Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

32 tydz, wyprawki brak

Polecane posty

Gość gość

Pozno juz? mam na razie kupiony tylko wozek i ubranka. Ogladam, wybieram rzeczy w sieci ale nie mam jakos weny zeby sie zabrac i zaczac kupowac reszte. Pozno juz, co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 36tc dobrze gdybys miala wszystko. Czasem przyjdzie ci urodzic szybciej z jakis powodow i lepiej juz wszystko miec i dla dziecka i dla siebie. A poza tym z kazdym tygodniem ciazy moze byc ci trudniej biegac po sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zaczelam od wozka,kupilam chyba w 28.tc. Potem w 30.tc powoli zaczelam kupowac ubranka i kosmetyki. Dzis w 35.tc mam juz prawie wszystko. Stwierdzilam,ze i tak bedzie co ma byc bez wzgledu na to czy kupie te rzeczy,czy nie... A lepiej byc przygotowanym niz zostac z reka w nocniku w razie wczesniejszego porodu lub nakazu lezenia do konca ciazy. Wtedy juz nic nie kupisz,a chlopa wyslac na zakupy po wyprawke bym nie ryzykowala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze łóżeczko kup. Zasadniczo zgadzam się z wypowiedzią wyżej, ale ja nie miałam wszystkich drobiazgów, chociaż urodziłam w terminie, ale jak byłam w szpitalu to mąż świetnie sobie z tym poradził. Kupił wanienkę i kilka rzeczy w aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurcze, musze sie zmobilizowac to wynika tez z tego, ze szukam dobrych ofert, np sklepu internetowego , w ktorym moge kupic wiekszosc rzeczy znacie jakis dobry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Smyku byla teraz niezla wyprzedaz. Ceny lepsze niz w hurtowni. Wejdz na strone Smyka ,moze zamowic przez internet. 2dni temu jeszcze tam bobrowalam i przeceny byly. Nie wiem jak teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie w smyku kupilam wiekszosc ubranek ale inne rzeczy maja raczej w malo atrakcyjnych cenach. Łóżeczko turystyczne widziałam ze ma cene ok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja patrzylam na ceny rzeczy do kapieli. reczniczki mieli w miare tanie, kilka kosmetykow do kapieli. Sciagnij sobie liste z netu z wyprawka i lec po kolei :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam juz wszystko jestem w 36 tygodniu a zaczełam kompletowac od 5 miesiąca ciązy,straszna przyjemnosc mi to sprawia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też zaczynałam pierwsze zakupy po 30 tc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko najwazniejsze to ubranka dla dziecka, kosmetyki, pampersy do szpitala. Wózek, łóżeczko możecie pooglądać wcześniej a jakbyś pojechala rodzić to można kupić, teraz jest tyle sklepów że naprawde nie ma się co bać że nie zdązysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja 38 tydzień walizka stoi gotowa do pakowania a ja jakoś weny nie mam i też nie wszystko kupione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No 38 tc to już raczej wszystko powinno być kupione, przynajmniej to co trzeba zabrać do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe, to widze, ze nie tylko ja jestem taka "wyluzowana";-) A tak serio w ten weekend postaram sie juz wiecej pozamawiac kupic.. nawet nie mam porzadnej listy z wyprawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już od 3 miesiąca zbierałam rzeczy dla niuni , bo wiedziałam co będzie :), co miesiąc po troszku a pod koniec to tylko kosmetyki i ewentualnie jakies drobiazgi . A lozeczko kupiłam porządne drewniane , które można przebudowac jak podrośnie, do 5 lat. Mysle ze jak wcześniej to lepiej glowa spokojniejsza , bez stresu ze czegos nie ma albo się nie zdazy . w 32 tygodniu ubranka prasowałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W każdym szpitalu trzeba inną wyprawke dla dziecka, a jak urodzisz i tak się okaże że trzeba pewne rzeczy dokupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe, ja juz w 32 tygodniu miałam 2 tygodniowego malucha ;) kupcie sobie wcześniej te wszystkie akcesoria dla mamy do porodu bo nie znacie dnia ani godziny a mąż może miec problem z wyborem podkladow poporodowych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podklady poporodowe to masz na mysli te na lozko do szpitala? czy te wielkie podpaski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam jeszcze paru rzeczy łóżeczka i pościeli do niego i pościeli do wózka i podkładów poporodowych kilku kosmetyków dla siebie do szpitala a też jestem w 32 tc juz końcówce do końca lutego wole mieć już wszystko bo różnie bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pelna wyprawke kupowalam gdy juz urodzilam,wczesniej mialam tylko pare ubranek tak na poczatek i na wyjscie ze szpitala.I wcale nie dlatego ze jestem jakas zabobonna czy cos,tak poprostu wyszlo,jak urodzilam to tego samego dnia wyszlam do domu z malym,i jeszcze tego samego dnia pozamawialam wszystko przez neta na drugi dzien juz wszystko bylo w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaftanik niebieski
nie spiesz sie byc moze cos dostaniesz w prezencie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te podkłady na łóżko i te wielkie podpaski i majty jednorazowe, koszule do karmienia itp. Podkłady na lóżko potem przydają się w domu - ja ich używałam na moim łóżku, a te co zostały służą mi jako ochrona materacyka przed zniszczeniem - pod prześcieradło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podkłady na łóżko się nie przydały.. był już podkład na łóżku, gdyby się zabrudził ( co się nie zdarzyło), z pewnością by zmienili.. duże wkłady poporodowe też mieli w szpitalu, w każdej sali karton, więc można było korzystać wg potrzeb pieluchy dla dziecka też dawali, jeśli ktoś potrzebował ale wielorazowe majtki poporodowe warto mieć, te z hartmana siateczkowe są super.. do tego jakaś paść na sutki, saszetka tamtum rosa i mała butelka z wodą źródlaną.. to wymieszać i systematycznie przemywać krocze a do domu z tego, co powinno być to wiadomo ubranka.. fotelik samochodowy, łóżeczko ze szczebelkami (żadne tam turystyczne), wanienka, przewijak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o, dobrze ze mi przypomnialas o tantum rosa. lozeczko turystyczne kupuje jako dodatkowe, ma stac w domu na dole oraz sluzyc na wyjazdach, potem jako kojec. chcialam kupic takie z 2 poziomani, ale teraz zastanawiam sie czy warto bo jest drozsze.. a jak kupie 3 koszule to myslicie, ze wystarczy? ta z porodu od razu do prania/wyrzucenia bedzie i w szpitalu pewnie beda sie szybko brudzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 łóżeczka to przesada.... Moze być tak że maluch wyląduje u was w łóżku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdańsk
spokojnie,ja tez bardzo pozno zaczełam szykowac wyprawkę. jakos tak myslalam,ze cos się nie uda i lepiej nie kusic losu... wozek, łózeczko dopiero jak wrocilam ze szpitala,tzn łózeczko zmontowane jak jeszcze bylam w szpitalu. kupilam tylko najpotrzebniejsze rzeczy,kulka ciuszków,chusteczki i pieluchy.nic wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego "łóżeczko ze szczebelkami, żadne tam turystyczne"? Niech sobie kazdy sam zdecyduje jakie woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×