest lepiej. Lepiej się czuję. Mam wrażenie czasem że nie jestem na diecie tylko mam przygodę z jedzeniem. Fajne są te przepisy proste co najważniejsze i poznałam ciekawe smaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mango!! No wreszcie jesteś. Kompletnie się nie przejmuj czymś takim, tym bardziej jeżeli ćwiczysz. Tak jak mamalinka napisała, mierz się. Przy dietach białkowych (a fatburn to faza w zasadzie czysto białkowa) mięśnie lubią wiązać wodę. To nawet nie znaczy, że Ci nie wiadomo jak rosną, po prostu trzymają więcej wody. Jestem pewna, że tłuszczyk leci, na Oxy zawsze leci - zobaczysz sama :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mango90
Dzieki dziewczyny za wsparcie :) mam centymetr bede sie mierzyc, no ale waga kusi mam taka wage wymarzons ktora chcialabym osiagnac. Mysle ze wzrost wagi tez byl spowodowany pmsem dzis dostalam okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mango90
Zyrafko troche lipa teraz wpisywac ze w 2 fazie waga poszla e gore :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mango90
Kizi dasz rade !!! ja kiedys wazylam 96 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamalinka1983
kizi ja mam wagę z trzema cyframi. Schudłam w pierwszym tyg 1,5 kg jestem zadowolona może nie uradowana strasznie ale to mniej zawsze. Nie zamierzam się poddać bedę walczyć aż osiągnę cel. A dodam że mój metabolizm zniszczony jest dietami których nigdy nie skończyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mango90
Małymi kroczkami i pójdzie do przodu, też wiele diet wypróbowałam a teraz już jestem na ostatniej prostej, chociaż najgorzej jest mi utrzymać wagę, o tyle dobrze , że jak widzę że waga rośnie to działam. Im bliżej końca tym gorzej, a w domu mi tego zadania nie ułatwiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mango90
Dziewczęta a jaki macie wzrost i wagę, i do jaki wyznaczyłyście sobie cel ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mango, no ale pisałam Ci, że na drugiej fazie woda itd, itp. Rób swoje, trzymaj Oxy i się nie przejmuj. Mi też się zdarzały zastoje na fb, teraz akurat idzie to super, ale różnie bywało. Najważniejsze jest to, że jak już kończyłam dietkę to efekt był i to widoczny bez wagi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie wersje stosujecie? Ile już schudłyście, lub chcecie schudnąć? Gdzie można poczytać trochę więcej o tej diecie? (oprócz ich strony)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Powiedzcie co myślicie o diecie Oxy. Pomodlgla wam? Jest ciężko? Chciałabym schudnąć ale brak mi motywacji. Pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Powiedzcie co myślicie o diecie Oxy. Pomodlgla wam? Jest ciężko? Chciałabym schudnąć ale brak mi motywacji. Pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie (oprócz ich strony) można o tej diecie poczytać? Chodzi mi o jakieś szersze spojrzenie i może jakieś kejsy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka, mi na pierwszej fazie tylko 1kg mniej... Co robię nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie, 1kg w 7 dni to nie tragedia :P Może dietka nie jest dla organizmu takim dużym przeskokiem i nie zgubiłaś tyle wody co zwykle się gubi na starcie. Trudno powiedzieć nie znając Twojej wagi itp. Z własnego (no i kilku koleżanek) skromnego doświadczenia mogę Ci tylko powiedzieć, że jak będziesz się trzymać swojego planu Oxy, to będzie git :) No i zawsze możesz do nich pisać z prośbą o konsultacje (może też być tak, że masz za dużo kalorii w diecie, albo nakłamałaś w kwestionariuszu :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam wrażenie, że każdy inaczej reaguje na różne fazy, więc najlepiej wyciągać wnioski pod koniec dietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam przez 2 miesiące na Oxy (no, 56 dni dokładnie i jakaś tam stabilizacja później). Udało mi się zrzucić w sumie prawie 10 kg i nie widziałam różnic w róznych fazach. Może trochę przyspieszałam waga po kilku dniach na fb, ale tak to wszystko bardzo równomiernie i stabilnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie zaczęłam, jestem ciekawa ile się uda w 4 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×