Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Joart

Dieta OXY cd

Polecane posty

Gość gość
Hej. Jeżeli dobrze czytałam, to jest to dieta białkowa, lub głównie białkowa. Powiedzcie mi zatem jak radzicie sobie z brakiem węglowodanów? Czy nie ma kompulsywnych napadów apetytu na słodkie?? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oxy jest tak promowana chyba, ale to nie jest taka dokładna proteinka. Tylko jedna faza jest czysto proteinowa, a w pozostałych są węglowodany w różnym natężeniu. Co do napadów na słodkie, to jak dieta jest dobrze zbilansowana, to nie są one problemem. Tutaj masz zbilansowany plan, więc jest ok. Jeżeli mi się czasem zdarzą jakieś drobne apetyty to mi pomaga to https://www.dietaoxy.pl/oxytea (to też jest z oxy, ale to nie jest nic zwiazanego ściśle z dietką).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja czytalam, ze to "taki lepszy dukan", czyli jak to jes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze Żyrafko :) "rozsądne podejście do zasad diet proteinowych" kompletnie nic mi to nie mówi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, faktycznie dość duży skrót myślowy :P. Oxy wyeliminowała wszystkie wady dukana. Nie jest to ściśle białkowa dieta, tylko jedna faza taka jest i to przez bezpieczny czas. Jest kompromis, skuteczność i bezpieczeństwo :) Najlepiej jak sobie przeczytasz ten art http://rankingdiet.pl/dieta-bialkowa-oxy/ bo tu cała dieta jest świetnie opisana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proteinowagrubaska
Witam wszystkich na diecie:) Ja od soboty zaczynam swoją przygodę z oxy :) Do zrzucenia mam bardzo bardzo dużo.... 36 kg przede mną. Mam nadzieję że z oxy uda mi się tyle stracić. Nie nastawiam sie na szybkie chudnięcie wole postawić na trwałe efekty:) Pani dietetyk na czacie doradziła mi 3 miesiące diety odchudzającej 1 miesiąc sttabilizacyjnej i tak na przemian. :) Czy mogę do Was dołączyć?:) Pozdrawiam z deszczowej Anglii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proteinowagrubaska
Mam jeszcze pytanie do Was. Jakiej żurawiny używacie? Sproszkowanej? Mrożonej ? Czy tej ze strony oxy liofilizowanej? Stoje teraz przed wyborem i nie wiem na co sie zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proteinowagrubaska
Dziękuję bardzo za odpowiedź, super że ktoś odpisał:) Co tu tak mało aktywnie? :( Kupiłam póki co tą sproszkowaną, Na razie nie kupiłam oxy boxa bo pozostałe składniki kupiłam odzielnie wcześniej. Niestety nie dostałam w sklepach żurawiny mrożonej i musiałam kupić sproszkowaną. Co do proporcji może komuś się przyda : proporcję do tych podanych w diecie : żurawina mrożona 14 g zamiast 1 g żurawiny liofilizowanej, żurawina sproszkowana 1 g tyle samo co zurawina liofilizowana .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrusia289
Ja miałam do zrzucenia 40kg ale udało mi się,chociaż nie przypuszczałam,że mi to się uda wcześniej już po pierwszych dniach traciłam wiarę i przestawałam ;/ ale teraz było inaczej, zaczęłam jeść regularnie przyjmować suplement African Mango http://szczupla-kobieta.pl i doszłam do swojego celu ;) w 5 miesięcy zgubiłam ten ciężar który nosiłam tyle lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wink
Dziewczyny, mnie sie udało do tej pory schudnac 4,5 kg w 3 tygodnie :-) na oxy oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proteinowagrubaska
Wink to super efekty gratuluje. U mnie dzis pierwszy dzien. Jakis sprawnie mi minal :) czuje sie wmiare najedzona wiec mam nadzieje ze bedzie ok i wytrwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nija_31
hej :) zastanawiam sie własnie nad kupnem diety oxy .. polecacie ?? jak finansowo dieta wychodzi ?? drogie produkty ?? mam jeszcze rodzine do wyzywienia i nie wiem czy podołam finansowo :) moge dołaczyc wogole do was ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proteinowagrubaska
Nija_31 , Jasne że możesz dołączyć:) Ja dziś jestem na diecie drugi dzien i musze przyznać ze jestem na diecie solidnie obrzarta:) dieta bardzo fajna, można wymieniać posiłki także na prawde super. Cenowo wiem ze na grouponie byla promocja na nią chyba 47 zł za 2 miesiace jakos tak. Jak pozniej w systemie przedluzasz to jest 2 miesiace za 39 zł. Ja na razie mam wykupione 4 miesiące. Ale na pewno bede przedluzac bo mam do zrzucenia sporo. Jesli chodzi o same produkty to nie ma tragedii. :) Daj znać czy się zdecydujesz:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo super dzieki :) bo tu za dwa miesiace jest teraz 69 :) dzieki :) a mozna kupic a zapłacic za pare dni ?? bo kasiorki nie mam teraz :) tylko jeszcze mnie nurtuje ten szejk zurawinowy .. kiedys sobie zrobilam bo znalazlam przepis ale kupilam suszona i mi sie nie zblendowala :/ a nie mozna zjesc troche zurawiny i popic kefirem ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulka136
Niestety tak nie mozna, platnosc i po kilku minutach masz diete na mailu :) walcze od 3.08 w srode oficjalne wazenie po detoxie. 25.08 ide na wesle i licze po cichu ze razem z cwiczeniami zlece 5 kg bo inaczej nie wejde w sukienke ktora zakupilam i bede musiala isc w innej choc tak samo pieknej :) no ale niestety firma LOU sukienki nawet w rozmiarze L ma bardzo male

