Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Kontynuacja skasowanego tematu o metalach

Polecane posty

Gość gość
gość dziś No najwyraźniej czegoś nie zrozumiałam w twoim tłumaczeniu jak twoim zdaniem ktoś wygląda w jakiś sposób bo coś chce osiągnąć usmiech.gif Kombinuj jak z tego wybrnąć, chętnie się pośmieję. No najwyrazniej nie zrozumiałaś, bo ja nie napisałam, że to przez te długie włosy chcą wyglądać groźnie ( chociaż kto ich wie? :-P )tylko, że JEDNOCZEŚNIE próbują tak wyglądać ( i chodziło mi tu bardziej o ubiór, kolorystykę, gadżety etc. ) Nic nie musze kombinować, bo napisałam jasno . Teraz możesz się pośmiać z własnej głupoty niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O jeszcze lepiej :D Teraz dowiedziałyśmy się, że oni próbują na siłę wyglądać groźne, ale włosy jak u wikinga im to uniemożliwiają. Kto nauczył cię czytać w myślach? Ta rozmowa robi się żałosna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś I jeszcze dokopałaś wszystkim kobietom które z jakichś powodów straciły włosy i już nie są "kobiece", bo przecież o tym na jaką płeć wyglądamy decyduje grzywka. Nie dokopałam, tylko stwierdziłam fakt, z którego nawet te kobiety zdają sobie sprawę często sięgając po peruki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, jednak się nie pośmieję, to jednak zbyt żenujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś O jeszcze lepiej smiech.gif Teraz dowiedziałyśmy się, że oni próbują na siłę wyglądać groźne, ale włosy jak u wikinga im to uniemożliwiają. Kto nauczył cię czytać w myślach? Ta rozmowa robi się żałosna... Wiesz, ja nie żyję w czasach wikingów, dla mnie to są raczej włosy jak u kobiety. I o jakim czytaniu w myslach piszesz? Na prawdę trzeba czytać w myślach, zeby wiedzieć jaki efekt ktoś chce osiągać wkładając czarne ciuchy, pieszczochy etc. ? Fakt, żałosne że takie rzeczy trzeba komuś tłumaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyszłyśmy od tego, ze nie zrozumiałaś mojej wypowiedzi. Czepiłaś się wniosku, który tam nie padł. Daj więc lepiej spokój, bo się człowiek opisze, a ty i tak nie zrozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoje myślenie jest żałosne, bo upodobanie do stylistyki nie oznacza chęci wyglądania mrocznie i groźnie. Ja tam lubię ludzi i nikogo straszyć nie chcę, po prostu taki styl mi odpowiada. W tych czasach jest wolny wybór długości włosów, więc kobieta może mieć głowę wygoloną, a facet warkocz do kolan, więc nie wyskakuj z "czasami".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A, zanim dopiszesz kolejną bzdurę o osiąganiu efektu - nie mam na celu żadnego efektu na innych, bo nie próbuję czytać ich myśli i zgadywać co o mnie sądzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiń mnie za swoje kiepskie zdolności przekazywania myśli, bo z twojej wypowiedzi wynikało, że metale próbują wyglądać groźne (a długie włosy to w końcu klasyczny element wyglądu), ale Twoim zdaniem osiągają przeciwny efekt. Czyli stereotypy zdjęte z choinki i gdybania jakiejś bardzo dziwnej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Twoje myślenie jest żałosne, bo upodobanie do stylistyki nie oznacza chęci wyglądania mrocznie i groźnie. Ja tam lubię ludzi i nikogo straszyć nie chcę, po prostu taki styl mi odpowiada. W tych czasach jest wolny wybór długości włosów, więc kobieta może mieć głowę wygoloną, a facet warkocz do kolan, więc nie wyskakuj z "czasami". O rany...kolejny raz nie rozumiesz, co zostało napisane. O czasach pisałam w nawiązaniu do skojarzeń. Nie pisałam też nigdzie, że kobieta nie może mieć wygolonej głowy, a facet nie może mieć długich włosów ( i co mają do tego czasy ?:-D "wolny wybór długości włosów" ?A co to takiego? To kiedyś nie było takiego wyboru? ). Owszem, mogą! Ale to, czy to męskie/kobiece to już oddzielna kwestia, a ty najwyraźniej mylisz jedno z drugim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie wiń mnie za swoje kiepskie zdolności przekazywania myśli, bo z twojej wypowiedzi wynikało, że metale próbują wyglądać groźne (a długie włosy to w końcu klasyczny element wyglądu), ale Twoim zdaniem osiągają przeciwny efekt. Czyli stereotypy zdjęte z choinki i gdybania jakiejś bardzo dziwnej osoby. Napisałam w skrócie " mają długie włosy, a JEDNOCZEŚNIE próbują wyglądac groźnie", a nie "mają długie włosy i W TEN SPOSÓB próbują wyglądać groźnie". Ty pokazałaś, że nie widzisz różnicy między jedną a drugą wypowiedzią. Aż szkoda czasu, żeby ci cokolwiek tłumaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To odniesienie też Ci nie wyszło, bo to co dla nas jest męskie/kobiece zależy właśnie od skojarzeń. Mnie męskość kojarzy się właśnie z postawnymi mężczyznami o mocnych, pięknych włosach. Moje porównanie do wikingów było przykładem wyglądu, a ty zabłysnęłaś odpowiadając, że nie żyjesz w czasach wikingów składając zdanie tak jakby od tego zależało z czym/kim kojarzą ci się długie włosy. Tak się składa, że też nie przybyłam z przeszłości. Czujesz potrzebę