Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wczoraj poznałem prawdę i jestem w wielkim szoku

Polecane posty

tzn jak obiecałem im powiedzieć;) pytały tylko czy daleko. powiedziałem, że w przybliżeniu bedzie jakoś koło 7 gór i lasów to sie tak ucieszyli jak nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość®
Hab nie mam głowy do interesów:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość®
Ty nie poważny jesteś? TOS Ty im na mnie namiary dal!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz, gameover, ten pomysł z takim tematem niegłupi, są teorie mądrzejsze, w dużej mierze prawdopodobne, są warte zastanowienia, są głupsze, a są i całkiem debilne. sama w to wnikam, ale mam niestety wrażenie, że ty łykasz wszystko, jak leci. bez zastanowienia się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość®
Ja sobie kawę robię ,łatwo się nie dam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
upppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gadanie z broken, jeśli rozmawia się z nią normalnie, bez schlebiania jej chorobliwym "poglądom", kończy się zawsze wyzwiskami z jej strony podobnie z go, który też, zazwyczaj wyzywa ludzi, gdy się z nim nie zgodzą rzeczywiście, to może ich zbliżać ten temat jest oczywistym idiotyzmem, najpewniej prowokacją, która przyciąga podobnych do go ta akcja ze strachem, przed linkiem na yt, mnie rozwaliła :D kolejny biedak, który boi się "przekazu podprogowego", ale nie boi się ładowanych łopatą do swojej głowy, bredni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to że strony wieszają się specjalnie to też teoria spiskowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chuj cie obchodzi co łykam idź i połknij wytrysk swojego faceta zamiast tu tracic czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twoje życie to teoria spiskowa. ale nikt w nią nie wierzy. stopka: think about it.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość®
Tez Ci się zacina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja piertole jeszcze tego tu brakowało:O hej eRka zapraszam na temat alicji donnikowej. tam jest zuza, któa też interesuje sie takimi rzeczami. Ala będzie miała co robić - zamiatać śmieci, które za nami przyfruną;) Co tyna to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikogo nie będzie kuł w oczy tytuł topiku więc każdy najazd będzie wyrazem osobistych animozji niezwiązanych z tematem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość®
Przylazicie, zrobicie zamieszanie ,prowokujecie a potem się dziwicie ze ktoś w was mięsem rzuca :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo tutaj zdaje się trafiliśmy na przygotowania do corocznego konwentu trolli kafeteryjnych niestety. Trwają próby najbardziej utalentowanych:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok jak znajdę to wpadne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gameover dziś ch*j cie obchodzi co łykam idź i połknij wytrysk swojego faceta zamiast tu tracic czas. x No proszę, chamstwo wyłazło :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość®
To byłam ja , a mi się wydaje ze to akcja slozb specjalnych z naciskiem na specjalnych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj mam jeszcze coś do zrobienia. I w zasadzie nie mam ochoty na rozmowe w temacie. Moze później:) Narka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no już wyppp*****laj, bo tylko tu zawadzasz. uważaj na CIA jak będziesz szedł do kibla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość®
To znaczy to trochę wyżej to byłam ja ,zapomniała się podpisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chore chore i po wielokroć chore i bezpłciowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"No proszę, chamstwo wyłazło pechowiec.gif" xxx zamknij morde bo ci w nią wsadze kootasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musi zaczaić się na szaraka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"ch*j cie obchodzi co łykam idź i połknij wytrysk swojego faceta zamiast tu tracic czas. " i ty myślisz, że ktokolwiek chciałby z tobą dyskutować o tych wszystkich teoriach? żeby w ogóle zaczynać dyskusję na takie tematy to trzeba być elastycznym, a nie zachowywać się jak fanatyczny oszołom, który wyzywa każdego kto nie podziela jego ślepej wiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość®
Ale w sumie ja mam wyj/ba/ne na te wypociny ,poruszyły mną jak suchary Starsburgera :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość®
Ale on z wami nie chce dyskutować! Kurfa nie ogarniacie ? Chyba jasno dal wam do zrozumienia ! Czy to przerasta wasz intelekt? Ja widzę tylko ze on odpowiada na zaczepki a wy się jaracie jak gimby :o zenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość®
I do puki nie wpadły tu takie cwaniaki to jakoś dyskusja była i na temat i bez niepotrzebnych sensacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×