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulka136
Startuje z wagi 83 kg licze na 76-77 kg na 24.08 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proteinowagrubaska
niestety musisz opłacić od razu nie ma możliwości opłaty później. Co do żurawinowego napoju bogów hehe, Ja zdecydowałam się na sproszkowaną żurawinę. Dietetyk z oxy powiedział że może być :) Paulka136 ile masz kcal na detoxie? bo ja waże 93 kg i mam 1500 kcal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie mozna kupic sproszkowną ?? ja startuje z 75 :) chce do conajmnej 65 zejsc :) mam nadzieje do listopada :) chyba sobie jutro kupie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a własnie :) podobno ona jest spersonalizowana :P kazda ma inne dania? to prawda ?? podajcie jakis przykład sniadania czy obiadu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proteinowagrubaska
Tak prawda kazdy ma inną kaloryczność i inne posiłki. żurawine sproszkowaną można kupić na allegro. ja tam swoją zamawiałam. śniadanie: miałam serek wiejski z rzodkiewką, + chleb. + sok pomarańczowy. na obiad mam risotto :) Serio bardzo smaczna dieta. JEstem 4 dzien na niej i chyba wytrwam na tej diecie do konca do poki nie osiagne efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nija_31
Super dzięki za link :) na ile ci wystarcza ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulka136
Mialam sie pochwalic :) Zaczełam 3.08 po tygodniu detoxu stanelam dzisiaj na wage i -2,5kg :D Przyznam ze trzymalam sie diety poza moze dwoma wyjatkami jak w menu mialam zupe meksykańska z kurczakiem a robilam dzien wczesniej dla moich standardowa meksykanska na lopatce tez dietetycznie bez smazenia to zjadlam normalna czy np gulasz drobiowy nie podalam z kasza jak bylo w przepisie a na ugotowanej fasolce szparagowej. Pije 3 litry wody dziennie i wszystko waze wedle przepisu, który w danym dniu sobie wybralam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulka136
Mialam sie pochwalic :) Zaczełam 3.08 po tygodniu detoxu stanelam dzisiaj na wage i -2,5kg :D Przyznam ze trzymalam sie diety poza moze dwoma wyjatkami jak w menu mialam zupe meksykańska z kurczakiem a robilam dzien wczesniej dla moich standardowa meksykanska na lopatce tez dietetycznie bez smazenia to zjadlam normalna czy np gulasz drobiowy nie podalam z kasza jak bylo w przepisie a na ugotowanej fasolce szparagowej. Pije 3 litry wody dziennie i wszystko waze wedle przepisu, który w danym dniu sobie wybralam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulka136
Mam 1300 caly czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×