Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Joart

Dieta OXY cd

Polecane posty

Gość gość
Cześć, powiedzcie mi, czy oxyszejka można jakoś przerabiać? Np. maślankę zamiast kefiru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja, ja dziś skończyłam fatburn i nawet się cieszę. Na wadze mam -2.2 - szału nie ma, ale czytałam, że teraz z kolei może pójść szybciej. Motywacja jest, energia jest - będzie dobrze! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no a ja właśnie zaczynam fatburna... wszystko jest kompletnie inaczej :DDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmuttnaa
sluchajcie! ja po pierwszym tygodniu mialam prawie poltora kilograma na minusie, a teraz koncze fatburn i juz widze, ze waga w ogole nie drgnela... o co cho? ;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
się wyrównało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
śmutnaa na białkowej fazie mogła ci woda zastać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śmuttnaa - w pierwszym tygodniu oxy, duża część z tego co zrzuciłaś to woda. Na fb mogłaś trochę wodą podejść, bo na białkowej tak się zdarza. Nie przejmuj się wagą, tylko trzymaj dietkę i patrz na całokształt, również poprzez zwykły, klasyczny centymetr ;) Zobaczysz, że rezultat pod koniec diety Cię ucieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmuttnaa
dzięki! mam nadzieje, że to się okaże tak jak mówisz w rzeczywistości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śmutna a ja jestem po fb, step teraz i powiem Ci, że właśnie czuję jakby ze mnie dopiero waga schodziła, pomimo że i tak ładnie spadam. Na poprzednich dietach miałam czasem problem, żeby waga chociaż drgnęła, ale na oxy jakoś mi to idzie. Tylko no trzeba się tego planu trzymać i nie patrzeć tak na wagę mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam tak, że dopiero po detoxie mi tak naprawde waga sie zaczela ruszac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazdy ludz to inny ludz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wetrqwe
witajcie mam pytanie do zrzucenia jest u mnie ok 8,9 kilo ktory pakiet bylby dla mnie najlepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak tak, lepiej na 3 wziac, zasadniczo ta sama kaska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asaju_asa
Ja mam na 3 miesiące. Do zgubienia tylko ok. 5kg... tak mi się wydaje, ale chciałabym dłużej pociągnąć tą dietkę, żeby zobaczyć co się stanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adicz
cze, probowaliscie moze tej weganskiej wersji???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwq j
to nie jest wegańska, tylko wegetariańska. gdyby to była wegańska, to fatbur by słabo wyglądał, ojjjj hahaha ::P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, jak wam leci na oxy? Kończę dziś step i od jutra balance, a po balance robię kolejne kółko i będę chciała zrobić je na wersji wegetariańskiej. Widziałam zdjęcia posiłków i wygląda to całkiem smacznie. Jak mi nie będzie pasować to zmienię w trakcie ponownie. Jutro rano się zważę i napiszę ile zleciało na step.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asaju_asa
Ja jestem dopiero w początkach, to trudno powiedzieć. Detox jest super, nie wiem jak będzie na tej drugiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qrqma
Napisz napisz zielonko, opisz dokładnie wszystko bo ja się do tej dietki przymierzam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem czwarty dzień tygodnia balance. Do tej pory trzymam się dzielnie, bez odstępstw. Mam kryzys, w sobotę pracowałam w ogródku i myślałam,że umrę z głodu. Mąż chodzi na paluszkach, córka podtrzymuje na duchu , jak może. Nie pozwala mi wchodzić do kuchni ;-) Jestem wciąż głodna, a waga stoi w miejscu od tygodnia. Myślałam,że jeszcze tylko dwa tygodnie, ale zespół OXY chyba ma inne plany. Napisali,że dietę na kolejny tydzien podadzą po wpisaniu pomiarów. Myślę nad powtórzeniem FB i step, a potem dopiero wyjscie z diety. Psycha mi siada. Chociaż powinnam być szczęśliwa, bo takiej wagi, jak mam teraz, dawno już nie widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem jestem, ważyłam się rano oczywiście na czczo i mam na minusie 3,8kilo!!! Aż trudno uwierzyć, evviva oxy :D Agnuska, co Ci siada? Jak Ci siada, to tym bardziej musisz balance zrobić i dopiero potem powtórz. Tutaj każda faza ma swój cel i z tego co czytałam, to lepiej w praktyce wychodzą pełne cykle. A do wakacji jeszcze chwila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Zielenii za wsparcie. Wygląda na to ,że sama nie muszę niczego kombinować. Wlaśnie zobaczyłam na swojej stronie jadłospis na następne tygodnie. Wychodzi na to ,ze teraz mam balance i w nastepnym tygodniu od nowa detox, potem fb, step i tak dalej. Mam zaufanie do zespołu oxy i zamierzam dokonczyć tę dietę . Sama wiele wiem o dietach , ale sama nigdy nie ułożyłam sobie tak smacznej i skutecznej diety. Już teraz czuję , że schudłam i dobrze mi z tym. Tobie , Zielenii też idzie świetnie. Tak trzymaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, ta dieta jest bardzo wygodna, idealna dla takiego lenia jak ja :P Dzięki i nawzajem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laseczki! przyłączam się po motywacje, wsparcie, doping i, gdy bedzie trzeba, to opieprzenie mnie :P. na oxy jestem od wczoraj. dzis moj drugie dzien, a tak w ogole, to jest to moj pierwszy raz z ta dieta. gdy widze, jak to jest zorganizowane (a tez jestem leniem:P), to mam wrazenie, ze mi sie uda. no ale zobaczymy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co was sklonilo akurat do niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Gościa:Ja wybrałam Oxy, bo próbowałam już wszystkiego, łącznie z odchudzaniem w Natur House. Waga na początku spadła nieco, a potem stała w miejscu. Po 4 miesiącach sama dietetyczka powiedziała, że nie powinnam już przychodzić. Pewnie myślała,że podjadam i w sumie nie dziwię się jej. Nie mam dużej nadwagi, tylko 6 kg. Oxy nie zrujnuje mojego zdrowia, nie obiecuje spadku 5 kg na tydzień, rozsądnie podchodzi do sprawy. W moim przypadku po 4 tygodniach mam -4kg. Waga spada powoli, ale spada. Ja czuję się dobrze. Po tylu tygodniach bez ŻADNYCH odstępstw, dzis byłam na zakupach i poczułam ochotę na ....cokolwiek, byle na słodko. Ale motywacja nie spada i nie zamierzam zrywać diety. Nawet po tym, kiedy sie dowiedziała, że moja dieta będzie trwała nie 5, a 9 tygodni. Zespół Oxy analizując pomiary , tak zdecydował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skrócili Ci diete? to tak można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×