tłumaczenia własnych skojarzeń i upodobań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To odniesienie też Ci nie wyszło, bo to co dla nas jest męskie/kobiece zależy właśnie od skojarzeń. Mnie męskość kojarzy się właśnie z postawnymi mężczyznami o mocnych, pięknych włosach. Moje porównanie do wikingów było przykładem wyglądu, a ty zabłysnęłaś odpowiadając, że nie żyjesz w czasach wikingów składając zdanie tak jakby od tego zależało z czym/kim kojarzą ci się długie włosy. O brawo! Wreszcie coś rozumiesz ( albo niechcący napisałaś coś sensownego ) . Tak, postrzeganie zależy właśnie od skojarzeń i to właśnie pisałam, mi długie włosy kojarzą się z kobietą. Nie z wikingiem ( może dlatego, że w obecnych czasach wikingowie nie są codziennością i pewnie dlatego nie nasuwa mi się takie skojarzenie . Dlatego o czasach wspomniałam, bo nasze skojarzenia wiążą się z czasami , w jakich żyjemy. Równie dobrze mogłaś napisać "włosy jak u jaskiniowca " ). Fajnie byłoby porozmawiać tutaj z kimś, kto rozumie proste zdania i nie trzeba mu tłumaczyć jak krowie na rowie, co się napisało. Ty zwyczajnie jesteś głupia i rozmowa z tobą jest przez to zwyczajnie nudna, dlatego żegnam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Standard, wpadłaś na temat podosrywać ludziom. Zwróciłam ci uwagę, że pieprzysz od rzeczy, a Ty teraz odwracasz kota ogonem, udajesz, że ja czegoś nie zrozumiałam (chociaż każdy może przeczytać posty i zobaczyć jak się zaplątałaś) i nazwałaś mnie głupią. Klasa sama w sobie. W międzyczasie zdążyłaś zarzucić całej masie ludzi infantylne zachowanie w postaci chęci wyglądania "ostro" i "mrocznie" (np. idąc na spacer z dwójką dzieci i psem). Na przyszłość - skojarzenia mamy takie w jakich czasach żyjemy, w jakim środowisku się obracamy i jakie mamy zainteresowania. Moje nie ograniczają się do oglądania ludzi na ulicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dupa nie awaria, młodsza siostra zabrała ci kompa:D Moor dlaczego przestałaś się logować? Wymiękłaś czy to jakiś podszyw?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia - nie wiem, nie znam się, nie mam definicji Man on the Moon - wymiękłam jak ktoś czekał na mnie i w temacie o butach zaczął napieprzać o tym co napisałam o aborcji w innym temacie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś to słaba jesteś jak na metalówę :classic_cool: Kasiaszatanistka1994 dziś Bo wszystko ma swoje granice.:) Nie chce mi się po raz kolejny pisać tego samego. Mógłbym się schizy nabawić.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" nie wiem, nie znam się, nie mam definicji" Musisz chyba jakąs miec, skoro piszesz że nie każdy jest metalem kto wygląda jak metal itd. Chciałam ją poznać, żeby wiedzieć o czym mowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu oni na tych zdjęciach są tacy brzydcy? Na tej fotce są dwie znośnie wyglądające osoby, a jedna z nich to kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Man - nie jestem metalem :P Kasia - właśnie dlatego, że nie uważam żeby jakaś definicja była to o ile ktoś mi nie powie, że jest metalem to uważałabym z nazywaniem tej osoby metalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co, ze brzydcy, ważne, że są starzy, to pierwsze lepsze zdjęcie osób w średnim więku na koncercie z ekstremalnym metalem, które znalazłam, by wreszcie Moon odwołał swoje twierdzenie, że "nikt po 30 nie słucha metalu", "fani metalu po 30 nie istnieją" i "z tej muzyki się wyrasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"o ile ktoś mi nie powie, że jest metalem to uważałabym z nazywaniem tej osoby metalem" piszesz tak jakby to było obraźliwe :P Ciebie obraża nazwanie cie metalem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy od nastroju, czasem irytuje ;) Nie sądzę, żeby to było obraźliwe, ale spotkałam się z dziwnym tokiem rozumowania który idzie jakoś tak wyglądasz jak metal = jesteś metalem = musisz znać dużo zespołów metalowych = jak nie znasz to jesteś pozerem. I to już mnie wtedy irytuje, zwłaszcza, że wychodzi właśnie od ludzi którzy metalami się nazywają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tego dochodzą stereotypy jakie między innymi padły w tym temacie (np. "metale chcą wyglądać ostro i mrocznie), ale to jest raczej teoria. Tzn. ja wiem, że są idioci którzy tak myślą, ale na co dzień chyba się z tym dobrze kryją bo nikt ode mnie nie ucieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słucha też innych gatunków, a jego "wygląd" metala ogranicza się do długich włosów i koszulek z nadrukami które po prostu lubi i nosi od lat. No...i ma skórzaną kurtkę (na motocykl). Socjolog raczej nie bawiłby się w określanie go jako metala, subkutury to luźny worek którym poważne zainteresowanie słusznie zdechło i żyje tylko w popkulturze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia - jest jeszcze jedna sprawa, "metal" to tylko jedna łatka, jak nazwiesz kogoś kto pasuje do kilku łatek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×